Pora na przygodę! (2010-2018)
Pora na przygodę!: Sezon 10 Pora na przygodę! Sezon 10, Odcinek 13
Odcinek Pora na przygodę! (2010-2018)

Come Along with Me

9,1 52
oceny
9,1 10 1 52
Pora na przygodę
powrót do forum s10e13

Nie wiarygodne jak jedna decyzja można zepsuć tak dobry serial. Nie mam nic przeciwko jedno pluciowych związkach w tym serialu, ale dlaczego kurna balonowa całuje marceline no to się w głowie nie mieści. Gdyby po walce pocałowała finna kurde jakie to było by zwieńczenie historii a tak mimo iż cała reszta jest w porządku wątek korony, Szymona, orgalorga, gumbalda, betty, ferna i całej reszty był udanie zakończony, tak muszę powiedzieć ze tak zle zakończyć wątek Finna i balonowej oraz na sile stworzyć wątek marceliny to jest na prawdę smutne i przykre bo lubiłem cały serial a tak ehh

ocenił(a) serial na 10
rys_dawid

Jak dla mnie na odwrót, fin nie pasował do KB

rys_dawid

Wiecie że ten serial w polsce jest cenzurowany z wątków homoseksualnych?

ocenił(a) serial na 10
rys_dawid

Chyba nie oglądałeś uważnie. Finn i KB zostali przyjaciółmi co było pokazanie a z każdym kolejnym sezonem od momentu gdy widzimy spotkanie Marceliny i KB zbliżają się ku sobie czego finałem jest ich pocałunek. Wiemy że znały się już wcześniej i łączyło ich mocne uczucie ale coś się stało. Jak dla mnie ta jedna scena która twoim zdaniem zepsuła serial jest jak najbardziej na miejscu i wyszła bardzo naturalnie.

Jakub0205

Nie za każdym razem w odcinku co bawili się w 7 minut w niebie, poszli się ze sobą bawić i wyglądało to bardziej jak zakochanie niż przyjaźń wiem ze więcej scen było marceliny z KB ale nie oznacza to ze bardziej do siebie pasują wcale dla mnie. Gdyby balonowa i Marcelina nie były nieśmiertelne nie byłoby nawet jednego argumentu za tym żeby były razem

ocenił(a) serial na 9
rys_dawid

Przecież Finn już od dawna nie wzdychał do KB, zostali przyjaciółmi. Jeśli już, to do Królewny Ognia czasami wzdychał, ale koniec końców też zostali wyłącznie przyjaciółmi. Z początku też kibicowałem Finnowi i KB, ale poznając jej przeszłość było zrozumiałe, że ona tak na niego nie patrzy. To nie Zmierzch. A między Marceliną a KB niemal od początku iskrzyło, widać to było zwłaszcza po Marcelinie. Nie wiem co wycięto dokładnie w polskiej wersji, ale finałowy pocałunek był dla mnie naturalnym ciągiem zdarzeń. Byłbym rozczarowany, gdyby to się nie stało. Tak się właśnie wplata umiejętnie i nienachalnie wątki lgbt.

ocenił(a) serial na 10
rys_dawid

@rys_dawid widać kto oglądał serial bez zrozumienia. W finale Finn już od kilku sezonów pogodził się z rzeczywistością i dorósł do tego, że on i KB do siebie nie pasują więc to o czym piszesz byłoby zupełnie nie na miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones