PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 644
oceny
8,1 10 1 94644
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Kontynuacja poprzedniego tematu, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Jest to miejsce, gdzie możemy wypowiadać się o wszystkim co związane jest (i nie) z SPN.
Więc nie krępować się i pisać co Wam leży na sercach i wątrobie.

Wielkimi krokami zbliża się mid-season finale (czyli finał pół-sezonu), którym w tym roku ma być odcinek 12x08 - premiera przewidziana jest na 8 grudnia - a tym samym zimowy hiatus. Będziemy musieli czekać 1,5 miesiąca na wznowienie emisji nowych odcinków, co zaplanowane jest na 26 stycznia 2017. I o ile nadal odcinki będą nadawane w czwartkowe wieczory, to pierwszy raz w ciągu ostatnich 12. sezonów, SPN będzie leciało o godzinie 8PM czasu amerykańskiego (czyli 2 nad ranem w piątek dla nas, jak ktoś lubi oglądać na żywo).

Odliczanie do kolejnego odcinka:
http://countdown.teamfreewill.net/

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Nie bądź skąpa. Oddaj kocyk.
Albo przynajmniej wpuść mnie pod niego
Dam ci to wczorajsze ugryzione oreo

ataner4791

To chodź, we dwójkę cieplej i raźniej.
Outlander obejrzałam, pokój posprzątałam jako tako a po południu się umówiłam, także podzieliłam swój cenny czas na obowiązki i przyjemności ;D

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Ooooo!!!!

Miałaś randkę?

Lexa17

Yyy, nie. Spotkałam się z kolegą z liceum, przy okazji wyj*ebałam się w parku i nie mogłam się podnieść bo mi się buty strasznie ślizgały. Także dzień pełen wrażeń.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

A co wy zimę w macie?

Lexa17

Nie, wodę. Dziś jestem strasznie niezdarna i widocznie nie potrzebuję do tego śniegu.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Prawie jak Bella ze Zmierzchu :)

Lexa17

No to teraz mnie dobiłaś...

ocenił(a) serial na 8
RubySava

To jak, masz swojego Edka?

Lexa17

Nie, czekam na Ciebie.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

*rumieni się*

Lexa17

:D

Lexa17

Supernatural 4x01.

1) Świetny początek przy akompaniamencie AC/DC, a potem było tylko jeszcze lepiej. Wygląda na to że stosunki między braćmi trochę się zmieniają: Sam okłamuje Deana, Dean też nie mówi całej prawdy (powiedział że nie pamięta kompletnie nic z piekła, a przecież jakieś tam przebłyski ma, myślę że w kolejnych odcinkach przypomni mu się więcej).

2) Medium, fajna kobitka i z poczuciem humoru i to "Ty nie jesteś zaproszony", rewelacyjne. Dobra scena jak złapała Deana za "kolano". Szkoda, że tak skończyła.

3) Dean powstał z grobu za sprawą anioła, który podobno działał na polecenie Boga. Stwórca ma dla Deana zadanie. Ciekawe jakie? A i co z tym miejscem pochówku Deana? Widzieliście, te zniszczenia? Co do sprawy z aniołami- pomysł bardzo dobry, trochę świeżości nie zaszkodzi. Supernatural to w końcu serial fantastyczny, więc nie zdziwiłbym się gdyby ten anioł okazał się akurat być czymś w rodzaju "zbuntowanego anioła", takiego troszkę złego.

4) Byłbym zapomniał: zwróciliście uwagę na pisemko jakie Dean zabrał ze sklepu? Tak, "Busty Asian Beauties". Przypomniał mi się od razu odcinek z 2 sezonu, Tall Tales, w którym laptop Sama był zawieszony właśnie na stronce bustyasianbeauties. com. Dean jednak lubi Azjatki.

5) Co do Ruby- chyba jednak wolałem jej wcielenie z 3 sezonu. Nowa aktorka jakoś mnie nie przekonała do siebie, głównie przez jej głos- nie przypadł mi zbytnio do gustu. No ale może zmienię zdanie po kolejnych odcinkach. Czyżby niegrzeczny Sammy sypiał z demonem?

Odcinek 8/10

ocenił(a) serial na 8
Robb_Holmes

Cześć Robb. Miło Cię tu widzieć.

4x01 to jedno z moich ulubionych otwarć sezonu (o ile nie ulubione).

Tak, prawda. I zdaje mi się, że robią to po to, aby po prostu uniknąć rozmowy na te tematy. Sam ma dość pouczania Deana co i jak ma robić. Przyzwyczaił się do wolności, nie ma zamiaru więc znów wysłuchiwać jakichś kazań brata. Dean natomiast jak zwykle woli wszystko rozwiązać sam. Zresztą już w samym tym odcinku widać było, jak indywidualnie pracują.

Dean wychodzący z Grobu przypomniał mi scenę z Kill Billa ;]

Oj, świetne były motywy Deana z tym czasopismem, "Busty Asian Beauties" oraz mina jak go Bobby polał wodą ^^'
Poza tym wymiata sytuacja z IPodem i mina jaką zrobił wtedy Sam. Perełki.

Od razu tam sypiają ze sobą. Oczywiście, że tylko rozmawiali. W końcu demon nie demon, ale też musi gdzieś mieszkać, a Sam zawsze był uczynny.

Czy to na pewno było tylko kolano...

Lexa17

Witaj Lexa.

Ciekawe ile robili dubli picia wody na początku, biedny Dean. Zarówno tej z butelki, jak i tej zaserwowanej przez Bobby'ego. Ciekawa mnie jeszcze jedno. Sam, wybrany niegdyś przez demona na dowódcę armii, Dean teraz przez Boga. Na razie nie wiemy do czego Może po to, aby powstrzymać Sama? I ostatnia rzecz. Ta, na którą zawsze zwracam uwagę: strona wizualna. Jak na razie podobają mi się barwy nowego sezonu, i nie tylko o napis mi chodzi Ujęcia są jakby trochę wyblakłe, lekko przepalone słońcem, jak na starych Westernach - takie jest przynajmniej moje skojarzenie. Wygląda to o niebo lepiej niż kolorowa seria trzecia, ale jednak nic nie zastąpi mroczności dwóch pierwszych sezonów.

''Dean wychodzący z Grobu przypomniał mi scenę z Kill Billa ;]''
Mi też. I tak samo, jak Czarna Mamba poleciał się wody napić...

''Czy to na pewno było tylko kolano... ''
Sądząc po minie Deana i jego odpowiedzi, to raczej nie.

A co z mocami Sama? Skubaniec jednak złamał słowo.

ocenił(a) serial na 8
Robb_Holmes

Dubli nakręcono pewne sporo. Ja pomyślałam czemu to nie piwo. Ale stwierdziłam, że był spragniony po tych 4 miesiącach leżenia i pomyślał, że może lepiej wody się napić.

Sam musiał dawać sobie radę. Był pewnie zły na siebie, że nie wykorzystał tych mocy i nie uratował brata, więc zaczął nad nimi pracować, a tu jeszcze Ruby kusicielka szeptała mu do uszka, aby je rozwijał.
Ogólnie mroczny Sam mi się podoba. Jest taki seksowny.

Lexa17

''Ja pomyślałam czemu to nie piwo.''
Ale gazetkę już musiał sobie zabrać, może tam browarka nie było akurat w lodowce.

''Sam musiał dawać sobie radę. Był pewnie zły na siebie, że nie wykorzystał tych mocy i nie uratował brata, więc zaczął nad nimi pracować, a tu jeszcze Ruby kusicielka szeptała mu do uszka, aby je rozwijał.''
Jestem ciekawy jakie inne chowa zdolności w rękawie. Chłopak ma potencjał i musi go jakoś wykorzystać. Dean pewnie nie będzie zadowolony, gdy się o tym dowie.
Myślę, że Kripke zaserwuje zakończenie godne Gwiezdnych Wojen. Jasna strona mocy Dean - Castiel i Ciemna Sam - Ruby.

Robb_Holmes

Hej Robb_Holmes - aż miło wrócić do 4-go sezonu.

evo_33

Fani mówią, że sezony 4-5 są najlepsze w historii serialu i w całości trzymają poziom. Dużo jeszcze przede mną.

ocenił(a) serial na 9
Robb_Holmes

Mnie potem podobał się jeszcze sezon 8
A może tylko miałam takie wrażenie po słabym sezonie 7 :D

ataner4791

Podobno 6 sezon był słaby, 7 beznadziejny. Ale sam ocenię, gdy do nich dojdę. Ogólnie czekam na ciąg dalszy z wiarą, że Eric Kripke wie co robi.

ocenił(a) serial na 9
Robb_Holmes

To tak jak każdy z nas
Mimo, że to już 12 sezon i wciąż mówimy, że jest słabo i słabiej to trwamy z wiarą że kolejny sezon będzie lepszy
Poza tym nie ma tak, że cały sezon jest do du ... do kitu . Nawet w tych nieszczęsnych sezonach były perełki, które się miło oglądało ;)

ocenił(a) serial na 9
Robb_Holmes

Trzymam w ręku zajebiście wielki transparent a na nim wypisane powitania w różnych językach świata
Salut Hallo Ciao Ahoj Konichiwa Ni hao i inne i jeszcze inne
Mam nadzieję że transparent jest na tyle duży, że Robb mnie zauważy

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Ten transparent widać z kosmosu :)

ataner4791

Fred miał o wiele mniejszy, jeszcze się chłopina obrazi.

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Nie powinien się obrazić, bo z tego co pamiętam Fred do swojego transparentu dostał w prezencie ode mnie jeszcze skrzynkę wódki
Znając życie ... i Freda, był bardziej zadowolony z tego alkoholu niż jakiejś szmaty :D :D

ataner4791

Ej, jaka szmata, to piękny transparent!

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Ojejciu
Dlaczego mnie nie obudziłyście na powitanie naszego gościa Człowiek sobie tylko trochę zaśnie a tu już po przyjęciu. Gość był i już poszedł :(
Jak to miło przypomnieć sobie początki naszego serialu Piękne początki Muszę zacząć oglądać, aby przypomnieć sobie fragmenty o których pisze nasz Gość

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Nie martw się, zaraz wróci.
Troszkę się koleżanko, spóźniłaś. 0 20.00 miałaś być.

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Proszę kierować pretensje do mojej kotki. I to na piśmie Pada na polu jak cholerka, myślałam, że nigdzie nie pójdziemy, a jej się dalekich spacerów zachciało
Zmarzłam jak diabli. Potrzebuję czegoś na rozgrzewkę.
Gdzie ta Ruby z tym kocykiem ?

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Kot mi się położył na klawiaturze i z trudem piszę.

Ruby jest. Nie chce go oddać.

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

https://pbs.twimg.com/media/DEHrg7MWAAABI33.jpg
Musisz mu kupić taki komputer - drapak. I ta myszka :D
Wtedy każde z was będzie miało swój :D :D

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

To przecież mój rudy kot - skąd masz to zdjęcie? Jest prywatne.

Taaa, a potem własny telewizor i konsolę PS4.

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Qrde
Nie wiem jakim cudem wyciekło do sieci
Jak to , to jeszcze mu nie kupiłaś telewizora i konsoli. To znęcanie się nad zwierzętami :D :D

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Korzysta z moich - co, musi mieć własne?

Jak mu kupię, to pies się zacznie domagać tego samego. Zbankrutuję.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Ciąg dalszy napisany - bawcie się dobrze, czytając.
Pozdrawiam wszystkich :)

Lexa17

Coś pięknego :D Idę zobaczyć cały tekst trzeci raz.

RubySava

No cudne...
Ja dzisiaj jestem nieco rozproszona, bo próbuję się wywinąć realnemu Luckowi... (hehe, parametry podobne do tego tutejszego ;P )

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Super jest! Jak zawsze zresztą
Teraz czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg, bo akcja się zagęszcza :P

Evo, trzymaj się i bądź twarda. A może przestań mu się wywijać :D :D :D

ataner4791

Z tego co wiem, to Robb będzie teraz pisał.

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Chyba się już nie doczekam :)
Powtarzam sobie "cierpliwość jest cnotą" i czekam ;)

ataner4791

Pocieszę cię, to już niedługo.
Będzie się działo!

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Ostrzegam, tekst długi ale bardzo dobry.

Lexa17

Został już napisany i wstawiony na 4 stronę. Recenzja odcinka wieczorem. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Robb_Holmes

To jest piękne - kocham Cię Robb, wiesz o tym, prawda?

Lexa17

Oczywiście, że tak, nigdy nie miałem co do tego najmniejszej wątpliwości.

ocenił(a) serial na 9
Robb_Holmes

Przeczytałam, a potem okazało się, że raz to za mało więc przeczytałam jeszcze kilka razy :) :)
To jest naprawdę wspaniałe :)

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Udany debiut w ''Anabellii''.

Teraz jeszcze trzeba jakoś Freda przekonać, żeby coś napisał.
Nawet krótko i niezbyt rozbudowanie.

Lexa17

Taaak. Zdecydowanie.

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Za darmo nie napiszę nic. A tak, może coś krótkiego, jeśli dostanę przynajmniej skrzynkę wódki. No i jeszcze piwo, bo Darylowi chce się pić. Polowanie na wiewiórki czołgiem, jest bardzo wyczerpujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones