PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 300
ocen
6,6 10 1 117300
6,9 45
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

Życzyłbym sobie, aby takie stwory były w każdej sali kinowej. Kiedy jakiś burak zacznie głośno jeść, lub komentować film z sąsiadem obok, to momentalnie byłby usuwany :-)

ocenił(a) film na 7
Raven_86

Może dlatego, że ja nigdy od chyba 30 lat nie miałem z tym problemu i nigdy nikt mi nie przeszkadzał popcornem, szeleszczeniem, rozmowami i głupkowatym rżeniem. Naprawdę. Może ze dwa razy, na pewno lata 90., jak banda młodocianych półgłówków rżała z filmu z którego nie powinna. Może jeżeli oczekuje się od filmu taniej i głupkowatej rozrywki to ma się taką widownię. W gruncie rzeczy horrory są filmami rozrywkowymi. Byłem na "Miasto'44", "Wołyń" - nikt tam nie szeleścił, nikt nie chichotał, przeciwnie - ludzie przeraźliwie milczeli. Nie oczekuj, że jak się zbierze kilku kupli z liceum czy gimnazjum to pójdą do kina na "Wołyń". Pójdą na horror albo film o wyścigach samochodowych.

mordachamordasinski

Dla ciebie to, jaki rodzaj filmu jest wyświetlany ma znaczenie, czy zachowujesz się kulturalnie czy jak prosie? A na seansie Cichego miejsca trafiłam na widzów powyżej 20 lat

ocenił(a) film na 7
Raven_86

A gdzie jest napisane że prosie ma zakaz wstępu do kina? Myślisz, że to świątynia kultury? Od kiedy?

mordachamordasinski

Myślę, że miejsce prosiąt jest w chlewie

ocenił(a) film na 7
ali_g77

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ja dostaję szału jak ktoś mlaska,albi szelesci papierkami w kinie. Po prostu bym takiego kogoś odszczelila haha.

ocenił(a) film na 5
ali_g77

Do przewiny dodałbym syk otwieranego napoju gazowanego w puszce i otwieranie chipsów poprzez ściśnięcie torebki...

ocenił(a) film na 7
ali_g77

Ja nic nie jem podczas seansów, nawet w domu. Rozprasza.

ocenił(a) film na 7
ali_g77

oczywiście bo wielmożny pan ali_g77 chce obejrzeć film i wszyscy mają zamknąć mordy i przestać żreć popkorn!

człowieku to jest kino komercyjne, jest popkorn jest cola pita przez słomke są wycieczki dzieci i rodzinne wypady ludzi którzy chcą się pośmiać, pogadać i pokomentować sobie film. Jak ci nie pasuje to ty masz wypier*dalać a nie oni. Obejrzyj sobie film w domu, w kinie kameralnym albo w kinie komercyjnym w godzinach porannych w w środku tygodnia.

Kolejna roszczeniowa piz*da się znalazła co to chce żeby cały świat się pod jego widzimisię podporządkował.

ali_g77

Zawsze można takiemu zwrócić uwagę więc w czym problem?

ocenił(a) film na 6
ali_g77

Mega pomysł!

ali_g77

Mam pytanie co osób, które oglądały film - czy to klasyczny horror, czy raczej thriller? Są w nim zjawiska paranormalne? Można porównać do jakiegoś innego filmu? Nie oglądam horrorów stad moje pytania, a uwielbiam thrillery.

ocenił(a) film na 9
edytka_wolomin

To bardziej thriller i nie ma w nim niczego paranormalnego. Jest ciekawa fabuła i świetny klimat - zachęcam do oglądania na słuchawkach :-)

ocenił(a) film na 4
ali_g77

Byle nie na bezprzewodowych... haha

ocenił(a) film na 9
stanlej83

Wiem o co kaman, więc przyznam rację :-D

ali_g77

Dlatego nie chodzę do kina. Szkoda nerwów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones