PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 167
ocen
7,5 10 1 72167
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Zwiastun :
http://www.youtube.com/watch?v=q5g2pQhvqsw&list=UU3Xg5QRWAQaw9N_QQnlc1aA

Sneak peek:
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_2010597647&feature=iv& amp;src_vid=q5g2pQhvqsw&v=L5UsMmO5h8M

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_2339704697&feature=iv& amp;src_vid=L5UsMmO5h8M&v=K08RrmlX6TI

użytkownik usunięty
Request_

Przyznam się,że nawet nie pamiętam dokładnie fabuły tylko wybiórcze sceny...Zasięgnę języka, a może mi się uda odnaleźć ten film w swojej wideotece.;) Mam jedynie dobrą pamięć epizodyczną dotyczącą własnych przeżyć i emocji. Zawsze jak muszę ogarnąć spory materiał to muszę go powiązać z jakąś silną emocją. Trochę dziwne ale tak mam ;)
Mnie wszystko co jest nadszarpnięte pazurem czasu irracjonalnie przeraża. Stare fotografie,filmy czy nawet kostiumy zawsze przyprawiają mnie o gęsią skórkę. Pamiętam jak w El Internado przerażała mnie projekcja filmu z sierotami w roli głównej.

Request_

outpost?

tsgna

Tak, to ten, dzięki. ; D

użytkownik usunięty
Request_

Właśnie,miałem Ci odpisać,że znalazłem ten film ale Tsqna mnie uprzedziła.
Dzięki Tsqna ;)

ocenił(a) serial na 5
Request_

w "krwawych walentynkach" pojawił się podobny kostium :D

użytkownik usunięty
precla

W tym filmie rozbawiła mnie kartka "Na górze róże, na dole fiołki. Po uzębieniu rozpoznają Cię". Niby nic takiego, a mnie rozśmieszyło.
Lubię wszelki synergizm gatunkowy,więc cenie sobie cięty dialogi w filmach grozy. Typowy slasher: Krzyk zawsze mnie rozbawia do łez.;)

ocenił(a) serial na 7

1. Może ktoś ma teorię po cholerę Hanna zabrała to coś z biurka, nie mówiąc nic dziewczynom?
2. Ja wiem, że to tylko serial, ale A podgląda je ze wszystkich stron, ma komputerowe centrum dowodzenia, a dziewczynom nigdy nie przyszło do głowy, że mogą mieć telefony/domy na podsłuchu... No i dziś siedziały w tej kryjówce A głośno gadając, żadna nie wpadła na to, że ktoś taki ma kamery i nawet nie musi się na nie gapić przez dziurę w ścianie.

klaaaraaa

Może wiedziała, że Ali napisała tam o jakiejś jej tajemnicy? Albo chce zostać nowym A i dokuczać dziewczynom :D

klaaaraaa

Mnie bardziej dziwi, że nikt inny tego nie zauważył. Przecież komputery, alarmy, kamery na ulicach, to wszystko są urządzenia, które są sprawdzane, naprawiane, wymieniane. Nikt nigdy w żadnym serwisie nie zauważyła, że coś jest nie tak? Rodzice Spencer są prawnikami, więc mają w komputerach wiele prywatnych danych, więc chyba mają zaufany serwis?

ocenił(a) serial na 1

"Hanna powoli odkupuje swoje winy, gdyż w tym odcinku zwinęła notes/pamiętnik (i to nie karteczkę a cały potężny notesik) do torby. Brawo dla Marinówny,"

Złodziej zawsze pozostanie złodziejem :D (takie nawiązanie do pierwszego odcinka :D)

użytkownik usunięty
jackob_92

Rozbawiłeś mnie do łez.;) Brakowało mi takich nawiązań do początkowych odcinków.
Z kleptomanią wiąże się człowiek na całe życie ;)

Wyciągnięcie Ali przez p. Grunwald raczej potwierdza, że twórcy tego nie planują. Chyba 4 lata temu nie myśleli o spin-offie?

użytkownik usunięty
Aguslava

Ta sama sytuacja miała miejsce z Shaną. Założę się,że Big A będzie osoba,którą poznamy cztery odcinki poprzedzające finałowy ;)

Hehe, to była szkoda. A zapowiadało się tak dobrze, na początku 1. sezonu miałam nadzieję, że w 1. poznamy zabójcę, w 2. A i pożegnamy się z serialem.

A wiadomo coś o TLG?

użytkownik usunięty
Aguslava

Powiem Ci,że miałem tą samą nadzieję. Liczyłem,że PLL będzie miało podobną koncepcję co Veronica Mars,czyli jedna główna zagadka na cały sezon.;)

O to nie widziałam, ale podobnie było w Tajemnicach Palm Springs.
Albo że chociaż będzie tak jak w Gotowych na Wszystko - jeden sezon = jedna główna tajemnica rozwiązana w tym samym sezonie.

Albo której w ogóle wcześniej nie poznamy. W ostatniej sekundzie ostatniego odcinka pokażą scenkę z A, ale tym razem kamera pokaże jego twarz. I wtedy... zobaczymy człowieka, którego nigdy nie widzieliśmy i nikt nie będzie wiedział kto to, a wtedy pojawią się napisy z informacją "dziękujemy za oglądanie 158 sezonów, ale to już koniec, poznaliście prawdziwe A"

użytkownik usunięty
Aguslava

+"Dziękujemy,że straciliście 5 lat życia, bez sensu główkując, kto za tym wszystkim stoi".
A w wywiadach z twórcami będziemy zapewniani,że oni już to od samego początku zaplanowali ;)

I że przecież wiadomo było, że to nie będzie ktoś, kogo widzowie podejrzewali. A że podejrzewali już wszystkich, to musi być ktoś kogo nigdy nie widzieli.

Dlaczego Caleba?

użytkownik usunięty
Aguslava

Mogłabyś mi przypomnieć, co napisałem o Calebie?;) Szczerze mówiąc dopadła mnie chwilowa amnezja z zaćmieniem mózgu w gratisie i nie pamiętam,co już mówiłem o Calebie.;)

Dlaczego twórcy sugerowali, że to Caleb, ale już się domyśliłam - komputery i takie tam. Po prostu nie podejrzewałam go, więc nie skojarzyłam :D

ocenił(a) serial na 5
gabrysiag

Moją uwagę zwróciła Aria. W życiu bym jej nie podejrzewała, a jednak mimika, spojrzenia i to, jak czasem zatrzymywała się na niej kamera... Cały odcinek co kamera się na niej zatrzymywała lub co Aria się odzywała, myślę "A".
Ezra gdy wszedł do tego pokoju/mieszkania rozejrzał się, jakby był tam po raz pierwszy. Samo przejście z ulicy do siedziby A, takie zaciemnienie - ładne zagranie, ale to przecież zbyt proste. Chcą, żebyśmy byli pewni, że to Ezra, dlatego jestem prawie pewna, że to nie on :P Nie wygląda na komputerowca. Czy on czasem nie pisze na maszynie? :D
Sceny z Arią i Ezrą były lepsze niż kiedykolwiek wcześniej, może dlatego, że wyglądała jakoś doroślej, a nie jak 15-latka.
Mrs Grunwald jest świetna, mam nadzieję, że nie kłamała. Ciekawe, jak zamierzają rozwiązać kwestię zwłok pod altaną, zapewne będzie bardzo realnie :D
Jeden z lepszych odcinków tego sezonu (nie najlepszy, bo nie było Wrena :( ).
Jak to będzie z kolejnymi odcinkami? Tradycyjnie jeden w październiku i reszta od stycznia?

ocenił(a) serial na 8
olislava

Mam to samo zdanie co do Ezry. Mógł wkurzyć się, że Aria ( kiedy byli jeszcze w związku w 3 sezonie ) nie powiedziała mu, że A wróciło, i dlatego tak się zachował. Poza tym on nie pasuje do roli "czarnego charakteru". Co do RC. Myśle, że jedno z nich jest dobre a drugie złe. Takie jest moje przeczucie. A odcinek świetny. Nareszcie dowiedzieliśmy kto pomógł Ali wydostać się spod ziemi.

ocenił(a) serial na 9
NWK2

Ja myślę, że Ezra po prostu martwi się o Arię i jak zobaczył, że "A" cały czas prześladuje ją i dziewczyny to się zdenerwował
Co do RC mam taką samą teorie jak ty ;) Jeden zły, drugi dobry ;))
+ odcinek oczywiście świetny ;) teraz czekać do pażdziernika ;p

NWK2

A powiedzcie czy było gdzieś wyjaśnione, albo ktoś ma jakąś teorię, dlaczego Cece podglądała/podsłuchiwała Ezrę?
W tym odcinku patrzyła na niego i Arię w kawiarni, w ostatnim podsłuchiwała pod drzwiami jego mieszkania.

ocenił(a) serial na 10
hani_bani

To jest pytanie gnebiace wiele osob. Wedlug mnie, wiem ze to moze troche glupie ale moze chciala wiedziec o czym rozmawiali zeby miec pewnosc ze Ezra pozniej powie jej cala prawde i nic nie pominie?

StraciatellaxD

Hmm, no ok, ale dlaczego E miałby się z czegokolwiek tłumaczyć Cece?

ocenił(a) serial na 10
hani_bani

Szczerze? Nie mam zielonego pojecia... To co napisalam, jako pierwsze przyszlo mi do glowy ale po glebszym zastanowieniu, nie ma to sensu bo tak jak mowisz: dlaczego mial by sie jej z czegokolwiek tlumaczyc? A tak wgl wie ktos moze o co chodzilo z Mona i Shana?

ocenił(a) serial na 7
StraciatellaxD

Właśnie... Toby nie dał znać, co widział i zostawili to bez żadnego wyjaśnienia.

ocenił(a) serial na 10
klaaaraaa

Dla mnie chodziło o Janne. Że Jenna nie ma innego wyjścia, ktoś w końcu prawie ją zamordował. Ona coś wie i dała Shenie kartkę, aby ta przekazała to Monie, ale co dowiemy się pewnie w swoim czasie, lub nigdy, tak jak z niektórymi wątkami w PLL. ;)

hani_bani

a kogo cece nie podsłuchiwała? myślę, że to było jej standardowe szpiegowanie, a że wszystko wskazuje na to, że ezra i aria do siebie wrócą, więc cece będzie miała kolejnego haka na arię

ocenił(a) serial na 7
NWK2

Zgodzę się, że na pierwszy rzut oka Ezra nie pasuje jako czarny charakter, ale gdyby nim był, byłoby to bardzo szokujące. A o to chodzi- żeby zaskoczyć widza.

ocenił(a) serial na 10
ilovecinema

Niby Ezra nie pasuje jako czarny charakter ale czy ktos w 1 sezonie pomyslalby ze Mona nalezy do A-teamu?

ocenił(a) serial na 7
StraciatellaxD

Pewnie ktoś ją podejrzewał, jak całą resztę mieszkańców Rosewood ;P

ocenił(a) serial na 10
ilovecinema

Ale klamczuchy jakos nigdy nie wpadly na jej trop dlatego z Ezra moze byc podobnie...

ocenił(a) serial na 7
StraciatellaxD

Ale Ezre przecież wiele osób podejrzewało:) jego psychopatyczny wzrok zachęcał do snucia teorii :D:D tylko, że teraz kiedy nam to wyłożyli na tacy w połowie 4 sezonu to już traci sens, na pewno nie jest A. Ale pewnie jest na niego jakiś hak, no i wreszcie dostał jakiś ciekawy wątek :D

ocenił(a) serial na 10
lola881

No dokladnie! Do tej pory jak dla mnie Ezra byl taki... nijaki xd

lola881

lub wybrną z tego właśnie jak większość pisze, że tylko próbował śledzić Arie...a w rzeczywistości na końcu okaże się iż tylko kolejny zabieg scenarzystów i był jednak A
a jeśli założymy że Ali faktycznie żyję to jedynym w miarę logicznym wyjaśnieniem że nie zwróciłą się do dziewczyn jest to że jedna z nich jej zagraża...na teraz możliwa jest Aria
ale kto ich tam tak naprawdę wie

ocenił(a) serial na 5
NotoriousBG

Sądzę, że w miarę logicznym wyjaśnieniem jest też to, iż dziewczyny są równie zagrożone jak Ali, są ciągle śledzone, więc jest świadoma, iż nie najlepszym wyjściem jest przybywanie z dziewczynami. Drugim wariantem może też być fakt, że dziewczyny znają osobiście osobę, która jest zagrożeniem dla Ali, a tak z pewnością jest, bo jak widać całe Rosewood jest chyba zamieszane w tę sprawę ;)

ocenił(a) serial na 5
StraciatellaxD

Ja bym pomyślała. Zawsze wiedziałam, że to Mona, bo dziewczyny nawet przez chwilę jej nie podejrzewały.

ocenił(a) serial na 5
StraciatellaxD

Tak, ja wiedziałam. Już dosyć spory czas temu był tutaj założony temat, w którym każda poszczególna osoba miała wypisać swoje podejrzenie co do 'A'. Kilka osób wiedziało, iż jest to Mona :)

olislava

A mnie od jakiegoś czasu chodzi po głowie że oba kapturki są "dobre"
wiem że ten serial nie kieruję się logiką...no ale czy Cece gdyby w tym tartaku umieściła Em to nie orientowała sie że to nie droga ucieczki przed Arią??
moim zdaniem to team-a umieścił tam Em a one chciały jej pomóc
A Cece podsłuchiwała Arie i Ezrę bo może wie że ktoreś z nich - bądz oboje to A...

ocenił(a) serial na 10
NotoriousBG

Moze i masz racje ale dlaczego w takim razie Red Coat w jednym odcinku chcial udusic Mone?

StraciatellaxD

takich pytań możemy zadać sobie kilka...
a skąd wiemy że Mona na 100% sprzyja dziewczynom?
może Cece jak pokazują ostatnie odcinki jest w tym duecie mniej stabilna psychicznie (z obsesją na punkcie Ali - którą ta wykorzystuje..) i poprostu zrobiła coś na własną rękę...hmm
kurcze a czy na tych tablicach w kryjówce A była jakaś poświęcona Ezrze?? bo nie mam na lapku odcinka i już nie pamiętam...

ocenił(a) serial na 10
NotoriousBG

Kurde...dobre pytanie xD Nie zwrocilam na to uwagi. Trzeba jeszcze raz obejrzec ;p

ocenił(a) serial na 8
StraciatellaxD

Ja nic nie wiedziałem. W sumie u Arii nie pamietam czy był romans z nim.

Wszyscy gadają o Monie, o Monie a Toby? Mona gada że wstąpił do teamu w 3 sezonie. W 3x24 dowiedzieliśmy sie że już w 1x14 był A. Ale o nim nikt nie mówi.

Wonderlife

http://prettylittleliarsxxxx.tumblr.com/post/59553528457/i-thought-this-part-in- the-lair-was-very-telling tu jest pokazane kto pojawił się na ściance

ocenił(a) serial na 7
athienne

Nie ma też Lucasa. Może zniknął w serialu, bo dużo czasu spędza w Ravenswood :>

ocenił(a) serial na 8
athienne

nie ma też nigdzie Paige....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones