PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 324
oceny
7,6 10 1 355324
6,3 28
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

1/10

użytkownik usunięty

Ten film to jakaś kpina. Debilna bajka, nic dodać nic ująć. Nie polecam nikomu kto choć
odrobine myśli jak ogląda film

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Rastamarras

To sie nazywa argumentacja !! Zenada.

ocenił(a) film na 4

Dajcie spokój już!

ocenił(a) film na 8
Kuba_16

nie czytałem wcześniejszych komentarzy ale kobieto się troche ogarnij,, to są filmy akcji i nic dziwnego że koleś przyjezdza do Paryża i rozwala pół miasta a co ty chciałas fim na faktach,, czy twoim zdaniem Rambo, Transporter, Szklana Pułapka itd bo setki jest takich filmów gdzie jeden bohater rozwala pół miasta zasługują na 1 , chyba nie znasz pojęcia filmu akcji i to był twój pierwszy film tego gatunku jaki oglądałaś ,, żal mi takich niedorozwiniętych kobiet co zaniżają ocene tak dobremu filmowi jakim bez wątpienia jest Uprowadzona,, może to ciebie powinni uprowadzić Albańczycy...

ocenił(a) film na 8
antex20

w sumie to post był do tej irhoalkoholiczki czy jak jej tam a nie do kuby16

ocenił(a) film na 8
antex20

film dobry polecam fanom realizmu polecam national geographic tam jest 100% realizmu :]

użytkownik usunięty

Odniosę się do twojej pierwszej wypowiedzi bo nie chce mi się czytać ponad 500 wpisów.

Ja lubię jak film skłania do refleksji czy przemyśleń...Aczkolwiek lubię też włączyć sobie jakiś prosty film przy którym wyłączam mózg i oglądam fajną akcję, czy prostą komedię. Uwikłana to nie jest Ojciec Chrzestny, aczkolwiek świetnie się go ogląda. Fakt, główny bohater ma trochę szczęścia w przebiegu poszukiwań, aczkolwiek nikt nie wymaga od takiego filmu realizmu, lecz dobrej, porządnej akcji, podobnie jak w Jamesie Bondzie czy Szklanej Pułapce.

Nie każdy film musi być arcydziełem, i ten film też nim nie jest aczkolwiek ogląda się go świetnie przynajmniej mi, kinomaniakowi który uwielbia oglądać filmy genialne jak Pulp Fiction, Wichry namiętności, Gorączkę, Zieloną milę czy Forresta Gumpa

ocenił(a) film na 2

nie porownuj tego smiecia do tego co jest w "Jamesie Bondzie czy Szklanej Pułapce".

użytkownik usunięty
schiz

Hah a niby czemu nie? Z pewnością Uprowadzona jest bardziej realna niż James Bond w którym występują super zegarki itd, a producentów nie było stać na sztuczną krew dla Brosnana - co nie zmienia faktu, że lubię to oglądać, nie mówiąc o Szklanej Pułapce - którą też lubię, ale jakby nie patrzeć zwykły gliniarz rozwala terrorystów -> a tutaj wyszkolony agent robi to samo ze śmieszną mafią

Prawda jest taka, że w filmach tego typu filmach realizm schodzi na kompletnie drugi plan, i liczy się akcja.

ocenił(a) film na 2

te wymienione maja dobre scenariusze, postaci, rezyserie itd.

ten jest glupi, prosty i przewidywalny.

twoja broszka ale to chłam, a Liam "gra" jednym grymasem wszedzie.

i tyle.

użytkownik usunięty

ironioholiczka pokazała w zasadzie, że jest osobą która daje filmowi z Van Damem gdzie ostro tłuką się po mordach 6/10, Juno 6/10 a tu daje 1 więc albo ma problemy z alkoholem, narkotykami albo po prostu jest chora psychicznie nic dodać nic ująć :)

użytkownik usunięty

Mordobicie mordobiciu nierówne kolego :-)

użytkownik usunięty

"Dla przykładu: dwóch gości w furgonetce mówi, że mają do załatwienia sprawę na budowie, nie mówią nawet jakiej,a nasz superbohater od razu znajduję się na miejscu gdzie są biedne dziewczyny i niemal od razu trafia na jedną z nich, która ma kurtkę jego córki."

Od razu widać jak uważnie ogladałaś. Neeson sprowokował na ulicy dziwkę i jak podszedł jeden z alfonsów to przy szarpaninie pod kołnierzem kurtki umieścił mu pluskwę (zapłacił mu jeszcze 50 + 50 euro)... następnie siedział w samochodzie i podsłuchiwał ich.
Zatem morda, dziewczyno.

użytkownik usunięty

Gdyś ty miał troszkę więcej inteligencji zauważyłbyś, że w rozmowie alfonsów padło jedynie hasło budowa, bez wskazania jaka to budowa i gdzie się ona znajduję. Ale superbohater od razu wiedział gdzie ma się udać:) Dlatego ten film zasługuję na 1.

ocenił(a) film na 9

Skoro kolesie mieli pluskwe.... ? Pomijajac juz fakt jak dziurawe jest polskie tlumaczenie, ty nazywasz to argumentami na ocene 1 ? Chyba masz powazne problemy :)

ocenił(a) film na 9

Skoro kolesie mieli pluskwe.... ? Pomijajac juz fakt jak dziurawe jest polskie tlumaczenie, ty nazywasz to argumentami na ocene 1 ? Chyba masz powazne problemy :)

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Damianku niektórzy z nas nie potrzebują lektora bo nie dość, że skończyli szkołę to jeszcze znają angielski;)
Pozdrawiam cię i ściskam serdecznie jak zawsze.

ocenił(a) film na 9

hmm nie chcialbym cie martwic, ale jesli chodzi o jezyki obce, to nawet nie zaczynaj, bo znam je lepiej :) Hold skjeft din jævla drittsekk :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

Hehe.....0_o ponad 13 stron pierd***nia o niczym....

ocenił(a) film na 4
damian_filmweb

Bronicie Tego filmu jak Wszech-wieśniacy Tuwima! Basta. Nie ma oczym gadać.

ocenił(a) film na 2
Kuba_16

dokladnie.
nie ma czego bronic, to smieć.

ocenił(a) film na 9
schiz

smieciem nazwalbym twoje wypowiedzi :) Dobra juz mi sie nie chce tracic czasu na margines spoleczny. nara.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Kuba_16

Lepiej popatrz na sronioholiczke koles. Normalne jest przesiadywanie na forum filmu, ktorego sie nie nawidzi ? Chyba nie.

ocenił(a) film na 2
damian_filmweb

"nie nawidzi " BUHAHAAAAAAAAAAA

nie dziwie sie zes burak ale teraz dales swiadectwo zes analfabeta

schiz

a ty żeś idiota

max_38

ale nie potrzebnie to pisałem bo wszyscy to już wiedzą

ocenił(a) film na 9
max_38

hehe przetlumacz sobie co ta pipa pisze : ) nie wiem jak nisko trzeba upasc..

damian_filmweb

on niżej upaść już nie może. Zalega na samym dnie. Język nie ma znaczenia ten wpis też mu zablokują :)

ocenił(a) film na 9
schiz

bo napisalem oddzielnie ? i z tego sie smiejesz ? Ale z ciebie duren....tyle bledow robie, a ten przyczepil sie do czegos takiego... po norwesku lepiej pisze jesli chcesz :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
schiz

Coz, twoj zalosny poziom nie dopuszcza pewnej mozliwosci, czyli, ze kazdy moze sprawdzic co napisalem :)))

Tak, nic dodac, nic ujac. Jestes takim prymitywem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
schiz

haha wiem. w koncu jestes niedorozwiniety, wiec publiczne osmieszanie wlasnej osoby sprawia ci radosc :)) Alez ty jestes glupi :)

damian_filmweb

nic dodać nic ująć :)

użytkownik usunięty

600 odpowiedzi przez negatywną opinie? Podziwiam, a to nawet nie kunszt w trollowaniu.

użytkownik usunięty

Dzięki temu ktoś może zostać ostrzeżony przed tym familijno-psychologicznym dramato-komedio horroro-thrillerem sensacyjno-obyczajowym.

użytkownik usunięty

Aha - zapomniałem jeszcze wspomnieć o dwóch gatunkach - fantasy i political sf (hard sf - dla pełnej ścisłości).

tak to jest jak się nie ma nic do powiedzenia. rzucasz gównem w film z oceną pow. 7 i voila, "jest o czym pogadać"
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

użytkownik usunięty

Popieram. A poza tym podoba mi się Twoja ksywa. Bardzo. Awatar zresztą też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones