PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 239
ocen
7,6 10 1 355239
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

1/10

użytkownik usunięty

Ten film to jakaś kpina. Debilna bajka, nic dodać nic ująć. Nie polecam nikomu kto choć
odrobine myśli jak ogląda film

dziewczynko. Nie chcę się na tobie wyżywać, ale to że masz 12lat, nie zwalnia cię od logicznego myślenia. Jak dla ciebie takie filmy jak zmierzch to są priorytety, to nie dziwię się, że uprowadzona ci się nie podoba. usuń tą ocenę, bo zaraz ci się włamię na konto jak nie "wytrzymię"

użytkownik usunięty
darek12322

Proponuję zajrzeć na moje konto i dopiero potem oceniać jakie filmy oglądam:) Ja się pofatygowałam i zajrzałam na twój profil po czym stwierdzam, że dyskusja z Tobą nie ma absolutnie sensu, gdyż nie ten poziom:) Tekst "usuń tą ocenę, bo zaraz ci się włamię na konto jak nie "wytrzymię"" jeszcze bardziej pokazuje Twoje niziny intelektualne:)
Pozdrawiam mimo wszystko bo to nie Twoja wina, że Bóg nie dał Ci zbyt wiele inteligencji;)

ocenił(a) film na 9

Ten film jest bardzo dobry. Nie wiem jaką Ty masz skale oceniania, ale skoro Uprowadzona oceniłaś na 1 a np. "Ostatni dom po lewej" na ocenę 8 to coś z Tobą jest naprawdę nie tak. To samo "Testosteron" skoro uważasz że Testosteron jest to film na 1. I własnie przez takich użytkowników jak Ty na filmweb nie ma co patrzeć na ocenę. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
pic3k

Film, o który toczymy spór wg. mnie jest bajką przy, której Rambo się chowa. Jeden podstarzały facet przybywa do Paryża i rozwala wszytko i wszystkich na swojej drodze - no proszę Cię;) Miliony razy już prawie go zabili ale nie, nie przecież to super bohater. A jak sam nie skopie tyłków to pomoże mu rura, która sekundę przed tym jak miał dostać kulkę w łeb urywa się. OK, to jeszcze potrafię zrozumieć, gdyż to film akcji, nazwijmy to kino gatunkowe, które mi nie przypada do gustu. Ale w braku realizmu, naciąganie i mnożenie się zbiegów okoliczności powoduje że, ten film jest po prostu smieszny! Dla przykładu: dwóch gości w furgonetce mówi, że mają do załatwienia sprawę na budowie, nie mówią nawet jakiej,a nasz superbohater od razu znajduję się na miejscu gdzie są biedne dziewczyny i niemal od razu trafia na jedną z nich, która ma kurtkę jego córki. Albo to, że przyjeżdża do hotelu z ledwo żywą dziewczyną i nikogo to nie dziwi, nikt nie reaguje, oczywiście od razu pod ręką ma kroplówkę - toż to nie Rambo, to Macgyver! Takich przypadków mogłabym opisać kilkadziesiąt. Generalnie niezle ten film mnie rozbawił. Napięcia nie było bo od początku wiadomo było, że będzie happy end. A gra jego córki - tragiczna!!!

ocenił(a) film na 9

Nie lubię gdy ktoś w takich filmach doszukuje się realizmu, w każdym filmie tego gatunku mógłbyś wypatrzeć takich scen. Generalnie chodzi mi o to, że takie filmy muszą być podkręcone by stale była jakaś akcja, co Ty byś chciał, żeby go na pierwszym lepszym zakręcie zabili i po 10 min film miałby koniec? Równie dobrze mógłbym się doszukiwać realizmu w filmie Titanic i zastanawiał bym się dlaczego Di Caprio ani razu nie poszedł się odlać.

ocenił(a) film na 8
pic3k

Świetna riposta hehe :)

ocenił(a) film na 9
pic3k

hahahaha uwielbiam ;D

ocenił(a) film na 4
pic3k

Realizm, realizmem. Film sensacyjny, któremu daje się powyżej 6 powinien być chociaż dobrze zagrany wtedy zapomina się o takich szczegółach. Główny bohater powinien pociągnąć film, jeśli nie jest nawet dobrym aktorem to powinien dać temu filmowi życie jak choćby Bruce Willis, nawet Van Damme czy inny jakiś Norris, a tutaj bardzo bardzo przeciętnie i mało ciekawie zagrał Neeson... To nie wystarczy żeby coś pozytywnego z tego "dzieła" wyciągnąć. No ale nie wszyscy muszą mieć dobry gust:D

ocenił(a) film na 9
Kuba_16

Jesli Nesson zagral tutaj wg ciebie slabo, to naprawde nie mam juz nic do powiedzenia, bo czytajac takie bzdury nie moge przestac sie smiac. Za kilka lat moze zrozumiesz prawdziwe aktorstwo.

ocenił(a) film na 4
damian_filmweb

Ano słabo zagrał nie da się ukryć. Kompletnie nie znajduje się w filmach akcji. Co innego w "Lista Schindlera", tam bardzo polubiłem tego aktora, ale tutaj podejrzewam dyskusja się skończy na wyszukaniu przez Ciebie w google tego filmu:D

ocenił(a) film na 9
Kuba_16

Nasza dyskusja skonczy sie tak jak zwykle- twoja kompromitacja. Jak widac masz chlopcze zerowe pojecie o grze aktorskiej. Naprawde brak slow.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Damian za kilka lat to ty może wreszcie szkołę skończysz bo jak sam pisałeś jeszcze do niej chodzisz;) Więc może zdaj chociaż maturę, żeby wchodzić z nami w dyskusję;)
Życzę ci wesołych świąt, wielu samochodów,klocków i piłek pod choinką. No i może jakiś zwierz przemówi do ciebie ludzkim głosem;)

ocenił(a) film na 9

Buahaha. Ty to naprawde masz tupet. Po takiej kompromitacji, osmieszaniu swojej osoby, pisaniu farmazonow, gadasz teraz takie bzdury ? Ech.. to tylko potwierdza, ze masz 15 lat.

ocenił(a) film na 4
damian_filmweb

Damianie, skoro nie zaczynając dyskusji wiesz jak się skończy, opuszczasz drażliwy temat innych filmów z Neesonem (tak, jeszcze takie były), nazywasz mnie chłopcem choć prawdopodobnie jestem od Ciebie dwa razy starszy to kto tutaj okazuje się trollem? I to z takim nosem jak z ostatnio premierowego w Polsce
"Trolljegeren'a".
I Twój Bruce na avatarze wygląda jakby sobie walił konia:D

ocenił(a) film na 9
Kuba_16

To skoro jestes 2x starszy to powinienes czytac ze zrozumieniem. Wyraznie napisalem, ze patrzac na twoja zalosna opinie na temat tego aktora, nie mam ci nic wiecej do powiedzenia, ale wysmiac cie musialem.

Wiec jesli masz 40 lat i takie pojecie o kinie to szczerze wspolczuje. Ale podejrzewam, ze 16 w twoim nicku to pewnie jednak wiek. Fajnie. Nara. Trolluj na innych forach.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

HEhehehe...a wcześniej gdzieś tam pisałeś jak śmialiśmy się z ciebie, że non stop siedzisz na forum, że to tylko dlatego, że twoja praca wiąże się z ciągłym dostępem do komputera...a teraz wyszło, że masz parę lat i do szkoły chodzisz i zamiast w szkole się uczyć ty żyjesz na forum...damian kłamczuszek!!!!!! :)))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 9

Tak moja praca, czyli szkola wiaze sie z bardzo czestym siedzeniem przed komputerem. Nie mieszkam w Polsce, wiec pewnych rzeczy nie rozumiesz. Jednak wystarczy chwila logicznego myslenia, aby rozgrysc ta arcytrudna zagadke. Jak widac nie stac cie na to. Kolejna kompromitacja.

Z mojego postu wyzej powinnas wyczytac ile mam lat, bo napisalem to calkiem wyraznie, wiec znow sie kompromitujesz :((( Juz mnie to przestaje bawic.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Jakoś mnie nie dziwi,że z takim intelektem w wieku lat jak podajesz (choć pewnie kłamiesz) 20 ciągle chodzisz do SZKOŁY. A może warto byłoby wyłączyć komputer i skupić się na szkole? To może za 10 lat już ją skończysz:)))) MOJA PRACA CZYLI SZKOŁA -brzmi dumnie:))))))))

ocenił(a) film na 9

Ech.. przeczytaj swoj post i zastanow sie nad nim, bo nie wyrobie :)) Tak ciagle chodze do szkoly, bo jak juz mowilem nie mieszkam w polsce i sprawy maja sie troche inaczej, wiec kolejne punkty z logicznego myslenia ida do ciebie...

Niestety komputera wylaczyc nie moge. Zalosna hipokrytko. Gadasz na mine, a sama tu siedzisz 24h na dobe. Zastanow sie prymitywie 2x zanim cos napiszesz.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

;)))))))) Domyślam się, że z tobą sprawy mają się inaczej:))))

ocenił(a) film na 9

Taak :) Takiej prymitywnej odpowiedzi oczekiwalem. Nasza mala dziewczynka nie ma juz co powiedziec, jak zwykle. Tak latwo cie uteperowac, ze az mnie to dziwi. Dobra idz juz, bo wigilia czeka. Chyba, ze nasz no- lifek spedzi ja na filmwebie :)) Nara.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

:))))) NARA - Popularne słownictwo używane w szkołach jak widzę nie tylko w Polsce:P

ocenił(a) film na 9

?? Ech.. juz ci sie na mozg rzucilo widze... coraz gorzej z toba. Popularne slownictwo uzywane przez 90% ludnosci w polsce - no logicznie myslisz moja (nie)droga. Po raz kolejny cie osmieszylem. Kiedys zrobie liste. NARA.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Zrób, zrób proszę! Ale jak nie będę na 1 miejscu to się strasznie zasmucę:(

ocenił(a) film na 9

Mialem na mysli liste twoich kompromitacji....Na 1 miejsce trolli nie zaslugujesz, bo prezentujesz zbyt zenujacy poziom.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Ciekawą masz gradację;)
Przepraszam, że używam słów,których nie zrozumiesz;) Ale może jak skończysz kiedyś szkołę....;)

ocenił(a) film na 9

hahaha :) doobre. smieszny z ciebie no-life`ek.

ocenił(a) film na 4
damian_filmweb

Damian po prostu nie może wyłączyć komputera bo kiedyś wsadził pytkę w złącze usb (za bardzo napalił się na jakąś stronę "beastiality") i tak utknęło. Więc lekarze, którzy pojawili się na miejscu zabronili mu wyłączać komputer i wyjmować pytki bo straci głowę. Niestety zapomnieli dodać że nie chodzi tutaj o głowę - legendarne owiane tajemnicą centrum dowodzenia Damiana... więc Damianie wyjmij pytkę i tak jest bezużyteczna w tym usb, wówczas będziesz mógł wyłączyć komputer.. Wiadomym jest również dlaczego Bruce Willis ukrycie zaspokaja się na avatarze Damiana - jest to największe pragnienie-marzenie Damiana, który ze swoim pc musiał podróżować po świecie szukając lekarzy zdolnych odłączyć mu pytkę od usb i zrealizować swoje młodzieńcze marzenia. Ostatnio w "Fakcie" Luc Besson odkrył rąbka tajemnicy jakoby następna część jego filmu miała być tajemniczo zatytułowana "Uprowadzona Pytka". Neeson zdementował pogłoski jakoby miał zagrać jedną z głównych ról w nowej odsłonie tego arcydzieła...

użytkownik usunięty
Kuba_16

hahahaha

ocenił(a) film na 9
Kuba_16

Moj ty mlody 16 letni Srubusiu dowcipasku doprawdy sie usmialem :)) Masz poczucie humoru, ale zanim zaczniesz probowac kogos osmieszyc, to polecam zaczac od siebie :)) Nauczyc sie czytac ze zrozumieniem i doedukowac sie pod wzgledem kina. Kiedy to zrobisz minie jakies 4 latka, a wtedy moze bedziemy mieli o czym porozmawiac :))

Wiem, ze Willis cie podnieca, ale nie zmiene avataru tylko ze wzgledu na ciebie... no prosze cie. Rodzicie powinni sprawic ci jakis komputer z blokada wyswietlania zdjec chlopcow. I przestan mnie gejuszku podrywac :) Nie ladnie to tak w obecnosci tamtej krowy :)

Tak sobie mysle i dalej nie mam pewnosci czy ty wg zalapales dlaczego ,,nie moge wylaczyc komputera``.

ocenił(a) film na 4
damian_filmweb

założyłem to konto kiedy miałem 16 lat mój padawanie:) A było to dość dawno. Może nawet więcej lat temu niż masz aktualnie;)

ocenił(a) film na 9
Kuba_16

Z pewnoscia moj ty mlodszy kolego.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Dobra damian się gubi, nigdy jego intelekt nie pozwoli mu nawiązać do tego z czego tak naprawdę się z niego śmiejemy. A jak się gubi to jak przykładowy polski jełop - wyzywa od geja,który w jego mniemaniem jest zapewne największą obrazą...oj damian damian co z ciebie wyrośnie....

ocenił(a) film na 9

Ech.. Jesli juz chcesz mnie obrazic to zrob to tak, aby siebie samej nie kompromitowac. Wiem, ze to trudne i zbyt wiele od ciebie wymagac nie moge, ale chociaz sie postaraj. Nie ja zaczalem wyzywanie nawiazujace do gejostwa. Powinnas sie juz domyslic, ze odpowiadam czasto tym samym.

Jak to dobrze, ze nie mieszkam w pl i nie mam stycznosci z takim spolycznym marginesem.

użytkownik usunięty
Kuba_16

Amen.

ocenił(a) film na 9

..wchodzic z wami w dyskusje... hahah dalej nie moge sie pozbierac ze smiechu :)) Wygrywasz normalnie....

Jestes zbyt tepa zeby napisac cos sensownego, ale poczucie humoru masz.

użytkownik usunięty

Pokój był "przygotowany". Przecież znali się z właścicielem z misji w przeszłości, zapytał go "czy ten co zawsze". Wiec jako bohater pewnie kroplówkę miał przygotowana ;).

A tak w ogóle, to nie irono(cośtam) tylko sadomachoniczka ;). Jeżeli dla mnie film jest na "jeden" to nie oglądam. Ty natomiast wytrzymałaś AŻ do końca. A w ogóle wielkie G mnie to obchodzi, bawiłem się dobrze, i po to są takie filmy, aby trochę odskoczyć od realizmu :D.

Za dużo bajeru ? Polecam filmy dokumentalne tam jest dużo więcej tego czego szukasz.

użytkownik usunięty

Jeszcze jedno.

Wiedział jak trafić na budowę, jak napastował dziwkę na ulicy, i przyszedł alfons przyczepił mu nadajnik do kurtki - tłumacz powiedział, że mają załatwić sprawę na placu budowy. Szefo siedział tam w kanciapie na budowie ( więc dojechał na miejsce, a bohater namierzył go tym pseudo GPSem ;).

Szkoda, że tak nie uważnie oglądasz, później wyciągasz wnioski jako to filmy jest śmieszny. Zabawna to Ty jesteś, dziękuje za poprawę humoru ;).

użytkownik usunięty

Humor to mi się poprawił jak zobaczyłam jakim filmom dajesz 10;) Zombie, pożeraczę mięsa, Królik doświadczalny kwiat ciała i krwi... no i o czym ja mam z tobą chłopcze dyskutować;)

ocenił(a) film na 8

Co to w ogóle za strategia ? Ocena użytkownika na podstawie ocen poszczególnych filmów ? Powinniście się wstydzić.
Co do Twojej oceny Ironioholiczko, tak naprawdę niewiele jest filmów, które zasługują na 1. A w moim odczuciu, na pewno nie jest nim "Uprowadzona". Jest to typowe kino akcji (nie, nie bajka), z wyśmienitą grą aktorską, efektami specjalnymi, i dosyć ciekawą fabułą. Czego innego spodziewałaś się po tym filmie, i z czego wynika tak słaba ocena ?

użytkownik usunięty
Cleaa

Film akcji?Dobrym filmem akcji to jest np. Szklana pułapka lub Ścigany...ja za to nie rozumiem skąd ta cała nagonka. Dla mnie film jest beznadziejny i 1 (rozumiany jako nieporozumienie) jest trafne. I po to jest ten portal, żeby oceniać i pisać swoje zdanie na temat filmów.

ocenił(a) film na 9

Zastanawiam się tylko jaką Ty masz skale ocen, skoro Uprowadzona ma u Ciebie 1, a wymieniona już przez Ciebie Szklana pułapka 8. Według mnie oba filmy zasługują na wysoką ocenę. Także Zmierzch oceniłeś/aś na 7, tam już nie było bajki?

ocenił(a) film na 8

Tak, to jest film z gatunku sensacyjny, czyli określenie film akcji też jest trafny. Napisałaś, że po to jest ten portal, żeby oceniać, a forum jest po to, by dyskutować - co właśnie robimy. Więc nie jest to nagonka, ale dyskusja o ocenie, którą wystawiłaś.
Zapytałam natomiast o to, dlaczego wynosi ona 1. Więc ?

Gdy facet pozbawił Twoje cięte argumenty sensu, Ty szybko wyśmiewasz się z jego gustu. "Chłopcze" ";)"
Puścić oczko puściłaś, jeszcze daj buziaka.

P.s. Rozumiem, że teraz będziesz wypominać mi moje oceny filmów?

ocenił(a) film na 9

to tylko film:) Powrót do przyszłości oceniasz 10/10 a przecież też się tam dziwne rzeczy dzieją

użytkownik usunięty
Jonczyq_2

Powrót do przyszłości to film sci-fi. 10 dostał za to, że był moim ukochanym filmem z dzieciństwa. Uprowadzona to podobno film sensacyjny, bynajmniej nie dla dzieci więc chyba nie trafiłeś z argumentem. Ale doceniam, że nie prezentujesz poziomu nijakiego damiana i nie rzucasz tu mięsem za to, że ktoś ma inny gust.

ocenił(a) film na 9

każdy moze miec inny gust:) mnie się film podobal mimo wielu niejasności i glupkowatych scen, może dlatego, że sam jestem ojcem:) a co do Back in the future to tez kocham ta serię i oglądalem setki razy jak bylem dzieciakiem i dalej oglądam:))

""Powrót do przyszłości to film sci-fi. "" sorry ale w tym filmie nie było sci tylko samo FI (przez duże F)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

ty tez jesteś g... przez duże G

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones