PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694378}
8,0 352 254
oceny
8,0 10 1 352254
7,0 37
ocen krytyków
Bogowie
powrót do forum filmu Bogowie

Poza tym szkoda, że Religa był ateistą ale i tak był dobrym cżlowiekiem.

olabzura

Dobrze, że Chazan nie był Religą.

ocenił(a) film na 9
Carlito78

Ano dobrze. Ale to temat rzeka :-)

ocenił(a) film na 9
olabzura

Dobrze, że Chazan nie był Religą. - mocne i dobre!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
szymonliwo

Religa nie był ateistą - był agnostykiem. A to różnica.

ocenił(a) film na 9
Coyotman

Wiki: Z przekonania był ateistą.

ocenił(a) film na 9
Yga

Czytałem wywiad z jego żoną. Ona chyba wie lepiej niż wikipedia.

Coyotman

Dokładnie.

Coyotman

Religa chyba lepiej wiedział kim jest niż jego żona.

ocenił(a) film na 9
Carlito78

Ty tak na poważnie?

ocenił(a) film na 10
szymonliwo

Ten film jest co najmniej 10 razy lepszy od zwiastuna. Byłem, widziałem, polecam.

ocenił(a) film na 9
szymonliwo

Poza tym szkoda, że Religa był ateistą - a czego tu szkoda? i tak mamy za dużo religijnych osób, właśnie lepiej, że był ateistą - wszędzie mamy teraz w Polsce kościół. nawet nie można jeździć niepokropionymi przez księdza autobusami miejskimi, do takich absurdów dochodzi, mamy rozdzielność państwa od kościoła, a każda uroczystość nawet szkolna zaczyna się mszą, można się porzygać
ale i tak był dobrym cżlowiekiem - a to tylko wierzący są dobrzy?

ocenił(a) film na 10
Yga

Ty dziecko masz obsesję na punkcie Kościoła. Proponuje przestań czytać Lisweeka albo gazetę wybiorczą, bo tam dostajesz same negatywne opinie o Kościele. To tak jakby o Żydach dowiadywać się z Mein Kampf i Volkische Beobachter. Niemcy też serio tak myśleli o Żydach na podstawie podawanych im informacji.

keradkaine

Katolicy pytają, dlaczego ateistom przeszkadzają krzyże na ścianach,a ja pytam w takim razie, dlaczego katolikom przeszkadzają ściany bez krzyży ? Katolicy protestują przed koncertami, teatrami itd, a widział ktoś, by ateiści krzyczeli pod kościołami, bo im się nie podobają msze ?
Kto ma obsesję ten ma. Terror stosują tylko katolicy.

ocenił(a) film na 10
Carlito78

w kościołach nikt nie obraża ateistów. W teatrach - obraża się katolików. Zrób proste ćwiczenie umysłowe. Wyobraź sobie gdyby ktoś zrobił spektakl wyszydzający Mojżesza albo Abrahama w taki sposób jak zrobiono w tzw golgota piknik. Wyobraź sobie co by się stało.

Niech "ateiści" (a naprawdę antykatolicy) spróbują ruszyć gwiazdę Dawida. Dostali by tak po dupie że nawet by nie wiedzieli co za ciężarówka by w nich walnęła.

keradkaine

Nie obchodzi mnie co dzieje się w kościołach bo do nich nie chodzę, więc fanatyków kościelnych nie powinno obchodzić co wystawia się w teatrach, Nie pasuje-nie idziesz. Jak tak ci się podobają metody innych fanatykow, to weż rozdaj karabiny tym co wychodza z kościoła i niech zabijają,
Ateistów obraża się głownie poza kościołami. Już samo wieszanie krzyży w miejscach publicznych oznacza agresywne zaznaczenie terytorium przez jedynie słuszną opcję. To jest Polska, nie Watykan.

ocenił(a) film na 9
szymonliwo

Był ateistą, więc nic co nie ograniczało.

ocenił(a) film na 5
szymonliwo

Dobrze, że był ateistą*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones