PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 047
ocen
3,6 10 1 77047
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

że ocena 1.9 to chyba jakiś żart! Minimum 5-6 powinien mieć. Rzeczywiście jakaś akcja hejterska musiała "pomóc" go tak ocenić, bo jak się z ludźmi o tym gada, to nikt aż tak złego zdania o tym filmie nie ma

ocenił(a) film na 9
Paulino_82

no hejty straszne, ale niepotrzebnie.. Film z gatunku dających się obejrzeć a nie taki co po 15 minutach trzeba wyłączyć i zapomnieć o nim szybko... ja obejrzałem i nie żałuje :)

ocenił(a) film na 10
Paulino_82

Oczywiście!

ocenił(a) film na 9
Paulino_82

O kurde, dawno się tak nie uśmiałam…dobry film !

ocenił(a) film na 10
Paulino_82

Ja też uważam że spoko film, momentami bardzo zabawny - można się nieźle pośmiać. Polecam obejrzenie. Pujszo mistrz :)

ocenił(a) film na 10
Paulino_82

Film ciekawy i wciągający - mi się podobał. Może to nie amerykańska produkcja, ale ta też uważam że jest całkiem calkiem...

ocenił(a) film na 7
pozeraczobrazu

Właśnie, ogląda się to przyjemnie, aktorzy sympatyczni, Zbrojewicz, Milowicz, czy Pujszo zabawni, k... komu to przeszkadzało?

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Zabawni jak twój gust filmowy, chłopcze o wzroście 182 cm :D

ocenił(a) film na 7
Kamecha

Jezu odczep się facet, przyczepi się taki frustrat i dooope zawraca myśląc, że jego prostackie teksty robią na kimś wrażenie... otóż nie robią i mało mnie interesuje co tam sobie myślisz. To tyle

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Nie denerwuj się chłopcze o wzroście 182 cm z laską o wzroście 174 cm. Przyzwyczajaj się, że ludzie tak już reagują na oszołomów, którym podoba się takie ścierwo jak Kac Wawa :D

ocenił(a) film na 7
Kamecha

Jeżeli film, który jest jednym z tysiąca zwykłych filmów powoduje u kogoś chu...zę mózgu i nazywanie go ścierwem, to radzę wizytę u psychiatry, ja tu nic nie pomogę

Paulino_82

Bardzo dobra, Oscarowa produkcja.
Piękne krajobrazy, inteligentne postacie. Wiele można się z tego filmu nauczyć o prawdziwym życiu. Brak sytuacji zmyślonych, osobowości wielowymiarowe, chętnie polecę dziadkom. Tematyka bardzo na czasie, żadnych zmyśleń. Jedynie bardzo nieliczne niedoróbki montażowe, ale ogólnie nie można przyczepić się do niczego.

ocenił(a) film na 7
wizreal

Tematyka na czasie, to fakt, wystarczy wejść na roksę... ujęcia Warszawy nocą zaj... Zbrojewicz genialny, a zadyma taka, jakby cały polski naród się na to zrzucał. Żeby taka Kac Wawa wywoływała takie poruszenie... nie najlepiej to świadczy o niektórych

ocenił(a) film na 1
wizreal

I jeszcze te genialne efekty specjalne. O przedstawieniach przyrody nie da się nawet pisać - biją na głowę Elizę Orzeszkową!

ocenił(a) film na 7
wizreal

Piękne krajobrazy Wawy - pełna zgoda, o tym jak się kończą wizyty w agencjach można się z filmu nauczyć? Można - ktoś zaprzeczy? Tematyka na czasie - pełna zgoda, jakby kto wątpił, to pytam - oszukali w Poznaniu prezesa na 90 czy 900 tysięcy na szampana w klubie gogo? Niedoróbki montażowe - zgadza się. Czy postaci wielowymiarowe? Trudno powiedzieć, podobnie jak o postaciach w Django czy Kac Vegas (żaden tam żadnej przemiany nie przechodził) Z pełną odpowiedzialnością mogę więc napisać - wreszcie obiektywny komentarz dotyczący filmu

ocenił(a) film na 2
Paulino_82

Obejrzałem to cudo, uszy krwawiły jak słuchałem tych drewnianych dialogów, nawet lachony cyckami nie uratowały tej tragedii...

marcelo80

oceny 1/10 i 10/10 moim zdaniem nie powinny być brane do rankingów ponieważ są skrajnie nieobiektywne. Ocena filmu to rzecz dyskusyjna i toczenie walk i wyzwiska świadczą negatywnie o takich ludziach, nie ważne czy komuś podobał się ten film czy nie gówno powinno to was obchodzić a wy walicie w siebie bzdurami. Moim zdaniem można darować sobie ocenę w takim systemie prowadzi to tylko do forumowego upośledzenia.

ocenił(a) film na 7
marcelo80

Jezu, skończ to bredzenie. A zwieracz ci przypadkiem nie puścił? Dla mnie wszystko było cudowne, idealne, genialne, najwspanialsze, moje uszy wchłaniały każde słowo, czułem się jak w nirwanie...i co? I wisi mi co kto o tym myśli

Paulino_82

Zgaduję: Twój ulubiony klub to Widzew? xD
http://wyjazdologia.pl/wp-content/uploads/2014/12/DSC_0342.jpg

ocenił(a) film na 7
Ferdas_2

Nie interesuje mnie piłka nożna za wyjątkiem meczów reprezentacji, interesuje mnie golf i tenis, czasem siatkówka plażowa, ewentualnie squash

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Prowokacja czy trolling?

ocenił(a) film na 7
Lipiniorz25

Trolli jest tu wystarczająco. Stawiali 1 zanim film obejrzeli i zrobili hałas na całą Polskę z powodu jakiejś Kac Wawy. Kupa śmiechu. A to zwykły film i tu się temat kończy

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Zanim obejrzeli film? Jasnowidz? Nie kazdemu to dzielo musi sie podobac no ale najlepiej napisac ze nie obejrzeli nawet filmu :D

ocenił(a) film na 7
Lipiniorz25

Skoro była akcja postaw 1 bez oglądania, skoro niektórzy sami pisali to w komentarzach (nie trzeba być jasnowidzem, wystarczy nie BYĆ ŚLEPYM i przejrzeć wpisy sprzed 5 lat) to mam prawo tak napisać. ale nie to było najgłupsze. Najgłupsze było robić z takiego filmu cyrk na całą Polskę

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Cyrk to jest ten film.Pare osob wstawilo jedynki nie ogladajac i co? Nie wiem ile jedynek czy dwojek dostal ten film ale to nie jest te pare...

ocenił(a) film na 7
Lipiniorz25

A co w nim cyrkowego? Zwykły film, jeżdżą po knajpach i tyle. Co w tym nadzwyczajnego?. Jeżeli takie coś powoduje sraczkę i obsesję u jakiejś grupy ludzi, to raczej z nimi jest coś nie tak, a nie z filmem. Nikt nikogo na siłę nie ciągnął, dotowany nie był, zrobili, i co się takiego stało? Jeżeli to jest cyrk i WIELKI problem to sorry

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

Jaka obsesja i sraczka znowu? Ludziom i mnie nie podobal sie film to tak ocenilismy i tak uwazamy...Ile mamy dac skoro uwazamy ze to gniot?

ocenił(a) film na 7
Lipiniorz25

A nam się podoba, bo to lekki film i Polsat puszcza go co kilka miesięcy, bo widocznie ma oglądalność. Inaczej by tak często nie emitowali. Tylko że telewizję oglądają dorośli, a w necie siedzą dzieciaki, które w życiu w klubie nie były i stąd taka bezsensowna ocena. Gniotem była właśnie ta obsesja na punkcie tego filmu, obrażanie go, popisywanie się jakimiś śmiesznymi metaforami, cyrk. A film pokazał po prostu życie nocne w realu. można było to pokazać lepiej, ale i tak są fajne momenty .W tym czasie Pokłosie poszło do kin i to z dotacją państwa i jakoś nikt nie hejtował, chociaż film fabularnie jest po prostu cienki i pokazuje Polskę jak jakiś skansen z XVII wieku..I to jest żałosne

użytkownik usunięty
Paulino_82

Ty czreśniaku, taki z ciebie kinoman jak z foki gwóżdź, japę zamknij i nie wkurzaj prawdziwych koneserów

ocenił(a) film na 7

A ty kto jesteś za figura? Wg jakich kryteriów ustala się kto jest prawdziwym kinomanem a kto nie? Pokaż mi paragraf, który to ustala o "najmądrzejszy z mądrych". Czereśniaku to sobie możesz mówić do swoich kumpli, jak ci pozwolą, a znając życie dostałbyś kopa w d... i uciekł. więc wsadź sobie to swoje dziwne konto, bo wisi mi kompletnie co taki "wielki kinoman" ma mi do powiedzenia.

ocenił(a) film na 1
Paulino_82

krwa to jakieś wzajemne kółko lizania dupy?

ocenił(a) film na 1
Wictorias

Krążą pogłoski, że język i dupa należą do tego samego...

ocenił(a) film na 7
Wictorias

Sorry, ale ten typ argumentacji kojarzy mi się z rynsztokiem, a to nie moja bajka

Paulino_82

Zgadza się! Dzisiaj leciał i znowu się nieźle pośmiałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones