PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 152
oceny
7,5 10 1 72152
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Otwieramy D-Team , czyli detektywi - team.
Zasady tego wątku są proste, śledzimy poszlaki na podstawie dowodów analizujemy wszystko co wiemy po kolei. Prosiłabym skupić się na konkretach i powstrzymać się od komentarzy typu " o nie tylko nie on ja go kocham"

Najpierw wypiszmy wszystkie podpowiedzi co wiemy potem zbierzemy je w jeden post i będziemy wstawiać dowody w postaci cytatów, zdjęć itd. I analizując.
I tak jestem pewna, że w ostateczności znajdziemy lepsze A.
Proponuje też przeanalizować wątki jak A dobierało współpracowników, jaki mogło mieć motyw i jak przejęło tą grę. Czy Ali też można zaliczyć do kłamczuch.
Czy przypadkiem Shana nie była marionetką A ?
I proponuje tez rozdzielić co było w wiadomościach od A jak było nią Mona, a co po jej zdemaskowaniu
1. A pojawia się w pierwszym odcinku
2. Nosiło kaptur ( i tu zagadką jest dla mnie czy nie chodzi o odcinek specjalny gdzie pokazali różne wersje jednej sceny pod radley gdzie kilka aktorów grało jedną scenę w kapturze - w ostateczności wybrano Tobiego )
3. A miało motyw
No i zapomniałam co miałam więcej wypisać :)
Liczę na pomoc do dzieła !


ocenił(a) serial na 9
Chile91

Marlene napisała, że
- kiedy ujawnią tożsamość A. widzów czeka prawdziwy szok i że to ktoś kogo widzowie lubią
dla mnie to oznacza, że nie jest to taka całkiem poboczna, obojętna postać jaką była przez 2 pierwsze sezony Mona, ale ktoś
znacznie bliższy widzom
- żadna z kłamczuch nie jest A. (pytanie tylko na ile można wierzyć scenarzystce)

Co do twoich punktów:
1. Napisała dokładnie "to, że oryginalne A (mona) było w pierwszym odcinku nie znaczy, że kolejne A. tzw Big A również się tam nie pojawia" dla mnie to trochę mylące "nie znaczy, ale może znaczy"
2. Pamiętam scenę, w której Hanna pyta Caleba w którą sukienkę ma się ubrać, żeby wyglądać bardziej trendy na co Caleb jej odpowiada " Mnie pytasz? Noszę tę bluzę z kapturem odkąd skończyłem 12 lat". Może to akurat nie ma znaczenia, ale mając taką wskazówkę od Marlene zapadło mi w pamięc kiedy od nowa zaczęłam oglądać odcinki. Poza tym bluzę z kapturem nosi niemal każdy, oprócz Spencer, Hany i matek.
3. Na końcu 3 sezonu Mona mówi "dziewczyny myślą, że są już bezpieczne, będą zasypiać przy otwartych oknach, niezamkniętych drzwiach (...) nie wiedzą, że MY tego chcemy" Specjalnie sprawdziłam to zdanie w wersji angielskiej ( w polskiej wersji z lektorem jest przetłumaczone "że ja tego chcę") i właśnie zwróciłam uwagę na liczbę mnogą. MY- czyli Mona już wtedy miała jakiegoś współpracownika. Być może z czasem uczeń przerósł mistrza.

Nie wiem czy idę dobrym tropem, ale uważam, że warto wykluczyć osoby, które niemal zostały zabite przez A. Nikt by chyba nie zrobił tego sam sobie nie mając pewności, że zostanie uratowany.

kathrinannfy

4. Sezon 2 odcinek 25
Mona : możesz być częścią tego planu, My [...]
Spencer A ma nasze jakiś plan, jaki jest plan ?
Mona : Ona ma. ( A to kobieta? )

Czyli Mona od początku była częścią A - Teamu - jak mówi w tym odcinku chciała się zemścić, za odebranie jej przyjaciółki - Hanny.

Chile91

nie mogę edytować więc dopisuje
na koniec odcinka widzimy Red Coat przychodzący do Mony która mówi "zrobiłam wszystko zgodnie z rozkazem"
Jeśli dobrze pamiętam Mona mówiła wielokrotnie, że nie znała A.
Kłamała cały czas, czy jest osoba od kontaktów z A ?

ocenił(a) serial na 9
Chile91

Jestem pewna, że Mona znała A i skłamała mówiąc, że nie zna (widocznie bez tego jej plan by się nie udał).
Powiem więcej, wierzę, że Mona ciągle żyje natomiast Big A to ktoś kto z nią współpracuje. Chciały wrobić Alison, nie udało się i dlatego Mona wciąż się nie pokazała. Może plan ma większy zasięg niż wsadzenie Alison do więzienia.

Kiedy Mona wysyłała wiadomości do dziewczyn, można to było przeanalizować. Np. Hanna sama powiedziała Monie, że nocuje Caleba w piwnicy. Wiedziały o tym tylko dziewczyny + Mona, tego samego dnia wysłała do domu Hanny gościa od karaluchów, żeby dać jej do zrozumienia, że A wie.

Kiedy Hanna wygadała się o Nowym Jorku wiedziała o tym tylko Sydney i Jenna (a potem dziewczyny kiedy dostały wiadomość od A.) Na dodatek Sydney skłamała na drugo dzień kiedy Emily ją o to zapytała. Nie mówię, że A. to Jenna lub Sydney, ale ktoś kto z nimi współpracuje albo ma taki sam interes jak one np. Toby

Chile91

Później Mona powiedziała dziewczynom, że A przychodziło do niej do Radley w masce i nie wie, kim jest.

akima_

No, ale wiemy że Mona podobno skłamała raz by chronić tożsamość A. W motyw maski uwierze, ostatnio się moda na nie zrobiła.
W ostatnich odcinkach Mona mówi do Mike, że kontaktuje się z A nie bezpośrednio, ale to się niedługo zmieni.

Chile91

Dlatego może wie już, że osoba, która odwiedzała ją w Radley, to nie było prawdziwe A. Miała teraz je dopiero poznać, to znaczy liczyła na to, gdy mu udowodni, że jest po jego stronie i w sumie nie wiadomo, czy jej to wyszło.

ocenił(a) serial na 3
kathrinannfy

Marlene napisała też, że raz skłamała, aby chronić tożsamość A.

ocenił(a) serial na 7
weishenme

Dlatego własnie nie warto ufać Marlence.

użytkownik usunięty
kathrinannfy

Może to Ezra? :D

ocenił(a) serial na 6
Chile91

Pamiętajmy o tym, że Alison zapisywała wszystko w pamiętnkiu, który mogło przechwycić A. Zastanawia mnie jedna rzecz. Kedy Maya i jej rodzina wprowadziła się do domu Ali rzeczy po niej w większośći zostały wywiezione. Natomiast w późniejszych oscinkach wygląda to tak jak by od zaginięcia i śmierci Alison nic w jej pokoju się nie zmieniło. Myśle, że by znaleźć A trzeb by analizować wszystkie odcinki w odniesieniu do tego co już wiemy. Wątków jest tak wiele że sama się gubię co zostało wyjaśnione a co nie.

ocenił(a) serial na 9
DarkAngel1989

Proszę jeszcze, żeby ktoś wytłumaczył mi o co chodzi z Calebem i Alison? Czy oni się wcześniej znali? Wiadomo, że Alison miała jakieś krótkie historie z Tobym i Ezrą czyżby i z Calebem w przeszłości łączył ją jakiś romans? Ich konfrontacja wyglądała naprawdę dziwnie. Te spojrzenia faktycznie coś mówią. Caleb może nie lubić jej z samych opowieści, ale Alison też patrzy na niego tak jakby coś wiedziała, a przecież spotkali się rzekomo pierwszy raz w życiu.

https://www.youtube.com/watch?v=yjqUGnMC8G0

DarkAngel1989

Dlatego trzymajmy się planów i wypiszmy najpierw to co wiemy potem będziemy się odnosić do odcinków :) najpierw lista

ocenił(a) serial na 6
Chile91

Myślę, że Arie jako Big A można wykluczyć , to chyba było w ostatnim odcinku gdzie szukała planu jej brata i stanęła na tej specjalnie popsutej sztandze. Wystarczy spojrzeć na jej wyraz twarzy jak później na nią patrzyła, była załamana, że jej brat mógł zginąć.
Chyba żeeee jest wspólniczką Ezry i nie mogła uwierzyć, że jej ukochany chciał zabić jej brata ;> w końcu tak bardzo go kocha a chwile później całowała się z innym typkiem.

Mala_92_91

Kłamczuchy zostały wykluczone :) Prosiłabym o trzymanie się wypisywania co wiemy póki co, o A bo się zgubimy.

Chile91

Ale to, że żadna z Kłamczuch nie jest A też nie jest pewne. Przecież po tym, jak ta informacja pojawiła się na Twitterze Marlene napisała, że to nie ona napisała tę wiadomość.

akima_

No tak a później wstawiła na Twitterze, że żadna z dziewczyn nie jest A.
Możemy je odstawić bo są wątki o Arii Spencer i Hannie. Jeśli na nie dowody będą wskazywać to zapewne same do tego dojdziemy,

Chile91

Z tego, co ja wiem, to ostatnia jej wersja (jakoś z 20 lutego mniej więcej) była taka, że ktoś na Twitterze zapytał jej, czy może chociaż potwierdzić, że żadna z Kłamczuch nie jest A, a ona odpowiedziała, że w tym serialu wszyscy są podejrzani.

ocenił(a) serial na 6
akima_

Moim zdaniem nie można wykluczyć nikogo :) W tym serialu tak często zmieniają zdanie, że nie zdziwiłabym się gdyby któraś z nich w tym siedziała. A dowodów jest pełno na każdą z nich

ocenił(a) serial na 9
Mala_92_91

Kilka tygodni temu Marlene dodała wpis na Twitterze ,że A jest któraś z kłamczuch.Wyczytałam to gdzieś na necie,może i nawet na filmweb.Po sekundzie to usunęła i tylko nieliczni to widzieli.Póżniej ten wpis ,że jeśli ktoś dobrze obejrzał 1odcinek to wie kim jest A,jednak serial miał się przecież skończyć po 3 sezonie .Scenariusze pisane są na bieżąco także pewnie sami scenarzyści nie wiedzą kim tak naprawdę jest A.Aktorzy i scenarzyści mówią tylko o tym ,kto może być A,żeby wzrosła oglądalność.Przecież na końcu każdego sezonu dowiadujemy się kim jest A :D

efta18

Marlene jest A ona coś na pewno ćpa :D
Nie no, a tak na serio to mnie irytuje ta jej zmienność i pogmatwany serial to są same zapchaj dziury.
Mogliby rozwinąć kilka wątków które zostawili bez odpowiedzi a nie dodawać nic. Chcieli 7 sezonów to teraz powinni zacząć logicznie myśleć i wykorzystać to co już zostawili. Wiadomo, że my jako widzowie chcemy więcej wiedzieć o A, a tak an serio prawie nic nie wiemy.
Najpierw, że to nie dziewczyny teraz, że jedna z kłamczuch.

Chile91

Najwięcej wskazówek na temat A dostajemy pod koniec odcinków kiedy coś tam robi jak na przekład : Lubi czarno-białe filmy, Lubi słodycze, słucha muzyki na płytach winylowych (chyba klasycznych lub coś w ten deseń), A ma opanowane wkradanie się do samochodów, Potrafi grać na pianinie, Potrafi szyć, Lubi herbatę z miodem, Kupuje alkohol i sam też pije najczęściej z lodem. Może coś później dopisze.

Agusia25

Te podpowiedzi z końców odcinków też są mylące, bo Marlene powiedziała, że w tych scenach nie zawsze widzimy A;b

Chile91

Z najnowszych tweetów Marlene wynika, że to A, które jest obecnie przejęło "grę" po Monie od 3 sezonu, więc bez sensu jest oglądanie pilota i analizowanie zachowania każdego z osobna, skoro wtedy A była Mona.
Kto się podejmie ze mną dokładnego obejrzenia i przeanalizowania 3x01?
Ja wieczorem się za to wezmę i wypiszę przemyślenia.

julix1708

Mam dwa interesujące ss z tego odcinka napisze je potem możemy się zając odcinkami od 3 sezonu. ewentualnie nawiązać postacie z pierwszego po tweetach.
Wypiszmy póki to co wiemy z dowodami będziemy to analizować wątki po wątku :) bo znów będziemy mieć bałagan.
ps. zobacz na dziewczynę z którą rozmawia Lucas i na chłopaka który stoi przed dziewczynami gdy te szepczą, miałam wrażenie że on początkuje. Ale w odcinku ostatnim 2 sezonu poznajemy płeć A.
Mona : She Does

Chile91

Obejrzałam właśnie fragment 2x25 odkrycia Mony jako A i myślę że przez "yes, she does" (odnośnie tego, że A zawsze ma plan) mogła mówić o sobie, ale niekoniecznie. Bo jeśli ktoś przejął pałeczkę od 3 sezonu to na pewno mówiła o sobie, co innego jeśli z tym kimś współpracowała, to wtedy prawdopodobnie mamy do czynienia z kobietą.
A za 3x01 zabiorę się za jakieś 2 godziny (nauka :')) i zwrócę na to uwagę :)

julix1708

Ale przyjrzyj się całej rozmowie
Spencer : A ma zawsze plan? Bo ma?
Mona : Yes, She Does.

Potem na koniec Mona : Wrócą bezpiecznie do domu, będą spały przy otwartych drzwiach i oknach nie wiedzą, że ( We) My tego chcemy.
Po czym do Mony przychodzi Red Coat.
Nie wydaje mi się, że She było użyte przypadkowo.

Chile91

A to nie było wtedy, gdy Spencer jechała z Moną autem, zaraz po tym, jak odkryły kryjówkę Mony i Spenc zorientowała się, że Mona jest A? Jeśli tak, to przecież wtedy A była Mona. Marlene sama mówiła, że obecne A ukradło Monie grę, gdy ta była w Radley, a do szpitala trafiła później.

akima_

No tak ale wspomina, że A to ona, po czym odwiedza ją czerwony płaszcz, a jeszcze wcześniej Mona mówi, że MY chcemy, żeby spały z otwartymi oknami itd....
Wydaje mi się, że dziewczyny za bardzo chciały, żeby to Mona była jedynym A.
Ewidentnie to, że dziewczyny dostawały pogruszki i tak się rozniosło - dziewczyny dostały smsa " Pokaż cycki A. " - przez całe wakacje dostawały dla żartów. Czemu och rodzice o tym nie wiedzą , nadal ?
Potem Nagle Mona, wie że dziewczyny nadal dostają wiadomości - skąd ?

Chile91

Może Mona mówiła "she" o osobie w czerwonym płaszczu, z którą się kontaktowała, ale to wcale nie musiało być A, tylko osoba do tego wyznaczona. Jakaś laska z blond włosami, czy w peruce, która miała Monie przypominać Ali, bo ona miała na jej punkcie wyraźnie świra. Nawet chyba Mona mówiła później, że myślała, że to Ali, ale ta osoba nosiła maskę i nie widziała nigdy jej twarzy. Swoją drogą ciekawe, że Mona najpierw miała taką obsesję na punkcie Ali, że chciała z nią współpracować, a później, gdy ta rzeczywiście wróciła do miasta, to nagle zorganizowała sobie przeciwko niej ekipę, która miała jej się pozbyć. Jakiś taki dziwny przeskok był między tymi podejściami Mony do Ali, najpierw była w nią zapatrzona, jak w obraz, a potem nagle chciała jej się za wszelką cenę pozbyć.
Albo Mona ma bliźniaczkę i dlatego mówiła "my" i tak łatwo wymykała się z Radley, a dodatkowo potrafiła być w kilku miejscach jednocześnie:P

akima_

Motyw bliźniaczki Mony ? o cholera na to nie wpadłam może coś w tym być, ale to co kolejna matka zapomniała, że ma córkę xD?
Właśnie czyli czerwony płaszcz to mogła być osoba do kontaktowania się A - Mona, ale inna kwestia jak Mona mogła być na pół przytomna, że nie wiedziała kto ją odwiedza, że nie wiedziała kto do niej mówi bo miała zasłoniętą twarz maską. To musiała wkładać maskę w pokoju Mony btw. Mona nie brała leków które jej podawano w Radley.
Cece też jest zdeczka psychiczna może coś z Moną gra ?

Chile91

Nie wiem, jak to było z tą osobą, co odwiedzała Monę, być może wcale nie przechodziła przez normalną kontrolę pielęgniarek. Było przecież tajemnicze przejście przez okno do szpitala, którym Mona się wymykała z Radley, może RC wchodziła do niej przez nie, jak już wszyscy spali i wtedy chodziła w masce.
Co do bliźniaczki Mony, to ktoś z aktorów, chyba Sasha, ale głowy nie dam, mówił, że jedna z postaci może mieć bliźniaka, więc czemu nie Mona? To by miało też dla mnie inny sens. Widzowie bardzo lubią postać Mony i jeśli rzeczywiście zginęła, to zniknie z serialu (nawet, jeśli będzie we flashbackach, to jest ich dosyć mało), więc pewnie producentom nie zależałoby na uśmierceniu całkowicie ulubionej postaci widzów. Może nie jest tak, że matka Mony nie wie, że ma córkę, ale może Mona mogła być np. adoptowana? I później odnalazła zaginioną bliźniaczkę? Trochę to niedorzeczne, ale w sumie, czemu nie? W tym serialu...

akima_

To i tak lepsza wersja niż to co było. Wydawało mi się, że na początku 3 sezonu jest ujęcie, że RC wpuszczają do Mony.

Chile91

Ale właściwie nie wiemy, czy Mona od początku nie brała tych tabletek, które jej podawano. Zaraz po tym, jak tam trafiła na pewno rzucała się i nie bardzo chciała współpracować, więc może z początku podawano jej zastrzyki, albo pierwsze tabletki podawano jej siłą, a później je odstawiła, jak pielęgniarki przestały jej pilnować. Była taka scena, kiedy Mona widziała na krześle w Radley Ali, to wyglądało, jakby miała jakieś narkotyczne majaki, możliwe, że tych pierwszych wizyt RC nie ogarniała za bardzo. Albo RC rzeczywiście zakładało maskę po wejściu i np. zabraniało się Monie wcześniej odwracać. Ciężko powiedzieć, jednak wydawało mi się ewidentne, że przez chwilę Mona naprawdę wierzyła, że to Ali ją odwiedzała, ale wyglądało to na jakieś przywidzenia.

akima_

Może tak że najpierw wszytsko było na siłę.
Zrobiłam ss i wstawiłam wyżej tego ujęcia i wtedy Mona zwraca się do RC "Zrobiłam wszystko wedle rozkazu" - może chodzi o ten plan Ali z Mona. Mona milczy, że Ali żyje, za to Ali daje jej to co Mona chciała.

ocenił(a) serial na 9
julix1708

Dokładnie,nie ma sensu oglądania pierwszych odcinków.A jest na pewno któraś z kłamczuch,bądź moim zdaniem Jason.
Na pewno nie jest to Spencer! Za duzo krzywdy jej się dzieje,ciągłe aresztowania,wina w tym serialu jest zawsze jej,także może to być Jason.Mści się za to ,że jej ojciec rozbił jego rodzinę i wie ,że to Melissa zakopała Bethany.

Chile91

A nie było w pierwszym odcinku!!! To znaczy nie musiało go tam być. Marlene napisała na Twitterze, że to pierwotne A było w pilocie serialu, ale nie wyklucza, że obecne A też się w nim pojawiło, tylko to nie jest żadna podpowiedź, a tym bardziej fakt.

akima_

No to wykluczmy dwa pierwsze sezony ze względu na to. I lećmy od 3x01

Chile91

oglądałam dzisiaj 3x01, ale nadal nie mam pewności kim jest A. Jedyną rzeczą, która przyszła mi na myśl jest dość oczywiste rozwiązanie. Mona i Alison są A od samego początku (to wizyty Alison pomagały Ali, nie Hanny).
Kolejną sprawą jest to, że kłamczuchy rzekomo też mogą być A. W jednym z wywiadów była wzmianka od produkcji, że je też można podejrzewać.
Natomiast Keegan Allen powiedział, że A jest oczywiste. Rzekomo z wiedzą, kim jest A, oglądając pierwszy odcinek wszystko od razu stanie się jasne !

ocenił(a) serial na 3
larsson118

Keegan powiedział "pierwszy sezon", a nie "pierwszy odcinek", nie pokładajmy całej wiary w Pilocie. :D

weishenme

Moim zdaniem nie ma co przywiązywać wielkiej wagi do tego, co on powiedział. Chciał wzbudzić sensację, akurat wyszła jego książka i wszystkie oczy nagle miały się zwrócić na niego, może akurat książkę ktoś kupi, jak zaszokuje taką wypowiedzią, a później powie, że przecież nie mógł powiedzieć prawdy, bo kontrakt mu zabrania.

larsson118

W odcinku 3xo1 pojawia się Ali gdy Mona patrzy na krzesło - pytanie czy to były wspomnienie z ostatniej wizyty, czy Mona kiedyś też kiedyś była w Radley ? Bo nie pamiętam, wydaje mi się, że był taki wątek, że Ona uciekła i dlatego stała się A.

[img]http://zapodaj.net/441f0b93f1567.jpg.html[/img]

1. Ali u Mony
http://zapodaj.net/441f0b93f1567.jpg.html

2. Black Swan wiemy już, że to Melissa, ale czy na czerwono to nie są te same dziewczyny ?
http://zapodaj.net/098227d57a375.jpg.html
http://zapodaj.net/574683bafb5f9.jpg.html

3. Ten chłopak mi się nie spodobał, tak jakby podsłuchiwał miał minę - albo to ja już przesadzam.

http://zapodaj.net/5c8c4ab64ca7c.jpg.html

ocenił(a) serial na 9
larsson118

Przecież aktorzy nie mogą powiedzieć kim jest A.Takie wypowiedzi służą jedynie wzbudzeniu zainteresowania.

larsson118

Myślę, że powiedział pierwszy odcinek , bo nie mógł przecież powiedzieć : "Można wrócić do 3 sezonu i wszystko staje się jasne" Ale nie trzeba z góry zakładać, że Big A pojawiło się w pierwszym odcinku.

Chile91

3 x 02

Garert do Spencer : Ktoś kogo znasz robi z Ciebie idiotkę. Ludzie kłamią, badania lekarskie nie.

http://zapodaj.net/3a5743e19347c.jpg.html

2 .Dziewczyny w tym odcinku dostają naszyjnik z zębami " Martwe dziewczynki się nie uśmiechają "

3. Aria w szafce znajduje kolczyk, który znalazła z Ali w kanapie ojca. [ Aria ten kolczyk wrzuciła do trumny]
Po rozmowie z kochanką ojca - Aria przyznaje się do zdemolowania biura po szantażu od A - okazuje się, że kolczyki wcale nie należały do kochanki ojca.

http://zapodaj.net/1183b2062892c.jpg.html

4. Jenna jest pokazywana jakby widziała - dobrze pamiętam, że tak na prawdę wtedy odzyskała wzrok ? To o tym Garert Wspominał ?

Btw ojciec Arii w tym odcinku to świnia.

5. Mona w tym odcinku zdobywa wejściówkę Hanny.

6. Toby i Spencer znajdują kroplę z datą -podejrzewają, że Jenna Widzi

7. Em sobie przypomina Jenne w samochodzie - ma na sobie czerwony płaszcz.

http://zapodaj.net/0ba27d234f6dd.jpg.html
8. Mona do Hanny : znowu dostajesz te wiadomości ... ( i kogoś mi przypomina woźny który wchodzi do sali, ale nie mogę uchwycić wyraźnie twarzy)

9. I na koniec odcinka wiemy, że Ona widzi ! - Czyżby Jenna poznała swój kolczyk.

10. Scena z A - Czerwony płaszczyk kupuje jedną parę rękawiczek i bluzy, sprzedawca zadaje pytanie czy to nie dla jakiejś drużyny ?
metka z bluzy : http://zapodaj.net/42ee3a3ed564f.jpg.html

Chile91

Mi się wydaję, że Garetowi w tym odcinku chodziło o to, że Ali żyje i z tymi badaniami chodziło o sfałszowaną sekcję zwłok, przecież był policjantem i miał dostęp do akt.

akima_

Też się ku temu zgadzam, w późniejszych odcinkach on się przyznaje, że uderzył drzewo kijem Hokeyowym i dlatego Jenna myślała, że On ją zabił.
Więc Garert wiedział od początku, że ktoś inny leży w grobie - czyli mógł widzieć co się potem wydarzyło z A. ?
Z Tym kijem to jest najlepsza sprawa Ojciec Spencer palił kij w kominku, potem podkładają Nam łopatę jako narzędzie zbrodni. Spencer tamtej nocy trzyma łopatę. Potem Ali zapewnia, ją że nie skrzywdziła ani jej ani tamtej dziewczyny.
Ok Melissa zakopuje tamtą blondynkę, Ali zostaje zakopana przez matkę - pytanie kto uderzył blondynkę X.
W ogóle to chyba w końcu Bethany ? Sprawdzali to badaniami?

Chile91

Oni, to sobie mogą sprawdzać, tak samo, jak Ali sprawdzali:P Ja już gdzieś kiedyś napisałam moją teorię na temat tamtej nocy i nie chce mi się powtarzać, bo to dużo druku było. Więc linka wkleję:
http://www.filmweb.pl/serial/S%C5%82odkie+k%C5%82amstewka-2010-556945/discussion /Te%C5%BC+przedstawi%C4%99+swoj%C4%85+teori%C4%99+%29,2580523

akima_

Czytałam ją, ale przeczytam jeszcze raz. Ale Akima wracamy do gry ! rozgryziemy kto jest A.
A na koniec napiszemy list do scenarzystów z ich błędami i lepsza wersją z podpisem

We get all bitches !
D-Team from Poland.

Chile91

No, tak, jak teraz sobie przypominam, to tam była taka masa wątków, że na pewno jest coś pomieszane. Zwłaszcza, jak teraz opisujesz te odcinki i przypominam sobie te wszystkie sklepy, możliwe kryjówki A, jakichś niby-świadków, których dziewczyny odwiedzały... tyle historii pomieszanych i pozaczynanych tematów, aż mi się nie chce o tym myśleć, bo głowa boli:P Trzeba by było całą mapę narysować ze strzałkami, podobną do tych, które Ezra miał;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones