PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 561
ocen
5,8 10 1 13561
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

polska wersja

ocenił(a) serial na 10

Moim zdaniem polska wersja nie jest gorsza od tej austriacko-włoskiej wersji np bromski bardzo mi
przypomina Mosera a Orlicz brandnera czego wy chciecie przecierz w oryginale też były wątki
romansów te w polskiej nie są aż tak pseadzone jak w orginale dla mnie Hoffman Rivera ifibri oraz
terzani to porażka niestety nawet riveraniby taki dobry a sprawy które były debilne i go zniszczyły ja
sadze że polska wersja w połowie jest lepsza od austriackiej wersji bo nawet z moserm i brand erem
zdarzały się gorsze od polskiej całościowo jesteś mi lepszi od włoskiej no to moja opinia obecnie
mieszkam w Angoli i moi angielści przyjaciele też polubili i oglądają ta opininia jest też na ich
podstawie i to wszystko

ocenił(a) serial na 10

W 11 odc tej serii pobije Burcharda i Morettiego , odc kręcony w czwartek to jedyny swiadek z orginalnej 8 serii ale w niej Hoffman był kiepski więc licze na lepszy od orginału , 7 sezon w Rexie liczy 10 odc jeden odpada bo będzie teraz mam nadzieje że dadzą Sissi i pogoń za wiecznym życiem dało by się to zrobić

ocenił(a) serial na 10
ghf

te odc to zaległe oczywiście

użytkownik usunięty
ghf

Tak, fajnie byłoby gdyby zrealizowali Sisi, może jakoś daliby radę przerobić na polskie realia. Przekonamy się niebawem. Wiadomo, że w tym odcinku, który kręcili w czwartek to Lucyna będzie grała pierwsze skrzypce. W ogóle ostatnio coś Orlicza nasi nie przemęczają za bardzo, szkoda.

ocenił(a) serial na 10

W Rexie w tym odc Nikki miała dużo do roboty . pewnie dla tego Lucyna będzie nr 1

użytkownik usunięty
ghf

Aha. Z Hoffmanem widziałam bardzo mało odcinków i większości z nich nie pamiętam, więc spoko.

ocenił(a) serial na 10

tak było w 8 od 9 Marc się ogarną i to on był nr1

ocenił(a) serial na 10

Wczorajszy odc średni troszkę zawiodłem się na Kilianie , choć zle nie zagrał Nina mnie irytował a nast odc piękna smierc też ujdzie , ale tez Nina lekceważyła Michała , omal nie rozwaliła śledztwa powiem tak jak Michał ja tez tęsknie za Rysiem , troszke teraz nie ma klimatu w ekipie , Między Michałem a Ryśkiem jest fajna Relacja od odc zabójczy tarot do reżyserii wraca Fabicki

użytkownik usunięty
ghf

Nie wiem jak Tobie, ale mi stalker Kiljana strasznie się kojarzył z Woźniakiem z Czasu :P Też mi się nie podobało, jak zagrał, trochę za lekko. Ta Nina cała w tych obu odcinkach (też już obejrzałam przedpremierowy) strasznie mnie irytowała, alfa i omega normalnie, która musi postawić na swoim. Moim zdaniem oba odcinki ratował Orlicz.

Fabicki chyba wyreżyserował wszystkie pozostałe odcinki w tym sezonie, ciekawe, jak mu wyszły, bo w 5. miał cienkie.

ocenił(a) serial na 10

Tak Michał i Leon świetni jak Orlicz z irytacją powiedział co to za sztuka a Leon że najlepszą sztuką tutaj jest ta kobieta to padłem , no Fabicki w 5 miał , o księdzu ,zabójczy gaz i morderczą zabawkę ok ale kiepskie testament i gre pozorów czyli 3 dobre 2 słabe

ocenił(a) serial na 10
ghf

oba odc nie najgorsze ale mają u mnie 6 na 10 no może minus 6 , ten Stalker też w Rexie mi się średnio podobał w obu wersjach zle dobrani aktorzy moim zdaniem

użytkownik usunięty
ghf

Tak Orlicz z Leonem, w duecie czy bez, są świetni. Akcja z kluczem też mi się podobała. Co do odcinków Fabickiego - te 3 które wymieniłeś rzeczywiście dobre, ale o wiele bardziej podobały mi się Langa (może oprócz dwóch pierwszych). Testament i Gra Pozorów to dla mnie (obok tego z Koroniewską) najgorsze odcinki z Orliczem.

Za to praca nad 7 sezonem idzie pełną parą. Cały czas mnie ciekawi, dlaczego tak się z tym spieszą.

ocenił(a) serial na 10

w grze pozorów podobała mi się gra Jacka Kopczyńskiego lubię gościa i dla tego nie uważam odc za aż taki słaby zagrał lepiej od orginału a tak testament kiepski przez romanse a z Koroniewską najgorszy zmieniono nie potrzebnie fabułe z Rexa , ztą 7 może się spieszą bo Antek płynie na rejs albo nie chcą kręcić w zimie

użytkownik usunięty
ghf

Pewnie masz rację co do 7. Kopczyński jest fajny, ale dla mnie ten odcinek i tak pozostaje jednym z najgorszych.

ocenił(a) serial na 10

Tak czekam na odc ksiięzycowy zabójca w Rexie był fajny

ocenił(a) serial na 10

Widziałęm już odc zabójczy Tarot nawet fajny widać styl Fabickiego , no i powrót Ryśka choć na końcu Mini też trochę szkoda bo widać że polubiła ekipe i Alexa

użytkownik usunięty
ghf

A wolałbyś, żeby została na dłużej? ;) Odcinek dobry, faktycznie zawiało Fabickim, w pozytywnym sensie. Nina nie irytowała, tak jak w poprzednim, ale nie myślałam też, że Rysiek już w tym odcinku wróci. Mogli jej jeszcze w sumie dać ten jeden odcinek, albo zrobić tak, że prowadzą we czwórkę jedno śledztwo.

ocenił(a) serial na 10

Tak mogli we 4 prowadzić sprawy tylko trochę zazdrosna Klaudia o Ryśka mi się nie podobała jak rozmawiał z Niną to był minus , ale jak Fabicki reżyseruje to dużo scen w nocy

użytkownik usunięty
ghf

To z Klaudusią było nietrafione, fakt. Mi się jeszcze nie podobają sceny Lucyny i Michała, wydaje mi się, że między aktorami brakuje tej tzw. "chemii". O wiele naturalniej wyglądały sceny Michała z Niną (o Ryśku czy Leonie nie wspominając). Fabicki tym razem na plus, zobaczymy, jak wypadną pozostałe jego odcinki.

ocenił(a) serial na 10

Mam wrażenie że między Walach a Wesołowskim była większa chemia niby Lucyna przekonała się do Michała ale te miny Lucy mówią wszystko

użytkownik usunięty
ghf

No, jeżeli wpakują ich nie daj Boże w romans, to będzie on co najmniej niewiarygodny.

ocenił(a) serial na 10

To info ze strony Antka Powstaje nowy projekt - serial psychologiczny produkcji Polsatu, w którym będę grał interesującą rolę... Prace zaczynają się wkrótce, a emisja przewidziana jest na marzec 2015.
Zdjęcia będą kręcone w Warszawie.Czyli pewnie dla tego teraz kręcili 7 sezon

użytkownik usunięty
ghf

Aha, to zagadka chyba rozwiązana. Bardzo prawdopodobne, że to przez to. Swoją drogą - serial psychologiczny, brzmi ciekawie.

ocenił(a) serial na 10

Tak i to jest dla niego okazja na pokazanie swojego aktorskiego talentu

użytkownik usunięty
ghf

Oby się tylko nie wydzierał jak w Czasie, a będzie dobrze ;) Dzięki za info.

ocenił(a) serial na 10

Słyszałaś że Rocky zaginął ale się już znalazł

użytkownik usunięty
ghf

No, czytałam, że komisarz został porwany... Nie byłoby wesoło, gdyby im zaginął najlepiej wyszkolony pies w trakcie realizacji zdjęć.

ocenił(a) serial na 10

Odc przekręt to fabuła odc z 7 serii o facecie co kazał zabić kobietę to towarzystwa , która kupiła akcje pewnej firmy , nie pamiętam tytułu z orginału a więc w tej serii omineli pogoń za wiecznym życiem i smierć przez internet.

użytkownik usunięty
ghf

I raczej chyba się nie zdecydują na ich realizację, tak samo jak Sisi. Chyba, że z nowym komisarzem. Kolejny odcinek Fabickiego (masz rację, u niego spora część akcji dzieje się nocą) też ok. Tylko bardzo nie podoba mi się to, że z Orlicza zrobili Terzaniego, a Ryśka awansowali w sumie na "głównodowodzącego". Żałuję, że Orlicz nie ma więcej akcji typu tej w kasynie i z Delągiem... bo w zamian za to scenarzyści rozpoczęli proces robienia z niego fajtłapy.

ocenił(a) serial na 10

Tak szkoda że Michał ma mało akcji ale Terzaniego to by położył z zamkniętymi oczmi coś czytałem że w tej seri chciano się dać wykazać wspópracownikom podobał mi się w odc księzycowy zabójca skok Alexa na tego psychiastrę , jak go ratował lepiej to wyglądało jak w Rexie odc śmierć przez internet w orginale jest w im za dużo scen erotycznych , pewnie dla tego nie będzie robiony

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Wieczorkowski został już zakontraktowany a urbańskiej nie mamy w planach

ocenił(a) serial na 6
ghf

Myślę, że jak skończą austriackie to zaczną też realizować scenariusze włoskich odcinków, w końcu wiele z nich to perełki, a producent ten sam, tylko serial przeniesiony do innego kraju.
Ale polska wersja sprzedaje się jak na razie tak dobrze, że jestem prawie pewien że prędzej czy później powstaną autorskie, polskie odcinki.

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

tak było z ojcem Mateuszem też zaczeli robić Własne odc

ocenił(a) serial na 10
ghf

widziałem odc na pełnym gazie poziom orginału

ocenił(a) serial na 6
ghf

Dobrze wiedzieć, lubiłem ten odcinek. W 6 sezonie w oryginale było sporo dobrych odcinków i myślę że Okup okaże się z nich najsłabszy.

Ciekawi Mnie czy w polskiej wersji będą odcinki "Zabójca w czasie pełni" i "Zabójczy tarot"

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

wiem o odc z zimną krwią tylko zmieniają hokej na footbool amerykański , śmierć w muzeum powstały z martwych , bratobójstwo , telefoniczny terror ,i ten odc o tym fotografie co zabijał kobiety i robił im zdjęcia i bedzie odc z 7 seri bo zabraknie odc pogon za wiecznym życiem

ocenił(a) serial na 10
ghf

w odc na pełnym gazie mamy dłuższą strzelanine u nas

ocenił(a) serial na 10
ghf

No i jak się wam podobają te dwa pierwsze odcinki ja osobiście mówie super i jeszcze czeka was wiele emocji

ocenił(a) serial na 10
kalek12

odc 1 średni 2 dobry choć za dużo skopiowano z orginału nzawiska Bauman czy Kunza ale odc lepszy od 1 strzelanine trosdzke okrojono a;e 7 ocena jest ok

ocenił(a) serial na 10
ghf

Odcinek bratobójstwo i powstały z martwych polecam

ocenił(a) serial na 10
ghf

I tak będzie z alexem

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

Masz racje mamy w planach swoje odcinki po śmierci orlicza

ocenił(a) serial na 8
kalek12

a ma pytanko,Lucyna w końcu odejdzie ?

ocenił(a) serial na 10
lukasz16

Tak po śmierci orlicza się załamie i odejdzie przepraszam że tyle czekałeś na odpis

ocenił(a) serial na 10
kalek12

Krązą informacje że 7 sezon ma być ostatnim

ocenił(a) serial na 10
ghf

Nie ma powstać jeszcze kilka sezonów więc się niemartwcje

ocenił(a) serial na 10
kalek12

Ale emisja będzie chyba raz do roku jesienią bo wiosna 2016 mają być strazcy 2

ocenił(a) serial na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones