PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 169
ocen
7,5 10 1 72169
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Otwieramy D-Team , czyli detektywi - team.
Zasady tego wątku są proste, śledzimy poszlaki na podstawie dowodów analizujemy wszystko co wiemy po kolei. Prosiłabym skupić się na konkretach i powstrzymać się od komentarzy typu " o nie tylko nie on ja go kocham"

Najpierw wypiszmy wszystkie podpowiedzi co wiemy potem zbierzemy je w jeden post i będziemy wstawiać dowody w postaci cytatów, zdjęć itd. I analizując.
I tak jestem pewna, że w ostateczności znajdziemy lepsze A.
Proponuje też przeanalizować wątki jak A dobierało współpracowników, jaki mogło mieć motyw i jak przejęło tą grę. Czy Ali też można zaliczyć do kłamczuch.
Czy przypadkiem Shana nie była marionetką A ?
I proponuje tez rozdzielić co było w wiadomościach od A jak było nią Mona, a co po jej zdemaskowaniu
1. A pojawia się w pierwszym odcinku
2. Nosiło kaptur ( i tu zagadką jest dla mnie czy nie chodzi o odcinek specjalny gdzie pokazali różne wersje jednej sceny pod radley gdzie kilka aktorów grało jedną scenę w kapturze - w ostateczności wybrano Tobiego )
3. A miało motyw
No i zapomniałam co miałam więcej wypisać :)
Liczę na pomoc do dzieła !


ocenił(a) serial na 8
Chile91

Właśnie rozgryzłaś to samo co ja. Jeśli ktoś coś wie o "A" to na drugi dzień znika/ginie... Jednakże po gestach (na każdym końcu odcinka) strasznie mocno przypomina mi KOBIETĘ. I mimo tego, uważam, że "A" to Alison. Nie wiem czy przeglądałaś gdzieś zdjęcia w internecie odnośnie kolejnych odcinków - ale widziałam na nich Alison... z całą paczką osób które jeszcze są w sezonie 4...
Nie wiem tylko gdzie zgubił się Jason i Lucas... Chyba, że czeka mnie to w 5 ... :P

ocenił(a) serial na 8
ewe_lenka2

Cholera! Jeszcze jedno zapomniałam napisać.
Tak dziwnie strzelamy w osoby Alison i "Kłamczuch" ale coraz bardziej nie podoba mi się brat Arii... Jak się pojawia to wiecznie ryczy i ma jakieś dziwne teksty. Może był zakochany w Alison albo cholera jedna go wie...

ewe_lenka2

oooo ciesz się, że nie jesteś na 5 sezonie im dalej tym gorzej all się miesza... Ja to na 4 sezon spoilery czytałam jak głupia bo już przewijałam odcinki z zapchaj scenami :D
^^ zazdroszczę Ci tej nadziei na lepsze odcinki ^^

Co do poprzednich sezonu to w 15 czy tam 16 odcinku 3 sezonu dziewczyna ubrana w czerwony płaszcz i miała pomalowane paznokcie na czerwono - w następnym odcinku poszukam takiej i jeszcze raz poprzedni obejrzę - topi głowę lalce Hanny.
A + Hanna dostała smsa po groźbie do Mony, że straci twarz.
JAk dla mnie to Mona w tym nadal siedzi.

ocenił(a) serial na 8
Chile91

Bez wątpienia uważam, że Mona w tym siedzi tylko że w 4 (jestem już na 6 odcinku) - jej nie ma. Wydaje mi się, że Mona chce sama rozgryź kto jest "A" i w ten sposób zginie... no cóż...


Czyli tak jak sobie to rozkminiłam... że nie ma co na razie snuć tego co teraz napisaliśmy, gdy przed Nami jeszcze więcej zwrotów akcji. Reżyserka (chociaż nie wiem czy to jest tak idealnie przedstawione jak w książce Shepard - gdyż nie czytałam) ma dobry sposób myślenia by podkręcić emocje z sezonu na sezon ;) . Obyśmy się nie zdziwiły zakończenia ;)

Jak doczytałam - 7 sezon to już definitywny koniec. Ech...

Chile91

Ale Ali właśnie miała taki dziwny przeskok, kiedyś, dawno temu, już o tym pisałam, że Ali najpierw w tych niby wizjach, które miały dziewczyny, gdy były półprzytomne, a później Ali powiedziała, że jednak były prawdziwe, zdawała się wiedzieć, kto jest A. Zawsze to tak wyglądało, mówiła o nim "ta suka" i że właśnie wszędzie je widzi i nawet sama kiedyś to powiedziała, że dziwi się, że Spencer jeszcze nie rozgryzła kto to jest, no ogólnie zawsze dawała do zrozumienia, że ona wie, ale dziewczyny same mają do tego dojść. A później, jak już rzeczywiście wróciła, to nagle nie ma pojęcia, kim jest A. Dziwne to dla mnie jest.

akima_

i to mnie tez dziwi niby wie, a potem nic. I wyraża się że to "ta suka" a scenarzyści mówili że najpierw Mona, a jak jest co raz więcej tych scen z Alli która mówi o A. to miał być niby Noel

ewe_lenka2

Dlatego ja też nie podejrzewam żadnej z Kłamczuch, bo każda z nich, oprócz siebie, musiałaby skrzywdzić też swoich bliskich. Może poza Emily, bo jej rodzinie A nigdy nic nie zrobiło, z tego, co pamiętam.
A tak się teraz zastanawiam, kiedy dziewczyny podejrzewały Ezrę o bycie A, to była taka scena, że Emily została z nim sama w szkole, bo coś tam po zajęciach robiła i ktoś zaczął się włamywać do sali, w której ona siedziała, później uratował ją ojciec i wszedł do sali po rynnie. No i wtedy wszyscy myśleli, że to Ezra, bo był podejrzany, no i Ezra też się tak zachowywał, ale przecież w końcu wyszło na to, że on tylko książkę pisał, więc jak w końcu? To była dla mnie taka niewyjaśniona scena, bo przecież tylko on był z nią w szkole i nie zauważył, że ktoś się włamuje do tego pomieszczenia? Przecież Emily tak się wtedy darła, że na drugim końcu szkoły było słychać, jeśli to A się włamywało, a on był niewinny, to czemu jej nie uratował?
Nie należę do zwolenników teorii Ezry czy Arii jako A, ale wydaje mi się, że Merlene trochę przegięła z tą sceną chcąc zrzucić podejrzenia na Ezrę, a później to już tak zostawiła.

ocenił(a) serial na 9
akima_

Rodzinie Emily nic się nie działo ,gdyż A nie ma nic wspólnego z jej rodziną.Emily to tylko taki pionek jak i reszta dziewczyn.Myślę,że A ma coś wpólnego z siostrami Jessici D. Moje przeczucie jest takie ,że teoria ,którą skopiowałam na inny temat o siostrach pani D. jest trafny,oraz to ,że finansuje to matka Spencer w zemście za zdradę męża z pani D. przez to Ali mówiła ,że dziwi się ,że spencer tego nie rozgryzła.A Varjak to może być Toby,który też w tym uczestniczy.

efta18

Jej, jakoś pogmatwane się to zdaje. Wątpię, żeby matka Spencer finansowała znęcanie się nad swoją córką, zwłaszcza, że tak bardzo zależy jej na tym, żeby poszła ona na studia, a cała sprawa z A jej to uniemożliwia.

ocenił(a) serial na 9
akima_

Właśnie kimkolwiek nie jest A to i tak znęca się nad bliskimi.W końcu każdy tutaj jest poszkodowany.Tożsamość A ma nas zszokować i boję się ,że będzie to rodzina świni z bagażnika samochodu Wildena :D He he :D

efta18

Gdyby miał to być jakiś rodzic (w baaaardzo wątpię, no ale gdyby), to już najprędzej mogłaby to być matka Jenny, ona przynajmniej ma za co nienawidzić dziewczyn;) Jej to nawet nigdy nie pokazali w tym serialu;P

ocenił(a) serial na 8
ewe_lenka2

Mogłaby, mogła. W psychologii istnieje takie zjawisko określane jako "Osobowość psychopatyczna". Polecam się zapoznać z cechami charakteryzującymi taką osobę. Między innymi, wybitne zdolności aktorskie, brak umiejętności odczuwania uczuć wyższych jak miłość, współczucie, itp., traktowanie innych instrumentalnie, umiejętności manipulatorskie.

ocenił(a) serial na 9
Chile91

Jest jeszcze taka wskazówka, że Alison wie kto jest A. W promo nastepnego odcinka nawet przyznaje się Hannie, że rozmawiała z A.
Załóżmy dwie opcje: Ali dokładnie wie kim jest A. Czemu więc go/ją kryje, nie wyjawiła nikomu jej/jego tożsamości?
Ali nie wie kim jest A., ale ma więcej wskazówek od pozostałych i rozmawiała z A. przez telefon? Osobiście, ale A. miało maskę/przebranie/cokolwiek.

kathrinannfy

Ja bardziej obstawiam tę drugą opcję, pewnie było tak, jak z Moną, też mówiła, że rozmawiała z A, a później się okazało, że rozmawiała z kimś w masce i to w sumie i tak nie wiadomo, czy rzeczywiście z A.

ocenił(a) serial na 8
akima_

A może, serialowe kłamczuchy i reszta bandy (mam na myśli - dziewczyny) siedzą w psychiatryku i opowiadają te zmyślone historie więc 'my mamy' tylko obraz tych opowiadań? :P

Takie głupie heheszki :P

ocenił(a) serial na 3
ewe_lenka2

Ja chyba biorę każdą opcję pod uwagę, łącznie z tą, że to wszystko to książka Arii i/lub Ezry, rozważałam tyle możliwości zakończeń, że niewiele mnie już zdziwi. ;P

ocenił(a) serial na 8
weishenme

Ja ogólnie wszystko co tutaj wypisują biorę pod uwagę. Serial jest jeszcze bardziej interesujący od tych które oglądałam przed poznaniem "Słodkich kłamstewek" :)

Ale ogłupnę jeśli dowiem się na końcu, że te wszystkie spekulacje z którymi się tutaj spotkałyśmy - będą zupełnie inne xD
Niech Spencer, Alison albo "A" robi mi miejsce w Radley :P

ocenił(a) serial na 9
ewe_lenka2

Ja też jak się dowiem kim jest A sfiksuję ;) Skoro to ma być szok ,to musi być naprawdę ktoś inny niż każdy gdybie.Pewnie okaże się ,że któryś rodzic ;)
Każda teoria jest dobra:D

ocenił(a) serial na 9
efta18

Dla mnie to byłby szok, gdyby się okazało, że Ella lub Pam to A.
Ze wszystkich możliwości chyba tylko ich nie biorę pod uwagę :P

ocenił(a) serial na 9
ewe_lenka2

Może cały ten serial to opowieść psychicznej Bethany :D

ocenił(a) serial na 8
efta18

Pisałyście, że "A" to kobieta... sama też się z tym zgadzałam. Teraz w odcinku - 12 - 4 sezonu dowiaduję się, że prawdopodobnie "A" to ON, nie ONA...
Słowa pani Grunwald do dziewcząt --> "On ma nadzieję, że pomożecie mu dotrzeć do Alison" / "On tu jest"... O_O

Nie wspomniałyście o tym? Albo ja nie doczytałam?

(*P.S oglądam serial mając słuchawki w ciemnym pokoju... nie dość, że Grunwald ma straszne oczy to i po ciele przeszedł mnie dreszcz za ten śmiech w tle) ;)

ocenił(a) serial na 8
ewe_lenka2

Cholera... dobra, mój błąd, nie zobaczyłam do końca...
E z r a



ocenił(a) serial na 9
ewe_lenka2

Skopiowałam tekst pewnego bloga,na którym dawno temu znalazłam tę teorię. Długo szukałam aż wkońcu znalazłam i mogę wam ją przedstawić. Czytajcie i piszcie co o niej sądzicie bo jest mega wiarygodna.



Cześć dziewczyny! Znalazłam ciekawą teorię dzisiaj na tumblrze i postanowiłam na szybko ją przetłumaczyć, jakby ktoś był ciekawy, to oryginał tutaj. Sama nie wiem co myśleć, moim zdaniem równie dobrze można całość podciągnąć nie pod Meredith a pod bliźniaczkę Jessici, jednak wrzucam przetłumaczone to, co znalazłam :)

[Obrazek: tumblr_inline_n1zrhbZAfk1qguys6.png]

Historia o bliźniaczkach była prawdziwa, a miała ona miejsce w późnych latach 70 w Rosewood. Jej bohaterkami były młodsze siostry Jessici DiLaurentis w czasach, kiedy nazwiskiem rodziny było Sorenson (Jessica otrzymała nazwisko DiLaurentis po mężu). Rodzina Sorenson żyła w obecnie opuszczonym domu w Rosewood.

[Obrazek: tumblr_inline_n1zrsq4skl1qguys6.jpg]

Bliźniaczka, która zabiła swoją siostrę (Meredith) poszła do Radley a rodzina przeprowadziła się do Georgii zaraz po incydencie, trzymając całą sprawę w sekrecie, ponieważ byłby to ogromny skandal, zwłaszcza w tamtych czasach.

[Obrazek: tumblr_inline_n1zrvo7Dyg1qguys6.png]

Incydent miał miejsce nie w domu Sorensonów, ale w domu opiekunki dziewczynek, w którym wtedy przebywały.

[Obrazek: tumblr_inline_n1zv04pZ9N1qguys6.jpg]

Ten dom to obecny dom Hanny (kuchnia została od tego czasu przemeblowana)

[Obrazek: tumblr_inline_n1zuj7DDgg1qguys6.jpg]

Właśnie dlatego duch zmarłej dziewczynki pojawił się tam w rocznicę jej śmierci.

[Obrazek: tumblr_inline_n1zuoamNxw1qguys6.jpg]

I dlatego też Alison, która pewnie znała tą historię od babci lub mamy, nie mogła się oprzeć, aby opowiedzieć ją w rocznicę śmierci.

[Obrazek: tumblr_inline_n1zur6Pwrn1qguys6.jpg]

Jessica przeprowadziła się do Rosewood ponownie w latach 80, kupując obecnym dom DiLaurentisów, prawdopodobnie mając nadzieję na odnowienie kontaktów z jej siostrą (z którą reszta rodziny nie chciała mieć nic do czynienia) oraz na to, że zostanie zwolniona z Radley. Przyłączyła się nawet do zarządu Radley aby się do tego przyłożyć i umeblowała pokój dla jej nastoletniej wtedy siostry. Jednak okazało się, że jest w ciąży z Peterem Hastingiem, który był już wtedy żonaty a którego znała jeszcze zanim rodzina się wyprowadziła. Opuściła ponownie dom, jednak nie sprzedała go. Wzięła ślub, urodziła dzieci i przeprowadziła się znów do domu w Rosewood parę lat później z całą rodziną. Będąc kompletnym świrem (problemy psychiczne są dziedziczne), zmusiła Alison do mieszkania w pokoju, który zaprojektowała dla Meredith.

[Obrazek: tumblr_inline_n1zvecFjoY1qguys6.png]

To wyjaśnia, czemu pokój Alison jest obskurną katastrofą lat 80, wypełnioną różnymi przedmiotami związanymi z bliźniaczkami, mimo że jest ona zamożną i najpopularniejszą dziewczyną w szkole, która nigdy nie miała bliźniaczki.

To jest także powód, dla którego Alison nienawidzi swojej matki z wielką pasją. Pani D nigdy nie ma w domu, podobnie jak Jasona, chyba że jest pijany lub naćpany na maxa.

Alison zaczęła odwiedzać Meredith w Radley w jej "apartamencie" który miała, ponieważ jej siostra jest w zarządzie. Alison ukrywała się tam później jakiś czas po tym, jak upozorowała swoją śmierć.

[Obrazek: tumblr_inline_n22ytdF8TT1qguys6.png]

Te same lalki co w pokoju Ali/Meredith

[Obrazek: tumblr_inline_n22ydm9JIo1qguys6.jpg]

Stare rzeczy Meredith, płyty itd.

W jakiś sposób Alison spotkała Cece i odkryła, że bardzo podoba jej się torturowanie jej matki przez udawanie bliźniaczek z jej nową koleżanką.

[Obrazek: tumblr_inline_n22x7pPmrv1qguys6.jpg]

Jednak zabawa zaszła za daleko kiedy odgrywały role w Radley, gdzie jest trzymany największy sekret rodziny i Jessica straciła swoją cierpliwość (pamiętacie ten moment, kiedy przyłapała Cece na udawaniu Ali?)

[Obrazek: tumblr_inline_n233f0gPY31qguys6.jpg]

Podczas ostatnich dni w Radley, Meredith "blondynka", zabiła mamę Toby'ego aby wykorzystać jej śmierć jako odwrócenie uwagi od jej ucieczki. Jessica użyła swojej mocy jako członka zarządu do utrzymania tego w tajemnicy, a Ali pomagała Meredith ukrywać się pod domem DiLaurentisów, ale Meredith okazała się mieć obsesję na punkcie Ali i śledziła ją cały czas.

Po spotkaniu Arii i przeczytaniu Lolity Ali zaczęła spędzać czas w Holis próbując nawiązać relację z Byronem, w którym się zakochała. Meredith śledziła ją do Hollis i również zaczęła być w związku z Byronem. (to mi osobiście akurat nie pasuje :D)

[Obrazek: tumblr_inline_n232qn3Ta51qguys6.jpg]

Kiedy Ali się dowiedziała wpadła w furię i wysłała anonimową notkę do Radley na temat tego, że Meredith ukrywa się w jej domu. Radley niestety pomyłkowo wzięło "jej dom" jako stary dom Sorensonów a nie nowy dom DiLaurentisów, dlatego szukano tam następnego dnia.

[Obrazek: tumblr_inline_n2310vcrod1qguys6.png]

Kiedy sprowadzenie jej do Radley nie wyszło Alison, postanowiła zniszczyć jej związek z Byronem próbując wrobić ją w zniszczenie jego gabinetu.

https://31.media.tumblr.com/3a0803150191...qguys6.png

To sprawiło, że Byron zakończył związek z Meredith a Alison zaczęła spotykać się z Ezrą.

Kiedy Ali zaginęła Meredith była wolna aby spróbować odzyskać Byrona.

[Obrazek: tumblr_inline_n233kgebGn1qguys6.jpg]

Jednak, będąc psychiczną :), zaczęła wariować, kiedy kłamczuchy zaczęły grzebać w jej przeszłości.

http://www.youtube.com/embed/xC0T85NMqMg

i odkryła siebie jako totalną świruskę :D

[Obrazek: tumblr_inline_n233t7aBEy1qguys6.jpg]

Niespodziewanie jej rodzice, Sorensonowie, umieścili ją z powrotem w wariatkowie i na lekach i od tamtej pory nie widzieliśmy jej ponownie.

[Obrazek: tumblr_inline_n231dqLlRu1qguys6.png]

A może jednak?

ocenił(a) serial na 9
efta18

Może to miała na myśli Ali twierdząc ,że Spence nie połapała kim jest A ?

ocenił(a) serial na 9
efta18

Właśnie obejrzałam 1odcinek 3 sezonu. Moje odczucia :
1.Dlaczego pojawila się ta sama scena jak w pilocie ,chodzi mi o Spencer,zareagowala tak samo jak wtedy gdy pojawiła się w stodole mówiąc ,że nie ma Ali,to samo było z Em.

2.Wren w psychiatryku zastanawiał mnie już od dawna ;)

3.Mona ,gdy przyszła do niej Hanna nic nie mówiła,jak rasowa psychopatka,później wyglądała jednak przez szparę od drzwi,gdy Hanna rozmawiała z Wrenem.

4.Dlaczego Han mówiła Monie ,że ma dość okłamywania wszystkich(wszystkich czyli dziewczyn też)


5.Pojawił się Lucas i zachowywał się dziwnie.Spod byka obserwował dziewczyny,które mówiły ,że Jenna na niego wpłynęła tak.Czyżby zemsta?

6.Emily przyznaje się Tobiemu ,że piła całe lato.Czy mogłaby chcieć zemsty po stracie Mai?Czy to ona mogła przejąć grę? Jest niewinna ,nikt się nie spodziewa,jest sympatyczna wszyscy ją lubią,a tu bach takie coś! Zaintrygowała mnie teraz właśnie ona i muszę ją częściej śledzić.Może jest uzależniona od alkoholu i nie wie co robi?

7.Mona wyraźnie nienawidziła Ali,nawet zobaczyła ją w szpitalu na krześle.Nie rozumiem,czy jej nie cierpiała czy tak naprawdę zaczęła się bać? Może Ali po wyjściu z grobu przejęła grę? Tylko dlaczego?

8.Nie mamy sceny końcowej z A? Czyżby wtedy jeszcze A było na uwięzi?

ocenił(a) serial na 8
efta18

Już to gdzieś czytałam to co wysłałaś...
Ja jestem uparcie przekonana (dopiero teraz), że kto jest ktoś z poza ról głównych... taki Mike albo Jake, Jason, Connor, Lukas? Albo nowy pan DETEKTYW? ;)

"A" szybko biega. Wszystko wie. Jest na miejscu wraz z dziewczynami. Przebiegle rozpamiętuje drogi/ulice/miejsca. No i ten skok na dachu... Niczym NINJA.
Kobieta? Nie sądzę. Poza tym, wspominałyście o pani D. W 4 odcinku ktoś ją zakopał żywcem (tak jak ona Ali). Nie sądzę by miała aż tak napaćkane we łbie żeby zabić swoją córkę...
Chyba, że znowu pospieszyłam się z teorią nie zobaczywszy do końca 5tki. Jak co to wybaczcie. Ale nie mogę przestać snuć takich przypuszczeń...

A ja teraz zaczynam oglądać sezon 5. Zdziwił mnie ostatni odcinek - 4. Jakim cudem EZRa wiedział, że dziewczyny są na dachu? On słyszał jak krzyczały? A gdzie Policja? Hmmm ;)

ocenił(a) serial na 9
ewe_lenka2

W finale sezonu 5 mamy zobaczyć A bez maski i kaptura czyli ktoś z obsady finału 5 sezonu jest Big A. Wątpię ,żeby był to ktoś poboczny.Podobno a pojawiło się w 1 odcinku 3 sezonu.Nie było tam ani Mike ani Andrew ani Jasona.Był tylko Lucas.

efta18

Lucas wysportowanym psychopatą gash + super moce bycia wszędzie. Chociaż wyglądał czasami jak taki socjopata.

ocenił(a) serial na 9
Chile91

Właśnie on jakiś dziwny jest.Czasami trzyma z dziewczynami a czasami patrzy na nie spod byka jak rasowy psychol.Niby trzyma z Hanną a później z Moną próbuje wykurzyć Ali .

efta18

Nie słyszałam o tym, że A miało być w pierwszym odcinku 3 sezonu. To chyba jakaś ewolucja wskazówki Marlene, że A było w pierwszym odcinku serialu, to była Mona, a później stwierdziliśmy, że Big A pojawiło się dopiero w 3 sezonie. Więc z tym pierwszym odcinkiem 3 sezonu, to jakaś modyfikacja plotki:P

ewe_lenka2

Skok na dachu to Shana była chyba tak czy mi się już myli ?

ocenił(a) serial na 9
Chile91

Tak to byłą Shana.

ocenił(a) serial na 9
ewe_lenka2

Też mnie zastanowiła scena ze Spencer. Kalka z 1 sezonu. W pierwszej chwili pomyślałam sobie, że jest to podejrzane i być może Spencer ma dwie osobowości i od czasu to czasu staje się tą "złą".

ocenił(a) serial na 9
kathrinannfy

Może jeszcze bierze i cały czas jest na haju ;)

ewe_lenka2

Skok na dachu, to była Shana! Nie A. Ona tylko chciała się zemścić za to, że dziewczyny oślepiły Jennę, bo się w niej zakochała.

ewe_lenka2

A Jessici nie zakopano żywcem. Jak sypano na nią ziemię miała otwarte oczy, ktoś zabił i później zakopał.

efta18

A Meredith keidy zdążyła skończyć studia ? Z tego co wiemy to Ona była studentką taty Arii

Chile91

Chyba skończyła, jak byli na Islandii, bo wcześniej na ostatnim roku była;)

akima_

chodzi mi o to w tej całej historii wychodiz tak jakby Meredith nie opuszczała radley to skąd miejsce na studia itd...

Chile91

Może ona wcale nie była studentką, tylko wymykała się na wykłady ojca Arii, bo się w nim zakochała XD

akima_

A to tam żadnej listy nie było xD? Zaliczenia nie chciał jej wpisac xD?

Chile91

Zdjęcia z finału 5 sezonu - oczywiście spacje do skasowania :D

tv line. com/ gallery / pretty- little- liars-season-5b- photos/#!19 / tyler- blackburn - ianharding /

Chile91

http:// tv line. com/gallery/pretty-little-liars-season-5b-photos/#!19/tyler-blackburn-ianharding /

Chile91

przesadziłam poprzednio z spacjami xD

ocenił(a) serial na 9
Chile91

Po obejrzeniu tych zdjęć zastanawia mnie Andrew na rozprawie. Czy ani Toby ani Caleb ani Ezra nie są A? Czyli realne jest to ,że Mona jest A? Wnioskuje po tym,że Mike jest na zdjęciach a z byle powodu nie pokazywaliby go ;)

ocenił(a) serial na 8
efta18

Mona zginie, ja Wam to piszę... więc odpada z "A"...
Dalej uparcie trzymam teorię, że to: Ezra, Caleb, Andrew i Mike... któryś z nich. Albo ONI? ;)

Uhuhuh - Hanna w więzieniu razem z Alison...
Idę kontynuować sezon 5 :P

ocenił(a) serial na 9
ewe_lenka2

Skoro nie jesteś na bieżąco skąd wiesz ,że Mona zginie? Na którym jesteś odcinku?

ocenił(a) serial na 8
efta18

Ha! Lecę do przodu, laseczko! :D

ewe_lenka2

Lalko lenko to PLL tutaj Iana zamordowano 2 razy :D
Alli też powstała z umarłych i duch bliźniaczki był w domu Hanny X.X

NA zdjęciach widać, że Toby Caleb i Ezra czegoś szukają.
A Andrew na rozprawie to dziwne, chyba że dla Arii tam poszedł?
mi ta biblia chodzi ostatnio po głowie, że to może być pastor albo kurcze ex Hanny.
Chociaż oglądam 3 sezon i tam co któryś odcinek powtarzają się zdania i poszlaki, że A to kobieta.

ocenił(a) serial na 9
Chile91

No ale Andrew by poszedł a Ezra by nie poszedł dal Arii,chociaż też jest w to wszystko zamieszany? Żadnego chłopaka dziewczyn tam nie widziałam oprocz Andrew właśnie i to mnie zastanowiło.Ciągle chodzi mi po głowie tekst Ali do Spence ,że dziwi się ,że nie rozgryzła kim jest A.To czasem nie było po tym jak Spence truła się tymi narkotykami od Andrew?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones