PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 152
oceny
7,5 10 1 72152
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Zwiastun :
http://www.youtube.com/watch?v=q5g2pQhvqsw&list=UU3Xg5QRWAQaw9N_QQnlc1aA

Sneak peek:
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_2010597647&feature=iv& amp;src_vid=q5g2pQhvqsw&v=L5UsMmO5h8M

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_2339704697&feature=iv& amp;src_vid=L5UsMmO5h8M&v=K08RrmlX6TI

gabrysiag

tak szybko wszystko pokazują w tych zwiastunach że nie można się zbytnio połapać.

ocenił(a) serial na 10
kaziulla17

spacja spacja spacja :D widać wtedy po klatkach :D

ocenił(a) serial na 7
gabrysiag

Wow, może wyjaśni się o co chodzi z tą Grunwald, jestem pod wrażeniem ;)

gabrysiag

I znów zmienione kolory kiedy dziewczyny docierają to tego miasta :D

gabrysiag

Ten klown... brr

RedCoat

Ale dziewczyny będą miały w końcu okazję zmierzyć się z tą biczesą Alison:P

ocenił(a) serial na 10
RedCoat

czy Ali żyje dowiemy się dopiero w 13 odcinku. W 12 dowiemy się kim jest RC.

ocenił(a) serial na 8
megaami

Na odwrót :D 4x12 - czy Ali żyje czy nie, 4x13 - kim jest RC ( (info. od Janel Parrish, czyli serialowej Mony).

ocenił(a) serial na 10
PLLike

A właśnie, że nie xD

RedCoat

Pare osób twierdzi ,że ten mim w 4x12 to jest Alison :D stwierdzili to po rysach twarzy a szczególnie po nosie.. co o tym sądzicie?

Nat_92

Aktor, który zagrał mima to Brian Dare..zagadka rozwiązana xD

ocenił(a) serial na 10
Nat_92

za przeproszeniem gunwo prawda xd

ocenił(a) serial na 8
Nat_92

Na wikia pojawiały się teorie, że mim to Travis xD

ocenił(a) serial na 9
PLLike

Jaki Travis? :o

Meggie_Rocks123

Chyba chodzi o tego chłopaka co pojawił się w ostatnim odcinku i twierdzi że wie że to nie matka Hanny zabiła Wildena

ocenił(a) serial na 9
gabrysiag

co do teorii Arii jako A, tylko ją mim chciał zabrać do pudełka ;d

ocenił(a) serial na 7
JulieLauren

I Aria ostatecznie się zgodziła, bo wie, że ma wysoko ustawionych "przyjaciół" i nikt jej nic nie może zrobić ; D

ocenił(a) serial na 8
JulieLauren

Też mnie to zastanawia, że wybrał WŁAŚNIE ją...

ocenił(a) serial na 5
PLLike

Już raz była w pudle, bodajże w halloweenowym odcinku. Najprawdopodobniej to nawiązanie właśnie do tej sytuacji.

gabrysiag

I pojawi się Grunwaldówna, jedyna starsza pani na kórej widok zwiewam gdzie piepsz rośnie...

ocenił(a) serial na 8
Angeelaa

Raczej Grunwaldowa, bo -ówna to końcówka dla panny, chyba, że ta creepy babka jest starą panną :P xD

PLLike

kto wie. xD

gabrysiag

Zapowiada się ciekawie :)

Camilla3

ma ktoś oficjalny opis tego odcinka? ;))))

Leo_Wyatt

Intrygująca zagadka od ”A” skłania Kłamczuchy do wyruszenia w drogę i udania się do Ravenswood, gdzie są otoczone przez znane im twarze. W trakcie specjalnego, magicznego przedstawienia jedna z kłamczuch znika a pozostałe trzy starają się upewnić, czy nie padła ofiarą sztuczek ”A”.

Przed opuszczeniem Ravenswood Kłamczuchy dokonują szokującego odkrycia, które udowadnia im, że wszystko co myślały że wiedzą o ”A” i ”A- Teamie” może nie być prawdą. Ich odkrycie może rozpocząć Wojnę z A.

W międzyczasie radosne spotkanie Hanny z matką zostaje przerwane kiedy oczy ”A” zostają skierowane na nowy cel a Toby dokonuje zaskakującego odkrycia dotyczącego Wrena.

ggozdziewicz

dzięki wielkie ;) zapowiada się ciekawie... zobaczymy co Marlenka wymyśliła ;)

gabrysiag

kiedy premiera odcinka?

ocenił(a) serial na 6
jolls

dziś w Ameryce tj. 27.08.2013, a jutro w Polsce ;)

Iwet87

o której i gdzie można to obejrzeć na żywo dzisaj w nocy? :)

ocenił(a) serial na 8
cristiano_ronaldo

o 2 http:// livetvcafe.net/video/D7NS4SY7B6R5/ABC-Family
teraz leci maraton :)

gabrysiag

Faktycznie niezły odcinek. Ezra? Poważnie? Tyle o tym wszyscy mówili, że w końcu zwątpiłam, że to będzie on. Alison żyje, no ładnie. Odcinek warty oglądania do późna.

ocenił(a) serial na 10
Claudija91

haha youhaveamessage miala racje z tym ze Ezra jest A :DD

ocenił(a) serial na 10
gabrysiag

a ja myśle ze Ezra sledził Arie i dlatego tam dotarł, i wkurzyl sie ze dalej A ich terroryzuje.

ocenił(a) serial na 7
kenda99

Większość osób go podejrzewała x)

ocenił(a) serial na 10
Davee

ja jakos nigdy:p (chociaż nie jestem fanką jego i Arii, i w sumie to za nim nie przepadam)

ocenił(a) serial na 5
kenda99

też się zastanawiam nad tym rozwiązaniem

kenda99

przeciez chwile wczesniej stal przed sklepem i sie na nie gapil... jakby szukal arii to by raczej podszedl do nich

ocenił(a) serial na 5
jolls

a ja wlasnie odnioslam wrazenie, ze w tym samym czasie kiedy Ezra wlazl do kryjowki A ktos inny obserwowal klamczuchy przed sklepem z kostiumami

ocenił(a) serial na 7
wiktorrria

Nieeee, on je obserwował a potem poszedł do kryjówki!!

tsch

zgadzam sie!

ocenił(a) serial na 7
kenda99

O jeny o jeny o jeny mam wielką nadzieję, że tylko dlatego Ezra tam był! !!!!!! On jest mym absolutnym ulubieńcem, nie może okazać się, że on jest A!!!!! Tylko nie Ezraaaaaaaaaaaaaaa! ;(((

ocenił(a) serial na 8
kenda99

też tak myślę :)

ocenił(a) serial na 10
gabrysiag

ja juz dawno wiedzialam,ze on jest A

ocenił(a) serial na 7
Claudija91

no niby scena mówi, że Ezra jest A .. ale kurcze popatrzcie na jego zachowanie, na oczy.. dla mnie bardziej zachowuje się jak wkurzony, zszokowany facet niż jak ktoś, kto stoi za tą całą szopką

ocenił(a) serial na 10
ayumi2409

ja go nigdy nie podejrzewałam i właśnie myślę, że on nie jest A, że tylko się wkurzył że A dalej jest i prześladuje dziewczyny.

ocenił(a) serial na 7
ayumi2409

dokładnie tak. Nie wydaje mi się, żeby Ezra był A. Przede wszystkim chyba za wcześnie na ujawnienie jakby nie było najistotniejszego szczegółu układanki. W moim odczuciu A powinniśmy poznać na samym końcu.
Poza tam, tak jak napisałaś, Ezra wyglądał na wkurzonego. Miałam wrażenie, że raczej prowadzi jakieś swoje śledztwo, które ma go doprowadzić do A i może śledził dziewczyny i był wkurzony, że był tak blisko a znowu nie udało mu się zdemaskować A. Nie wiem czemu wszyscy są tak przekonani, że Ezra jest A.

ocenił(a) serial na 7
lola881

no bo scenarzyści tak wszystko ułożyli, że to wygląda jakby Ezra był A... tylko, że nikt nie patrzył jak on się zachował gdy zobaczył ten cały pokój zdjęć ;p

ayumi2409

Jak dla mnie gdyby byl zaskoczony widokiem to albo wszedlby glebiej, zaczal sie przygladac i zastanawiac, a nie odwrocil i kopal w szafe. Zszokowany moze tez ze wzgledu na to, ze widzi ze ktos tu byl. Ogladam ta scene po raz kolejny i ja inaczej odbieram.

ocenił(a) serial na 7
ayumi2409

Wiem, wiem, ale scenarzyści nie raz robili takie numery :) a nawet kiedy się okazało, że Toby należy do A-teamu to było milion teorii, że może jednak nie,bo...a teraz nagle wszystko co czytam to to, że Ezra jest A. I nie mówię tutaj o fw, bardziej o tumblrze na przykład. Po prostu dziwi mnie to, że wszyscy są co do tego tak przekonani :) Skoro Ezra tak uparcie szuka A to pewnie ma w jej odnalezieniu jakiś prywatny cel i jest w to wszystko jakoś zamieszany (jak wszyscy tam ;) ale A to on raczej nie będzie.

ocenił(a) serial na 9
lola881

wszyscy wiemy że Ezra ma pewien problem, tj odbierają mu Malcolma ( tak, wiem że to nie jego biologiczny syn, co nie znaczy że go nie kocha i nie chce być jego ojcem). A co jeśli A zaproponowało mu jakieś rozwiązanie tego problemu (bądź innego) lub to czego chce, w zamian za pełnienie roli A przez jeden dzień?
A może obiecało w zamian, że nie skrzywdzi Arii? to tyle na temat ezry ale męczy mnie jeszcze pare pytań.. czyje oko było widać w kryjówce A ? To była Alison? I jeśli RC ocaliło Emily to kto ją tam włożył? Czy jednak zrobiło to RC i miało to na celu tylko zwabienie dziewczyn by jedna z nich podążyła za Alison(możliwe że to ona)? W końcu RC jest po stronie kłamczuch , czy przeciw nim?
Z góry przepraszam za nieskładność i jeśli wypisałam tu same głupoty : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones