PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9771}
7,5 32 987
ocen
7,5 10 1 32987
7,0 5
ocen krytyków
Stawka większa niż życie
powrót do forum serialu Stawka większa niż życie

J-23 przestał nadawać :(
Stanisław Mikulski zmarł 27 listopada 2014, o godz. 5:15, po krótkiej chorobie i tygodniowym pobycie w szpitalu
Zawsze będzie kojarzony z główną rolą Hansa Klossa którą zagrał po mistrzowsku i perfekcyjnie.
Był uroczym i wspaniałym człowiekiem, niezwykle życzliwym.

A jak wy wspominacie jego jako aktora i z jakich ról go jeszcze kojarzycie ??

sewcio998

I jak wspominacie jego rolę w stawce ??

sewcio998

Kultowa ,,Stawka'' i potem ,,Pan Samochodzik'' .

sewcio998

Stanisław Mikulski był głównie znany jako Hans Kloss i i filmy z PRL-U na podstawie książek Nienackiego - Pan samochodzik (Nienacki to znakomity pisarz jak dla mnie - Polecam Uroczysko) to klasyka.

sewcio998

dla mnie to zawsze będzie Hans Kloss i koniec

ocenił(a) serial na 9
sewcio998

a do tego był bardzo przystojnym meżczyzną. Zawsze będę go wspominać ciepło, przez pryzmat Stawki, którą uwielbiam.

ocenił(a) serial na 10
sewcio998

dokladnie

J-23 przestał nadawać :-(

ocenił(a) serial na 10
sewcio998

St. Mikulski grał także w filmie dla dzieci "Zaczarowane Podwórko". Byłem wtedy w 2 kl. szk. pdst.
Ojciec dał mi 4zł na bilet do kina Milenium. Pamiętam - była ciepła, słoneczna niedziela. Jakby ktoś wiedział gdzie można - chętnie bym zobaczył jeszcze raz - proszę o cynk.

----------------------------------------
PO RAZ KOLEJNY !: PROSIMY ADMINISTRACJĘ O POWRÓT DO STAREJ - LEPSZEJ ! - szaty graficznej serwisu filmweb !!! BYŁO JUŻ SETKI RRÓŚB W TEJ SPRAWIE.

ocenił(a) serial na 8
sewcio998

Zagrał też rolę perełkę w Kanale. No i Zamach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones