PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 918
ocen
7,2 10 1 245918
5,4 27
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Peter Jackson – człowiek, który „straszy” ludzi książką "Silmarillion", a na deser dorzuca temat serialu „Doctor Who”.

https://www.facebook.com/PeterJacksonNZ/videos/10153602968491558/?fref=nf

ocenił(a) film na 7
Carmina

a trylogia władcy też Ci się nie podobała ?? bo jedziesz równo po Peterze...

ocenił(a) film na 4
Jarobsky

Władca podobał mi się nawet nawet. Choć nie był bez wad. Ale też faktem jest, że było to pierwsze [i jak dotąd największe] tego rodzaju przedsięwzięcie "ze świata fantasy. Ale zauważ, że przy Władcy Peter jeszcze trzymał się książki jak pijany płota - czasem się nieco osunął [bo pijany], ale ogólnie trzymał. Natomiast to co zrobił z Hobbitem to masakra - ewidentnie wynikająca z tego, że od czasu Władcy nie udało mu się zrobić NIC znaczącego w świecie filmowym. Rozbicie cienkiej książeczki dla dzieci na trzy monumentalne, trzygodzinne kolubryny - to nic innego jak skok na kasę. Do tego jeszcze powklejane jakieś kretyńskie wątki wzięte z kosmosu, romanse elficko - krasnoludzkie, Alfrid [cha, cha, cha, prześmieszny - dla półinteligentów], "Twoja matka cię kochała", i inne, natomiast wyciął co najmniej kilka wątków znaczących. Proste? Byłam miłośniczką prozy Tolkiena, zanim PJ zabrał się za filmowanie na poważnie [w ogóle, nie Tolkiena], i tam, gdzie trzyma się słó Mistrza - mogę mu przyznać różne rzeczy. Jednak w Hobbicie [a właściwie tym, co on Hobbitem nazywa, bo ze Śródziemiem literackim to ma wspólne nazwy własne i niewiele więcej!] dał tyle swoich [miernych] pomysłów i tak dostadnie pokazał, że ceni Tolkiena w równym stopniu jak zużyty papier toaletowy, że po prostu szkoda słów. Na szczęście więcej nie będzie mógł profanować geniuszu literackiego swoją miernością, bo nie ma więcej praw do filmowania książek Tolkiena. Howgh.

ocenił(a) film na 7
Carmina

I ciśniesz o córę coś ty zazdrosna ?? dziwnie reagujesz... aż se zakomentowałem rodaka :)

ocenił(a) film na 4
Jarobsky

Tr4udno, żebym była zazdrosna o kogoś, kogo nawet na oczy nie widziałam. I nie mam zamiaru oglądać. Po prostu uważam [przy dyskusji o filmie] argument "on ma ładną córkę" za równie głupi i bezsensowny jak "A on jest brzydki". No jest, i co z tego wynika dla filmu? Ano nic.

ocenił(a) film na 7
Carmina

hmm przynajmniej konkret wyjaśnienie :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Kolejny wpis takiej treści - wnoszę o blokadę pisania.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Oro

widzę że nie ma sensu moja rozmowa z tobą... żegnam

Tak na marginesie, z tematami o Kewinie idź na INNE, każdy następny - zablokuję.

ocenił(a) film na 4
Oro

Bardzo chciałabym mieć możliwość blokowania każdej wypowiedzi do mnie niechcianej, głupiej, niewygodnej, zaczepnej. Łatwiej zablokować niż zignorować, prawda? Widziałam jego wczorajsze dwie wypowiedzi do Ciebie i nie rozumiem ich blokady.

Belief

Droga otwarta, do tej możliwości. Ja jej nie mam za znajomości. Zapracowałem sobie na ten status tu na portalu.
Tak, łatwiej zablokować taki bzdurny słowotok, bo do chłopa nic nie dociera. Będzie temat książki wałkował do upadłego...
Powiedz mi co one wnosiły do tematu?
Zresztą cały temat jest do kasacji... powinien się znaleźć na INNE jeśli miałby funkcjonować. Tego nie zauważasz bo i po co?

ocenił(a) film na 4
Oro

A czy ja powiedziałam, że funkcję moderatora pełnisz po znajomości? Zwracam tylko uwagę, że wykorzystujesz swoje prawa do prywatnych celów. Jeśli do niego nic nie dociera to go zgłoś do administracji. Nie blokuj mu jednak wypowiedzi, tylko dlatego, że nie chcesz z nim dyskutować a ewentualna odpowiedź byłaby dla Ciebie niewygodna. Nawet on ma się prawo bronić. Tak samo zwrócenie uwagi odnoście tematu Kevina powinno się odbyć albo w tamtym temacie, albo poprzez PW. A ty mu najpierw blokujesz wypowiedzi skierowane do Ciebie o potem sam do niego piszesz.

Temat calays znajduje się jak najbardziej na odpowiednim forum. Serio sugerujesz INNE? To INNE na którym siedzą tylko trolle a poziom wypowiedzi jest gorszy od rynsztokowego dna? Może jak wreszcie posprzątacie tam i pousuwacie trolli, multikonciarzy i chamów to normalni ludzie zaczną używać i tamtego działu. A narazie to nawet wrogowi nie poleciłabym tam pójść.

Belief

Wybacz, nie mam tu prywatnych celów, jedynie reaguję na zgłoszenia. Skąd wiesz ile razy go zgłaszałem?
Możesz mi wierzyć, gdybyśmy (moderatorzy) mieli NORMALNE narzędzia moderacyjne, forum INNE sprzątnięte byłoby w miesiąc, jak nie szybciej.

Oro

Jakie normalne narzędzia? Może możliwość banowania jeszcze? Wtedy za główki nie można by było przyznawać moderatora.

bartoszcyc8

Czy to nie jest normalne narzędzie moderacyjne?
To by wymyślili inne kryterium.

ocenił(a) film na 4
Oro

Reakcja na zgłoszenie była prawidłowa. Blokada jego kolejnych dwóch wypowiedzi do Ciebie to już prywata, bo nic takiego Ci nie napisał, by to blokować.
Nie wiem ile razy go zgłaszałeś, nie w tym rzecz.

Czyli zdajesz sobie sprawę, jak tamto forum INNE wygląda a mimo to sugerujesz żebyśmy my normalni i kulturalni użytkownicy z tego forum poszli tam. Ja podziękuję. Wystarczy mi, że przez jego bliskie sąsiedztwo ciężko się wypowiedzieć w dziale dotyczącym funkcjonowania filmwebu, bez narażenia się na wypowiedź wątpliwej jakości jednego czy drugiego typka.

Belief

Nie zgadzam się z tą interpretacją. Kolejne wpisy Flowera były z punktu widzenia owego tematu nieistotne. Po zwróceniu uwagi, powinien skończyć dyskusję, jednak zaczął kolejny wątek, podsumowanie zostawiłem, więc nie mów, że to była prywata. Zgłasza do mnie pretensję i milknie i o to chodzi. Przyznasz, to też mogłem zablokować. Opamiętał się, jednak w swoim stylu, po słowotoku nic nie wnoszącym w dyskusję.
Oczywiście, że zdaję sobie sprawę jak wygląda forum INNE, blokuję tam nie jedną wypowiedź dziennie... mam jednak wrażenie, że Ciebie też tam widywałem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bartoszcyc8

Tak, masz rację.

Oro

Inne żyje swoim życiem i jest moderowane w taki a nie inny sposób. To że 3/4 kont które tam się wypowiadają to multikonta i trolle nie znaczy, że każdy kto tam zagląda jest od razu degeneratem, motłochem i świrem. Lepiej że na filmwebie jest taki jeden oddział zamknięty ponieważ wszystkie świry są w jednym miejscu.

Kiedyś inne to było naprawdę fajne miejsce. Dopiero ostatnio (jakiś rok, półtora roku) zrobił się tam mega wielki syf. Nie bez powodu inne ma taką a nie inną reputację. Co prawda trochę krzywdzącą, ale samo sobie na to zapracowało.

Każdy jak widzę jest święty i " na INNE" nigdy, ale to przenigdy się nie zapędzał... A to dobre... ja tam widziałam kilka znajomych mordeczek no bartoszcyca, kamilka i wielu innych. Ale czy jest kurde sens w licytowaniu się kto gdzie i jak pisał?

bartoszcyc8

Zauważyłem, że nawet z niejednym ma już na pieńku. A mówi na mnie.

kamilxxx09

Ja mam na pieńku na "inne". Ty prawie na całym filmwebie misiaczku.
A ci "niejedni" to grupa wzajemnej adoracji trollów. Starzy wjadacze, multikonta, które ciebie rozniosłyby w kilka dni.
Więc może zanim zaczniesz wymieniać moich wrogów to sprawdź które z nich to multikonta.

użytkownik usunięty
sentia

tak dla jasności to on raz znikąd się wziął na inne z wpisem "potwierdzam" i twierdzi że masz wrogów... jego logika mnie poraża.

Cyca też na inne się uraczy :P

użytkownik usunięty
sentia

no niestety ... na szczęście nie ma już opcji wypowiedzi na profilach i już cię tak nie zaczepia... najgorsze że udają świętoszków ...

sentia

"Starzy wjadacze, multikonta, które ciebie rozniosłyby w kilka dni. " ciebie rozniosły już dawno.

kamilxxx09

Jakoś nadal tam jestem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
bartoszcyc8

dla ciebie również cycu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
bartoszcyc8

tak samo jak ty i kamil

ocenił(a) film na 3
bartoszcyc8

wara! do budy! Tak wiem, przyszedłem i to ja robię syf. Stara śpiewka. Jakieś przywileje masz, że segregujesz ludzi na tych co mają więcej do powiedzenia i na tych co mniej? gdzie twoja korona idealnego użytkownika? Gdzie się podziały ideały o które "walczyłeś"? zapomniałeś co kiedyś pisałeś?

Zachowujesz się jak piesek na posyłki, nawet znaczyć teren próbujesz, jak czworonogi :*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sentia

W marnej oprawce.

użytkownik usunięty
kamilxxx09

ty jesteś no wiele mierniejszym poziomie od niej i katedry. Więc się tak nie wywyższaj ...

kamilxxx09

Czyli straciłam polot i finezję? Hmmm mi się podoba moja oprawka

użytkownik usunięty
sentia

http://www.filmweb.pl/film/Bogowie-2014-694378/discussion/Pa%C5%BAdzioch+-+menda +jak+zwykle...,2608113#post_13257621


haha obczaj jego wpisy tutaj :D

użytkownik usunięty
kamilxxx09

tyle że na inne każdy ktoś kogoś rozniósł. Ty za to masz opinie trolla i spamera forów filmowych a to jest co innego bo z tobą już nikt nie chce rozmawiać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bartoszcyc8

czytaj to :D"bo kamil przyznał się że wykorzystuje moderatorów jako broń, czyli nie zgłasza do ciebie po to by było na forum czysto, i spokojnie, tylko wykorzystuje cię do tego byś blokował wypowiedzi innych wtedy kiedy on sobie nie radzi, i nie ma argumentów na odpowiedzi użytkowników." - ciekawe jak na forum moze być czysto, skoro codziennie jesteśmy zalewani przez tonę spamu denisa. Ciekawi mnie co tu jest do radzenia. Temat o kevinie niezgodny z regulaminem = zgłoszenie do usunięcia. Proste.

ocenił(a) film na 3
kamilxxx09

Po napisaniu jakieś połowy odpowiedzi postanowiłem wrócić na jej początek i napisać, że tak wiem i tak odpiszesz mi coś w stylu "za długie i nie czytam" lub "fajnie, już?".

Ale czemu ty się zasłaniasz innymi? Jesteś facet czy baba? Od dzisiaj chyba czas zwracać się do ciebie "kamilaxxx09" - Thorin za to tez podatek? przyjmij coś na klatę. Jedyne co potrafisz przyjąć na klatę to żel pod prysznic podczas kąpieli... Wiesz, że to jest najgorsza forma obrony? nawet nie potrafisz się ustosunkować i przedstawić swojej wersji. Dzieci w piaskownicy tak samo robią, rzucą w kogoś piaskiem, ale ten kto dostał po oczach, to właśnie ten "bleee i niedobry".

Wiesz, co to opinia ogółu? przewaga osób krytykujących twoje zachowanie (tfu tego nie mozna nazwać zachowaniem, bo zachowanie to raczej pozytywne słowo), twoje niezachowanie! jest krytykowane przez zdecydowaną większość użytkowników, nie tylko forum tego filmu, ale całego portalu. Zostałeś wyśmiany rok temu na facebooku na fanpejdżu "miejsca w środziemiu, w których dostaniesz po ryju". Przewaga negujących twoje wypowiedzi to jakies 9 do 1, nad tymi, którym imponujesz. Tylko zauważ, że Ci którym "imponujesz" to autorytety i ziółka nie są :) Z kim przystajesz takim się stajesz. Skoro tyle osób Ci mówi, że twoje postępowanei jest złe, to chyba pora by się nad nim zastanowić co? Tak wypadałoby uczynić w naturze ludzkiej. Ale trudno prosić o taki uczynek, kogoś kto czasami z szałem bronił filmu poprzez obrazę innych użytkowników. Pamiętam jak ktoś kiedyś cię cisnął, a ty broniłeś się jak dziecko swoimi "uczuciami". Inni ludzie także mogą czuć się urażeni twoimi wypowiedziami, niejednokrotnie tak było, że wchodziła osoba PO RAZ PIERWSZY na to forum, komentowała i dostawała cios w ryja na powitanie od władcy tego forum, czyli od ciebie i nigdy tu nie wracała. Odstraszasz od siebie ludzi. Zauważ, że zawsze czujesz się poszkdoowany, zawsze zgłaszasz administratorom czyjeś posty, jak twoje zostały zgłaszane to nie rozumialeś dlaczego tak się działo. Czułeś i czujesz się bezkarny. Może dlatego, że masz zOR(r)O, szeryfa w znajomych? Tak napisz mu jak go nazwałem. Wspominał on już tutaj (niejednokrotnie), że jest zmęczony administrowaniem, to daj mu człowieku spokój, jak dobry ziomal i nie dręcz go więcej! Niech odpocznie od syfu, do którego w znacznej mierze się przyczyniłeś i przyczyniasz, bo odpuszczać nie masz zamiaru.

Bardzo mnie też śmieszy, że wyrzekasz się kontaktu z OReO (napisz mu drugi raz o tym jak go nazwałem, bo pewnie przestałeś czytać dalej za pierwszym razem, aby go o powiadomić o zOR(r)O) i z cycem. Ja bym na ich miejscu się obraził, w szczególności na miejscu jegomości tego drugiego. "Pobratyncy i on nas się wyrzeka?! WTF?!" Nie przyznawanie się do wesołej gromadki jaką tu utworzyleś, z której jak ktoś napisał coś nie po twojej myśli to pozbywałeś tego kogoś członkostwa, pozostalo niewielu. Zauważ, że to ty się od ludzi odwracasz, nie oni od ciebie. Ty (po raz pierwszy napisałem z duzej litery, bo niestety to początek zdania :( a na szacunek nie zasługujesz) jesteś zapalnikiem awantur i nieporozumień na tych forach. Dlaczego nie ma takich zawziętych hejterów na innych forach? Wiadomo są fanatycy, niektorzy bardziej, niektórzy mniej szkodliwi, ale żaden nie sprawił, że cały PORTAL go znienawidził. Zadajesz sobie pewnie pytanie (bo oczywiście, to ty jesteś poszkodowany), "czym sobie zasłuzyłem?", a powinieneś sobie zadać pytanie "co powinienem zmienić w swoim zachowaniu". No ale jak już wcześniej wspomnialem, jesteś baba, nie facet. Niejedna kobieta ma większe jaja niż ty i nie mówie tu o Grodzkiej, tylko o pewnych zachowaniach kobiet. Kobiety z charakterem. Charakterem, którego ci brak. Zadaj sobie pytanie co masz między nogami. Na biologii powinni cię uczyć tego w liceum albo technikum.

To, że ktoś wkleja twoje ksiązki na forum to przeciez nic złego. Szkoda, że są to przygłupy twojego poziomu ;/ zamiast napisać "fantastyka, podobne pozycje do dzieł tolkiena" i tam się zmówić, aby wkleić w którymś komentarzu twoją książkę i drążyć temat, BEZ KONSEKWENCJI, to oni walą prosto z mostu. No ale ja nie będę podpowiadał ludziom z IQ na minusie co maja pisać i jak. No ale ty sądzisz, że przeciwko tobie jest jakaś zmowa! Koalicja "anty kamilowska", a raczej "powstrzymajmy kamilę przed zawładnięciem forum".

Wyjdź na dwór, świat jest piękny, poznasz chłopaka. Wiesz nierzadko się spotyka kobietę, która napisala ksiażkę. Może zaimponujesz boyowi swoją książką. Nie miej pretensji, że ktoś ciśnie i śledzi temat twojej książki. Na pustkowi smauga chwaliłeś się, że ją napisałeś :* a wcześniej, że ją piszesz :) Oj skleroza. Tak wiem, trudno połapać się w 24 tysiącach postów. Zapierdzielasz szybciej z postami na forum niż uchodźcy przekraczają granice krajów EuroKołchozu (za to też możesz zgłosić mój post, bo obraziłem instytucję europejską) zwanego też Unią Europejską.

Nie popieram sposobu w jaki niektórzy próbowali cię wyprostować i pouczyć. Nie są wcale lepsi od ciebie. Ale na litość boską, każdy kto napisze coś złego, nawet jak pojawi się ktoś nowy jest odprawiany przez ciebie z kwitkiem, "multikonto", "nie trolluj", "zgłosiłem" itp. Dlaczego na każdego patrzysz z góry? Jeszcze może egoistą jesteś? hipokrytą na pewno, ale egoistą?

Weź się opanuj, zapewne zawitasz na gwiezdnych wojnach, będę tam również ja. Z chęcią się pośmieję, a raczej całe grono się pośmieje z twoich wypocin, powielanych przez 3 lata.

LukeuszLFC

Ilość nie znaczy jakość. Pamiętaj.

kamilxxx09

Najpierw trzeba przeczytać aby ocenić jakość Kamilku....

wort801

O, adwokat. Ciekawe czy diabła.

kamilxxx09

Z pewnością nie twój :) nie ma takiej kasy za która bym chciał cie bronił :)

wort801

A ja nie chciałbym ciebie jako adwokata nawet z dopłatą dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones