PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 491
ocen
8,1 10 1 94491
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Kontynuacja poprzedniego tematu, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Jest to miejsce, gdzie możemy wypowiadać się o wszystkim co związane jest (i nie) z SPN.
Więc nie krępować się i pisać co Wam leży na sercach i wątrobie.

Wielkimi krokami zbliża się mid-season finale (czyli finał pół-sezonu), którym w tym roku ma być odcinek 12x08 - premiera przewidziana jest na 8 grudnia - a tym samym zimowy hiatus. Będziemy musieli czekać 1,5 miesiąca na wznowienie emisji nowych odcinków, co zaplanowane jest na 26 stycznia 2017. I o ile nadal odcinki będą nadawane w czwartkowe wieczory, to pierwszy raz w ciągu ostatnich 12. sezonów, SPN będzie leciało o godzinie 8PM czasu amerykańskiego (czyli 2 nad ranem w piątek dla nas, jak ktoś lubi oglądać na żywo).

Odliczanie do kolejnego odcinka:
http://countdown.teamfreewill.net/

ocenił(a) serial na 7
Lexa17

Ja również nie mam. Tylko NK wiele lat temu mnie zainteresowała, na samym początku powstania. Pozbieraliśmy się, spotkaliśmy się, porozmawialiśmy, oceniliśmy się nawzajem po latach, wróciliśmy do swojego normalnego życia.
FB jet dla mnie tak idiotyczny i niezrozumiały. A jak usłyszałam o kupowaniu znajomych, czy tam polubień, etc, to już w ogóle uważam to coś, za jedno wielkie nieporozumienie.

ocenił(a) serial na 8
Nimue__

Witaj Nimue!

NK nigdy nie miałam. Za bardzo kojarzył mi się z FB.
Cenię sobie prywatność.

Wolę być aktywna gdzie indziej.
Np. na Twitterze.

ocenił(a) serial na 7
Lexa17

Cześć Lexa. Twitter mam od czterech lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Dzięki niemu mam kontakt z wieloma ciekawymi osobami i dużym gronem przyjaciół.

ocenił(a) serial na 8
Nimue__

Mam tak samo.

FB założyłam z powodu Freda a raczej ''zakładu''....
Ale zaglądać tam często nie będę.

Nimue__

Miło cię tu widzieć, koleżanko! Im nas więcej, tym weselej.

ocenił(a) serial na 7
RubySava

Raven też ma zajrzeć, ale nie wiem kiedy.

Nimue__

Oby jak najszybciej :D

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Widzę nową twarz w bunkrze Bardzo mi miło Ale dziewczyny jakoś nie spisałyście się z powitaniem koleżanki Gdzie baloniki, confetti, chorągiewki i transparent! Albo chociaż ciasto i gorąca herbata, bo za oknem wciąż trwa zima.
Co się tyczy mojego pobytu na FB, rozumiem was, że na niego nie wchodzicie. Każdy przebywa tam gdzie lepiej się czuje. Mam tutaj masę krewnych, przyjaciół i znajomych. W realu są porozrzucani po całym świecie i gdyby nie FB, nie miałabym z nimi kontaktu. A tak co kilka dni wchodzę tutaj i wiem co u nich słychać. Natomiast Twittera mam od 5 lat i od 5 lat na niego nie wchodzę, po prostu nikogo tam nie znam. Takie życie :P :P

ataner4791

Ataner :D
Wróciłaś czy tylko przejazdem?
A ja sobie bez facebooka bardzo dobrze żyję.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Ataner na FB właśnie jest :)

Przekazać coś?

Lexa17

Tak, ma tu natychmiast przyjść. Jest bardzo niegrzeczna i spotka ją straszna kara.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Aha.

Będziesz biła pięścią? A może użyjesz miotacza?

Czekaj, już idzie!

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Ej nie wolno mnie karać, bo się zestresuję i zacznę się jąkać
Mnie się przytula, głaska i daje fajne rzeczy do picia :P :P

ataner4791

Taaa.... a za co? Za opuszczenie nas? Za opuszczenie Anabelli?
Wiesz, że nie mogę się teraz denerwować, prawda?

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Ciiiiichutko, oddychaj, uspokój się. Nie bij! Nie denerwuj się
Chociaż ty zawsze byłaś nerwowa i chętnie korzystałaś z miotacza
Dobrze, kobiecie w ciąży się ustępuję ....
Ale napić się muszę Miałam okropny dzień ...

ataner4791

Przynieś mi poduszeczkę i słoiczek Nutellii...
Niech, to szlaczek trafi.

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Crowley cały alkohol gdzieś wyniósł... Zamówił też nową szafę na trunki.
Strasznie jest nerwowy, odkąd Anabella go porzuciła.

Lexa17

A przez Lucka Castielek klnie w anielskim przedszkolu :D

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Dobrze, że pisemnie a nie słownie.

Lexa17

Inne dzieci dużo się od niego nauczą.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

I odwrotnie - on nauczy się czegoś od nich :D

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Ostatnio złapałam taką parkę w ubikacji. Sprawdzali czym różni się chłopczyk od dziewczynki :P :P
To już ten wiek ciekawość :D :D Więc Castiel może sobie znaleźć swoją pierwszą dziewczynę :P

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Na razie Castielek nie lubi dziewczynek.

Pytam go o koleżanki - a on odpowiada: fuj, bleeee.....

ocenił(a) serial na 7
Lexa17

Dziewczyny, oglądałyście ostatni odcinek Supernatural? Ktoś wrócił. To była niezła niespodzianka i nawet całkiem miła dla mnie.
Ale większość odcinka dłużyła mi się niemiłosiernie. Obejrzę drugi raz, może mi się bardziej spodoba, ale na razie... nuda.

ocenił(a) serial na 9
Nimue__

Bardzo dużo ludzi wraca. Chyba naprawdę nie mają już pomysłu na to co dalej Wiedzą kogo widzowie lubili i przywracają go :P

ocenił(a) serial na 7
ataner4791

Castiel mógł pozostać martwy ale nie można mieć wszystkiego. Z innej beczki. Cieszyłam się strasznie jak Lucek cierpiał przez bycie prawie człowiekiem. Najlepsza kara dla niego za wszystko co zrobił.

ocenił(a) serial na 9
Nimue__

Też tak miałam! Był zabawny Kiedy chciał zabić kobietę pstryknięciem palców twierdząc, że jest Lucyferem :P
Mój były mąż to był Lucyfer :D :D

ocenił(a) serial na 7
ataner4791

Ten bezdomny był fajny mimo, że miał taką małą rolę. P.S. Anioły są jeszcze głupsze, niż myślałam.
Ciekawa jestem, jak rozegrają pierwsze (a nieuchronne) spotkanie Lucka z Jackiem - bo Lucyfer zdaje się pokładać wielkie nadzieje w swoim synu i bardzo chcę, żeby się zawiódł!

ocenił(a) serial na 9
Nimue__

Też mam taką nadzieję :) Jack jest nawet do Castiela podobny fizycznie. Mają podobną minę :D :D
https://d12qk6n9ersps4.cloudfront.net/4413126/medium-clean.jpg
Przynajmniej ja mam takie wrażenie :P

ocenił(a) serial na 7
ataner4791

Alex wygląda jak młody Misha.

ocenił(a) serial na 9
Nimue__

Ale ma też coś z młodego di Caprio z Tytanica :D :D

Nimue__

Kto wrócił? Ktoś kogo lubię?

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Uwielbiasz go :D :D
On ciebie z resztą też :D :D

ataner4791

Cooooooooo?????????
GABRIEL!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
RubySava

A czy ja coś powiedziałam ????

:P :P :P

ataner4791

Nic mu nie jest? Jak się czuje?

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Lepiej obejrzyj sama. I miej tonę chusteczek. I pocieszające ramię. Czekolada również wskazana.

Lexa17

Biegnę oglądać, jeśli nie odezwę się do jutra: to leżę w łóżku i nie mogę dojść do równowagi psychicznej. Coś podobnego miałam po ostatnim Hobbicie. Bye!

ocenił(a) serial na 8
Nimue__

Nie oglądałam ale wiem :) Ktoś mi przypadkiem dał spoilera.

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Ja oglądam ale to już nie to co było

Pokochałam ten serial za to https://youtu.be/oaJIlH2cZ_k i takich klimatów mi bardzo brakuje :(

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

No weź mi nie przypominaj. Stare, dobre czasy. Piękne i idealne. Gdzie się one podziały?

Ale będę oglądać. Obiecuję. Danny nadal paczy.

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Ja też nadal jestem wierna i oglądam
Poziom jest zmienny, czyli jest fajnie, fajnie a potem nagle przenoszą się do równoległego świata i spotykają Wielkiego Ptaka czy inną wielką stopę :P

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Przyznaję się, na Supernaturala na razie nie patrzę, nie wiem co się dzieje i mało mnie to obchodzi. Tak samo miałem z sezonem 7 ale potem wróciłem do serialu. Więc nie płaczcie dzieci.
Nie opuszczę was.

ocenił(a) serial na 8
Fred89

Sercem jesteśmy z Tobą. Dasz radę.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Jestem twardy jak skała, nie poddam się bez walki.

ocenił(a) serial na 8
Fred89

Lewiatany się przeżyło, to przeżyje się wszystko!

Lexa17

przerośnięty dino-king-kong był trudny do przeżycia... No ale czego się nie robi dla tych "jaśniejszych momentów"... Choćby dla Rudej mówiącej "Hello Boys"

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Dokładnie, nawet w ciemności znajdzie się jakieś światełko....
Raz fan SPN - fan do samego końca.

Lexa17

:D :D
:D :D

ocenił(a) serial na 8
Nimue__

Strasznie nierówny i chaotyczny ten odcinek - przez połowę się wlokło, potem jak dowalili kilkoma akcjami trochę się wszystko poprawiło. A z braci Winchesterów scenarzyści zrobili z tło. Ketch - kocham go nienawidzić. Pojawienie się Gabrysia wbiło mnie w podłogę - Lucek by się zdziwił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones