PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624892}
7,4 154 776
ocen
7,4 10 1 154776
6,6 37
ocen krytyków
Pokłosie
powrót do forum filmu Pokłosie

...że jego akcja przeniosła się na fora i portale internetowe, i dzieje się w rzeczywistości.
Zwolennicy filmu gotowi są odszukać i z szacunkiem pochować ofiary wojennych mordów, a przeciwnicy najchętniej powiesili by tychże na drzwiach od stodoły.
Ta cała kłótnia w internecie świadczy tylko o tym, że Pasikowski trafił w dziesiątkę, pokazał prawdę o nas Polakach, a prawda jak widać wielu w oczy kole...

ocenił(a) film na 1
zweistein

A docierają też inne głosy, co jest dla was bardzo niekorzystne, Żydzie...

Wiem, wiem, co wam wynika z Talmudu... Ale nic z tego...

robokopo

Nie musisz powtarzać, chyba już wszyscy wiedzą. Twoja znajomość Talmudu budzi najszczersze uznanie i podziw.

ocenił(a) film na 1
zweistein

Żydowski agent nie będzie mi mówił, co muszę, a co nie muszę.

Znam też "Protokoły Mędrców Syjonu", też niby nieprawda... Tylko jakoś dziwnym trafem, jak się przypatrzy, co się na świecie dzieje, to wszystko się zgadza...

robokopo

No skoro musisz, powtarzaj, jak to często czytujesz Talmud. Teraz zadowolony?
Tobie, dziwnym trafem, wszystko się zgadza, rozumiem. Nazistom też się zgadzało, dziwnym trafem - kropka w kropkę. Tylko, że oni postanowili przejść od słów do czynów.

ocenił(a) film na 1
zweistein

Wam się nic nie zgadza, nie sztymuje? Jeszcze widzicie możliwość dalszego udoju na Holocauście?

robokopo

Czemu pytasz, skoro wydaje ci się, że znasz wszystkie odpowiedzi, ubecki kucu?

ocenił(a) film na 1
zweistein

A ty po co tu jesteś? Żeby prowokować głupich gojów, agencie Hasbary?

robokopo

Przykro czytać, jak nisko się oceniasz. No ale protestować nie mogę, przecież sam znasz siebie najlepiej.

ocenił(a) film na 1
zweistein

Więcej oglądaj (a jeszcze lepiej czytaj), a mniej gadaj.

Krzypur

Wczoraj oglądałem "Fotoamatora", przeglądałem ks. "Holocaust w fotografii" J. Struk... A ty? ;)

ocenił(a) film na 1
zweistein

A ja kończę czytać taką pozycję: Sack J. - "Oko za oko. Przemilczana historia Żydów którzy w 1945 mścili się na Niemcach".

Krzypur

O, to ciekawe. A nie ma przemilczanej historii Polaków, którzy mścili się na Niemcach?

ocenił(a) film na 1
zweistein

Może i jest, ale to Niemcy rozpoczęli wojnę. Chyba, że w Niemczech uważają już inaczej.

Krzypur

Zemsta żydowska jest be, ale polska już ok... Dobrze rozumiem twój tok rozumowania?

ocenił(a) film na 1
zweistein

Raczej źle. Pytanie: o jakiej zemście my tu właściwie mówimy?

Krzypur

No właśnie, jakiej? Samosądy, morderstwa, gwałty?
Czy zemsta może być usprawiedliwiona? Dajmy na to, ta żydowska? A polska?

ocenił(a) film na 1
zweistein

Przykłady, proszę. Ale nie literackie i publicystyczne.

Krzypur

No właśnie, wymieniaj, nie krępuj się.
Może coś z " "Wielkiej trwogi. Polska 1944-47" Zaremby?

ocenił(a) film na 1
xtomix

Może obiła ci się o uszy próba WYŁUDZENIA od Polski choćby przez Światowy Kongres Żydów majątku ofiar Holocaustu? Może wiesz, że jak ktoś umrze nie zostawiwszy testamentu, bez spadkobierców, to jego majątek przechodzi na rzecz Skarbu Państwa, którego był obywatelem? Tak jest dosłownie wszędzie. Nawet w bezcennym Izraelu... Żydzi, którzy zginęli w Holocauście, byli obywatelami m.in. Polski. Ja nie mam prawa ubiegać się o majątek Polaka zmarłego w USA, jeżeli nie stoję w testamencie albo nie jest jego potomkiem. Przechodzi on automatycznie na rzecz Skarbu USA. I żadna hiena, która sobie ostrzy ząbki na majątek ofiar Holocaustu, nie dostanie go, choćby się powoływała na Holocaust bez końca, choćby nakręciła miliony paszkwili typu "Pokłosie".

ocenił(a) film na 1
tentego

Dla wszystkich którzy teraz grzmią, iż premier MM jest łgarzem, łajdakiem, kłamcą, oszczercą i powinien być powieszony, rozstrzelany za to, iż kłamał, a robił to tylko po to, aby celowo rozpętać wojnę z Izraelem mam jeden przypadek. Oto i on:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_Lejkin
Powiedzcie mi wy, znawcy ,,prawdy" (trojdeny, choszemy, wielkie bumy, celebsy, bartki, skalpele, ony995, bażanty, pelusy, kreciki, darie, bellaty, abadony, browitty, jaki, admianyp95a, dagi, kiszonki, vopsy, mareckie, mejbirdusy, alpinosy, sloniarbusy, emigranty007, shanksy, widziejawady. lechy_qv, mey1211, tentego), dlaczego skoro premier kłamał, to nie usuwa się ,,kłamstw" o jakubie lejkinie z polskiej wikipedii. Dlaczego pozwala się pisać ,,brednie" o tym ,,wspaniałym człowieku". Dlaczego izrael nas jeszcze nie potępił za ,,oczernianie" tego ,,żydowskiego bochatera"???? DLACZEGO, POWIEDZCIE MI???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones