PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 243
oceny
8,1 10 1 31243
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Prawdziwy Finn

ocenił(a) serial na 9

Dlaczego Finn w jakimś tam odcinku nie miał ręki tylko jakiegoś kwiatka???W jeszcze innym ma kompletnie inną twarz ma rodziców, a Jake jest zwykłym nie magicznym psem później też ma rękę robota zamiast zwykłej;)O CO CHODZI Z FI EM!!!???Wiem że jego wygląd tak się zmienił po tym jak wskoczył wraz z Królem Złym i Jakem do jakiegoś tam portalu.Dlaczego?

ocenił(a) serial na 10
NickManu333

Spoiler! zeby ci jeszcze bardziej namieszać to Finn byl kometą.
To finn z alternatywnej rzeczywistości. podobnie jak wcześniej w poduszkowej rzeczywistości. A ręka została wyrwana wraz z grass swordem, pozostałość jego zakiełkowała i tak powstał ten kwiat, na parę odcinków.
Wygląda na to ze nie oglądasz chronologicznie.

ocenił(a) serial na 9
_Kamyk_

Mózg rozje***y!;) Oglądam odcinki chronologicznie, ale po prostu to wszystko jest dosyć skomplikowane, nie uważasz tak ziomie???;)

NickManu333

Pytanie: oglądasz w wersji polskiej? Jeżeli tak, to wiedz, że u nas z pierwszych 6 odcinków 6 serii - wycięli 4. Nic dziwnego, że nie wiesz co się dzieje.

ocenił(a) serial na 9
marakeusz

I wszytko jasne:) Oglądam w wersji polskiej, bo w angielskiej to tam mało rozumiem:/ Wielkie dzięki bo już się bałem że coś przegapiłem;))):))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones