PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 568
ocen
8,1 10 1 94568
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Kontynuacja poprzedniego tematu, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Jest to miejsce, gdzie możemy wypowiadać się o wszystkim co związane jest (i nie) z SPN.
Więc nie krępować się i pisać co Wam leży na sercach i wątrobie.

Wielkimi krokami zbliża się mid-season finale (czyli finał pół-sezonu), którym w tym roku ma być odcinek 12x08 - premiera przewidziana jest na 8 grudnia - a tym samym zimowy hiatus. Będziemy musieli czekać 1,5 miesiąca na wznowienie emisji nowych odcinków, co zaplanowane jest na 26 stycznia 2017. I o ile nadal odcinki będą nadawane w czwartkowe wieczory, to pierwszy raz w ciągu ostatnich 12. sezonów, SPN będzie leciało o godzinie 8PM czasu amerykańskiego (czyli 2 nad ranem w piątek dla nas, jak ktoś lubi oglądać na żywo).

Odliczanie do kolejnego odcinka:
http://countdown.teamfreewill.net/

Lexa17

Zdecydowała, że lepiej w tym czasie zrobić coś przyjemniejszego :D

ocenił(a) serial na 8
RubySava

A co takiego... :)

Lexa17

Przecież wiesz. I od razu humor mi się poprawia i świat jest jakby bardziej kolorowy a ludzie milsi.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Bym zapomniała.

Ogłaszam sezon ochronny dla Wiewiórek, Łosiów, Orzeszków i słodkich Jacków.

A także listopad i grudzień - miesiącami mandarynek!

Lexa17

O mandarynki i orzeszki dbać musimy wszyscy.

RubySava

Możecie mi zdradzić co kryje się pod kryptonimem orzeszków i mandarynek.... Czy mam od razu zabrać się za gotowanie Złotego Mandaryna z posypką ze zmielonych orzechów?

evo_33

Nie kryje się nic. Jesteśmy całkowicie niewinne.
A Lucek to teraz może jeść ten ''kisiel''?
Zwykły alkohol zwalił go z nóg.

RubySava

Nie wiem... Jak skończę gotować to sprawdzę.

evo_33

I co? Jestem ciekawa czy przeżył....

ocenił(a) serial na 10
Lexa17

Hej! :D Na początku chciałam się ładnie przywitać :)

Dostałam radę od Ataner aby nie przychodzić tu z pustymi rękami, więc siedzę sobie przed waszymi drzwiami z piwem, kwiatami i ciasteczkami własnej roboty. Może ktoś miałby ochotę się poczęstować? :D

ocenił(a) serial na 8
Bella2003

Witamy z szeroko otwartymi ramionami :)

Wchodź do środka!

ocenił(a) serial na 10
Lexa17

Jupiii już biegnę :D żebym tylko ciastek nie pogubiła i piwa nie rozlała.

ocenił(a) serial na 9
Bella2003

STOP młoda damo! Gdzie biegniesz? Jak biegniesz?
Proszę iść poszukać Kevina, powiedzieć mu żeby ci dał książki i powtórzył z tobą materiał z matematyki i fizyki na jutrzejszy sprawdzian. Tylko uczyć mi się tam a nie jakieś śmichy-chichy!
Oddawaj piwo! Nie usłyszała ...

ocenił(a) serial na 10
ataner4791

Niestety, ale Kevin był tak pijany, że jak poprosiłam go o pomoc w nauce to powiedział, że najpierw musi coś zjeść bo jest głodny. Kiedy poszłam zrobić mu coś do jedzenia i wróciłam z talerzem pełnym kanapek oraz ciepła herbatą zobaczyłam jak Kevin zjadał kawałek mojej książki. Położyłam mu talerz i herbatę na stole. Kev zobaczywszy herbatę strącił ją na moje książki krzycząc -Gdzie do cholery jest moja wódka?

Tak więc nie mam jak się uczyć. :D

ocenił(a) serial na 9
Bella2003

Proszę się nie zadawać z Kevinem, bo cie sprowadzi na złą drogę Rzeczywiście, książka do niczego się nie nadaje. Tutaj widać jeszcze odbite zęby Kevina.
Dobra, zmieniam metody nauki Rezygnujemy z teorii i książek a zaczniesz się teraz uczyć praktycznie. Zaczniemy od chemii. Pójdziemy do piwnicy Bobby'ego i wujaszek nauczy cię wzorów chemicznych z których korzysta podczas produkcji bimbru

Bella2003

Hej!
Świeża krew przybyła!
Pić nie mogę ale ciasteczka chętnie zjem.

ocenił(a) serial na 10
RubySava

Ruby może już nie taka świeża, jestem tu od 07.11.2013r. Czekałam 4 lata przed bramą do bunkru ponieważ była wyzamykana na każdy możliwy sposób przez Ataner. No i dopiero teraz w końcu udało się i mam zaszczyt wejść do bunkru, dostałam swój własny kluczyk. :D
Proszę, poczęstuj się ciasteczkami są z nutellą.

ocenił(a) serial na 8
Bella2003

Ataner dostała srogi opieprz, naganę do dzienniczka, wpis do bunkrowych akt i karę na pralkę.

Lexa17

Już wiem co zrobimy, sprzedajmy tą pralkę. Po co ją za darmo trzymać w piwnicy!

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Ruby, nie wolno sprzedać tej pralki Nie dostaniesz za nią dużo pieniędzy, bo jest stara, zardzewiała, woda spod niej cieknie i silnik się prawie zatarł Zapłacę ci korzystną cenę, abyś dała jej spokój. A ja w zamian za to, kiedy będę jej używała, przepiorę ci skarpety i ręczniki Z proszkiem i płynem zmiękczającym
Co, kusząca propozycja ? :D

Lexa17

Nowy tekst został już napisany i wstawiony na 4 stronę. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Robb_Holmes

Dziękujemy, gościu specjalny.

Pięknie i stylowo Ci wyszło - jak zawsze.
Przesyłam całusy.

Lexa17

Dziękuję za miłe słowa. Postaram się pisać częściej.

Robb_Holmes

Bardzo stylowo...
Ps. W czym szukać Donny? ( U Sherlocka?)

ocenił(a) serial na 8
evo_33

U Doktora.

To jest TA Donna (Noble).

Lexa17

Już wiem... Niezniszczalna Donna.

Robb_Holmes

Cudnie się czytało.
Obejrzałeś już czwarty sezon w całości?
Czy już piąty zacząłeś?
P.S. Moim zdaniem jest najlepszy.

RubySava

Tak, miałem nawet wklejać tutaj recenzje jak wcześniej. Ale niestety nie miałem czasu. Jeśli ktoś na nie czekał, przepraszam. Dziś widziałem Supernatural 5x09. Ogólnie zamysł ciekawy i Chuck jest jak zwykle rewelacyjny. Sama sprawa z duchami była w klimacie bliskim do pierwszych sezonów. Dobry odcinek. Taka mała odskocznia od poważnych spraw.

Robb_Holmes

No to przed tobą jeszcze dużo odcinków. Zaraz poznasz Crowleya!

ocenił(a) serial na 9
Robb_Holmes

Tekst jak zawsze super perfekcyjny :D
I bardzooooo zaintrygowała mnie nowa postać Tajemnicza przerażająca Donna, przez którą będziemy mieli kłopoty :)

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Donna nie jest nową postacią.

Jakie tam kłopoty, będzie dobrze.

Lexa17

Wiem, że tu mogę liczyć na zrozumienie odnośnie Thor Ragnarok
Oto prezentuję Thor Ragnarok 4D - jak już gdzieś widzieliście, proszę o słowa wsparcia.
http://mashable.com/2017/11/06/thor-live-corden-budget/?utm_cid=mash-com-fb-main -link#zeppXWsFIPq3

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Nie oglądałam co prawda Thora Ragnarok ale parodia chyba fajna :D Super kiedy aktorzy mają do siebie taki luz i dystans :)

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Żyjesz Evo? Już nas nie lubisz? Z kim nas zdradzasz? Znajdę cię na tym facebooku i dostaniesz nauczkę.

Fred89

Zdradzam z realnymi facetami... Tak troszeczkę też i z FB ;P

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Wpadasz tu rzadziej niż ja i Ataner, hahaha!

Fred89

:D

ocenił(a) serial na 8
Fred89

:)
:)

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Evo, odpuść sobie real!
Wracaj! U nas jest przyjemniej, można wypić co i ile się chce a rano nie ma kaca :P To kusząca propozycja ;)

Lexa17

Aktualizacja seriali. Na bieżąco.
Z Nation - 4x07 zobaczone. Lucy... :(
Supernatural - 13x04 - obejrzane. Jestem odrobinkę w tyle...
Stranger Things - 2x06 - lecimy dalej.
Nudne trupy z Rickiem i spółką nadal porzucone.
Aktualizacja filmów:
Thor: Ragnarok - zakochałam się...
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - nawet, nawet.
Spider-Man: Homecoming - nowy pająk w akcji.
Mroczna wieża - co to było?????

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Moja aktualizacja tylko w jednym punkcie jest identyczna z twoją listą :P Nie obejrzałam najnowszego odcinka SPN i też jestem na 4-tym
A reszta to masakra Nic nie oglądam :(
Ale zacznę, no obiecuję, że zacznę :D

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Supernatural wciąż w tyle - wybaczcie.
Na bieżąco jestem z Z Nation i South Park.
The Punisher - 1x02 za mną.

SPN się poprawiło?

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

No cóż widziałam zdecydowanie gorsze odcinki których nie mogłam obejrzeć od początku do końca tak były nudne a ten nie jest najgorszy To co martwe pozostaje martwe... nie w Supernatural Pojawia się więc ktoś kto umarł ale z martwych powstał Nie będę spoilerować skoro jeszcze nie oglądałaś Będziesz miała czas, obejrzysz i sama zadecydujesz co o nim sądzisz Może już nie mam wielkich oczekiwań i dlatego zadowalam się byle czym

ocenił(a) serial na 10
Lexa17

Myślę, że wskrzeszenie Merry było strzałem w kolano, a teraz nie ma wystarczająco dobrego momentu, żeby wprowadzić nowe postacie, bo nie przyjęłyby się zbyt ciepło. Dlatego robią to, co robią, czyli grzebią w trupach tych, których zdążyliśmy już pokochać w SN.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Nie wiem, nie oglądam. To chyba źle świadczy o nowym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Właśnie widziałam około 20 przebranych Mikołajów jadących na motorach.

Święta już blisko.

Gotowi?

Lexa17

Nie ma jeszcze świąt a już ledwo żyję... A tu jeszcze Sylwester niedługo.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

A co Ty takiego robisz, że ledwo żyjesz :)

Lexa17

To co każdego roku o tej porze :D Umieram, życzcie mi na jutro powodzenia.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Cześć dziewczynki, co słychać? Osobiście mam wrażenie, jakby ktoś mnie z pralki wyciągnął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones