PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 641
ocen
7,8 10 1 172641
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

SANCTUARY FOR ALL. COMMENTARY FOR ALL. THOSE WHO ARRIVE - SURVIVE (TM).

Forumowy temat dla wszystkich chętnych do wspólnego dyskutowania, wyrażania opinii, zachwytów oraz krytyki na temat finału siódmego sezonu TWD oraz przewidywań na temat rozwoju akcji w kolejnym sezonie w jednym miejscu.

Korzystanie z tematu - jak zwykle - dobrowolne.

Previously on AMC's The Walking Dead:
- odsiadka Sashy w celi Zbawców umilana pocharkiwaniem zombie Rejpiego Dejwiego i wizytami Negana;
- zbrojna akcja oddziału S.W.A.T. (Specjalnie Wyszkolonych Aleksandryjskich Taktyków) celem zdobycia broni z Oceanside;
- niespodziewane przybycie Dwighta do Aleksandrii.

Einshaew

A to przepraszam, to się faktycznie równoważy :D

ocenił(a) serial na 10
TorZireael

'coz I'm a fluff as fluffy fluck!

ocenił(a) serial na 6
ZjedzCiastko

Oni tak co roku są wypytywani jak się skończy TWD, jak się skończy TWD, a ja z każdym kolejnym sezonem coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że TWD nie będzie miało jako takiego końca. Ot, skończy się jakiś wątek, Rick powie kilka podniosłych zdań do Carla (albo odwrotnie) i będzie jakieś ujęcie z lotu ptaka.

ocenił(a) serial na 10
majinus

Swoją drogą nie wiadomo, jak w ogóle mogłoby się skończyć TWD. Nawet gdyby wirus przestał istnieć, to odbudowywanie cywilizacji odbywałoby się w taki sposób, w jaki jest to przedstawione obecnie, czyli osady, sojusze, wojenki itd. Never ending stoooryyyyy

ZjedzCiastko

Ej, zakochałam się w Lincolnie, miszcz, powinien pisać scenariusze xD

ZjedzCiastko

Widziałam już to wideo i po prostu wierzyć się nie chce, że taki talent (też komediowy!) i charyzma są marnowane w TWD. Przyznaję się bez bicia, że serial oglądam głównie dla Rycha, choć mnie gościu czasem strasznie wpienia. Andrew ma naturalną charyzmę, którą widać nawet w takim dziadostwie, jak TWD. Ale po prostu nie mogę nie pomyśleć, jak chłopina by rozkwitł z dobrym scenariuszem pod pachą :)
W powyższym materiale widać, jak świetnie panuje nad publiką, toż to czysty talent i siła oddziaływania :)
Ech..

ocenił(a) serial na 6
emo_waitress

Niestety, Endrju pewnie przepadnie po zakończeniu TWD, jak mnóstwo innych aktorów grających po 7-8 lat w kultowych serialach. Dostanie kilka drugoplanowych rólek w jakichś większych filmach, żeby przyciągnąć więcej ludzi, ale prawdopodobnie dość szybko wróci na tę samą półkę, na której był przed TWD, a właściwie nawet niżej, bo już go chyba nie obsadzą w żadnej komedii romantycznej :P

ocenił(a) serial na 8
majinus

Zagra podpitego szeryfa w jakimś postmodernistycznym westernie Tarantina (marzenie).

ocenił(a) serial na 10
majinus

My tu gadamy o RYYYYKU! który poradzi sobie ze znalezieniem nowych ról, a co z biednym KORALEM? Chłopak już na zawsze ma etykietkę pożeracza puddingu.

A pro po aktorów grających w TWD - już niedługo do kin wchodzi film o 2pacu w którym rolę mamy rapera gra aktorka grająca Myszon. Po zwiastunie widać, że gra dokładnie tak samo, jak w TWD :)

Einshaew

No shiit?! I jak ja teraz to obejrzę???? Przez cały czas będę się zastanawiała, czy 2pac na końcu zmieni się w zombie...

ocenił(a) serial na 10
TorZireael

Mały spojler - nie przemienił się od 1996. Koniec spojlera :)

Einshaew

TWD nas naucza, że ilość czasu potrzebna do przemiany jest zróżnicowana, Wasza Puszystość :P

ocenił(a) serial na 10
TorZireael

W takim razie koleś leci na rekord. 21 lat and more :)

TorZireael

ojp co za braki w wykształceniu sobą reprezentujecie, że wam nie wstyd tak pod własnym avatarem pisać takie postprawdy! Takie parafakty!
TUPAC ŻYJE, tylko się ukrywa.
Proszę nie mącić młodzieży w głowach!!

emo_waitress

Można rzec: ukrywa się pod ziemią :P

TorZireael

Zobaczysz jak ci będzie gupio, jak wyjdzie spod tej ziemi z Elvisem, aha! :3

Einshaew

Jeśli się nie mylę MYSZon zagra również w pewnym filmie o kocie :>

ocenił(a) serial na 10
emo_waitress

Na pewno nie będzie to film o alkoholizmie. Poprawność polityczna itp., ale tam jest angaż tylko dla BIAŁYCH myszek :D

emo_waitress

Czy Tobie droga Emo, się czasem nie wydaje, że Andrew po kryjomu ogląda Zetkę? Bo ta jego wizja coś znajoma była :D
Tak czy owak, koleś ma talent do opowiadania i wymyślania historyjek. Z 5 razy obejrzałam wczoraj ten filmik i jeszcze mi mało :D

TorZireael

Lepiej żeby nie oglądał, jak do niego dotrze, że gra z paprotkami a mógłby upalać się ziołem z Dokiem pod potępiającym, acz dziwnie przez to podniecajacym wzrokiem Warren to jeszcze biedaczyna wpadnie w depresję :)
Ja bym wpadła :D
Ja też obejrzałam to kilka razy :) Lubię oglądać takie scenki z wywiadów, wielu aktorów polubiłam po takich wywiadach, Andrew po czymś takim to można wręcz pokochać :D

emo_waitress

Z drugiej strony, zioło z Dokiem i podniecający wzrok Warren mogłyby go skłonić do zmiany drużyny :D
You may say that I'm a dreamer but I'm not the only one :P

TorZireael

Tru dat :)

ocenił(a) serial na 9
Valdoraptor23

Szkoda że zombie stały się takie bezmózgie, na początku serialu potrafiły przeskakiwać przez ogrodzenia czy nawet wziąć do ręki coś ciężkiego i rozwalić tym szybę

ocenił(a) serial na 8
Valdoraptor23

teraz pewnie cały 8 sezon będzie nawalanka.. i nawet spoko tylko mam nadzieje ze rick szybko negana złapie i zamknie go w więzieniu morgana bez zarcia i picia

a 9 sezon o ile będzie chciałbym zeby polegał tylko na zombie...... wiadomo rick i reszta kto tam przeżyje od niego i zombie... ale nie 10, 20, 150, pińcset zombiaków tylko cały GLOB WYPEŁNIONY ZOMBIAKAMI!!! żeby był klimat i musieliby się chować po jakiś bunkrach czy schronach... akcji mam już dojść powoli i tych strzelanin pomiędzy ludźmi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones