PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399746}

Drive

7,2 224 539
ocen
7,2 10 1 224539
7,2 40
ocen krytyków
Drive
powrót do forum filmu Drive

szambo 1/10

ocenił(a) film na 1

witam
po komentarzach i opiniach ludzi spodziewałem się filmu ciekawego, napewno nie transportera, ale czegoś bardziej złożonego głębszego i bardziej realnego, + odrobina akcji
niestety film ten jest jednym z najgorszych jakie widziałem, DRIVE jest nieprawdopodobnie nudny i pozbawiony jakiejkolwiek akcji i nie chodzi mi tu o wybuchy, pościgi itp, w nim się poprostu nic nie dzieje to nawet nie może być kryminał czy thiller, to jakiś społeczno- psychologiczny dramat. Szkoda na to czasu i kasy, ale to tylko moja opinia

A, mnie też trudno nazwać snobem patrząc na najwyżej oceniane.

użytkownik usunięty
neo_angin

Jezeli oceniasz dobre filmy to trudno i dlatego tak na początku cię nie nazwałem tylko ty zaczełeś mnie krytykować

ocenił(a) film na 7
xxl1

Niektórym dać 10 punktową skalę ocen do ręki, to jak dać dziecku zapałki. Takie osoby robią sobie krzywdę, ośmieszając się przed innymi. Ciekawe kiedy w życiu odkryją, że nic nie jest tylko czarne i białe, tylko szare. Ciekawe czy w ogóle to odkryją?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7

Dlaczego niektórzy ludzie są tacy prymitywni? Brakuje im argumentów, więc zaczynają obrażać innych myśląc, że są mądrzy? To przykre kiedy ktoś jest niezadowolony ze swojego życia i musi wyżywać się w Internecie, aby podnieść swoją samoocenę.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7

Ja jedynie wyciągam wnioski. Ty natomiast mnie zwyczajnie w świecie mnie obrażasz i konfabulujesz. Nie mówiąc już o tym, że nie potrafisz sklecić poprawnego zdania... Jeśli jesteś osobą dorosłą to składam kondolencje wszystkim, którzy muszą mieć z tobą do czynienia. To przykre.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Witek_13

i powiedziałem na ciebie dzieciaczku więc jeśli uznajesz to za obraze to brak mi na ciebie słów zresztą nie ośmieszaj się tu tylko za lekcje się zabierz

ocenił(a) film na 8
xxl1

Może nie jestem wybitnym krytykiem i nie dokońca zauważyłam wszystkie elementy, które składają się na niezwykłość tego filmu, ale ją poprostu czuć. Niesamowity klimat od pierwszych minut angażuje wszystkie emocje a muzyka sprawia, że ten świat nie chce cię wypuścić z sali kinowej. Dla mnie naprawde genialne przeżycie, a ścieżka dźwiękowa toważyszy mi codziennie :) Pytanie "gdzie są dialogi?" jest nie na miejscu- przecież niemal można usłyszeć myśli bohaterów

xxl1

Prawda jest taka, że jednym się film podoba a inni go nienawidzą, nie ma nic po środku! Po co przekonywać kogoś do niego lub zniechęcać? Zobaczy, oceni i wybierze :D

ocenił(a) film na 5
Rang_o

"nie ma nic po środku!"- wiec jestem wyjatkiem od reguły

xxl1

Zgadzam sie w 100%..

użytkownik usunięty
wilku7

Ja tak samo się zgadzam

Czyli jak sam stwierdziłeś dałeś się nabrać na zwiastun bo oglądnąłeś. Chyba że nie oglądnąłeś i lejesz wodę.

użytkownik usunięty
neo_angin

Tak leje wode tobie na móżg

No to oglądałeś czy nie? Bo coraz bardziej się pogrążasz. Na twojego suchara już ci 0wner2 odpowiedział.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

A, więc wcześniej po prostu trollowałeś. Jaka jest ostatnia scena filmu? Dokładny opis. Inaczej uznaję cię za typowego trolla.

użytkownik usunięty
neo_angin

a takie jest zakończenie że tytyłowy bohater zabija Berniego pozostawiając torbę z pieniędzmi . Film kończy się jak gosling jedzie w nocy

Ale przyznaj że wcześniej trollowałeś, Pisałeś że to gówno przed oglądnięcie. I tak nadal wątpię że oglądałeś bo jesteś zwykłym trollem.

xxl1

Adrenalina 10/10 nie mam więcej pytań. Jeżeli ktoś ocenia takie filmy jak Adrenalina na 10 no to niech w ogóle nie zabiera się komentowanie takich filmów jak Drive bo to nie na jego głowę. Spodziewałeś się "czegoś bardziej złożonego, głębszego" A przepraszam co to było? Jeżeli ten film nie był dla Ciebie w ogóle złożony to zostań przy tych Adrenalinach lepiej. A co do porównania Transportera do Drive to jest spora różnica między tymi filmami, Transporter to w miarę dobry film akcji, (zależy jeszcze które części) a Drive to arcydzieło.

burza_lukas

Adrenalina (zwłaszcza dwójka) to jest film 10/10, ale wtedy jak go zrozumiesz.

0wner2

hehe rozwaliłeś mnie teraz :P Bo zwłaszcza dwójka to jest film tak słaby jak ich mało. I nie ma tam nic do rozumowania, no chyba, że ktoś narzuca swoje nadinterpretacje i zaraz mi napiszę, że w Adrenalinie było jakieś wielkie przesłanie :P Zdecydowanie jeden z najgorszych filmów jakie widziałem.

burza_lukas

Adrenalina 2 to pastisz na amerykańskie debilne społeczeństwo, to film z ogromem nawiązań do innych dzieł światowego kina i popkultury, jest to film świetnie zagrany, zamierzenie kiczowaty, z rewelacyjną ścieżką dźwiękową, humorem który rozpie*dala oraz świetnymi akcjami tak debilnymi, że aż zajebistymi. Przesłaniem może być dążenie za wszelką cenę do odzyskania swojej własności. Film w swojej kategorii to arcydzieło mogące śmiało konkurować z kinem Tarantino.

ocenił(a) film na 9
0wner2

No to Cie ponioslo ...

CineMat

Piszę niepodważalną prawdę, Crank 2 to film dla koneserów, motłoch znajdzie w nim tępą rozrywkę, ale jak się zastanowisz to wychodzi ci film ambitny z mnóstwem nawiązań do innych dzieł.

ocenił(a) film na 9
0wner2

To co napisales w poprzednim poscie jest jak najbardziej podwazalne, i nie jest to prawda a jedynie opinia. Doszukiwanie sie takiego ukrytego przeslania jak krytyki amerykanskiego spoleczenstwa to posuniecie sie o troche za daleko, tym bardziej ze na sile mozna znalezc taki motyw w ogromnej liczbie filmow. Zdefiniuj mi konsera, skoro to jest film dla niego.

CineMat

Ten film jest największa satyrą na amerykańskie społeczeństwo jakie widziałem, obok niego bym tylko postawił Wiadomości bez cenzury, po prostu świetny film, nie dość, że rozrywka to na dodatek z milionem smaczków do wyłapywania.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
0wner2

Totalne bzdury i tyle. Nadinterpretacja, nadinterpretacja i jeszcze raz nadinterpretacja. Ktoś wymyślił gdzieś takie bzdury a reszta po nim powtarza. Zgadza się akcje są debilnie i to maksymalnie ale nie aż tak, że zajebiste, bardziej bym powiedział aż tak, że żenujące na maxa. Poza tym "dążenie za wszelką cenę do odzyskania swojej własności" to jedynie skopiowany przez Ciebie tekst z tematu w dyskusjach Adrenalina 2 napisany przez kogoś innego, tak właśnie rodzą się niby arcydzieła. Jeden coś powie, drugi zgodzi się nie mając swojego zdania i uzna to jeszcze za odkrycie. Prawda jest taka, że ten film jest MEGA katastroficzny. I gdyby miały być tam nawiązania do światowych dzieł w co wątpię, nie zmienia to faktu, że film jest tak mega kretyński, że nawet te nawiązania nie zmieniłyby mojego zdania. Jeden z nielicznych filmów, które zresztą tak nisko oceniłem. Żaden film u mnie nie zasługuję na 1/10 ale Adrenalina było blisko i zarobiła 2/10.

burza_lukas

Człowieku ja na forum Adrenaliny 2 siedze od premiery i przeczytałem chyba każdy watek, 2 lata temu udzielałem się głównie tam, a o dążeniu to napisał manypakiao7 o ile się nie mylę i napisał 100% prawdę. Większość ludzi tego filmu nie rozumie i daje 1/10, a to jest genialny pastisz i satyra na hamerykańską społeczność, jakby się pod tym Tarantino podpisał to by wszyscy wychwalali pod niebiosa i pisali, że tak właśnie miało być.

użytkownik usunięty
burza_lukas

Wy wogóle nie rozumiecie przesłanie adrenaliny . Fabuła jest tam prosta jak drut nad czym tu dyskutować a to że wam się ten film podoba czy nie mam w dupie ważnie żeby był hardcor na całego tego oczekiwałem i to dostałem nie ma co dyskutować . Pozycja obowiązkowa , ale tylko dla ludzi którzy lubią takie filmy bo taki gimbus owner2 zaniża ocene i pieprzy na całe forum o moich ocenach jak by to go coś obchodziło . On może być niebezpieczny na miejscu admina bacznie bym mu się przyglądał

Potwierdziłeś że jesteś trollem.

użytkownik usunięty
neo_angin

Pokaż mi takie zdanie gdzie to napisałem

Nie musiałeś. Wcześniej twierdziłeś że to dobrze że dał 10/10 ulubionemu filmowi, a tera twierdzisz że zaniża mu średnią. Głupi czy troll?

użytkownik usunięty
neo_angin

neo już sam początek twojego nicka wskazuje że wiem z kim mam doczynienia

Końcówka twojego nicka wskazuje z kim mam nieprzyjemność.

xxl1

kolega na pewno nie wie co mówi albo gust bardzo płytki tyle do dodania ........

użytkownik usunięty
xxl1

szambo

ocenił(a) film na 9
xxl1

przestancie karmic trolla! gosc nie potrafi ocenic filmu i tyle. jesli daje 1/10 takiemu filmowi ktorego sama otoczka jest przednia (np muzyka i zdjecia) nie mowiac juz o dobrej fabule czy grze aktorskiej (ktore go najwyrazniej przerastaja) to nie ma sensu z nim dyskutowac. ja rozumiec ze moze sie film nie podobac ale to nie znaczy ze nie powinno sie docenic poszczegolnych jego elementow bo gosc mi nie powie ze pod kazdym wzgledem film zasluguje na 1/10... przykry gosc i tyle. proponuje wiec go zlac zamiast ciagnac ta dyspute kolejne 200 postow...

xxl1

"DRIVE jest nieprawdopodobnie nudny "

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones