PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 047
ocen
3,6 10 1 77047
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

że ocena 1.9 to chyba jakiś żart! Minimum 5-6 powinien mieć. Rzeczywiście jakaś akcja hejterska musiała "pomóc" go tak ocenić, bo jak się z ludźmi o tym gada, to nikt aż tak złego zdania o tym filmie nie ma

ocenił(a) film na 7
chemas

Po co wymieniać, włącz puls czy tele 5 i pooglądaj sobie genialne filmy o pająkach czy krwiożerczych mrówkach z efektami z atari. Zresztą sam nie wiem po co ja tu dyskutuję, bo skoro sami o tym nie wiecie, to znaczy, że albo jesteście ograniczeni, albo "nie chcecie" wiedzieć i wszelka dyskusja nie ma sensu

ocenił(a) film na 2
Paulino_82

Nikt chyba nie wie po co ty w ogóle dyskutujesz, cóż nie moja wina

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Skoro 44 tys osob tak oceniło tzn ze cos w tym jest..Ci ktorzy oceniają ten film na 10 to nie mamy o czym rozmawiac nawet.

david324

jakieś 85 % użytkowników, które oceniły Kac Wawę na jeden to albo nie widzieli filmu, albo widzieli tylko zwiastun albo ocenili na jeden bo znajomi tak ocenili. Gdyby większość oceniała w miarę normalnie Kac Wawa miała by ocenę między 4 a 5 i wtedy nikt by afery nie robił.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

Problem w tym, że film był rozdmuchany i sporo ludzi go obejrzało, i dostało w mordę tym...czymś.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Tego nie wiesz ani ja nwm..Naprawde, nigdy nie daje oceny 1.Najnizej u mnie to 3 ale tu naprawde to jest nieporozumienie.A arcydzieło dostaja filmy faktycznie godne uwagi.Wierz mi obejrzalem bardzo duzo filmow jak na swoj wiek i moge powiedziec ze kac vegas jest wedlug mnie bardziej smieszniejszy, mniej wulgarny i jest przynajmniej ukazany pomysł jakis.Wielu ludzi tak twierdzi ale zawsze znajda sie typowi obroncy kac wawy co daja arcydzielo temu filmowi.Brak słów

david324

JA oceniam 5/10. Kilka razy się dobrze pośmiałem. Natomiast oglądając Kac Vegas nie zaśmiałem się ani razu i musiałem wyłączyć tą żenadę po jakiś 40 paru minutach.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

I masz rację! Ja uśmiechnąłem się raz, jak ten goły Chińczyk wyskoczył z auta, ale to też nie tak za bardzo. Kac Vegas to nie komedia, bo nawet jednego tekstu nie zapamiętałem. To zwykły, amerykański film

ocenił(a) film na 7
david324

20.000 oceniło nie oglądając... Ted ma prawie 7, a głupi ten film jak obcas starego buta... jeszcze więcej osób go oceniło... widocznie coś z tymi ludźmi jest nie tak

użytkownik usunięty
Paulino_82

Ja filmu nie widziałem i nie oceniłem ale fakt że np Pan Raczek ostro go pojechał zniechęcił mnie do obejrzenia i z perspektywy widzę że błąd bo powinienem spróbować ale opinie niepochlebne sprawiły że filmu nie widziałem.

ocenił(a) film na 7
david324

Skoro kilkanaście tysięcy ludzi wzięło udział w akcji stawiania 1 bez oglądania, to nie ma się czego dziwić. Starszym widzom ten film się podobał, żaden z moich znajomych po 30ce nie miał specjalnych zastrzeżeń, (tyle, że oni w przeciwieństwie to dzieci z roczników 98 czy 97, które ten film oceniały w wieku 15 lat znają życie) tylko, że oni nie siedzą przy kompach godzinami z braku czasu. wczoraj obejrzałem znowu i po prostu w kilku momentach szczerze się uśmiałem. To tyle. Mam swoje zdanie, nie biegam za tłumem jak baran i nie daję sobie wmawiać czegoś, z czym się nie zgadzam. Dużo lepiej się Kaca oglądało niż lecący zaraz potem Terminator - genesis

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

ja chciałem wcisnąć 0, ale musiałem 1. Jeden z najsłabszych filmów jaki widziałem.

ocenił(a) film na 7
Soldier13

Oj, to widać nie za dużo ich widziałeś! Ja choćby w ostatnim tygodniu na jakimś pulsie 2 czy innym niszowym kanale z 5 gorszych widziałem.... Nie wiem o co można się przyczepić np do Zbrojewicza czy Milowicza... aż miło ich posłuchać ich tekstów, nie wiem też co ten film komu zawinił, nikt go oglądać nie musiał, przymusu nie było, ale jak kto lubi

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Tak się zapytam - twoja 26 letnia bijacz o wzroście 174 cm też zanosiła się śmiechem podczas oglądania tego łajna? Podobno ludzie dobierają się wg poziomu intelektualnego, 182 cm chłopku XD

ocenił(a) film na 7
Kamecha

Ja tobie nie mam już nic do powiedzenia, swoimi wulgarnymi, śmiesznymi wyrażeniami pokazałeś już wystarczająco swój poziom intelektualny i nie zamierzam się do niego zniżać ani z tobą tu nad czymkolwiek dyskutować

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Już się wycofujesz, malutki? Ja się dopiero rozkręcam :)

ocenił(a) film na 7
Kamecha

To się rozkręcaj. Ja sobie wczoraj kaca znowu obejrzałem i się po prostu szczerze pośmiałam. Niedoceniony film!

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Kretynowi do śmiechu wiele nie potrzeba.

ocenił(a) film na 7
Kamecha

Nie ma nic gorszego, niż niedokształcony, zgorzkniały prostak, któremu się wydaje, że jego zdanie jest jedynym obowiązującym. Ale nie ma co dyskutować z człowiekiem oglądającym na co dzień jedynie Dragon Balle...To to jest dopiero kinematografia dla "dorosłych"...

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

zgorzkniały prostak? Czy ja wyglądam na twojego ojca, wacusiu? Oddychaj głęboko :D

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

totalny gniot,chyba jednak nie wiesz co to 5 lub 6 na Filmwebie

aikkk

A ty w takim razie jeszcze gniota na oczy nie widziałeś w takim razie. Polecam filmy na Pulsie, same arcydzieła.... chociaż z kimś kto "przypadkiem" ma konto założone 8 marca 2012, kiedy ustawiona nagonka na kac wawe trwała w najlepsze nie ma chyba co dyskutować...

ocenił(a) film na 7
aikkk

Jeżeli filmy o jakichś pająkach, z efektami z atari mają średnia 3 czy 4, to Kac Wawa z fajną obsadą, prawdą o nocnym życiu (którgo zapewne z racji wieku jeszcze nie poznałeś, wiec nie powinieneś się wypowiadać) i kilkoma fajnym scenami powinno mieć minimum 6. A poza tym jak widzę konto z 6 marca 2012, (czyli okresu, kiedy kac wchodził do kin), stawiający 1, to od razu wiem, że z trollem nie ma co dyskutować...

Paulino_82

Tych momentów jest tam całkiem sporo!

Paulino_82

Oczywiście, bardzo dobry film!

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Ten film to Arcydzieło nad arcydziełami. Żadne tam filmy Charlesa Chaplina, żadne Monty Pythony i inne klasyki tego gatunku tylko Kac wawa. Co z tego, że krytycy stwierdzili, że ten film to gniot. Oni się nie znają. A jeśli ktoś źle oceni te wybitne dzieło to jest hejterem i w ogóle to jeden wielki spisek no bo jak taka świetna komedia, może mieć tak niską ocenę... A tak na poważnie to niech każdy ocenia ten film jak chce i się nie czepia drugiego bo ma inne zdanie. Różne gusta i różne opinie. Dla mnie ten film był kiepski i nieśmieszny ale dla kogoś innego to będzie dzieło na miarę obywatela Kane.

ocenił(a) film na 7
Oenz

A zwieracz ci przypadkiem nie puścił? Dla mnie wszystko było cudowne, idealne, genialne, najwspanialsze, moje uszy wchłaniały każde słowo, czułem się jak w nirwanie...i co? I wisi mi co kto o tym myśli. Dawanie tak życiowemu filmowi 1 to śmiech na sali i tyle

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Mam gdzieś czym dla ciebie był ten film.
I mam gdzieś co myślisz o mojej ocenie tego filmu xD
Ogólnie wyczuwam zwykłego trolla no ale mniejsza.

ocenił(a) film na 7
Oenz

Tak, przez 2 lata działalności dodałeś 6 komentarzy i wszystkie tutaj, a to ja jestem trollem... ha ha ha! Nie ma to jak śmierdzące trollisko sądzące wszystkich po sobie... do książek spadaj, a nie na czata, jak to Roma w Kacu powiedziała... święte słowa

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Co? Dodałem komentarze pod różnymi filmami xD

ocenił(a) film na 10
Paulino_82

Popieraam!

ocenił(a) film na 10
Paulino_82

Popieram!

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Ciekaw jestem jak wyglądają po.jeby wystawiające temu filmowi oceny powyżej 1...

ocenił(a) film na 7
Kamecha

Wykształcenie wyższe, 34 lata, 182 cm wzrostu, dwa lata z 26 letnia dziewczyna 174cm, , rozumiejący, że inni mogą mieć inne zdanie i że do błahych filmów powinno się podchodzić lekko, bo są nieistotne i mało ważne

ocenił(a) film na 7
Kamecha

A do tego na tyle inteligentni, że nie używają określeń uznawanych ogólnie za prostackie i wulgarne

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Czyli mniej więcej mam już zarysowany obraz frajera :D THX XD

ocenił(a) film na 7
Kamecha

A, rozumiem, że spojrzałeś w lustro. Trudno, radzę uzupełnić wykształcenie, znaleźć sobie kobitę, żebyś nie musiał bawić się sam, nauczyć 3 języków i wtedy poczujesz się lepiej, gorzej, jeżeli facjata u ciebie szpetna, wzrost mikry i IQ niewielkie, wtedy niestety pozostaje ci tylko frustracja i obrażanie innych anonimowo w internecie

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

oj, widzę, że chłopek ma kompleksy, i to poważne. Bywa. Ale nie przejmuj się, gdzieś czytałem, że zakompleksieni ludzie potrafią odnaleźć się w niektórych dziedzinach. Ty odnalazłeś się w oglądaniu dennych filmów, chłopku o wzroście 182 cm z dziewczyną o wzroście 174 cm xD

ocenił(a) film na 6
Paulino_82

Ja też nie rozumiem, czemu tak słabo go ocenili. Z niektórych scen idzie się pośmiać.

ocenił(a) film na 7
Kondri6

No dokładnie! A "Zbroja" the best!

ocenił(a) film na 1
Kondri6

Kondri6 - jeśli na tym filmie zaśmiałeś się chociaż raz to podczas seansu musiałeś być na ostrych psychotropach... albo po prostu jesteś kretynem ;)

ocenił(a) film na 6
Kamecha

To się nazywa własny mieć własny gust. Humor w kac wawa nie jest dla każdego. Widocznie ja należę w do targetu twórców filmu, a Ty nie.

ocenił(a) film na 1
Kondri6

Należysz do targetu twórców filmu, mówisz? No cóż, chapeau bas, to się nazywa samokrytyka XD

ocenił(a) film na 6
Kamecha

A ty widzę, że nie ogarniasz, że ktoś może mieć inne zdanie od ciebie. Cóż, takie czasy, że każdemu się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadał.

ocenił(a) film na 1
Kondri6

macie, pajace, łyknijcie sobie ;)
https://youtu.be/IzWZrtD-SU0

https://youtu.be/7h_ic4J34yA

ocenił(a) film na 1
Kamecha

A tu akurat bywało zabawnie, więc w sumie pośrednio Kac Wawa mnie rozśmieszyła ;) (chłopak 181 cm, z żoną 167 cm, synkiem 110 cm ale wciąż rośnie i muchołapką należącą do rodziny, 18 cm z pędem kwiatowym, zaraz zwiędnie, więc zostanie z 7 cm muchołapki).

ocenił(a) film na 7
Kondri6

Ten Komecha cały to jakiś prosty koleś, używa słów z rynsztoka, ale ma się za nie wiadomo jakiego inteligenta, wiesz, to ten typ co"wszystko wie najlepiej", a tak rzeczywiście to nie wie nic... takiemu nie ma nawet co tłumaczyć

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Pogadaj sobie o tym ze swoją 174 cm dziewczyną, 182 cm człowieczku xD

ocenił(a) film na 7
Kondri6

Dokładnie! Dobrze napsane

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Hej, Paulinko o wzroście 182 cm - jeśli tak podobał ci się Kac Wawa to mam dla ciebie i twojej biczy o wzroście 174cm inny film, który zaspokoi twoje kloaczne gusta - Ciacho (2010). A może już widziałeś? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones