PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833172}
3,4 61 436
ocen
3,4 10 1 61436
3,3 31
ocen krytyków
Polityka
powrót do forum filmu Polityka
ocenił(a) film na 6
rafal_szczepanski

Chyba tak bo nikt z opozycji się jeszcze nie bulwersuje: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/patryk-vega-do-jaroslawa-kaczynskiego- tak-macie-sie-czego-bac/fkd0scl.amp

ocenił(a) film na 10
Chlor_3

Przecież z opozycji pokazany był Schetyna.

Morgotheron

Ocena 10 ???? To jest naprawdę arcydzieło Twoim zdaniem ? Czy to ocena mocno podwyższona ze względu na tematykę ?

ocenił(a) film na 7
arti2807

to pewnie żeby zrekompensować te jedynki wystawiane bez oglądania filmu przez różnych trolli. Sam zawyżyłem z normalnej 6-7/10 i dałem 8/10 żeby choć trochę zawyżyć obecną zaniżoną średnią

ocenił(a) film na 1
roolf92

Sorry, ale nie zaklinam jednych ani drugich. Oceniłem film - nie dałem chyba jeszcze jedynki bo nie pamiętam drugiego filmu na którym bym tyle razy patrzył na zegarek i się modlił. Postać Misia plus może rola Opałki wzbudziła jakiś uśmiech na twarzy i to by było na tyle. Reszta nudna, tak jakby robiona na siłę. Być może Vega rzucił się z motyką na słońce realizując projekt w tematyce której nie czuje... (sam to przyznał w jednym z wywiadów, że polityki raczej unika) może było to zamówienie? Może chęć odegrania się na PISie za Kler i walkę z nim... nie wiem nie wnikam.

Film strasznie nudny, osoby znające się na polityce miały problem z identyfikacją niektórych sytuacji, te które były oczywiste podkoloryzowane do granic możliwości. Mam wrażenie, że reżyser sam nie wiedział co chce pokazać. Zmarnowane 2 godziny i kilkanaście złotych... cóż.

ocenił(a) film na 1
Dziecko3

Jestem tego samego zdania, miałam identyczne odczucia

ocenił(a) film na 7
malgorzatatumidajewicz

Konto założone 07.09.

malgorzatatumidajewicz

PiS to shit katolski - partia buraków i wieśniaków oraz kleru!

ocenił(a) film na 1
Dziecko3

Dokładnie... niestety (cenię Reżysera Vege) ale to jeden z nielicznych filmów na których nie mogłem doczekać się końca seansu

ocenił(a) film na 2
kasmen

Kogo tu cenić? Idiotę który kręci same gnioty? (Poza pierwszym pitbulem)

ocenił(a) film na 1
Dziecko3

Zgadzam się z Twoją opinią co do nudy przez 2 godziny, ale ja niestety na bilet na ten film wydałem 38 zł. To tak jak bym wyrzucił je w błoto. Polityką się interesuję , ale też nie rozpoznałem postaci Władysława co miał romans.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
bastekss_17

ja pieprze, idziesz do multiupleksu na jakąś kaszanę reżyserii patryka dno vegi, a potem płaczesz na forum, że pinionce straciłeś. no naprawdę, gratuluję.

XIPE

Można założyć dres i wtedy jest 50% zniżki na Vegę.. i darmowy popcorn..

ocenił(a) film na 4
tomekbiel

Władysław Skiba to Pięta, Poseł Pięta...

ocenił(a) film na 7
tomekbiel

Konto założone 08.09.

ocenił(a) film na 1
Dziecko3

Nic dodać, nic ujać

ocenił(a) film na 7
adrianfolner

Konto założone 08.09.2019

ocenił(a) film na 1
Dziecko3

Dokładnie. ja nie wytrzymałem i wyszedłem z ostatnich 20min filmu. Osmieszenie PISu. na to poszedłem do kina, zobaczyć, pośmiać się, ale ewidentnie reżyserowi nie wyszło.
Najgorszy film jaki widziałem. Już 100razy lepszy jest "Aligator II: Mutacja " albo "Sharknado" - inna tematyka ale przynajmniej sie nie nudzisz jak w tym przypadku.
NIE POLECAM!!! FILM ZROBIONY NA SIŁĘ!!!

ocenił(a) film na 7
erykes

Konto założone 11.09.2019

ocenił(a) film na 1
Dziecko3

Nie? A arcydzieło "Baby są jakieś inne?". Kurcze to był film! Wszedłem na pełną salę, a jak wychodziłem to może zostało z 30 osób i ogólnie się zastanawialiśmy się, czy są jakieś prawne sposoby do zwrotu kasy za bilet...

ocenił(a) film na 7
przemek_allegro

Konto założone 12.09.2019

nikramm

I tak jest na wszystkich forach :)

ocenił(a) film na 3
nikramm

nikramm, mógłbyś sprawdzić kiedy zarejestrowałem się na Filmwebie, bo mi się nie chce. Dzięki z góry.

ocenił(a) film na 1
roolf92

Pewnie te same trolle ci nie przeszkadzały jak oceniały w ten sposób Smoleńsk. Niestety tego typu filmy zawsze po części będą oceniane przez pryzmat poglądów politycznych. I w jedną i drugą strone.

ocenił(a) film na 1
roolf92

Mam pytanie- jaki masz dowód na to, że ktokolwiek dodał specjalnie niską ocenę? Nie pytam o opinię, bo z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś pewny, że takie trolle istnieją, opowiedz o tym, przekonaj mnie, że tak jest.


Bo raczej większość (o ile nie wszyscy) recenzenci są zgodni co do tego, że ten film się bardzo nie udał. Stąd taka niska ocena (3,6/10) wydaje się bardzo adekwatna.

raven41

A pokaż mi drugi film, pod którym jest tyle ocen 1 z kont zakładanych kilka dni przed/po premierze :) Wszystkie w jednym tonie, jakby pisane przez robota. Trollować trzeba umieć...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
roolf92

Film jest beznadziejny... wszyscy dają 1, przychodzi ameba, dam 10 bo przecież ten film zasługuje na więcej... Ten film powinien dostawać same dziesiątki, bo jest właśnie dla takich ameb.

skt84

No masz, to zupełnie jak ze "Smoleńskiem"...

ocenił(a) film na 1
bazant57

No to słabo tam działają skoro ten gniot ma ocenę 2,5 a polityka 3,7. Widać szala fanatyzmu idzie bardziej w stronę lemingów. BTW. Sam dałem smoleńskowi 1. tyle, że nie jestem wyborcą PiS. Niestety muszę to napisać, bo wszystkie ameby za PO myślą, że w tym kraju są 2 partie.

skt84

Chodziło mi o analogiczne rozumowanie oceniających użytkowników. Ale już kuriozalne są recenzje, bo wśród tych dotyczących "S" są oceny 8/10 i 10/10 (obok 1/10, 2/10/ 3/10, co jeszcze można zrozumieć). Recenzje "P"oceniają na 2/10, 3/10 i 4/10.

ocenił(a) film na 1
bazant57

No ja tam widzę jedną recenzję na 2 i oceny krytyków, żadna powyżej 2.

skt84

Tam, to znaczy gdzie? "Polityka" ma recenzję redakcji na 4/10, "Co się stało, Panie Vega" jest na 3/10.

ocenił(a) film na 1
bazant57

Tam - czyli pod gniotem "Smoleńsk", czyli polityka ma lepsze opinie i recenzje

skt84

Co do "Smoleńska", to recenzja "Kino wysokich lotów" ocena w tekście "Ode mnie mocne 8/10". Recenzja "Nic nie jest zapomniane. Nic nigdy nie będzie zapomniane" 10/10 arcydzieło! Obu znawców nie napisało żadnej innej...

ocenił(a) film na 1
bazant57

To są recenzje z tego portalu? Czy komentarze? Bo to są dwie różne rzeczy. Pewnie jakieś trolle to pisały. Masakra po prostu.

Morgotheron

A Ty zrozumiałeś wpis, na który odpowiedziałeś...?

Morgotheron

Schetyna to nie opozycja, tylko V kolumna PiSu. Mieszał za plecami Tuska, a potem jak wreszcie przejął partię, to pooddawał wszystkie wybory walkowerem :)
PO Schetyny to zero stylu, zero politycznego pazura, zero kampanii.

rafal_szczepanski

Przecież głównymi rozgrywającymi obecnie w naszej polityce są członkowie PiS. Oni tworzą establishment, elity, więc nie ma się co dziwić, że o nich będzie opowiadał film. Opozycja nie ma na nic wpływu, może sobie jedynie poszczekać.

ocenił(a) film na 6
milo_11

Eee to nuda, bo po tytule myślałem że trochę oberwie się też innym. Czekałem na jakieś fajne sceny z kelnerami u Sowy, albo na jakieś jaja z naszej lewicy zajmującej się problemami biedoty w kabinach najnowszych modeli Jaguarów. :-)

ocenił(a) film na 5
Chlor_3

Może będą jakieś sceny z "Sowy". Np. kiedy pan Morawiecki młodszy wygłasza swoją opinię o współobywatelach: "ludzie są tak głupi, że to działa" :)

ocenił(a) film na 6
rebelmale_2

Marzę też o Petru i jego wspaniałych sentencjach typu sześciu króli, głowa psuje się od góry itd...itp...

ocenił(a) film na 1
Chlor_3

Chcemy Petru!

ocenił(a) film na 5
EMERSION

Petru był śmieszny bez grania w komedii, lubiłem gdy tak plutł 3po 3 a myslał ze jest poważny i tak go ludzie widzą

ocenił(a) film na 3
daniel84ch

aaaaaaa

ocenił(a) film na 1
Chlor_3

Chcemy Petru! Do tego Fasolkę po bretońsku Niesiołowskiego, napady Nitrasa. Kamienice HGW i wpadka z ekshumacjami Kopaczowej. W opozycji jest więcej materiału na film.

billy1979

no niech też będzie jak sprzedali Polskę izraelowi i usa "usraelowi"

ocenił(a) film na 6
billy1979

Ciekawe czy gościnnie pojawi się Włodek Czarzasty w swoim kultowym żółtym sweterku ? ;-)

Chlor_3

Albo powinni pokazać jak Macierewicz prywatnie tłumaczy na rosyjski raport z likwidacji WSI, albo jak PISowcy z ruskimi bandziorami nagrywali polskich polityków. O! I może Kuchcińskiego jak uprawia seks z ukraińską, nieletnią prostytuką, a służby to tuszują. Oj, wiele pewnie jeszcze można wycisnąć z tych PISowskich degeneratów, którzy niestety pełnią władzę w naszym i tak już bardzo doświadczonym i 'dojechanym' kraju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones