PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 421
ocen
7,6 10 1 355421
6,3 28
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

1/10

użytkownik usunięty

Ten film to jakaś kpina. Debilna bajka, nic dodać nic ująć. Nie polecam nikomu kto choć
odrobine myśli jak ogląda film

użytkownik usunięty
Double_Blast

Jeśli masz ochotę na niezłą rozrywkę polecam odwiedzić profil damianka:) Pudelek się chowa;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

Wystarczy, że z Tobą rozmawiam :). A uwierz mi to daję powód do śmiechu.

użytkownik usunięty
Double_Blast

Ale my nie rozmawiamy nie wiem czy nie zauważyłaś;)

ocenił(a) film na 9

A ja nie wiem, czy zauwazylas, ze to przenosnia, wladczynio intelektu... no litosci.. i to sie uwaza za kogos inteligentnego.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Boże damian!! Ależ zapodałeś ripostę!! W skali od 1 do 10 jak bardzo jesteś podniecony, że ktoś się za tobą wstawił?:))))

ocenił(a) film na 9

kolejne slowo, ktorego nie rozumiesz ;)

użytkownik usunięty

To jak to jest w tej skali?:)

ocenił(a) film na 8

Jesteś przezabawna :) Nie wiem co chcesz udowodnić przez zwrócenie mi uwagi, ale tylko i wyłącznie się ośmieszyłaś.

ocenił(a) film na 9

Coz, na pudelku sa same bzdury, a na moim blogu masz jedynie trolli, ktorych wielu ludzi potwierdzilo.

ocenił(a) film na 4
Double_Blast

No ja przepraszam "Ludzka Stonoga" akurat zasługuje na nieco lepszą ocenę (5 gwiazdek)
Raz : nowe spojrzenie na gatunek
Dwa: niespotykane dotąd operowanie "obrzydliwością"
Trzy: gra demonicznego Dr Heiter'a
Cztery: niestety rzadko kto to zauważa (dowodzi to znikomej inteligencji domorosłych "krytyków") ale ten film nie jest na serio:D - polecam kulisy powstania i wywiad z reżyserem.

ocenił(a) film na 9
Kuba_16

Taak. Doskonale sie opisales. Kompletnie znikoma inteligencja. Ale nic nie odpisuj, bo mialem z dziecmi nie gadac.

ocenił(a) film na 4
damian_filmweb

Haha, ale ja opisałem film, a nie osobę. Cóż bywa, że ciężko z czytaniem ze zrozumieniem... a może nawet ciężko z czytaniem co chyba wyjaśnia wszystkie Twoje kłopoty Damianie. Generalnie nie wszystkie posty skierowane są do Ciebie. Ciężki przypadek... przypominasz mi chłopczyków z podstawówki, którzy lubili się przekomarzać z innymi usłyszanymi w internecie sloganami, żeby zabłysnąć przed "ziomkami". Niedojrzałe jak wszystko co do tej pory napisałeś. Ja już wyrosłem, bawię się w trochę bardziej inteligentne zabawy więc nie licz na to że mnie wciągniesz.

użytkownik usunięty
Kuba_16

Cały damianek:)))))

ocenił(a) film na 9

Taak, a ty jak zwykle nigdy nic nie rozumiesz :)) Standard.

ocenił(a) film na 9
Kuba_16

Cztery: niestety rzadko kto to zauważa (dowodzi to znikomej inteligencji domorosłych "krytyków") ale ten film nie jest na serio:D - polecam kulisy powstania i wywiad z reżyserem.

Buhahahahha

ty czlowieczku juz sam nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz :)))) Usmialem sie do lez. Kolejny raz potwierdziles swoja ignorancje i mlody wiek :)))

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Nie ważne ile ma się lat...Kuba w wieku lat 20 do szkoły już na pewno nie chodził..co najwyżej może studia..a ty...;))))

ocenił(a) film na 9

Juz ci mowilem, ze pewnych rzeczy nie ogarniesz, wiec daj juz sobie z tym spokoj, no chyba, ze kompromitacja ci nie przeszkadza. I nie dawaj ciagle tych :)))) bo doskonale wiem, ze ze zlosci juz dawno zaplulas komputer :) A mnie takie trolle tylko bawia :)

użytkownik usunięty
damian_filmweb

to co mnie w tobie damianku urzeka najbardziej to, to, że zawszę starasz się ze wszystkiego tłumaczyć. W sumie to grzeczny z ciebie musi być chłopiec, który nieco za bardzo się przejmuje;)

ocenił(a) film na 9

A czy ja napisalem, ze przejmuje sie trollami ? Chyba sobie jaja robisz... :)

damian_filmweb

Damianie, nie warto, ona Cię tylko prowokuje.

ocenił(a) film na 8
Kuba_16

Chyba żartujesz... "Ludzka stonoga" To jeden z najgorszych filmów, jest w sumie dużo filmów, które są obrzydliwe, ale ten przebija wszystkie.

ocenił(a) film na 4
Double_Blast

Nie utrzymuję, że jest "dobry", jednak po opiniach ludzi, którzy go obejrzeli wydawało mi się, że jest fatalny. A tak nie jest. Zasługuje na 5 gwiazdek w moim rankingu chociażby za te punkty które wymieniłem.

ocenił(a) film na 8
Kuba_16

Fakt podałeś odpowiednie argumenty, jednak ja uważam, że nawet te punkty, które wymieniłeś nie spowodują, że film ten będzie [ moim zdaniem ] zasługiwał na 5 gwiazdek, mnóstwo obrzydliwych scen, gdy oglądałam ten film to miałam wrażenie jakbym go oglądała za karę, film, który tak naprawdę jest o niczym sensownym, i zupełnie o czymś nieprawdopodobnym.

ocenił(a) film na 4
Double_Blast

To właśnie szok spowodowany obrzydliwymi scenami wpływa na ocenę jaką ludzie wystawiają temu filmowi. To też nie lada sztuka wpłynąć tak na widza.

ocenił(a) film na 8
Kuba_16

No, ale sam napisałeś, że większość osób negatywnie oceniło ten film, więc lepiej dla reżysera, żeby więcej nie kręcił podobnych filmów. Oprócz obrzydliwych scen, mógł zaistnieć w tym filmie również jakiś inny wątek bardziej sensowny.

ocenił(a) film na 4
Double_Blast

Większość nie zawsze ma rację.

ocenił(a) film na 8
Kuba_16

W tym przypadku większość ma rację.

ocenił(a) film na 4
Double_Blast

Jesteś widzę bardzo pewien/pewna jedynej słusznej racji.

użytkownik usunięty
Double_Blast

Najbardziej obrzydliwy film to Cannibal Holocaust.

ocenił(a) film na 8

Możliwe, nie wiem, nie oglądałam i raczej nie obejrzę.

ocenił(a) film na 4
tomisiepodoba1

Sok z Żuka akurat zasługuje na wysoką ocenę:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
damian_filmweb

Damianie obejrzysz w swoim życiu chociaż ćwierć tego co każdy z nas to pogadamy o dobrym smaku, a na razie miłego oglądania życzę:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
damian_filmweb

Co tam damianku nabazgrałeś, że znów cie zablokowali? Ojć...:(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Film znakomity, trzymający w napięciu, dałam 10 a nawet dałabym więcej gdybym mogła. Gra aktorska bardzo dobra, przesłanie znakomite i to o to w tym filmie chodzi droga zacięta w boju dziewczynko.. jeżeli go nie zrozumiałaś to bardzo mi z tego powodu WSZYSTKO JEDNO - ale oby tragedia i głupota bohaterki nigdy nie przytrafiła się TOBIE. Ave koneserzy tandetnych filmów z oczywistymi zakończeniami bez przesłania dającego "niektórym" do myślenia. Żegnam i tyle na ten temat, możecie wieszać na mnie psy ale Film ZAJEBISTY! A koleżance proponuje o włączenie "Zmierzchu" ( bajki dla dziewczynek chcących zamienić sie w wampirzyce błahahha) któremu zapewne dałaś 10... Pozdrawiam i gorąco współczuje :)

użytkownik usunięty
Mara_22

Zapewne film tak cię trzymał w napięciu (nie dziwie się fabuła taka ambitna, niesamowite zwroty akcji, nie wiadomo jak się skończy), że aż ci zwieracze puściły:)
Ja jednak wolę filmy do których zwrot "ZAJEBISTY" nie pasuje. Polecam może Irańskie Rozstanie lub Hiszpański film Nakarmić Kruki;) Pozdrawiam koleżankę:)

ocenił(a) film na 9

Uhu jakie ambitne tytuly tu podajesz hahaha. Nie zgrywaj tutaj znawcy, bo juz pokazalas ile wiesz o kinie :) I nie odpisuj, bo nie chce mi sie znizac do twojego poziomu po raz kolejny.

ocenił(a) film na 10
damian_filmweb

Zgadzam się z moim przedmówcą

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Co do jego najwyzej ocenianych filmów nie mam nic, bo wiekszosc z nich i mnie równiez przypada do gustu, a jak on jest odbierany na forach to juz akurat nie moj interes i sprawa :)

ocenił(a) film na 9
Mara_22

Niech sie wyplacze. Tylko tyle moze zrobic po tych wszystkich upokorzeniach od innych uzytkownikow.

ocenił(a) film na 10
damian_filmweb

W sumie masz racje, nie ma co sobie języka strzępić na tak prostą z jej strony argumentacje...

ocenił(a) film na 9

Kolezanko. Wiem, ze czujesz sie podle i starasz sie przypisac mi to, co przesladuje ciebie, ale naprawde nie wypada tego robic. Wystarczy spojrzec na ocene tego filmu i liczbe twoich komentarzy, aby przekonac sie, ze jestes trollem.

Co nie podoba ci sie w moim profilu ? To, ze jestes na liscie trolli ? Nie zachowuj sie jak prostak, a nie bedzie problemu.

ocenił(a) film na 10

Lepiej żebyś zaczęła komentować filmu twojego pokroju np wspomniany juz przeze mnie Zmierzch bądz Barbie, tam masz realizm, fabułe i mocne kino akcji... Odpuść bo sama się pogrążasz :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
damian_filmweb

haha! a mój tato ma czołg a twój nie!

...,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones