PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 563
oceny
5,8 10 1 13563
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

polska wersja

ocenił(a) serial na 10

Moim zdaniem polska wersja nie jest gorsza od tej austriacko-włoskiej wersji np bromski bardzo mi
przypomina Mosera a Orlicz brandnera czego wy chciecie przecierz w oryginale też były wątki
romansów te w polskiej nie są aż tak pseadzone jak w orginale dla mnie Hoffman Rivera ifibri oraz
terzani to porażka niestety nawet riveraniby taki dobry a sprawy które były debilne i go zniszczyły ja
sadze że polska wersja w połowie jest lepsza od austriackiej wersji bo nawet z moserm i brand erem
zdarzały się gorsze od polskiej całościowo jesteś mi lepszi od włoskiej no to moja opinia obecnie
mieszkam w Angoli i moi angielści przyjaciele też polubili i oglądają ta opininia jest też na ich
podstawie i to wszystko

ocenił(a) serial na 7
kalek12

To Ty jesteś z produkcji i nie wiesz?

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

Mamy już ludzi którz wybjerają aktorów

ocenił(a) serial na 7
kalek12

ale ja bym się zajmował aktorkami w wieku 18-35. Przyjeżdża taka do mnie i po 2 tygodniach stwierdzam czy sie nadaje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

oby nie był Musiał

ocenił(a) serial na 7
ghf

Tego to nawet nie wypowiadaj, bo z Alexa by się zrobił Scooby Doo XD

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

tak to by było straszne

ocenił(a) serial na 7
ghf

juz sobie to wyobrażam nawet xd a jego kochanką "przepiękna" kasia sawczuk xd

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

chodziły też ploty o młodym Garlickim

ocenił(a) serial na 7
ghf

Nie znam. Dobry by był ten z Wszystko co kocham

ocenił(a) serial na 7
Bogdan4674

Mateusz Kościukiewicz

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

może by pasował

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

Facet nierób sobie jaj bo jak tak dalej będzie to nie pisz nic na tym forum

ocenił(a) serial na 7
kalek12

czemu mam nic nie pisać ? xdd
pomagam ci w doborze aktorów

użytkownik usunięty
Bogdan4674

No bez przesady.... co jak co, ale Wesołowski na pewno od Żurka lepszym aktorem nie jest. A Żurek się nawet sprawdza w takich lekkich rolach. Wesołowski może być lepszy od takiego Musiała, owszem, ale nie od aktora, który był jednak nominowany do nagrody im. Cybulskiego...

ocenił(a) serial na 10

odc okup ok dobrze ze pozbyli się Moniki ciekawe jak Michał poradzi sobie z 2 psami i fajnie Pawlickiemu ułożyli włosy żeby nie kojarzył się z Jankiem

użytkownik usunięty
ghf

Nie wiem, czy włosy mają takie duże znaczenie, on inaczej gra Orlicza. Odcinek był okej, widziałam następny i był równie dobry, jak nie lepszy.

ocenił(a) serial na 10

też widziałem następny moim zdaniem bardzo dobry

ocenił(a) serial na 7
kalek12

Kalek skoro jesteś w produkcji Alexa opowiedz jak dobieracie aktorów. Czy do roli komisarza może sobie przyjść taki zwykły Kowalski? XD i gdzie organizujecie castingi? XD

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

ciekawi mnie czy jak się skończy schemat Austriackich odc to czy będą przerabiane Włoskie , a może nasze własne scenariusze będą

ocenił(a) serial na 7
ghf

a ten odc Okup co ma teraz być był jeszcze z Brandtnerem w oryginalnej wersji? Pytam się, bo nwm ile do śmierci Orlicza zostało .

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

tak z Brandtnerem ale pojawi się odc z Moserem śmierć w Muzeum , Brandtner po raz ostatni pojawia się w 10 odc 7 sezonu ale np taki Moser ginie w 4 a u nas Bromski w 3 , co do śmierci Brandtnera to krązą plotki że zginą w wybuchu budynku tropiąc zabójcę 1 psa ale odc był tak brutalnyże go wyemitowano tylko raz ale sam aktor jak i Peter Hajek nie potwierdzają istnienia takiego odc , oficjalnie ost odc z Alexem to promienie śmierci

ocenił(a) serial na 7
ghf

Panie Kalek, czy planujecie w odcinkach Alexa gościnnie lub na stałe zaangażować N.Urbańską? Wiem, że po tych jej ostatnich "wyczynach" muzycznych nie za bardzo opinia publiczna widziałaby w ją w jej dopiero 2 serialu, ale czy hipotetycznie bierzecie ją pod uwagę.
PS. Mi Wieczorkowski bardziej przypominał włoskiego Rivierę, przede wszystkim z fizjonomii i umiejętności posługiwania się bronią(w FZ dosyć dobrze sobie z nią radził, a z Alexem też by pewnie złapał dobry kontakt), więc nie warto z nim trochę poczekać i zaangażować w późniejszym terminie?

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

wiesz zawsze jest ryzyko że serial się skończy ale zgadzam się z tym co napisałeś

ocenił(a) serial na 7
ghf

Bardzo dobre rozpoczęcie sezonu.. Na razie nie zapowiada się na śmierć Orlicza.

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

i raczej w tej serii jej nie będzie choć koncówka okupu mogła by byc beza zwolnienia bo np w Rexie lepiej wyszło

użytkownik usunięty
ghf

Zgadzam się, tę końcówkę spartolili na całego... Za bardzo sobie nasi upodobali zwolnione tempo, co czasami wypada wręcz komicznie...

Co jeszcze na plus - po obejrzeniu tych dwóch odcinków mogę stwierdzić, że pies "gra" naprawdę coraz lepiej, widać postępy i przyjemnie się to ogląda.

ocenił(a) serial na 10

tak pies z sezonu na sezon jest coraz lepszy

ocenił(a) serial na 10

mam takie wrażenie jakby w tym sezonie Pawlicki grał lepiej ni z w czasie honoru trochę w czasie jest dziwny w alexie spoko może chciał za bardzo zagrać tego Janka wiedząc jak było w latach po wojennych

użytkownik usunięty
ghf

W Czasie Honoru ma dwa problemy: - widać, że scenarzyści nie mieli pomysłu na jego postać, dali mu tandetne dialogi i wychodzi to kiepsko, postawiono w tym sezonie na hardcorową wersję Janka, co jest błędem; on nie może grać typowych twardzieli (nawet tych wojennych), bo mu to najzwyczajniej w świecie nie pasuje - za bardzo się w tym sezonie napina i skutki są marne. W pierwszych dwóch odcinkach był w porządku i w momentach, przy których nie musiał drzeć gęby.
Nie gra już na luzie, tak jak kiedyś. W pierwszych sezonach był perełką, widziałam w nim postać z książek wojennych. Później zaczął te swoje słynne "cwaniakowanie" i było gorzej.

Chciałabym go zobaczyć w końcu w jakiejś nowej produkcji i obiektywnie go ocenić, bo na razie na podstawie tych dwóch seriali mam wrażenie, że gra gorzej niż na początku swojej kariery, a to nie jest dobry znak...

ocenił(a) serial na 10

może jak skończy alexa to dostanie coś innego

ocenił(a) serial na 10

w sobotnim odc Topa zagrał świetnie lepiej niż facet z Orginału u nas plus że pokazano co się stało z dziecmi , bo np w Rexie gdy Brandtner uratował dzieciaki , to zaraz odc się skończył

użytkownik usunięty
ghf

Nie widziałam jeszcze tego odcinka, ale Topa nadaje się do takich ról, więc na pewno wypadł nieźle.

ocenił(a) serial na 10

tak był znakomity

ocenił(a) serial na 10

ost dwa odc lepsze od orginału w 1 plus że grali prawdziwi bracia a nie 1 facet i brak pseudo pożarów jak w Rexie , wczorajszy też lepszy bo w Rexie byłem zawiedziony , że zabito kolege Kunza a ten mało się wykazywał u nas Rysiek miał pole do popisu , jak coś jest u nas lepsze to chwalę a nie mam takiego nastawienia że jak kopia to gorsza te 2 odc biją orginał a w uciekinierach Topa też znakomity był

użytkownik usunięty
ghf

Tak, dobre odcinki. Podoba mi się ten sezon. Kolejny z nową już też widziałam.

ocenił(a) serial na 10

tez już widziałem nowy odc i mam mieszane uczucia ta nowa średnia trochę pyskata , podobał mi się Michał jak nie reagował na jej zaczepki , Bromski by ją pewnie podrywał , mam nadzieje że Rysiek szybko wróci , też zauważyłem związek Niny z hoffmanem z Rexa bo ten też studiował u Grafa odc średni słabszy od tamtych ale tragedi nie było

użytkownik usunięty
ghf

Mnie szczególnie jakoś nie irytowała, ale też nie będzie ona zbyt długo, więc da się to przeżyć. Mi się odcinek akurat podobał, ale w tym sezonie póki co wszystkie są dla mnie ok. Ciekawa jestem naszej wersji "Koń wart miliony" - ma być u nas bodajże przedostatnim odcinkiem sezonu - więc już z Ryśkiem.

ocenił(a) serial na 10

padłem jak zobaczyłem że odc telefoniczny terror u nas zamienili na Mężczyzna, który patrzy trochę nie trafiony tytuł , ma grać go Wozniak z czasu honoru oczywiście tego stalkera

użytkownik usunięty
ghf

Z tytułem rzeczywiście pojechali... Kiljan w roli stalkera to trafny wybór. A Czasu Honoru na razie nie oglądam... jak dla mnie sezon ten jest tragiczny :P Już wolę się wyluzować przy Alexie niż katować oczy przy Czasie H. Taka przykra prawda.

ocenił(a) serial na 10

Ja oglądam ten sezon czasu ale średnio 6 odc i nic się nie dzieje może coś jeszcze zaskoczy ale czas serialu się skończył

ocenił(a) serial na 10

widziałem na Łódzkiej stronie zdjęcia z Antkiem i Alexem chyba już kręcą 7 sezon bo 6 skończyli a Antek ma zarost jak teraz na tych zdjęciach na fejsie ciekawe

użytkownik usunięty
ghf

Jeżeli Antek w ostatnim odcinku 6 sezonu jest bez zarostu, to musieli faktycznie zacząć 7 sezon. Rzeczywiście coś szybko. Ciekawie, czy mają plany wymienić komisarza...

ocenił(a) serial na 10

ost odc 6 dzieje się na boisku portowym a te zdjęcia są w kamienicy , z 5 to nie jest bo miał większy zarost

ocenił(a) serial na 10

na jego stronie na fejsie tez są zdjęcia

użytkownik usunięty
ghf

Spoko, zaglądnę tam.

użytkownik usunięty
ghf

Hmmn, trochę dziwne. Dwa dni temu kręcono sceny w Zduńskiej Woli i podana była informacja, że powstaje 6 odcinek najnowszego sezonu... Coś gonią XD Ale rzeczywiście, wszystko wskazuje na to, że kręcą 7 sezon.

ocenił(a) serial na 10

tak musi być 7 bo przecież 6 tego sezonu to sobotni odc , pewne jest że mają scenariusz 7 serii bo jako 8 będzie odc piękna śmierć , w Rexie był w następnym sezonie , wiadomo że nie bedzie teraz odc pogon za wiecznym życiem

ocenił(a) serial na 10
ghf

W grudniu antek płynie na jakiś Rejs może chcą się wyrobić

użytkownik usunięty
ghf

Ciekawe, jak to jest rozplanowane. Antek chyba w lutym płynie na ten swój rejs (o ile się nie mylę), więc możliwe jest, że gonią tak, bo chcą z nim nakręcić cały 7 sezon. To by wskazywało na to, że wymiana komisarza nastąpi w 8 (tak jak pierwotnie informowano). Ale Antek i tak pobił rekord, jeżeli chodzi "żywotność" komisarzy w tym serialu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones