Mentalista
powrót do forum 7 sezonu

Jak w temacie - taki hasiok (śl. kosz) z wszelkimi informacjami na temat nadchodzącego sezonu
siódmego.

Ja wiem tylko tyle, że jakiś serial (chyba serial) odpadł z jesiennej ramówki i jest szansa dla
Mentalisty, że ten wskoczy wcześniej niż w styczniu. Nie wiem, czy to prawda, bo - póki co - Caker
byczy się w Saint Tropez.

Dużo się też pisze o nowej "stałej postaci" (series regular) - agentce Michelle Vega, którą zagra
Josie Loren ("Make it or break it"). Były plotki, że wejdzie między Jane'a i Lisbon, ale Heller
powiedział, że ich związkowi już nic nie zaszkodzi.

Kolejnym spoilerem, również dotyczącym Jisbon, jest rzekomy trójkąt między parą a Pike'em.
Niemożliwy, bo przecież Pike kibluje w D.C. Dla mnie bezsens, jak może być trójkąt, skoro
Lisbon wyraźnie zdecydowała w finale:
"About Pike?"
"He'll understand".

Były też jakieś przebłyski, że sprawa Red Johna ma wrócić - wszystko za sprawą IMBda (czy
czegoś w tym guście), na którym pojawił się skrót fabularny pierwszego odcinka siódmego
sezonu - fake, z tego, co się zorientowałam. (Słabo znam hiszpański i francuski, a z tych stron idą
najszybsze spoilery. Ma się te lajki na fejsie).

A Wy? Macie jakieś hot newsy?

PS. Tak sobie patrzę na tego Bakera na awatarze serialu - plakat pierwszego (albo drugiego)
sezonu i stwierdzam, że bardzo się zestarzał, ale nadal jest uroczy. Facet w wieku mojego ojca...

ocenił(a) serial na 7
creep_

Długo mnie nie było, więc chyba coś mnie ominęło. O co biega z kamizelką? Są jakieś zdjecia, gdzie się nie dopina? Swoją drogą zasmakowałam australijskiej kuchni i nie zdziwiłabym się.

ocenił(a) serial na 7
milkaway

W sumie to o nic nowego, pod koniec s06 wydawało mi się, że Simon lekko przytył - może teraz już się ładnie wszystko dopina i kamizelka wróci. Bardziej prawdopodobne, że ów rekwizyt zwiastuje kolejny odcinek reminiscencyjny.

PS. Listopad powrotów - Milki, Mentalisty, a nawet - na chwilę - Wojtka :P.

ocenił(a) serial na 7
creep_

Co Ty gadasz? Czy Wojtek się wytłumaczył ze swojej absencji? (Ja się urlopowałam.)

Na końcówkę (w sumie na większość) sezonu 6 patrzyłam przez palcę jak dziecko zażenowane filmem dla dorosłych (tu sytuacja chyba odwrotna), więc nie zwróciłam uwagi na ewentualne przytycie.

ocenił(a) serial na 7
milkaway

Od tego jest to forum, żeby wymieniać cenne uwagi o uśmiechach, zmarszczkach i przytyciach (każdemu wg potrzeb).

A Wojtek właściwie - niczym feniks - powstał z popiołów tylko po to żeby znowu zginąć...

ocenił(a) serial na 6
creep_

Kurczę, rzeczywiście kamizelka leży jak ulał! Czyżby związek z Lisobn Jane'owi nie służył i chłopina zmarniał? ;]

Ps. Sorry, że nie odpisałam na pytanie pod Uciekinierem. Chyba znów roboty na filmwebie, bo mi tam jakiś błąd się pojawiał. Ale jak coś, to owszem, byłam w Oświęcimiu przed paru laty.

ocenił(a) serial na 7
boogie_woogie

Widmo Jisbon przytłoczyło i odtuczyło Simona. Nie wiem, jak On się z tego mentalnie podniesie, zwłaszcza na bezrobociu... Chudnąc w takim tempie wkrótce będzie mógł grać w filmach o holocauście bez charakteryzacji, albo narkomanów (przepraszam - nosicieli HIV), jak Mefju - w obu przypadkach nominacja oscarowa gwarantowana, wiec może dobrze by było.

PS. Pytania pod Uciekinierem, spotkania pod Mentalistą - będę za tym tęsknić!.

creep_

Wiecie, że kamizelkę można uszyć większą?

ocenił(a) serial na 7
Cairns

Sugerujesz, że zamiast schudnąć dokonał sztuczki godnej prawdziwego mentalisty z podmianą rekwizytu? Nie, nie Simon...

creep_

Po prostu dopuszczam taką możliwość, że to kamizelka jest większa, a nie Simon chudszy;)

ocenił(a) serial na 7
Cairns

Bluźnisz. Zresztą Simon zaraz będzie biegał po castingach, roztaczając wdzięki - musiał się trochę ogarnąć. Jak koń przed aukcją ;].

ocenił(a) serial na 9
creep_

Sztuczka byłaby pasująca do tego owego stylu Jane, a nie Simona, ale może alterego ujawniło się całkiem w innym kierunku.
A mnie się wydaje, że schudł, bo patrząc na zdjęcia z nowego sezonu jest taki chudszy na policzkach, niż jak był taki pulchny w 6 sezonie :) Chyba jednak związek z Lisbon go wykańcza :P

ocenił(a) serial na 7
Kacorek89

Chyba ostatni dzień zdjęciowy serialu wypada 19 grudnia, więc akurat na święta będzie mógł już sobie spokojnie Sajmonek pofolgować. Ciekawe zatem czy będzie efekt jojo po diecie Dżisbonowej ;].

ocenił(a) serial na 6
Cairns

Owszem. Ale to nie kwestia uszycia większej, a tego by w takiej kamizelce świetnie wyglądać (jak szczuplutki Baker/Jane). Niestety gdy brzuszek większy, często ciężko w takiej kamizelce uniknąć wyglądu "pijanego wujka na weselu". Dodam, że jakby co, nie mam nic do brzuchów, ani pijanych wujków. Po prostu to taki element stroju, który nie na każdym fajnie wygląda. Chociaż dobrze skrojona może czyni cuda nawet 5 numerów większa. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones