PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 257
ocen
6,9 10 1 99257
6,3 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

FABUŁA
toreto jest sobie na jakis hawajach i wali gruche do aut brzydkich. przychodzi blond babka i mowi pracuj dla mnie. toreto sie nie zgadza ale potem sie zgadza nikt nie wie o co chodzi. uderza w auto rocka i ucieka. potem sie okazuje ze ma bahora a jego stary team probuje go zabic. ale to banda debili i nic nie moga. toreto ucieka. a potem jest moja ulubiona scena. ROCK JEDZIE SOBIE BUTAMI PO LODZIE TRZYMAJĄC SIĘ JEDNĄ RĘKĄ AUTA PRZY SZYBKOŚCI 450KM/H I ODBIJA SOBIE TORPEDE KTÓRA LECI JESZCZE SZYBCIEJ - PING PONG. koniec koncow wszyscy zyja i happy ending

GRA AKTORSKA
jason stathan to najlepsza rzecz w tym filmie. nie ma nic smiesznego oprocz murzyna ktory proboje czytac po rosyjsku. gra aktorska bardzo niska, nawet dla rocka, ktory walczyl 15 lat w wwe i nauczyl sie aktorzyc dobrze w ringu. tutaj mu to nie pomoglo

ZARTY KOMICZNE
jakbym mial 5 lat i dalej sie bawil zolta ciezarowka z zerowki to moze by mnie to smieszylo to ze np ziomek w samolocie zrobil kupke kupsztajn jason sie pyta bahora czy to on, czy ten ziomek. zarty sa na nizszym poziomie niz moje. jedyny smieszny moment zostal opisany w pierwszym punkcie caps lockiem

PODSUMOWANIE
film to taki dansgame, ze ja nie moge. sciek totalny, zmarnowany czas. mala liczba samochodow, duza liczba fantasy i sci-fi. czekam na szybkich i wscieklych 9 gdzie sie beda scigac w kosmosie

OCENA 2/10 (ZA SCENE NA LODZIE)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones