PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399746}

Drive

7,2 224 539
ocen
7,2 10 1 224539
7,2 40
ocen krytyków
Drive
powrót do forum filmu Drive

szambo 1/10

ocenił(a) film na 1

witam
po komentarzach i opiniach ludzi spodziewałem się filmu ciekawego, napewno nie transportera, ale czegoś bardziej złożonego głębszego i bardziej realnego, + odrobina akcji
niestety film ten jest jednym z najgorszych jakie widziałem, DRIVE jest nieprawdopodobnie nudny i pozbawiony jakiejkolwiek akcji i nie chodzi mi tu o wybuchy, pościgi itp, w nim się poprostu nic nie dzieje to nawet nie może być kryminał czy thiller, to jakiś społeczno- psychologiczny dramat. Szkoda na to czasu i kasy, ale to tylko moja opinia

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Twój wyniosły styl dzieciaczku (skoro ty możesz tak innych nazywać to czemu ja nie) mi się nie podoba i urąga inteligentnym użytkownikom portalu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Zachowujesz się jak debil człowieku. Nie oglądałeś nawet filmu pewnie i się wypowiadasz co cię dyskredytuje jako normalnego rozmówcę. Po prostu przeniosłeś się z trollingiem z forum Goslinga. A, zacznij pisać po polsku bo nie idzie zrozumieć. Widzisz ja tylko cię nazwałem tak jak ty nazwałeś innego użytkownika ale cię zabolało bo rzucasz inwektywami.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ty oceniasz geniuszu co drugi film na 10/10 co jest głupotą. Widać że nie każdy zasługuję na dziesięciostopniową skalę ocen. Nie dyskutuję już z tobą bo swoimi wypowiedziami udowodniłeś że reprezentujesz mieliznę intelektualną.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Klasyki to kręcili w latach 80-tych. 10/10 dla każdej części transportera i ty myślałeś chyba że drive będzie podobnym filmem. Na samej stronie głównej z filmami masz 34 oceny 10/10. Nie uważasz że to za dużo?Ja wystawiłem na 1410 filmów tylko 8 takich ocen.

użytkownik usunięty
neo_angin

ja uważam że transporter to taka klasyka naszych czasów i za kilkanaście lat będa mówić że do klasyka

neo_angin

Ja wystawiłem ocenę maksymalną 50-ciu filmom i nie widzę w tym nic dziwnego :P

0wner2

Tak ale ile ty oglądnąłeś. Nie dajesz co drugiemu filmowi 10/10 i nie ma jakiś dziwnych filmów wśród nich. Wszystkie co najmniej dobre. On ma w ostatnio ocenionych prawie same 10/10 czyli tych ocen będzie o wiele więcej.

neo_angin

Haha dopiero teraz spojrzałem jakim filmom ten Mati daje 10 - buhahahahhahahah.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
neo_angin

Jak chcesz dalej dyskutować na tak niskim poziomie to się wogóle nie odzywaj i już ci pisałem frajerze że każdy ocenia sobie jak chce mamy demokracje i nie przezywaj nikogo od snobów tylko dlatego że dał swojemu ulubionemu filmowi 10 bo to ty jesteś teraz idiotą a nie ja a dwie części adrenaliny są bardzo świetne i dynamiczne z poczuciem humoru i dlatego dałem taką ocene a jak ty nie umiesz mieć dystans to tego kto coś robi i nie umiesz się dobrze bawić to nie moja wina że jesteś takim szarym śmieciem jak typowy polaczek dlatego się z nas wszyscy nabijają na świecie właśnie przez takich poważnych gimbusów jak ty który wszystko na serio bierze

Ja powiedział że jest snobem? Naucz się czytać bo z mojej wypowiedzi wynika coś odwrotnego. Ty zacząłeś tą przepychankę i idiotyczne zachowanie, na pewno nie ja. Nigdy nie twierdziłem że "Adrenalina" jest zła bo to spoko film. Naucz się znaczenia słowa "polaczek". Tylko prymitywy go używają i bardziej pasuje do ciebie.

Hehe, nawet nie potrafisz zrozumieć co do ciebie człowiek pisze, wracaj do szkoły prostaku.

Dawno nie widziałem tak żenujących kryteriów: Romeo musi umrzeć, Potępiony, Od kołyski aż po grób 10/10 hahahahahhahhah Far Cry 8/10 buhahhahaha i najlepsze: Death Prof 6/10 OMG hahaha.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
0wner2

hahahaha mądre kino ten co daje 10 sucker punch a do twojej wiadomości to transformers też jest gównem więc nie trafiłaś frajerzyno

No to w takim razie wracaj do Szklanej Pułapki 4 (10/10) hahahahahha!!!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Tak ci koledzy z klasy powiedzieli marionetko?

użytkownik usunięty
0wner2

Mi nic nie mówili bo już skończyłem ze szkołą za to ciebie pewnie gnębią w szkole i na forum przychodzisz się wyżyć ale i tak jesteś frajerem a takich jak ty trzeba tępić

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
0wner2

Hahahahaha widzisz zabolało to co napisałem bo cię gnębią i miałem racje że tylko na forum jesteś taki odważny . Ponoć jesteś z Wrocławia to spotkajmy się na zielonej trawce i wtedy pokaze ci jak będe cię w realu rozpie dalał bo tu na forum nie chce się kłócić . To co leszczu przyjmujesz wyzwanie ?

Hahahaha zabolało chyba ciebie, że piszę prawdę, masz kompleksy na punkcie gnębienia dzieciuchu, odrób lekcje bo jutro szkoła, a potem odpal film z Jetem Li i marz dalej, że to ty jesteś takim napierdalaczem. Nie jestem z Wrocławia, naucz się czytać.

ocenił(a) film na 9
0wner2

Mój stary dobry tekst :P

użytkownik usunięty
0wner2

Sucker Punch 10/10 hahahahaha ale masz kryteria człowieku

Genialny film dla ludzi rozgarniętych.

użytkownik usunięty
0wner2

Dla takich jak ty na pewno

Owszem, to film dla mądrych i inteligentnych.

ocenił(a) film na 9
neo_angin

A ja? xD

napruto

Spoko. Wszystkie które oceniłeś 10/10 i ja je oglądałem mam ocenione minimum 8/10.

Ten film bije Gran Torino na łeb!

ocenił(a) film na 8
0wner2

No nie możesz tak mówi,oba są dobre,zauważ że Gran Torino lepiej wypadł pod względem dialogów.

aronn

Esencją tego filmu była cisza i spokój, która w tym przypadku wypada lepiej niż Gran Torino czy jakikolwiek film Tarantina.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
0wner2

Widać że już nie masz żadnych argumentów żeby przedstawić swoją racje dlatego teraz używasz brzydkich słów a to świadczy o twojej inteligencji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

No sory, ale to ty zacząłeś wyzwiska w tym temacie. 0wner2 dosyć lekko cię potraktował w porównaniu do stosu inwektyw z twojej strony.

ocenił(a) film na 8
0wner2

"Esencją tego filmu była cisza i spokój"-No ale Gran Torino też takie było,film przy którym trzeba był o sie skupić,że tak powiem nostalgiczne...

aronn

Cisza i spokój są w Drive, a w Gran Torino esencją są naprawdę dobre dialogi. Teraz już nie wymyślaj, bo to Drive jest nostalgicznym filmem, nie Gran Torino :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones