PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 728
ocen
6,2 10 1 81728
4,8 12
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

no więc. Po powrocie z kina zaczęłam się zastanawiać nad tym że coś mi umknęło. A mianowicie: dlaczego Jigsaw powiedział, że to on zabił syna Jeffa? umknęło mi to. wszystko się tak szybko działo że gdzies mi wsysło ten wątek. Byłabym bardzo wdzieczna za pomoc

skun

i jeszcze kwestia ostatniej sceny - ostatniej taśmy.

jak wcześniej było już pisane jeff siedząc w klatce słyszy taśmę w której ma do przejscia klika zadań testów, by na koncu miec do przejscia ostateczny test i stanac twarza w twarz z osoba odpowiedzalna za strate dziecka. I tu nie jest tak jak niektórzy sadza ze ten ostatni test to zadanie uwolnienia corki. oj nie.
Na tasmie (tej w ostateniej scenie) słyszymy najpierw jak układanka mowi ze ta taśma to jego polisa ubezpieczeniowa, następnie że nadszedł czas odkupienia i po chwili: "To ja byłem twoim ostatecznym testem... na przebaczenie, i jeśli słyszysz (tą taśmę) to znaczy że przegrałeś" wszystko było ukartowane od początku. Po tym słyszymy że układanka się przyznaje że to on jest wlasnie osoba odpowiedzialna za utrate jego dziecka. I tu uwaga !!!!!!!!!!! Nigdzie zarówno w scenie w pudle (w którym jest jeff) jak i w ostatniej scenie omawianej wyżej ukłądanka nie mówi że jest odpiwiedzialny za śmierć jego dziecka jak to wiele osób wcześniej pisało tylko za stratę/utratę A to jest ogromna różnica.

skun

aha i jeszcze odnośnie głupiego sporu - czy chodzi o utrate córki czy syna - oczywiście że nie mogło chodzić o córkę. Jeśli jeff przeszedł by ostatni test - na wybaczenie ukladanka nie uruchomilby tasmy i jeff nie musialby grac w kolejna gre zeby uwolnic corke bo by po prostu nie musial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones