PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694378}
8,0 352 254
oceny
8,0 10 1 352254
7,0 37
ocen krytyków
Bogowie
powrót do forum filmu Bogowie

Poza tym szkoda, że Religa był ateistą ale i tak był dobrym cżlowiekiem.

szymonliwo

jak ty wszystko wiesz, zapomniałem,że byłes przy stworzeniu świata.

the_men_from_okinawa

ty masz kupę zamiast mózgu

ocenił(a) film na 10
szymonliwo

Naprawdę, naprawdę niski poziom. Jeśli chcesz wykazać niższość ateistów, musisz się bardziej postarać.

SiostraEsmeralda

Nie wykazuję niższości ateistów. Wszyscy ludzie są równi. Wykazuję jedynie niższość ateizmu.

ocenił(a) film na 10
szymonliwo

Jednakowoż weź pod uwagę, że Twoje posty mogą obrażać nasze uczucia nie-religijne.

ocenił(a) film na 9
szymonliwo

Powiedział człowiek, który w 21 wieku, wierzy w zabobony.

Elor

Ateizm to zabobon

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Spajkpl

Ateizm to wiara w to, że nie ma Boga. Ateizm to ciemnota i zło.

ocenił(a) film na 10
szymonliwo

Ciemnotą raczej jest wiara w bóstwo , bezpodstawna zresztą. Wybaczcie, ale naprawdę- jeśli nie zdarzy się coś na moich oczach,to nie bardzo w to wierzę. Nie mam nic do wiary jako takiej, jest w niej parę niezłych elementów, ale, na bogów, nie bardzo podoba mi się, że pierwsze przykazanie brzmi : "nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną". A jak będziesz miał,i będziesz żył przyzwoicie,to i tak cię do piekła damy?Super bóg, morderca (rzekomo) tysięcy dzieci egipskich...
Siedem ostatnich przykazań jest w porządku.

ocenił(a) film na 10
szymonliwo

jest lepszy niż zwiastun. Wg mnie jak to pojdzie do oskara to pewniak. W kategorii biografii to arcydzieło. Oby ten reżyser częściej robił filmy.

keradkaine

Chyba wybiorę się jutro na ten film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szymonliwo

Pójdziesz do piekła jak będziesz tak pisał.

ocenił(a) film na 8
odbytpsa

On godnie reprezentuje postawy chrześcijańskie nakreślone przez Jezusa :)

the_men_from_okinawa

ty masz nasrane, niesympatyczny człowieku

ocenił(a) film na 10
szymonliwo

to że był ateistą to akurat mu się ceni. Zresztą większość wybitnych jednostek, otwartych umysłów wyprzedzających epoki swoją mądrością było ateistami. Czym że jest te 2000 lat chrześcijaństwa przy 5mld lat istnienia ziemi?? To nic innego jak sekta, tyle że ciut starsza od innych sekt.

Piotrekk_2

sekta to ateizm

ocenił(a) film na 8
szymonliwo

Tyle w Twojej wypowiedzi logiki co w "owoc to jabłko" fanatyku.

Administrator_Internetow

ty jesteś fanatykiem, fanatyku

ocenił(a) film na 10
szymonliwo

Ależ cięta riposta! Wow! Ateizm to wiara w naukę, a nie zabobony. Tak naprawdę niewiele się różnimy. W historii świata było parę tysięcy bogów. W ilu ty wierzysz? Pewnie tylko w jednego, a resztę uznajesz za mity. Tak jak ja, tylko ja nie wierzę w jednego boga więcej niż ty. Czy to aż taka wielka różnica?

ocenił(a) film na 10
szymonliwo

sięgnij lepiej dziecko po słownik języka polskiego bo stawiając znak równości między ateizm a sekta lekko się kompromitujesz. To mniej więcej tak jakbyś postawił znak równości między ogniem i wodą. Sekta to bezmyślne oddanie się jakiejś wspólnocie i w wielu wypadkach stawianie dobra wspólnoty nad dobro własne. Ateizm od takich zachowań się odżegnuje. Człowiek jest istotną rozumną i wolną której nikt nie powinien narzucać swojej woli- nawet kościół który niestety czyni to bezprawnie już w początkach naszego życia.

ocenił(a) film na 10
Piotrekk_2

Ateizm to państwowe wyznanie nazistowskich Niemiec. Ateizm to wiara że nie ma Boga, miejsce Boga zajmuje w nim człowiek. Nie chciałbym żyć w kraju gdzie ludzie mają się za bogów....

ocenił(a) film na 10
keradkaine

kompletne bzdury opowiadasz kolego-w dodatku bardzo niebezpiecznie bo zahaczające o czasy średniowiecza w których tępiono jednostki wybitne, m.in. takie które próbowały przekonać zacofany kościół do heliocentrycznego układu świata- wiadomo w jaki sposób takowe jednostki kończyły. Ktoś niżej przywołuje Hitlera jako sztandarowego złego ateistę co naturalnie również jest wierutną bzdurą. Wystarczyło tylko minimalnie liznąć historii III Rzeszy żeby wiedzieć że Hitler był gorliwym katolikiem. Padają jeszcze przykłady autokratów typu Stalin, Pol Pot, Mao Zedung. Szkoda że dla równowagi nie padną przykłady całej masy wybitnych jednostek- ateistów, dzięki którym obecny cywilizowany świat jest właśnie cywilizowany a nie taki był jeszcze 6 wieków temu w czasach brudnego, przerażającego, ultra religijnego średniowiecza.

ocenił(a) film na 8
keradkaine

Nie wiesz co to jest ateizm.
Ludzie w Czechach muszą mieć wg Ciebie przesrane. Daleko nie masz, jedź i sprawdź. Może to trochę otworzy Twój zamknięty na informacje mózg.

ocenił(a) film na 10
keradkaine

Do 1945 rok na klamrach niemieckich żołnierzy widniał napis "Gott mit uns." Typowe dla ateistów...

ocenił(a) film na 9
szymonliwo

szymonliwo ... nie ośmieszaj się ... wystarczy ...

musicmans

ty się ośmieszasz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szymonliwo

I bardzo dobrze, że był ateistą. Lepszy dobry ateista niż katolik, co zabija i kradnie.
Religia to czysty wymysł ludzki,nic więcej. Potrzebna do omotania ludzkości,wojen i trzepania kasy głównie.
Religa na podstawie tego co widział w życiu i w pracy, stwierdził, że Boga nie ma.
Dajmy na to taka biedna dziewczyna jak Madzia Buczek, rozmodlona,ok, ma prawo, ale jej stan jest zaprzeczeniem istnienia Boga.
I jest wiele innych i gorszych przykladów, Obejrzyj sobie programy na TLC to odechce Ci się wiary w Bogów.

ocenił(a) film na 10
Carlito78

powiedział człowiek wierzący w TLC. Ja myśle że lepszy dobry katolik niż ateista, który zabija i kradnie. Gdyby Hitler, Mao, Kim Ir Sen, Lenin i Stalin nie byli ateistami raczej by nie dokonali tego wszystkiego.

keradkaine

Człowiek który spalił swoją rodzinę by dostać odszkodowanie, był katolikiem i szafarzem w kościele.
Matka Madzi była bardzo religijna, także służyła podczas mszy.
Pijak który zabił 6 osób samochodem, trzymał różaniec na sali sądowej.Też katolik pełną gębą jak widać.
Zbrodniarze których wymieniłeś mieli świetne kontakty z religijnymi przywódcami w swoich krajach. Nie przeszkadzał w tym ich ateizm.

ocenił(a) film na 8
keradkaine

Większość ludzi w Polsce to katolicy więc skąd w Polsce zapchane więzienia.

Administrator_Internetow

Niedługo bedą zapchane przez księży, bo coraz częściej szaleją z dziećmi.

ocenił(a) film na 8
Carlito78

Smutna prawda.

ocenił(a) film na 10
Carlito78

to akurat homoseksualiści.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Spajkpl

Ateizm to ciemnota a zatem i brak wiedzy.

ocenił(a) film na 9
szymonliwo

ateizm to przede wszystkim WIEDZA i opieranie się na nauce a nie wiara w coś czego nie można udowodnić.

ocenił(a) film na 8
keradkaine

"Gdyby Hitler, Mao, Kim Ir Sen, Lenin i Stalin nie byli ateistami raczej by nie dokonali tego wszystkiego."

Morderstwa w imię wiary były dokonywane przez ateistów, palenie czarownic (bo sobie tak kościół wymyślił) też. Hitler był wybrany przez społeczeństwo wierzące, może zatęsknili za czasami średniowiecza. Dzisiaj widać co wyrabia się na bliskim wschodzie w imię wiary. Powtórka z "rozrywki dla wierzących". Ale to takie już gadanie na poziomie katola-fanatyka.

ocenił(a) film na 10
Administrator_Internetow

modrerstwo vs ludobójstwo...no rzeczywiście. Skoro katolicy odpowiadaja za kilkaset 'czarownic' sprzed 600 lat to ateiści odpowiadają za 50 milionów wymordowanych przez Lenina i Stalina. A co, może ZSRR to też wierzący? ChRLD to też wierzący, ne c'est pas?. Ośmieszasz się.

bliski wschod to nie mój cyrk i nie moje małpy if u know what I mean.

ocenił(a) film na 9
keradkaine

Przybliżone statystyki dotyczące liczby procesów o czary i egzekucji w poszczególnych regionach Europy w okresie 1450–1750: egzekucje - 35 000 - to trochę więcej niż "kilkaset".
w Polsce ostatnia czarownica zginęła w 1811. Ostatecznie czary przestały być w Wielkiej Brytanii przestępstwem w 1951 - trochę to niedawno w sumie.

ocenił(a) film na 10
Yga

w 1811, drogie dziecko, to Polski nie było - poczytaj historię (była na chwilę w 1812, i o dziwo miała troche inne problemy niż czarownice). Jak poczytasz to się dowiesz, że takie rzeczy to się działy koło Wrocławia, który był niemiecki. W Królestwie Polskim nie było stosów. Sprawdź ówczesne granice zanim palniesz jakąs kompromitującą bzdurę.

ocenił(a) film na 8
keradkaine

Wiem co masz mean, wierzący mordują to jest ok, "ateiści" mordują nie jest ok.
Swoimi wypowiedziami udowodniłeś prawo Godwina. Gratuluję przegranej.

ocenił(a) film na 10
Administrator_Internetow

zupełnie nie wiesz co "mam mean"...idź i przemyśl to jeszcze.

ocenił(a) film na 8
keradkaine

Wiem.

ocenił(a) film na 9
keradkaine

"Do 1945 roku na klamrach niemieckich żołnierzy widniał napis "Gott mit uns."". Hitler był zagorzałym katolikiem. polecam poczytać lepiej historię...

ocenił(a) film na 10
Yga

tak dziecko, powiedz jeszcze, że Hitler był żydem. Proponuje skończ podstawówkę najpierw.

ocenił(a) film na 9
szymonliwo

Gdyby nie był ateistą raczej nie dokonał by tego wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones