PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 025
ocen
6,1 10 1 235025
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Niestety, po poziomie pierwszej części, czyli "Sali samobójców", nie mam zbyt dużych oczekiwań co do tego filmu.

guslas

ten wątek to taka beka, że żałuję, że taki krótki i czekam na więcej :D

ocenił(a) film na 5
guslas

Ale renegatom z pierwszej części udało się opuścić Salę i utworzyć Legion. Więc fabuła jakby się rozwija. Jest progres.


(uwielbiam takie wątki :)

ocenił(a) film na 3
Sony_West

wgl słyszałem, że ma wyjść Madagaskar 4 więc może być super kontynuacja

ocenił(a) film na 5
rybakx3

słabe. pisz na temat, czyli nawiązując do "samobójców".

ocenił(a) film na 3
Sony_West

jeśli się ciągle to samo powtarza może się zrobić nudne

ocenił(a) film na 5
rybakx3

zadziałaj kreatywnie. zaskoczy wszystkich, to nie będzie nudne.

Sony_West

Następnie wylądują w lesie hehehe

ocenił(a) film na 7
guslas

Trochę się zawiodłem, bo okazało się, że to reboot. Mogli chociaż wyjaśnić dlaczego Dominik przefarbował włosy na zielone.

OpiMaster

Jared Leto, zastępujący Gierszała, mówił że mnóstwo scen z jego udziałem wycięto, może dowiemy się tego w wersji reżyserskiej

ocenił(a) film na 6
guslas

dobry troll nie jest zły :D

ocenił(a) film na 5
guslas

Hahahah dawno widziałam coś tak dobrego na filmwebie, szczególnie że ludzie to łykają :)
Wyrazy uznania dla pana

guslas

Jak myślicie, czy skoro nie widziałam wspomnianej części pierwszej, czyli "Sali samobójców" to mogę iść na to do kina? Będę wiedzieć o co chodzi, bez znajomości części pierwszej?


:D :D :D xD xD xD =D =D

ocenił(a) film na 5
celika

Prawo mówi, że nie wolno oglądać części drugiej, przed pierwszą. Jeśli to zrobisz, będziesz miał kłopoty. Ja bym tak nie ryzykował. Wolę żyć spokojnie.

celika

Raczej nie zakumasz. Mało tego, ja nie oglądałem drugiej części tylko pierwszą i jej też nie zrozumiałem. Scenariusze muszą być potwornie splątane. Filmy trzeba oglądać jednocześnie, ewentualnie wszystko wyjaśni się w kolejnych częściach.

ocenił(a) film na 8
Isjakii

Isjakii, słyszałam że istnieje prequel dla Sali samobójców pod tytułem 'Tamten świat samobójców'. Obejrzyj w wolnej chwili może Ci się wyjaśni. To serio trzeba wszystko po kolei oglądać, żeby się nie pogubić. Więc nie polecam iść na drugą część bez oglądania poprzedniej.

LancelotDuLac

Dzięki za odpowiedź. Obejrzę po kolei i spróbuję się nie pogubić i znaleźć powiązania między częściami. Podobno właśnie nie jest to łatwe, tym bardziej mam ochotę poznać serię tych filmów. Musi być bardzo ambitna, skoro tyle ludzi się głowi nad powiązaniami. Zapewne przekazuje jakieś ważne życiowe kwestie. Sam fakt, że seria jest o samobójstwach.. może się w niej kryć istota sensu życia i jego wartości ukryta w powiązaniach między częściami, które pewnie jakieś kolejne części stopniowo będą wyjaśniać. Fascynujące. Taka nowość w kinematografii.... Części serii z innymi bohaterami i historiami, tworzące genialną całość możliwą do odkrycia najwytrawniejszym widzom, stopniowo przez nowe części może unaocznioną wszystkim... Wow... aż dawno nie miałam ochoty na jakieś filmy tak jak na to unikatowe artystyczne dzieło...

ocenił(a) film na 5
celika

nie możesz, żeby kupić bilet musisz rozwiązać quiz ze znajomości pierwszej części.

guslas

Ogólnie ta część była najbardziej promowana ze wszystkich od Sali, Mostu, tamtego świat etc. Wie ktoś dlaczego tak jest z tymi produkcjami? czy dlatego, że w tej części dużą rolę odegrały efekty specjalne?

ocenił(a) film na 5
Dekafonia

Najlepsze efekty specjalne miał zdecydowanie Las Samobójców. Wygenerowali komputerowo tak realistyczny las. Szacun dla twórców!

Sony_West

Tylko jak Amerykanie się za to wzięli to wywalili całą polską obsadę...

ocenił(a) film na 8
guslas

A co sądzicie o przemianie Sylwii (tej różowowłosej z Sali) i nowym kolorze jej włosów? W ogóle widzę, że amerykańscy producenci postanowili nadać jej nawet kryptonim Harley Quinn. No i wielka strata, że zrezygnowali z poprzedniej polskiej aktorki Romy Gąsiorowskiej na rzecz nowej. :/ No i czy postać grana przez Jareda ma zastąpić Dominika??

guslas

Właśnie jadę do kina i w drodze stwierdzilam ze poczytam. Zrobiliscie robotexD

guslas

10000000/10 :D

guslas

W pierwszej części najlepsza byłą chemia między Agatą, a Will`em. Oby w kolejnych częściach tworzyli równie zgrany duet.

użytkownik usunięty
cxap

Kretyn.

Idiota.

cxap

Xd

guslas

W swojej pierwszej recenzji na nowym koncie, pragnę podziękować moim wiernym czytelnikom, którzy zasłali mnie niezliczonymi i-mejlami po usunięciu mojego poprzedniego konta. W obydwu mejlach pytali państwo, kiedy powróci jedyny głos prawdy (prócz Frondy) w usługach sieci World Wild Web.

Legion Samobójców w żadnym stopniu nie odnosi się do swojego tzw "prequel'a" [czyt. prikłela (dopis reduk.)], czyli Sali Samobójców ani swojego tzw "sequel'a" [czyt. sjikłela (dopis red.)], czyli Ostatniego Legionu.
Bohaterowie: Harlem (shake) Kłinnn - czyli pajacynka pod wpływem psychotropów albo denaturatu ściśle powiązana z Joker'em [czyt. Dżołker'em].
Jest też Amanda (Johny [czyt. Dżony]) Waller grana przez Viole Davis [[czyt. Wjolę Dejwis]] (Viola Davis ukończyła Rhode Island College w 1988 roku oraz The Juilliard School. Jeszcze niedawno jej kariera aktorska była oparta głównie na rolach w sztukach teatralnych, za które niejednokrotnie była nagradzana. W 2001 roku została nagrodzona nagrodą Tony za rolę Tonyi w sztuce "King Hedley II". Tę samą nagrodę otrzymała także w 2010 roku za przedstawienie "Fences" dla najlepszej pierwszoplanowej aktorki. Po wielu mało znaczących rolach filmowych, przyszła pora na większe sukcesy aktorskie w jej wykonaniu. Rok 2002 był przełomowy pod kątem jej aktorstwa filmowego, a film "Antwone Fisher", za który została nominowana do nagrody Independent Spirit, otworzył jej drogę do kolejnych świetnych produkcji. Została zaproszona do zagrania jednej z głównych ról w filmie "Solaris", za którą została uhonorowana nagrodą Czarna Szpula. Kolejna nominacja do tej nagrody i kolejna wygrana to wspaniała kreacja w filmie "Wątpliwość", gdzie zagrała u boku nieocenionej Meryl Streep. Film ten przyniósł jej także pierwszą nominację do Oscara i Złotego Globu dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Już wtedy było wiadomo, że to nietuzinkowa aktorka, która będzie na pewno jeszcze nie raz "pukać" do drzwi Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej przyznającej Oscary. Nie trzeba było na to długo czekać. W 2011 roku aktorka występuje w głównej roli w filmie "Służące", adaptacji bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem, za co Akademia nominuje ją do Oscara dla najlepszej aktorki. Nominację za ten film uzyskała także do Złotego Globu. Oscara przegrała z "żelazną damą" Meryl Streep, ale możemy być pewni, że jeszcze nie raz usłyszymy o niej przy jakichś poważniejszych nominacjach aktorskich. mniej)].
I w tym momencie kończy się dobra gra aktorska. Potem są same beztalencia pokroju Will Smith [czyt. Willhelm Messershmit].
Fabuła to się dupy nie trzyma. Przedstawię to mniej więcej tak i wykorzystam do tego opisową rekonstrukcje zdarzeń fabularnych:
Kamera lata, jak SU-21 nad Turcją, czyli €huja widać, co jest szczerą prawdą, bo gównie Williego Sonnerburcha Szmita. Jakaś kobieta leci do gimnazjum, by wyciągnąć z niego najgorsze szumowiny i pomioty społeczeństwa, by stali się cieciami Porządku, Prawa, Sprawiedliwości i Zadośćuczynienia (w skrócie PPSz (czyt. Pepe-sza), czyli PPSz wz. 1941, PPSz-41 (ros. ППШ-41), potocznie nazywany: pepeszą lub pepeszką – radziecki pistolet maszynowy kaliber 7,62 × 25 mm, skonstruowany przez Gieorgija Szpagina i wprowadzony na uzbrojenie Armii Czerwonej w 1941 roku[2]. Nazwa stanowiła akronim Pistolet-pulemiot Szpagina obr. 1941 g. – Пистолет–пулемёт Шпагина обр. 1941 г.. Podstawowa broń tej kategorii na uzbrojeniu Armii Czerwonej podczas II wojny światowej, używany także w licznych krajach świata. Do uzbrojenia Wojska Polskiego wprowadzony w 1943 roku[2].) Ten jej tzw. z ang. „Dream Team” (Dream czytaj jako Drim i Team czytaj jako Tim) wyrusza na krucjatę [Krucjaty (łac. crux = „krzyż”) – średniowieczne, religijnie sankcjonowane wyprawy zbrojne, podejmowane przez państwa i rycerstwo katolickie Europy. Wojny te były prowadzone przede wszystkim przeciw muzułmanom, ale także przeciw poganom, chrześcijańskim heretykom, a czasami przeciw katolikom. Choć powody tych wojen były w dużym stopniu religijne, to mieszały się one również z czynnikami politycznymi i ekonomicznymi. Krucjaty ogłaszane były głównie przez papieży, jednak czasami również przez innych władców, wspieranych przez papiest… więcej.] do Chicago (czyt. Czi-ka-goł [Chicago ([ʃɪˈkɑːgəʊ] i) – miasto w USA, położone nad jeziorem Michigan w stanie Illinois.
Chicago stanowi trzecie pod względem wielkości i zaludnienia miasto w Stanach Zjednoczonych po Nowym Jorku i Los Angeles.
Jest głównym centrum biznesowym, kulturalnym oraz naukowym Środkowego Zachodu Stanów Zjednoczonych. Najbliższymi i największymi przedmieściami Chicago są miasta Niles, Elmhurst, Melrose Park, Franklin Park, Cicero, Joliet, Addison, Evanston, Schaumburg, Wood Dale.
Chicago bywa określane mianem „Wiecznego miasta” (ang. City of Rome). {W tym miejscu pragnę zareklamować: Polską Djecezję Rzymsko-Cesarsko-Katolicką-Królewską. TANIE ŚLUBY, KOMUNIE, POGRZEBY, SPOTKANIA PROKREACYJNE, FREI ZIMMER. W STANDARDZIE OL IN KLUZIW (pismo kontrahenta dopis red.) REFLINK: hw dp:// pl. I tak was nie stac .ork/ lamusy/kmioty .c om}, gdzie będą walczyć z kochanką żołnierzyka opanowaną przez złą wiedźmę (i nie chodzi tutaj wcale o Monikę Oklejnik). Jest ona we władaniu samego Szatana - Pana Zniszczenia, Gwiazdy Zaranna, Antychrysta, Diabła, Biesa, Lucyfera, Księcia Ciemności, Beelzebuba, Upadłego Anioła, Kusiciela, Beliara, Lewiatana (BTW (czyt. Baj-de-łej) polecam tanio, dobrze, smacznie. Zrób dobrze sobie i swojej rodzinie , Wielkiego Smoka, Króla Babilońskiego, Władcy Tyru i właściciela Lecha Poznań, Kusiciela, Syna Zatracenia, Ojca Kłamstwa, P**echuja &huja nad N**chujowsze *huje! Postanawiają się oni przedrzeć przez miasto i w nawiasie Jana Pawlacza i Piotra pisz na trzecim w prawo Piłsudzkiego sześćset metrów, na (F)rondzie 3 zjazd, twój cel znajduje się na alei Wrogów Włoszczyzny 11 wcześniej Ulricha Friedricha Williego Joachima von Ribbendupa (ur. 30 kwietnia 1893 w Wesel, stracony 16 października 1946 w Norymberdze) – minister spraw zagranicznych III Rzeszy w latach 1938-1945. Od 1934 kierownik biura do spraw zagranicznych NSDAP, zwanego najpierw Büro Ribbentrop, a następnie Dienststelle Ribbentrop. W 1936 został ambasadorem III Rzeszy w Londynie, zbrodniarz wojenny.) 9/11. Tam zamierzają podłożyć jak to nasza piękna polska młodzież zwykła mówić legitnie silny ładunek. Ładunek udaje im się podłożyć, wybucha, zabijając głównego tzw Nemezis’a.
Moim zdaniem nie warto na to w ogóle iść do kina. Jest to nudne i pociągające jak prezerwatywa z Biedronki. Moja ocena jest jest jednoznaczna Π (+ erdoła) na /11.

Podziękowania:
Dziękuje mojej żonie Kasi, która wspierała mnie przez cały czas słowami: Znalazłbyś se prace łysa pierdoło, bo internet marnujesz pisząc te bztety w tych Filmłebach, popatrz na Ciapacką (redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany nazwiska) dawno już się wszyscy pobudowali, a ty siedzisz jak na tureckim kazaniu i srasz te pierdoły.
Nie ma to jak wspierająca i kochająca stara.
Dziękuję również mojemu mentorowi, panu Jarzębkowi i całej jego rodzinie recenzentów na jednym IP (czyt. AJ-Π).

Opracowanie i montarz: Krzysztof Dziekan
Korekta: Andrzej Golara
Nadzór merytoryczny: Damian Siekiera, Krystyna Bibuła

Jeżeli dotrwałeś do tego miejsca, zwróć się do nas po talon na balon.
Adres: Lubie owocki [małpa] i tak tego nie czytamy. ru

Krzysztof_Dziekan

Kto to ogarnął to szacun

ocenił(a) film na 5
guslas

Profesjonalny trolling milordzie :-D Wygrałeś internet!

TheQac

A dzienkujem za szlowa uznania
jak mówił komisarz Cabbert z Allo Allo.

ocenił(a) film na 9
guslas

:D

ocenił(a) film na 7
guslas

płaczę XDDDDDDDDDDDDD

guslas

Boże płacze ze śmiechu jak to wszystko czytam XDDDDD Sala samobójców jest to polski film, a Legion Samobójców amerykański. Te filmy nie mają kompletnie nic ze sobą wspólnego. Każdy opowiada o czymś innym. Sala samobójców o chłopaku mającym ciężką depresję, przez co siedzi cały czas zamknięty w pokoju w komputerze. Legion samobójców o grupie złoczyńców, którzy ratują świat. Chyba widać teraz tą różnicę? ;)

WerkaZem

Drodzy internauci
Dziękuję bardzo za wszystkie pozytywne komentarze pod moją recenzją plutonu [Pluton − pododdział w składzie 2-5 drużyn, działonów, sekcji lub załóg wozów bojowych. Występuje we wszystkich rodzajach wojsk. Wchodzi najczęściej w skład kompanii, baterii albo szwadronu. Niekiedy występuje samodzielnie na szczeblu batalionu (dywizjonu) lub pułku. Może mieć jednorodną strukturę organizacyjną (gdy składa się z drużyn jednego rodzaju) albo składać się z drużyn o różnej organizacji i przeznaczeniu. Jest podstawową jednostką w szkoleniu, odpowiednikiem klasy w szkole albo grupy na studiach.
Przeważnie jest to najmniejszy pododdział etatowo dowodzony przez oficera.]samobójców, bo legionem [Legion jest gethem, członkiem zespołu Sheparda, utworzonego by powstrzymać Zwieraczy. Imię Legion nadała mu EDI, nawiązując do chrześcijańskiej Ewangelii według świętego Marka (rozdział piąty, werset dziewiąty) („Na imię mi Legion, bo nas jest wielu”). Legion jest „mobilną platformą” złożoną z 1183 programów. Po bitwie o Cytadelę przemierzał galaktykę w poszukiwaniu komandora Sheparda.] to ja bym to tego nie nazwał. W nawiasie [ u nas na jednostce za ś.p. Kapitana Wagnera (Red. przywłaszcza sobie prawo do zmiany nazwiska ponownie ś.p. Jenerała Wadima Aleksandrowicza Matołowa {Error 404 Not Found}) jak się pluton nazywał legionem to się zapieprzał* z pełnym rynsztunkiem do Dramburga (Drawsko Pomorskie (niem. Dramburg) – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, siedziba powiatu drawskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Drawsko Pomorskie. Od roku 1946 na południe od miasta znajduje się Poligon Drawski, jeden z największych poligonów w Polsce i Europie.).
Wszystkie opinie są dla mnie bardzo ważne.

Obecność 2 jest filmem opowiadającym o zjawiskach paramilitarnych, wróć jełopie, paranormalnych. UWAGA SPOILER ALERT!!!
Akcja rozgrywa się w jakimś zadupiu w Anglii, nie wiem w jakim, bo dałbym reflinka. Miejscowość jest Tyskiem (pozdro 600 dla kumatych) wyjęta z kart powieści Tomasha Manha „Budenbrukowie”
(Buddenbrookowie (czyt. „budenbrókowie” dopis. Red.). Dzieje upadku rodziny (niem. Buddenbrooks: Verfall einer Familie) – powieść Thomasa Manna, opublikowana w 1901 roku[1]. Autor miał wtedy 26 lat. W 1903 roku ukazało się drugie wydanie powieści, które potwierdziło jej literacki sukces w Niemczech.). Na każdym kroku czujemy Andrzej karwa nie pisz tego ścierwa. Więc przechodzimy do fabuły.
Jest taka dziewczyna (zespół emocjonalny ELO) opentana przez demona (nie chodzi tutaj o zespół De Mono). Mieszka razem z matką (boską, częstochowską, ruską i polską) dwiema siostrami i bratem.
Pewnego dnia dostaje od koleżanki (masonki) tablicę do wywoływania duchów NATANEX 3000 sprowadzana z Reichu. Razem ze starszą siostrą (lesbijką) odprawiają czarną mszę zamiast niedzielnego pacierza i trzech zdrowasiek.[Serdecznie polecam państwu usługi pogrzebowe DO PIACHU !!! (zachowana orginalna pisownia właściciela) GRZYBIMY TRYPY WKŁADYMY CIAŁA DO TRYMN, ORGANYZUJEMY STEPE I SCHOLE, SCIGAMY KABYRETY. TELEFYN: ZYRO ZYRO SIDEM CZYSTA CZY PIŃSET PISIONT PIŃĆ, ADRYS MYNISTYRSTWA ŁOBRONY NARODYWEJ CZYTERY ] I jest pierwszy kontakt z diabołem, niewinny. Mija kilka dni i nagle je-bu-du, jak ją szatan złapał i zaczął rzucać po kościele jak wskazówkami ZEGAHREA. Przestraszona rodzina wybiega z domu. Tutaj ksiądz pyta się córkę, czy głosuje na P0, odpowiada, że nie, czy bierze narkotyki, odpowiada, że nie, czy ogląda TVM, odpowiada, że nie.
W końcu pyta się, czy czytała w Harrego Portiera i nagle TAKIE COŚ ją wzięo, rzucao i telepao i zaczęła płynnie mówić po niemiecku z bawarskim akcentem [(z akt ks. Teofila). zapis fonetyczny dziewczyny po bawarsku: ig bin dah ajnciga werkejta deh bundes regirung bajer. iś szajse horst zehofer. der macht majne compituter nach doiczland und deim szupfer. Dys RTL und der OjroSzport DRAJ.] Następnie dziewczynie dziewczynie na kwadracie zjawia się Amerykański łowca duchów Ghost (czyt. Gołst dopis. red.) Hunter (czyt. Hangar dopis. red.) wraz z żoną, która jest przyjaciółką radia Ma-ryja i widziała Orła Cień. Małżeństwo jest studentami prawa i głosują na partei Gemainzam/Together/вместе/ZRazem pod przywództwem Mariana Cuckerberga. Walka z demonem toczy na wielu płaszczyznach i można ją nazwać wojną hybrydową. Demon przyjmuje głównie dwie postacie: starego pierdla w fotelu z respiratorem lub zakonnicy z reklamy Cenędzo. Występuje również trzecia postać tzw. w niektórych kręgach biznesmeneli gorszego sortu „Ten mały Karakan z Pizzu Hatu” (Pizza Hut – jedna z największych sieci restauracyjnych typu casual dining na świecie. Właścicielem marki Pizza Hut jest Yum! Brands, Inc. (zlokalizowane w Dallas, Teksas, USA). Franczyzobiorcą Yum! i właścicielem restauracji Pizza Hut w Polsce jest europejska spółka AmRest Holdings SE notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.). Po wielkiej kontrofensywie udaje się wypędzić z powiatu samego Pana Szatan Paździocha Mariana.
Ogólnie film jest bardzo dobry. Polecam go miłośnikom solidnego pier*dol*nięc*a, ale proponuję zabrać ze sobą Stoperan, bo ze strachu można się Po**sr*ać.
Pozdrawiam Krzysztof Dziekan
Opracowanie i montarz: Krzysztof Dziekan
Korekta: Andrzej Golara
Nadzór merytoryczny: Damian Siekiera, Krystyna Bibuła

Copywright Polgazetex spółka Z.U.O.

ocenił(a) film na 6
Krzysztof_Dziekan

Ależ kolega szanowny redaktor, błyskotliwy, aczkolwiek odbiegł od tematu. Towarzyszu drogi, ale trzeba wrócić Legion czy Las..
Bez Stoperanu obejrzałam również Obecność.. ale bez obecności samobójców i nie widzę związku:)))

guslas

Cudny temat :D hehe :D

patti_4

Drodzy internauci
Dziękuję bardzo za wszystkie pozytywne komentarze pod moją recenzją plutonu [Pluton − pododdział w składzie 2-5 drużyn, działonów, sekcji lub załóg wozów bojowych. Występuje we wszystkich rodzajach wojsk. Wchodzi najczęściej w skład kompanii, baterii albo szwadronu. Niekiedy występuje samodzielnie na szczeblu batalionu (dywizjonu) lub pułku. Może mieć jednorodną strukturę organizacyjną (gdy składa się z drużyn jednego rodzaju) albo składać się z drużyn o różnej organizacji i przeznaczeniu. Jest podstawową jednostką w szkoleniu, odpowiednikiem klasy w szkole albo grupy na studiach.
Przeważnie jest to najmniejszy pododdział etatowo dowodzony przez oficera.]samobójców, bo legionem [Legion jest gethem, członkiem zespołu Sheparda, utworzonego by powstrzymać Zwieraczy. Imię Legion nadała mu EDI, nawiązując do chrześcijańskiej Ewangelii według świętego Marka (rozdział piąty, werset dziewiąty) („Na imię mi Legion, bo nas jest wielu”). Legion jest „mobilną platformą” złożoną z 1183 programów. Po bitwie o Cytadelę przemierzał galaktykę w poszukiwaniu komandora Sheparda.] to ja bym to tego nie nazwał. W nawiasie [ u nas na jednostce za ś.p. Kapitana Wagnera (Red. przywłaszcza sobie prawo do zmiany nazwiska ponownie ś.p. Jenerała Wadima Aleksandrowicza Matołowa {Error 404 Not Found}) jak się pluton nazywał legionem to się zapieprzał* z pełnym rynsztunkiem do Dramburga (Drawsko Pomorskie (niem. Dramburg) – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, siedziba powiatu drawskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Drawsko Pomorskie. Od roku 1946 na południe od miasta znajduje się Poligon Drawski, jeden z największych poligonów w Polsce i Europie.).
Wszystkie opinie są dla mnie bardzo ważne.

Obecność 2 jest filmem opowiadającym o zjawiskach paramilitarnych, wróć jełopie, paranormalnych. UWAGA SPOILER ALERT!!!
Akcja rozgrywa się w jakimś zadupiu w Anglii, nie wiem w jakim, bo dałbym reflinka. Miejscowość jest Tyskiem (pozdro 600 dla kumatych) wyjęta z kart powieści Tomasha Manha „Budenbrukowie”
(Buddenbrookowie (czyt. „budenbrókowie” dopis. Red.). Dzieje upadku rodziny (niem. Buddenbrooks: Verfall einer Familie) – powieść Thomasa Manna, opublikowana w 1901 roku[1]. Autor miał wtedy 26 lat. W 1903 roku ukazało się drugie wydanie powieści, które potwierdziło jej literacki sukces w Niemczech.). Na każdym kroku czujemy Andrzej karwa nie pisz tego ścierwa. Więc przechodzimy do fabuły.
Jest taka dziewczyna (zespół emocjonalny ELO) opentana przez demona (nie chodzi tutaj o zespół De Mono). Mieszka razem z matką (boską, częstochowską, ruską i polską) dwiema siostrami i bratem.
Pewnego dnia dostaje od koleżanki (masonki) tablicę do wywoływania duchów NATANEX 3000 sprowadzana z Reichu. Razem ze starszą siostrą (lesbijką) odprawiają czarną mszę zamiast niedzielnego pacierza i trzech zdrowasiek.[Serdecznie polecam państwu usługi pogrzebowe DO PIACHU !!! (zachowana orginalna pisownia właściciela) GRZYBIMY TRYPY WKŁADYMY CIAŁA DO TRYMN, ORGANYZUJEMY STEPE I SCHOLE, SCIGAMY KABYRETY. TELEFYN: ZYRO ZYRO SIDEM CZYSTA CZY PIŃSET PISIONT PIŃĆ, ADRYS MYNISTYRSTWA ŁOBRONY NARODYWEJ CZYTERY ] I jest pierwszy kontakt z diabołem, niewinny. Mija kilka dni i nagle je-bu-du, jak ją szatan złapał i zaczął rzucać po kościele jak wskazówkami ZEGAHREA. Przestraszona rodzina wybiega z domu. Tutaj ksiądz pyta się córkę, czy głosuje na P0, odpowiada, że nie, czy bierze narkotyki, odpowiada, że nie, czy ogląda TVM, odpowiada, że nie.
W końcu pyta się, czy czytała w Harrego Portiera i nagle TAKIE COŚ ją wzięo, rzucao i telepao i zaczęła płynnie mówić po niemiecku z bawarskim akcentem [(z akt ks. Teofila). zapis fonetyczny dziewczyny po bawarsku: ig bin dah ajnciga werkejta deh bundes regirung bajer. iś szajse horst zehofer. der macht majne compituter nach doiczland und deim szupfer. Dys RTL und der OjroSzport DRAJ.] Następnie dziewczynie dziewczynie na kwadracie zjawia się Amerykański łowca duchów Ghost (czyt. Gołst dopis. red.) Hunter (czyt. Hangar dopis. red.) wraz z żoną, która jest przyjaciółką radia Ma-ryja i widziała Orła Cień. Małżeństwo jest studentami prawa i głosują na partei Gemainzam/Together/вместе/ZRazem pod przywództwem Mariana Cuckerberga. Walka z demonem toczy na wielu płaszczyznach i można ją nazwać wojną hybrydową. Demon przyjmuje głównie dwie postacie: starego pierdla w fotelu z respiratorem lub zakonnicy z reklamy Cenędzo. Występuje również trzecia postać tzw. w niektórych kręgach biznesmeneli gorszego sortu „Ten mały Karakan z Pizzu Hatu” (Pizza Hut – jedna z największych sieci restauracyjnych typu casual dining na świecie. Właścicielem marki Pizza Hut jest Yum! Brands, Inc. (zlokalizowane w Dallas, Teksas, USA). Franczyzobiorcą Yum! i właścicielem restauracji Pizza Hut w Polsce jest europejska spółka AmRest Holdings SE notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.). Po wielkiej kontrofensywie udaje się wypędzić z powiatu samego Pana Szatan Paździocha Mariana.
Ogólnie film jest bardzo dobry. Polecam go miłośnikom solidnego pier*dol*nięc*a, ale proponuję zabrać ze sobą Stoperan, bo ze strachu można się Po**sr*ać.
Pozdrawiam Krzysztof Dziekan
Opracowanie i montarz: Krzysztof Dziekan
Korekta: Andrzej Golara
Nadzór merytoryczny: Damian Siekiera, Krystyna Bibuła

Copywright Polgazetex spółka Z.U.O.

ocenił(a) film na 7
guslas

Zupełnie na odwrót jak z filmem Chłopcy z Ferajny. Pierwsza część była dobra a kontynuacja Chłopaki nie płaczą była równie dobra.

ocenił(a) film na 7
guslas

nice troll

guslas

torooooooooooool level master.

ocenił(a) film na 5
guslas

Hehe
xd

guslas

Dla rozwiania wątpliwości proponuję zagrać Karoshi Suicide. Ta gra przez znawców tematu nazywana jest wrotami do uniwersum samobójców. Bez zapoznania się z tym tytułem nie jesteśmy w stanie odkryć ukrytych powiązań i każda z części samobójców będzie przez nas odbierana jako odrębny film.

guslas

gr8 b8 m8 !!

ocenił(a) film na 8
guslas

Zastanawiałem się czy iść na ten film do kina, ale 'Sala Samobójców' była słaba więc jednak sobie odpuszczę :(
A szkoda, bo nowa aktorka (ta z białymi włosami) jest na pewno lepsza od tej poprzedniej gówniary.

guslas

Również myślałam o tym, aby może skusić się na Legion, kupić bilet i pójść ale pamiętam jak bardzo byłam rozczarowana pierwszą częścią. Poza tym Sylwia po tak radykalnej zmianie, którą widziałam na trailerze zupełnie do mnie nie przemawia. Wiem, że szok spowodowany wyjściem na świat po tak długiej obecności w domu jest dla niej wielki ale ciężko przełknąć fakt, że okazuje to farbując włosy na dwa kolory, zmieniając tak bardzo ubiór i zapychając pustkę po Dominiku Jokerem. Joker i Dominik to zupełnie inni mężczyźni, nie rozumiem tego po prostu.
Plus zero wzmianki o grze. Tak nagle wszyscy o niej zapomnieli i przenieśli się do rzeczywistego świata, by tu świetnie się bawić.
Jakaś dziwna ta kontynuacja ale chyba w końcu się przełamię i obejrzę. Trzymajcie kciuki!

guslas

Po Sali Samobójców i Legionie chętnie poczekam na część III- cią trylogii ;)

guslas

Potwierdzam, druga część nie lepsza od słabej pierwszej, aczkolwiek doszło wiele nowych wątków

ocenił(a) film na 9
guslas

Hahahahaha :))) Dawno sie tak nie uśmiałem XDDD

ocenił(a) film na 5
guslas

Pierwsza część zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu. W sequelu wymienili całą obsadę, namnożyli wątków, że ciężko połapać się w całej historii, a przez to kibicować bohaterom. Mam nadzieję, iż kolejna odsłona serii okaże się bardziej przemyślana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones