PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34738}

Halloween 3: Sezon czarownic

Halloween III: Season of the Witch
4,4 4 784
oceny
4,4 10 1 4784
3,3 3
oceny krytyków
Halloween 3: Sezon czarownic
powrót do forum filmu Halloween 3: Sezon czarownic

To może zróbmy teraz kolejną część np Obcego... bez Obcego?

32ywis

Zgadzam się jak można robić i uważąć to za 3 cześć Halloween skoro to nie ma nic wspólnego z Myearsem

ocenił(a) film na 7
32ywis

Jesteście nudni. Seria wtedy sie dopiero kształtowała, Carpenter miał na nią kompletnie inny pomysł. Chciał stworzyć serię filmów dziejących sie w Halloween. I szczerze, wolałbym już coś takiego. To co zrobili z postacia Mike'a w częściach nastepnych to dosłowne upokorzenie.
Przyznaje że Halloween 3 nie jest dobrym filmem, ale nie zniszczył całej marki i jej sztandarowej postaci.

użytkownik usunięty
mim1312

Które części masz na myśli?Chyba nie 4.

ocenił(a) film na 7

część4 byłą jeszcze ok. Mówie o części 6, o nieszczęsnym "20 lat później" i parodii jakim było "Haloween:Ressurection"

użytkownik usunięty
mim1312

Acha.Jednak jak na filmy po 2000 roku Haloween:Ressurection było nawet ok gorzej z remekami z 2007 i 2009.

ocenił(a) film na 7

A ja właśnie jestem odwrotnego zdania. Remake Haloween podobał mi się, chocby dlatego że reżyser miał swój pomysł, swoja wizję.

użytkownik usunięty
mim1312

Ja mam dość remeków.Zamiast tego mogliby dać współczesny slayer wykonany w starym stylu.

ocenił(a) film na 7

Mogliby, ale niestety teraz chodzi tylko o kasę, a filmowcy sie chyba umysłowo uwsteczniają, przez co rzadko kiedy wychodzi coś oryginalnego i nadajacego sie do oglądania.

ocenił(a) film na 7

20 lat później jest fajne

ocenił(a) film na 6
mim1312

Rzeczywiście są nudni.

Informację o tym, jaki Carpenter miał pomysł na serię znalazłem na głupiej wikipedii. A tutaj 50 tematów o tym samym.

mim1312

Nie od dzis wiadomo ze kierowanie sie emocjmi w takich wypadkach to zly pomysl. A (wedle wiki) fani pragnacy Mike'a wlasnie emocjami sie kierowali. Pomysl Carpentera mysle ze po pierwsze bylby czyms swiezym po drugie zmeczenie materialu albo byloby sporo opuznione albo nie wystapilo by wogole, pozwalajc nakrecic i 30 czesci z ktorych kazda opowiadala by inna historie dziejca sie w to samo swieto. Tak pomysl "wypral sie" maksymalniew 5 czesci.

ocenił(a) film na 1
32ywis

Gdyby z tytułu usunąć "Halloween 3" lub choćby "3", można by to spokojnie uznać za inny film. A tak z pierwszą częścią łączy go tylko scena, w której przywiązany do fotela główny bohater ogląda oryginalne "Halloween". Tak w ogóle "Sezon czarownic" uważam za zemstę Tommy'ego Lee Wallace'a za to, iż Carpenter powierzył rezyserię "Halloween 2" nie jemu, jak miał to w planach, lecz Rickowi Rosenthalowi.

32ywis

Doczekałeś się, w obcym przymierze prawie wcale nie ma ikonicznego obcego tylko jakieś małpopodobne stwory

oleksiey2000

Bardziej Prometeusz. Uniwersum Obcego i bez Obcego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones