Pora na przygodę
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5

ocenił(a) serial na 10

W celu zachowania przejrzystości proponuję aby rozmowy na temat bieżącego sezonu toczyły się w tym wątku :)

A swoją drogą CN ma chyba problemy z przeciekami, ponieważ w sieci jest już "Up a tree" :P

ocenił(a) serial na 9
Katasza9

N razie 5 sezon nie różni się jakościowo od poprzednich. Fajnie, że pokazali Pannę w ciąży.

ocenił(a) serial na 10
Merkura

a gdzie mozna zobaczyc nowy odcinek?? :o

ocenił(a) serial na 9
Rudzia95

trzeba regularnie przeszukiwać YT.

Katasza9

na kanale MrBiune są na bieżąco

ocenił(a) serial na 10
Katasza9

Nowy odcinek pokazuje, że PB wciąż w pewnym stopniu przemyka przez myśli Finna :D

ocenił(a) serial na 10
Katasza9

jak i panna Jednorożek...:D. to bylo cos w rodzaju Sismow xd
ale wydaje mi sie ze Krolewna Ognia to ta najwłaściwsza jest :D

ocenił(a) serial na 10
Katasza9

Czy może wiecie kiedy wychodzi nowy odcinek 5 sezonu " Bad little boy". Zawsze wychodzi co tydzień, ale jakoś na yt nie widzę żadnego prewiew tego odcinka. A zawsze tydzień przed nowym odcienkiem jest prewiew więc wydaje mi się że ten odcienk nie ma wyjśc w poniedziałek. To wiecie kiedy ma on wjśc?

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

Zgaduję, że twórcy chcą pozostać ten odcinek w tajemnicy, aż do emisji. Ale jakby co na yt Mrbiune zawsze wstawia we wtorek odcinki z 5 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
Fionna

Dzięki za pomoc :) Od kiedy został usunięty kanał na yt "adventuretimepreview" to nie wiem co się dzieje. Zusubstrykowałam innego urzytkownika który wrzuca, ale on to robi z dużym opużnieniem, no ale i tak nie widzę na yt nic związanego z tym odcinkiem. Ale mam nadzieję że we wtorek go zobaczymy. Chcę żeby wyszedł, dlatego, że po nim jest Jake the dad i niee mogę się doczekac jak będą wyglądac jednorożniaczki. :) Jestem mega fanką Adventure Time ^^

ocenił(a) serial na 9
BlueKitty997

O mój boże. Też nie mogę się doczekać odcinka "Jake the dad". Na pewno będzie super. ^^

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Chociaż ja sobie nie umiem wyobrabrazić Jake'a jako ojca. Chyba z tego będzie niezła beka ^^ Też strasznie oczekuję na ten odcinek jak i na "Simon and Marcy". Mam nadzieję, że w tym odcinku wyjaśnią co nie co o Wielkiej Wojnie Grzybów.

ocenił(a) serial na 10
Fionna

O wojnie Grzybów można nieco wywnioskowac z odcienka "Finn the human" lub "Jake the Dog". Ale jeżeli chodzi o Jake the Dad to czekam z taką wielką niecierpliwością ^^ Tylko ten "Bad little boy" musi najpierw wyjśc i chyba nie wyjdzie w ten poniedziałek.. nie wiem.. zobaczymy czy jutro będzie w sieci :) A może wiecie coś na temat pełnometrażowego filmu. Ja gdzieś czytałam, na angielskie stronie i zbytnio się dużo nie dowiedziałam :(

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

No tak, ale bym np. chciałabym się dowiedzieć jak to wyglądało przed samą wojną życia (chić co nie co wiemy o życiu Lodowego Króla w odcinku "Sekretne taśmy") oraz z jakich przyczyn ona wybuchła :)

ocenił(a) serial na 10
Fionna

A o tym filmie nikt zabardzo nie wie. Samą ciekawością jest to, że coś się takiego pojawiło. ^^

ocenił(a) serial na 10
Fionna

(Sorry, że tak ciągle dopisuję, ale ciągle o czymś zapominam xD) Premiera 5 sezonu według polskiego czasu jest we wtorek o 2 w nocy ;).

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Ja tam od 5 serii tylko na to czekam... i czekam,, ale chyba kiedyś się doczekam :) Jestem po ton ciekawa jak te dzieci będą wyglądac. Moim zdaniem to będą kolorowe szczeniaczki, które będą miały róg, będą mogły sięrozciądac i latac, i będą miały oczka po rodzicach :)

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

Ja tak samo!:) Nawet narysowałam sobie jakby one mogłyby one wyglądać. Ale na pewno wiadomo, że będą one słodziutkie!<3 Jeszcze oczekuje na "Bad little boys", bo strasznieee jestem ciekawa wielkiego powrotu Fionny i Cake.

ocenił(a) serial na 10
Fionna

Spoksik^^ Ja tam myśle, że to może byc tak, że jak skończy się 6 sezon (mam nadzieje że będzie też 7, 8 i jeszcze więcej XD) to będzie film który wszystko jakby podsumuje i to będzie taki "ostatni odcinek" to by było super! Chociaż ja chce żeby ten serial trwał i trwał :)
Hahhaha^^ Ja tak samo ciągle rysyje te jednorożniaczki :) ♥ Ogólnie ja interesuje się rysowaniem i ciągle na kartce A4 rysuje różne postacie :) Mam na razie kilka ale to dla tego, że nie dawno zaczęłam kochac ten serial no i przez naukę ;( Ciągle rysje Finna bo on nie wiem czemu ale wydaje mi sięstraaaaaaaaaaaaaaaasznie słodki ♥ Jak na niego patrze to mam ochotę uściasnąc monitor! On wygląda jak taki mały kotek :D Nawet ostatnio narysowałam na kartce A5 Finn'a Jak'e , Lady Raincoorn, and Flame Princess jako kotki. Możę kiedyś wyśle te obrazki na "deviantart" Ale aktualnie jestem w trakcie rysowania Cake i Jake w świątecznym otoczeniu. Ale jak wyjdzie odcienke Jake the Dad to od razu się zabieram za rysowanie dzieci.

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

Wiem Finn jest słodki, ale jeszcze bardziej bez czapki ^^ Wgl ja mam taki zeszyt A3 w, którym rysuję ich. (Trochę tego jest ;D) Nawet jak robiliśmy zdoby świąteczne do klasy to ja obowiązkowo zrobiłam z Finnem i Jake'iem xD Jake był w kształcie choinki (wymyślonej przez ze mnie), a Finn był w swetrze z odcinka Sekeretne Taśmy.

Ogólnie to cała moja klasa lubi Porę na przygodę (przez to, że chodzę do prywatnej (nie polecam -_-) i w naszej klasie jest 7 osób) i mój zeszyt do rysowania zawsze 3 razy muszą chociaż zobaczyć ;)

ocenił(a) serial na 10
Fionna

Moim zdanie też ♥ Finn to miom zdanie słodycz!! Jak leciało telewizji a ja jeszcze tego aż tak nie lubiłam to Finn już wtedy wydawał mi się słodki. A jak mi się jakaś postac wydaje słodka to znaczy, że zaczne lubic ten serial i zaczełam :) I nie żałuję... A jeżeli chodzi jak jest bez czapki, to wtedy wydaje mi sie przystojny, ale wole jak jest z czapką :) Ja też sobie zrobiłam zeszyt do moich bazgrołów ,ale nie korzystam z tego :( Bo w domu rysuje na A4 a ostatnio na lekcjach się nie da. No cóż :( Zazdroszczę Ci tego zeszytu i tego że w twojej klasie cała klasa to ogląda :) Bo moja naj przyjaciółka to ogląda i jest wielką fanką, i jakieś tam osoby też, ale dokładnie nie wiem(nie pytałam się wszystkich) . I wiesz co to jest fajne że klasa ma tylko 7 osób, tak spokojnie.. i wszyscy lubią ten sam serial... super.A tak z ciekawości, ile ty masz lat? :D

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

Ja teraz chodzę do 6 klasy. Chociaż 7 osób w klasie wydaje się od razu spokojne, ale my jesteśmy szalone (dodatkowo jakimś cudem od 1 klasy jesteśmy babską klasą zero chłopców :D). Jednak mam ten zeszyt, żeby tak w podróży, w szkole (bo wtedy mam najwięcej pomysłów na rysowanie) lub kiedy mi się skończy papier co często się zdarza ;). Ale tak szczerze mówiąc to ja jestem 1# największym fanem, bo wszystko z Adventure time w mojej klasie zaczęło się ode mnie. No i teraz ile ty masz lat?;)

ocenił(a) serial na 10
Fionna

Właśnie zapomniałam wracając do Finna to bardzo się ciekawie jak on chowa pod tą czapką te wszystkie włosy? Jak ja zakładając czepek na basen tak nie umiem choć mam włosy ledwo co do ramion. Jak dla mnie Finn troszeczkę poważniej wygląda z czapką niż bez ( choć to też zależy jaką ma długość włosów).

ocenił(a) serial na 10
Fionna

7 osób w klasie... marzenia :( Ja mam 24!! Toi nie jest fajne... jesteśmy najliczniejszą klasą w całej szkole :) Więc Ci trochę zazdroszczę ^^ W 4 -6 to ja też byłam bardzo z żyta z kolerzankami i jak ja coś zaczynałam to oni robili tak samo. Więc ja mam teraz 15 lat i chodzę do 3 gimnazjum, czyli z tego co wynika jestem o 3 lata od Ciebie starsza. Ale nie wstydzę się tego, ponieważ naprawdę dużo osób ogląda At i się tego nie wstydzi :) Ja też sądze, ze jestem z numerów 1 fanów Adventure time! Ja mam na to taką szajbę ^^ W nocy śni zawsze(naprawę zawsze) śni mi się Finn, nawet jeśli sen jest całkiem o czymś innym to on i tak tam wystąpi ;) Na lekcjach.. tylko od At myślę, jak wracam do domu to tylko czekam na tą 16:50 i oglądam AT, nawet jeśli leci powtórka, pobieram na bierząco różne obrazki narysowane przez fanów, i ściągam odcinki..(Mam na kompie wszzzzzzzzzystkie odcienki) itp. Czyli jestem wielką fanką ;) A robisz coś jeszcze po za rysowaniem, ? Ja robię jeszcze edycję wideo. Czyli wstawiam muzykę i wklejam różne klipy do rytmu (daje efekty) i wychodzi z tego teledysk. Może to kiedyś umieszczę w necie :)

P.S- Moim zdaniem odwrotnie, w sensie Finn wygląda dla mnie dojrzalej bez czapki, a z czapką jak taki mały chłopiec. Ale każdy wszystko widzi inaczej :D

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

Wow , mam wrażenie jakbym pisałabym ze swoim odbiciem :) Choć jesteś ode mnie 3 lata starsza to super się z tobą rozmawia!;) Też strasznie oczekuję zawsze na 16:50 (pamiętam, że nawet się kiedyś ostro wkurzyłam jak nie obejrzałam wtedy xD), a w weekendy też. A poza rysowaniem już nie mam za bardzo czasu, bo mam dużo lekcji i dodatkowy angielski i niemiecki. Jakimś cudem wystarczy mi na oglądanie Pory na przygodę. Też mi się często śni Finn, ale zazwyczaj o tym zapominam od razu :/ A ostatnio śniły mi się szczeniaczki Jake'a ^^

P.S To jak się wydaję Finn z czapką czy bez to już raczej zależy od gusty lub od tego jak się to spostrzega, ale zawsze lubię usłyszeć czyjeś inne zdanie :)

ocenił(a) serial na 10
Fionna

(Sorki, że dopiero teraz odpowiadam :)) Ja też czuje jakbym gadała ze swoim odbiciem. Nie patrz na różnicę wieku, ponieważ ja jestem trochę dziecinna... i w ogóle nie czuje jakbym była już w gimnazjum :) Ja zawsze z niecierpliwością czekam na 16:50, dzisiaj leciało "Nowa Granica" i "Pociąg tajemnic" (czyli bardzo fajne odcinki ^-^) . Ja ogólnie nie oglądam zbytnio w TV ponieważ oglądam na swoim tablecie, praktycznie codziennie! Dzisiaj (jak pisała egzamin próbny z anglika) nagle sobie przypomniałam o "AT" i wpadłam w duchu w taki szał, że czułam, że jak zaraz nie obejrze to zemdleję :) Ja rysowanie i te teledyski to moja pasja więc z wielką przyjenością to robię :) Chciałam bym zobaczyc twoje szczeniaji Jaka.. ja je dopiero narysuje jak będę wiedziec jak będą wyglądac (mam nadzieję, że twórcy mnie nie roszczarują :)) Jeżeli chodzi o sny.. to zawsze...zawsze mi się śni :) Ostatnio i się śniło, że Jake miał już dzieci i spędzał z nimi bardzo dużo czasu. Finn czuł się taki niedoceniony, że Jake nie spędza z nim w ogóle czasu i powedział mu to, a Jake zaczął traktowac Finna jak swoje dziecko ^^ Taki zwariowany sen. Ale moim pierwszym snem z AT to było coś takiego, że Finn wskakiwał na kaktusy odbiłał się od ich i spadał znowu na nie i tak w kółko, Jake się tak dziwnie patrzył, a Finn krzyczał POMOCY! Czeu sny są takie głupie...

P.S- Mi też miło usłyszec Twoje zdanie :) Ja jestem fanką kotów, więc jak widzę Finna z czapką to przypomina mi kota i może dlatego wydaje mi się takie słodki....♥

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

Jejciu jak mi się z tobą miło pisze!;) Wkońcu mogę, bo moje koleżanki wolą gadać o jakiśm Zmierzchu, Step up itp. Zawsze na ich tle wychodziłam na tą dziecinną, ale moja naj też się tak zachowuje ;p Też dużo spędzam na oglądaniu AT bardziej na tablecie niż w telewizji. Wgl też z 4 sezonu nie mogę się jak narazie doczekać Burning low. Jestem ciekawa jak oni przetłumaczą Bacon Pancakes w wykonaniu Jake'a ^^
Ja również zawsze w szkole narzekam na to, że kiedy piątek (jeszcze jak będzie wtorek, bo wtedy na YT są już nowe odcinki 5 sezonu ;) ) i często mają mnie dość (ale czasem to robię, bo śmiesznie reagują xD). Kurcze czasem mam te sny z Finnem i Jake'iem, że raz to obudziłam się na podłodzę (zresztą się nie zdziwiłam, bo dość często to jest xD). Ale za to nie umiem ich zapamiętać, więc nie mam się czym podzielić, ale jak coś mie przyśni i zapamiętam to na pewno podzielę się nim : )


P.S Napoczątku właśnie myślałam, że Finn ma czapkę kota, a nie niedźwiedzia ;)

ocenił(a) serial na 10
Fionna

A jak się z Tobą fajnie pisze :) ! Ja też w końcu mogę, bo moja naj gada tylko o "Auta 2", a ja tylko o tym (chociaż ona też bardzo lubi tą bajkę :) Jeszcze z moją sis mogę pogadac o tym, tylko, że ona nie ogląda tego serialu. Jest wielką fanką MLP i tylko to jej w głowie. Kiedyś obejrzała jeden odcienk AT i mówi, że to głupie, ale ja też najpierw tak mówiłam, więc nie czepiam się jej. I w ogóle ciągle mówi o tym AT więc wydaje mi się, że może lubi tylko nie chce się przyznac :) O matko też jestem ciekawa Bacon Pancakes! ^^ Próbowałam to śpiewac po polsku, ale mi nie wychodziło. To nie będzie do rytmu jak przetumaczą to "Bekonowe naleśniki" więc nie iwem jak to zrobią. Jeszcze jestem ciekawa odcienka "King Worm" . Ja mam sny na okrągło! I bardzo się cieszę :) Niektórych nie pAMIĘTAM, A INNE TAK ^^ Więc jeśli Ci się przyśni i zapamiętasz to powiedz mi... z chęcią posłucham :) A jak mi się znów przyśni jakiś szalony... to Ci powiem :)

P.S - Ja z tą czapką to nie wiem, bo najpierw jak go zobaczyłam to myślałam , że to kot, potem, że niedżwiedz. A potem wyczytałam na forum, że to niedżwiedz. Tylko, że teraz ostatni słyszałam, że to czapka królika, więc już nie wiem, ale ja sobie wmawiam, że to kot :)

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

Też lubię MLP, ale trochę rzadziej to oglądam i wolę zdecydowanie AT. Zresztą tych seriali nie da się zabardzo porównać, bo są dość odmienne. Z piosenką Bacon Pancakes, to możliwe, że trochę zmienią klika słów, żeby miał on rytm jakiś. Jeszcze też jestem ciekawa oodcinka Beyond this earthly realm. Ale też ciekawa jestem czy powycinają jakieś sceny z Gotcha!

P. S- Jak dla mnie czapka Finna to już jedna wielka nie wiadoma. Wiem, że czapka Fionny to królik. ;)

ocenił(a) serial na 10
Fionna

Ja też wolę AT, MLP mnie denerwuje, a zwłaszcza te Bronnis. I masz rację, to są 2 całkiem odmienne bajki. Tu widzimy dużą historię, która uformowuj sięz każdym odcinkiem i sezonem, ciągle dowiadujemy się czegoś nowego o każdej postaci :) A MLP to wesołe, kolorowe historie 6- stki kucyków. Och Gotcha.. w tym odcinku ciągle się śmiałam. Grudzia ma bardzo fajny dzwonek w telefonie nieprawdaż. No ale Burning Low to faktycznie ciekawe... tylko tak szczerze nie zbyt mi się podoba głos Flame princess po polsku (jest taki skrzeczący) wolę po angielsku ^^

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

No głos Królewny Ognia w polskim dubbingu też mnie lekko irytuję, a złaszcza śmieszne jest to, że to ten sam głos co u Fionny xd W Gotcha straasznie mi się spodobało "heey girls!" i przez to jak dzwoni do mnie przyjaciółka lub ja do niej to zawsze się tak witam xD Ale z bronies to mam straszne doświadczenia. Jedyne co w ich nie rozumiem to, dlaczego jak ktoś ogląda też inny serial to od razu go wyzywają (przynajmniej taką sytuacje widziałam). Za to, niektóre głosy po angielsku bardziej pasują, niż polskie, ale i na odwrót (choć głos Finna jest udany w obu wersjach ^^)
Najbardziej to chyba nie lubię głosu Jake w polskim, bo nie wiem dlaczego i on się kojarzy z głosem jakiegoś wąsatego wuja (xDD) i też się zastanawiam, po co Jake mówi do Finna "młody", bo w ang. tego nie ma. No cóż...^^

ocenił(a) serial na 10
Fionna

P.S- słodziutki Gienio! <3

ocenił(a) serial na 9
Fionna

A mi się właśnie bardzo podoba Jake po polsku. ^^ I jeszcze to jak jak zwraca się do Finna "młody". Bardzo lubię tę jego "Wujkowatość". :D

ocenił(a) serial na 10
Merkura

To już zależy jak ktoś kogoś widzi ^^

ocenił(a) serial na 10
Fionna

O tego, że to też głos Fionny to nie wiedziałam. W zasadzie podobny... dzięki za info :) Mi w Gotcha też się to strasznie spodobało. Przychodzę do szkoły i do swojej przyjaciółki "hej girlssss..." a ona "o!:) Hej girlsss" :) Tak niestety jest z tymi Bronies.Ja ich nie zrozumiem. Kto powiedział, że nie można lubic kilku bajek na raz? A oni kochają MLP i tylko to ich kręci. W zasadzie zauważyłam że dużo angilskich fanów MLP bardzo lubi też AT, ale jeżeli chodzi o polskich fanów to strasznie nasz serial hejtują :( Głos angilski Finna mnie nie co śmieszy.. bo co raz bardziej jest poważny, a w polskiej ma ciągle taki dziecinny i ten głos polskiego Finna odmładza. A jeżeli chodzi o Jake to w obu wersjach mi sie podoba (ale bardziej w angli) Ostatnio się dowiedziałam, że ta sama osoba daje angielskiemu Rico z Pingwinów z Madagaskaru głos. Co mi się bardzo spodobało bo go bardzo lubię. A i podoba mi sie angilski Angielski Lodowy Król.. bo ma głos SpongeBoba :) A mi się nie wiem czemu ale bardzo podoba że Jake mówi do Finna młody.. nie wiem czemu. Wtedy czuję, że Jake traktuje Finna jak "swoje dziecko" . i cieszę się że Jake się tak o niego troszczy. Wszakże Jake to jedyna osoba która została Finnowi. :( Jest dla niego jak rodzina... :) I tu widzimy że Jake możę byc dobrym ojcem dla swoich jednorożniaczków :)

P.S- Dziękuję bardzo :) Marry Christmas everyone!! Twoja Flame też jest epic ^^ and... jutro koniec świata więc żeganj XD... wierzysz w to ? :O

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

Aktor co podkłada głos Finnowi w ang. wersji ma ten sam wiek co Finn, a w tym czasie przechodził mutację. Z tego co wiem aktor w polskiej wersji ma jakieś 29 lat, ale świetnie dobrany jest głos ;] Głos Jake'a w polskiej wersji może być, ale ja po prostu nie umiem znieść tego "młody" nie wiem czemu xd No cóż, ale zgadzam się z tym, że się tak jakby troszczy się o Finna i jak wkońcu się doczekamy 5 sezonu w Polsce to mi będzie Jake pasować na tatę w pl wersji, niż w angielskiej chyba przez głos no, ale się przekonamy w styczniu (dla mnie to trwa wieczność o.o). Nie wiedziałam, że głos Lodowego Króla w ang. wersji podkłada w Spongebobu :D Ja coś tak czuję, że twórcy zaskoczą nas z tym, że Finn nie jest ostatnim człowiekiem w krainie Ooo. Wgl to 5 sezon mnie strasznie zaskoczył, że Fionna i Cake powracają oraz, że Jake i Panna Jednorożek zostaną rodzicami ;D Możliwe, że odcinek "The Suitor" może nas zaskoczyć xD

P.S- Też dziękuję oraz Wesołych Świąt też życzę i szczęśliwego nowego roku!;)
Nie wierzę w koniec świata, bo tyle razy miał on być. Ale śmieję się z tego, a co jest najgorsze, że w piątek jest premiera nowego odcinka AT xD

ocenił(a) serial na 10
Fionna

Też właśnie tak myślę, ze przechodził mutacje :) Tak to właśnie wygląda... że ma taki dziecinny głos, a tu nagle taki dorosły ^^ No tak polski aktor Finna to bardzo dobry aktor... bardzo często słysze jego głos w innych bajkch jak: Kuzko, czy Bloo z "Dom dla zmyślonych przyjaciół pani foster" niektórzy to potrafią zmieniac głosy :) No i tak Lodowy Król to SpongeBob :) Jak usłyszałam angielski dub. Ice Kinga to odrazu usłyszałam tam Sponge ^^ Dla pewności sprawdziłam, no i to prawda :) Ja nie mogę, się doczekac 5 sezonu :) Może już wiadomo, kiedy dokładnie wychodzi.. wież coś o tym ? ^^ Nie chce przegapic :P No 5 sezon jest dla mnie bardzo ciekawy :) Bardzo dużo ciekawych pomysłów :) Moim zdaniem, KB jest bardzo zazdrosna o Flame Princess.. czyli jednak coś do niego czuje :) Już sama nie wiem z kim będzie.. ale pewnie twórcy już wiedzą :)

P.S Wesołych Świąt dla Ciebie również :) Jutro już Wigillia. Obejrzałam sobie odcienke Sekretne Taśmy...żeby się nastawic na święta..ale ten odcinek w zasadzie nie jest świąteczny, więc nie poczułam świąt kiedy go obejrzałam ;( Nie wiem dokładnie.. mi się wydaje, że w tym odcienku oni sobie jagdyby wymyślili święta.. bo chyba nigdy nie obchodzili (sama nie wiem ) Ale brakowało mi w tym odcinku takich.. świąt. Żadnej choinki, itp...

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

Co do 5 sezonu to wiem jedynie, że będą w styczniu, ale kiedy dokładnie to nie wiem. Aktor od Finna i od Jake'a dość często występują w kreskówkach itp. :D Jak dla mnie Balonowa jest zazdrosna. W odcinku Burning low, aż to się rzuca w oczy (jak dla mnie :p). W odcinku Zbyt młoda przyznała, że chciałaby zostać 13-latką i zostać z Finnem. Zresztą zauważyłam, że Finn jest jakby w tym wszystkim "zagubiony". Widać, że serio kocha Królewnę Ognia, ale jeszcze coś czuje do Balonowej. Jak w Reign of Gunters, Finn powiedział, że chce być tajemniczy dla KB jakby mu nie wyszło z Ogniową :D Sezon 5 jest tajemniczy, przez to, że Jake ma zostć ojcem oraz, niektóre nazwy odcinków chociażby Simon and Marcy ^^


P.S- Szczęśliwego nowego roku ^^ Wgl te ich "Święta" są na taki wzór zwykłych. Wkońcu nikt nic nie wie o Świętach no to wymyślili a la Święta :D Teraz będą obchodzić Dzień dobroci dla Lodowego Króla co roku, ale też dają se prezenty, jest śnieg, są po przebierani (słowa Lodowego Króla ;) )

ocenił(a) serial na 10
Fionna

(Wracając do Finna i Balonowej) W odcinku All the little people, kiedy Finn bawi się małymi mieszkańcami Ooo, w pewnym momencie do małego Finna dostawia małą KB i się całują widać nawet po minie Finna, że tęskni za nią (widać nawet po tym jak dostawia małą KB do małego Finna. Ja nie mogę co on wyrabia xD)

Fionna

No siema julka jak tam farfocle

Tez lubie pore na pszygode bardzo fajna bajka ale nie tak fajna jak ben 10 i monster haj : D

ocenił(a) serial na 10
PawelDefekejszyn

Paweł powiedz mi jedno: Nudzi ci się czy co? Masz WoWa, graj se kurde : D

ocenił(a) serial na 9
PawelDefekejszyn

You get move one you be have troll

ocenił(a) serial na 10
PaulTheHuman

Spoko to mój brat i chciał se potrolować xd

ocenił(a) serial na 9
Fionna

A, to bardzo przepraszam za obrażenie

ocenił(a) serial na 10
PaulTheHuman

A nic się nie stało :)

ocenił(a) serial na 9
Fionna

Skoro jets randomowy temat to mam pytanie, który to odcinek z tym duchem który grał z Finn'em i Jake'em w puść piłkę (XD) ?

ocenił(a) serial na 10
PaulTheHuman

Tak mi się zdaję, że "Zbroja wstydu" z 2 sezonu ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones