PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

Każda telenowela powinna mieć taki temat.
Zauważyliście że na samym początku leciała przygrywka z Nie Igraj z aniołem?

ewelina84

Noo tez mi sie to rzuciło ze ta melodia leciała w Nie igraj z aniołem :D :D :D

monia198923

Wolałabym, zeby zamiast Arenasa grał Levy, jakoś pasuja mi z Maite w telenowelach.

ewelina84

Mnie równiez! Arenas po roli Octavia w Dzikim Sercu tak mi zbrzydł ze szok. Nie umiem sie do niego przekonać. Za to Levy achh on mi sie nigdy nie znudzi nawet 15x grając z Maite :D :D

monia198923

Mi tak samo, wątpię bym polubiła Pabla.
Tak Levy i Perroni to idealna para (serialowa). No i co by nie mówić, Levy jest przystojniejszy od Arenasa.

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

A ja sądzę (po obejrzeniu rok temu La Gaty w całości), że Maite z Danielem stworzyli lepszą parę niż Maite z Wiliamem. Ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) serial na 4
ewelina84

trochę nieprzekonujący związek bogacza z brudną dziewczyną ze śmietniska

khatwoman

I tak gorąco się całują w czołowce,a ona taka brudna.

ewelina84

Mnie podoba się piosenka w czołówce.
Żal mi było dziś Esmeraldy. Ta Rita jest okropna.
Te dzieci wcielające się w Esmeraldę i Pabla bardzo przekonująco zagrały.

Vanessa100

mI się nie podobało jak Pablo zwyzywał Esmeraldę od żebraczek i takie tam...

ewelina84

Arenas ma pecha, dzikuska po dzikusce :D

girl_with_tattoo

ona nie jest dzikuską, ona jest kotką xd

ewelina84

"mI się nie podobało jak Pablo zwyzywał Esmeraldę od żebraczek i takie tam..."
Oj tam, nie podchodziłabym do tego na poważnie.

Bo Esmeralda pierwsza zaczęła. Zaczęła się fochać o byle co i naskakiwać na Pabla.
Więc on też się wkurzył i się zrewanżował.
Kto się czubi, ten się lubi ;)

ewelina84

Rozkręca się coraz bardziej, jak proci jutro będą dorośli, to myślę, że będzie jeszcze ciekawiej.

Vanessa100

A mi się chce śmiać z jednej rzeczy, mianowicie wątki biednych dziewczyn z telenowel, a konkretnie tych ze slumsów iśmietnisk. Czy one nie mogą być czyste?Nie mówię o ubraniach, a o skórze. Nie muszą być umorfusane by być wiarygodned. NP taka Maricruz z DS czy teraz Esmeralda, w obu telenowelach jest temat rzeki nad którą bohaterki chodzą się myć, a mimo tego i tak uwalane twarze i ręce mają. Rozumiem potargane ciuchy i rozczochrane włosy.

ewelina84

Chyba nie mają mydła :D

Vanessa100

No wodą samą też można zmyć brud.

ewelina84

Może nie lubią się myć, już sama nie wiem ;)

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

przecież dostała mydło :) najlepsze są te sceny jak się całują - ona taka brudna, blee :)

khatwoman

Ja też czekam, aż ona się umyje, bo to śmieszne po prostu.

khatwoman

z perspektywy wczorajszego odc - dostała mydło kilka lat wcześniej :D może jej więcej już Pablo nie dał :D

użytkownik usunięty
ewelina84

Maricruz nie miała brudnych rąk i twarzy a nawet paznokcie miala zadbane i włosy bardzo lśniącę , co tego nie mogę powiedzieć o Esmeraldzie ,wygląda jakby kominy czysciła

ocenił(a) serial na 4
ewelina84

Już dorośli :) gdzie grał ten brat Arenasa? taki znajomy jakiś.

khatwoman

wystarczy wejsc na filmweb , grał w Porywach serca ,biały welon , Wiosenna namietnosc .Co do telenoweli wydaje mi sie ze nie bedzie moja ulubiona , to wszystko takie naciagane , zadna telenowela nie jest za madra ale czasem w niektorych absurd goni absurd. Głowny aktor mi nie pasuje , za Peroni nie przepadam to wysypisko takie okropne , nierealna przyjazn Kotki z bogaczem , nie lubie telenowel o typowym kopciuszku , jeszcze jestem na etapie złosci ze zabali na tvn 7 Kobiete ze stali z boskim Colunga z nim ogladałbym kazda telenowele i Silvia Navarro tez .

ocenił(a) serial na 4
mika26

weszłam :) dokładnie mam tak samo jak ty, nie lubie naciąganych na maksa telenoweli. Ja oglądam Kobietę ze stali na TVN Player. Z kolei z Navarro najlepsze Amor Bravio było.

khatwoman

jeszcze jest Manana es para siempre z Colunga i Navarro ale jej sie chyba nie doczekam

mika26

Moja cała uwage i serce skradł kotek Ksiaze jest piekny , uwielbiam koty

ocenił(a) serial na 4
mika26

a tego serialu nie kojarze zaraz sprawdze

ewelina84

I proci wreszcie dorośli ;)
Arenas podoba mi się w tych krótkich włosach, rzeczywiście młodziej wygląda ;)
Ciekawie się robi.

Vanessa100

mnie się dużo bardziej podoba niż w tych długich włosach
teraz naprawde miło się patrzy na niego
pewnie spojrze na odcinki jak tylko nadrobie inne seriale :)

ewelina84

Nie oglądam i nie zamierzam oglądać Kotki. Ale dziś włączyłam na tv 4 przez pomyłkę i ujrzałam dorosłych protów. Jako,że czytałam streszczenia,wiem ,że bohaterami są młodzi ludzie. I nie rozumien jak mogli tego nie zgrać, Arenas młodzieniaszek już nie jest ( w telci, wyraźnie widziałam siwe włoski) , Perroni też nie jest już nastolatką, a oni występują w telci jako nastolatkowie, może studenci. Na kilometr nie wyglądają na ludzi,którzy są u progu dorosłego życia.

lubo_filmweb

To normalka, w Otchłąninamiętnośći prawie 40 letni Zepeda grał 20 latka

lubo_filmweb

A mnie Arenas i Perroni pasują do tych ról.

Fakt, Pablowi widać siwe włoski, ale niektórym ludziom już w młodym wieku pojawiają się siwe, załóżmy, że Pablo jest takim przypadkiem :D:D:D

Vanessa100

Mój kuzyn w liceum już siwiał w klasie maturalnej, on czarne włosy miał a na ciemnych szybciej widać, teraz ma 38 lat i głowę ma siwą.

ewelina84

Wierzę.
Takie przypadki naprawdę się zdarzają.
W tamtym roku zapytałam moją znajomą, jaki ma właściwie kolor włosów, bo farbuje.
A ona, że "siwe" :D
Powiedziała, że osiwiała zupełnie w wieku dwudziestu kilku lat.

lubo_filmweb

A wielu 20 latków to i tak lyse dziadki

ocenił(a) serial na 3
DONEK_filmweb

no właśnie co się porobiły z Tymi chłopami, że co drugi łysy...;(

użytkownik usunięty
lubo_filmweb

Zgadzam się ,to prawda dlaczago aktorzy czy aktorki którz mają już po ponad 30 lat grają nastolatków ,a jest napewno więcej młodszych aktorek czy aktorów którzy mogli by zagrać te role., Bardzo lubie Daniela ,no ale on nie pasuje na nastolatka ,tym bardziej Maite.
W dzikim sercu Ana Brenda tez nie wyglądala ma prawie dziecko/

Mi się Brenda podobałą w DS. Jak była dzikuską ,to fajnie wyglądało. Ona wygląda na dużo mniej niż ma lat. Taka uroda.

użytkownik usunięty
lubo_filmweb

Prawda Ana świetnie sobie poradziła jako dzikuska.

lubo_filmweb

Co do wyglądu, to nie wszyscy ludzie wyglądają na swój wiek.
Niektórzy wyglądają na młodszych, a inni na starszych niż są.

lubo_filmweb

Wg mnie Ana jako MC wyglądała młodo.

ewelina84

Virginia jest piękna.

Vanessa100

Moja mam zastanawia się, czy nie jest chora na anoreksję, bo jest tak chuda.

Vanessa100

nawet piękniejsza od glównej bohaterki

DONEK_filmweb

Też tak uważam.
Wg mnie najładniejsza w tej teli jest właśnie Virginia, a na drugim miejscu Esmeralda.

użytkownik usunięty
Vanessa100

Tak jest piękna ,a nawet bardzo ,ciekawe czy ta aktorka grała kiedyś protkę
Nigdy w rzadnej telci jej nie widziala w La Gata ,pierwszy raz.

ocenił(a) serial na 7

Mariluz grała w jakiejś telenoweli, która leciała na tv4. Nie pamiętam tytułu i jej nie oglądałam, ale wiem że tam się pojawiła we wspomnieniach jakiegoś bohatera i była jego złą matką. Ten występ nie jest ujęty nawet w jej filmografii.

użytkownik usunięty
lucre

Na tv4 oglądalam tylko La que no podia amar i Corazon indomable.

ewelina84

Pablo ubrałby się wreszcie w jakąś sexy koszulę, bo przeważnie w dresach chodzi ;)
Nie mówię, że codziennie ma chodzić elegancko ubrany, bez przesady, ale od czasu do czasu. W końcu główny amant teli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones