PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 421
ocen
7,6 10 1 355421
6,3 28
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

1/10

użytkownik usunięty

Ten film to jakaś kpina. Debilna bajka, nic dodać nic ująć. Nie polecam nikomu kto choć
odrobine myśli jak ogląda film

Powiem od siebie tylko tyle, że właśnie takim ludziom Filmweb powinien banować konto.

użytkownik usunięty
Witak

Banować konto za krytykę, za to, że ktoś ma większe wymagania co do fabuły niż ty? Może lepiej idz na bazar kup sobie za duże spodnie, załóż złoty łańcuch i baw się w murzyna jak twój idol z obrazka zamiast dawać takie debilne komentarze ;)

ocenił(a) film na 9

debilna to jest twoja opinia na temat tego filmu. nikt normalny nie daje 1 cakiem niezlej produkcji. zamiast prowokowac pomysl troche.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Drogi Damianie - adwokacie Witaka, nie jet to żadna prowokacja, 1 na Filmweb oznacza NIEPOROZUMIENIE i to słowo jest odpowiednie dla tego filmu wg. mojej subiektywnej oceny. Piszę po raz kolejny, że ten portal jest po to, żeby krytykować, zachwycać się i dyskutować. A tak w ogóle ciekawą masz gradację ocen dla filmów skoro CAŁKIEM NIEZŁEJ PRODUKCJI dajesz 9. To dla dobrego wg. ciebie filmu chyba nie ma skali na tym portalu;) Ach tak sie czepiam szczegółów;)...

ocenił(a) film na 9

ta ocena jest pozbawiona jakiejkolwiek logiki z twojej strony. piszesz, ze film jest nierealny, a takie die hard to juz oceniasz na 8 ? nie widze zadnego sensu w tym co robisz i ty pewnie tez. jestem pewnien, ze chodzi o cos innego. moze Liam Nesson ci sie nie podoba ? bo patrzac na twoje argumenty mozna jedynie wybuchnac smiechem.

Przecież przy gwiazdce masz napisane porównanie. Twoim zdaniem film "Uprowadzona" to nieporozumienie? Rozumiem średni, słaby no ale nie przesadzajmy może, co?

Uczepić się można każdego Twojego komentarza, ale ja zapytam się tylko:
Czemu nie odpowiedziałaś użytkownikowi "zły_wujek"? Czy trafność jego komentarza, aż tak Cię przybił?

No, a teraz dalej, atakuj mnie. Czekam na Twoją odpowiedź, która wpędzi mnie w depresję.

użytkownik usunięty
killerqueen14

Po pierwsze szkoda, że nie zauważyłaś, że ja poza filmem nikogo nie atakuje..jeśli już coś jestem atakowana (w sumie nawet nie pomyślałam pisząc mój post, że krytyczna opinia na temat filmu, może wzbudzić tyle negatywnych emocji - ty trollu!, zablokować jej konto! itp) - ale spoko jakoś specjalnie mnie to nie boli;) Jeżeli chodzi o wypowiedz Wujaszka to dopiero po twoim napomknięciu znalazłam ją i odczytałam. Nie siedzę 24/h przed komputerem, sprawdzając co znów ktoś napisał w odpowiedzi na mój komentarz. Wybacz ale nie chce mi się też tutaj dalej rozwodzić i podawać argumenty Wujkowi, ( no poza jednym - Powrót do przyszłośći to film sci-fi więc od samego początku dla właśnie braku realizmu go się ogląda, natomiast Uprowadzona to podobno film sensacyjny, czyli ta sama kategoria co np. genialny Monachium). No dobra ja zgłodniałam i idę po kanapkę, generalnie możesz napisać z i przyjąć, że nie mam argumentów na mega cięte riposty Wujka i obwieścić to całemu światu ale ja naprawdę marzę o kanapce. Tym samym kończę atakowanie twojej osoby i wysyłam ci buziaki bo tak się o nie dopraszałaś :* a i jeszcze uśmieszek;)

.

Nie rozumiesz. Ten film po prostu nie może zostać oceniony na "1/10", ponieważ jego fabuła nawiązuje do typu. Jedynkę możesz postawić horrorowi, który jest komedią, ale nie tak dobrej produkcji.

użytkownik usunięty
Witak

okej okej!! Jakbym mogła zmieniam ocenę daje 2 ufffff

ocenił(a) film na 9

inteligentne. takimi wpisami tylko dajesz sie poznac jakos troll i prowokator.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Czy wy nie macie czym się napinać tylko wielką obroną filmu pif paf?

ocenił(a) film na 9

coz, nie wiem czy my cokolwiek bronimy, bo twoje argumenty sa wrecz smieszne.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

A które argumenty są śmieszne?

ocenił(a) film na 8

Wszystkie, które wymieniłaś. Widzę, że dopracowujesz się drugiej strony w tej "dyskusji". Ciekawe na której się skończy. Zresztą sam pomagam Tobie rozwijać wątek dalej (jednak nie celowo, żeby nie było ;P

użytkownik usunięty
pendrago

WSZYSTKIE KTÓRE WYMIENIŁAŚ - no strasznie rzeczowa ta dyskusja;) Dobranoc wszystkim miłośnikom Uprowadzonej.

ocenił(a) film na 8

Nie... ja jeszcze nie idę do spania. Możemy jeszcze podyskutować.
Zadałaś pytanie to odpowiedziałem - to źle ?

ironioholiczki chyba żaden normalny facet nie chce, czuje sie odrzucona, niekochana stad w niej ta socjopatia;-) bo to przechodzi ludzkie pojecie by tak dobrej produkcji dać 1! Hipokrytka! To słowo pasuje mi do niej idealnie!;-)

ironioholiczko moja droga. Ja rozumiem, że ty chcesz być taka surowa i w ogóle. Filmy które zasługują na wysokie noty ty dajesz im 1-3. A filmy które są tandetne dajesz im 8-10. Bardzo lubisz dawać surowe noty naprawdę dobrym filmom i potem dyskutujesz jaka ty jesteś surowa. Ja rozumiem, mógł ci się nie podobać ten film, OK ! Masz takie prawo ale, żeby filmowi które ma wysokie noty dać 1 to jest dno jakiejkolwiek inteligencji. A jeśli ty w filmie akcji skrupulatnie doszukujesz wątku który odstępuje od realizmu, to właśnie udowadniasz nam jaką ty posiadasz wiedzę na temat filmów. Pani surowa. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9

naprawde mam je wymieniac ?
¨
- debilna bajka - nie wymaga nawet komentarza.
- podstarzaly facet przybywa i rozwala wszytko... - tak, byly agent, wyszkolony komandos, nie poradzi sobie z kilkoma oprychami nie potrafiacymi sie obronic. wiek nie ma tu zadnego znaczenia. Liam nie ma 70 lat.pomysl troche.
-brak realizmu ? a gdzie w kinie akcji masz realizm ? inteligentny argument.
- ,,a nasz superbohater od razu znajduję się na miejscu gdzie są biedne dziewczyny `` - taka ma prace. to cos czego Ty nie zrozumiesz. szczescie tez sie liczy, ale bardziej umiejetnosci jakie posiadal ze wzgledu na zawod.
- tragiczna gra jego corki - nie gadaj, ze ktos nie umie grac, jesli sama nie masz o tym zadnego pojecia.

reszty nawet nie chcialo mi sie czytac.

Zrób nam przysługę i nie oceniaj już więcej filmów :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ex_jaco

Komentarz ex_jaco doskonale odzwierciedla poziom osób, którym podobał się film. Dziękuje to by było na tyle

ocenił(a) film na 9

no tak. wiedzialem, ze tak powiesz. jestes przewidywalna jak woda w klozecie. szkoda, ze juz balas sie skomentowac mojej wypowiedzi, bo jak sama sie domyslasz napisalas kupe bzdur i nie masz jak sie obronic.

ocenił(a) film na 4

Ironioholiczko od początku jestem tego samego zdania co Ty ale jestem zdziwiony, że chce Ci się jeszcze tu cokolwiek wyjaśniać. Ja juz dawno bym wysiadł.

ocenił(a) film na 9
Kuba_16

to wysiadaj.

ocenił(a) film na 4
damian_filmweb

Wysiadłem już dawno tylko obserwuję jak się spinacie i plujecie żółcią:P

ocenił(a) film na 9
Kuba_16

nie wiem jak inni, ale mnie to bawi, a nie ,,spina``. bo jak mozna sie denerwowac czytajac takie bzdury pisane przez pania ironie. Denerwowac to sie moze wlasnie ta pani, bo nie ma szans z tymi swoimi ,,argumentami``.

damian_filmweb

Nie ma sensu doszukiwać się jakichkolwiek argumentów, skoro pani Ironia filmowi ,,Incepcja'' daje 4/10, a jakieś dziecinnej bajce 10/10. To właśnie okazujesz swój poziom oddawania głosów. Pewnie jakby jakiś ufolud tańczył w ''Uprowadzonej'' Twoja nota byłaby znacznie lepsza. Rozmawiasz z ludźmi o braku realizmu w filmie, a zobacz co oglądasz...

ocenił(a) film na 9
Oscaroo

nastepnym razem kieruj to troche bardziej do niej, bo nie wiem czy zrozumie, ze to o nia chodzi :)

ocenił(a) film na 7

Moja droga hipokryzjoholoiczko. Twoj gust oceniam dokladnie jak Ty film o ktorym jest caly czas mowa czyt. - nieporozumienie. Chesz sie wykazac czymś pozytywnym ? Odpusc sobie i przestan brnąć w to dalej.
Jedyne w czym sie zgodze to fakt ze pierwsze 20 min filmu mozna bylo okroić do 5 max. Najbardziej irytowaly mnie liczne blędy w montażu ale całokształt zostawil wrażenie miedzy 6 a 7. Fajny film sensacyjny w ktorym czegos zabraklo. osobiscie wystawilem mocne 6

ocenił(a) film na 1

szkoda, że nie ma oceny 0/10 z przyjemnością bym przyznał... dno! i również nie rozumiem Ciebie ironioholiczko po co wdajesz się w dyskusję z fanami tego filmu? przecież istnieje realne zagrożenie, że sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem ;)

ocenił(a) film na 9
molos

takie rzalosne posty niestety widze na tym portalu co raz czesciej. to, ze masz niepokolei w glowie nie oznacza, ze inni tez maja. pomysl.

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

a ja taką polszczyznę... niestety

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

a co? chcesz mnie pokonać doświadczeniem? :))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 9
molos

jakim doswadczeniem ? to ty tutaj trollujesz i powokujesz, wiec zacznij chlopie myslec, bo w kazdym poscie sie juz skompromitowales.

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

ja myślę cały czas - ty lepiej tego nie rób - nie wychodzi ci to najlepiej ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

zawsze mnie bawią do łez takie trolle jak ty - myślisz, że jak kogoś nazwiesz prymitywem to ten ktoś się tym przejmie :)))) i że coś to zmieni i raptem film z gniota stanie się fajny :)))) muszę cię rozczarować - gniot gniotem pozostanie, niestety :))))

ocenił(a) film na 9
molos

po pierwsze radze ci zapoznac sie ze znaczeniem slowa troll. po drugie: radze ci zastanowic sie nad sensem twojego posta. po trzecie: jestes prymitywnym trollem i prowokatorem, bo nikt normalny dobrego filmu na 1 nie ocenia.

PS. te znaki typu :)))) - mozesz sachowac dla siebie dzieciaczku.

ocenił(a) film na 9
damian_filmweb

zachowac*

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

ok, zgoda, jeśli lepiej się poczujesz to masz rację - jestem prymitywnym trollem i prowokatorem :-))))) ale nie zmienia to faktu, że film ten to MEGAGNIOT i specjalnie dla niego powinno się poszerzyć skalę ocen o "0" - słownie: zero. I tyle właśnie powinien dostać od każdego choć odrobinę myślącego kinomana :-)))))))

ps
mam nadzieję, że zrozumiałeś sens wypowiedzi? nie była zbyt zawiła? :-))))) bo jak by co służę pomocą :-))))

ocenił(a) film na 9
molos

co do twojej poprzedniej wypowiedzi to widze, ze nic nie zrozumiales. ale, coz nie dziwi mnie to. trzeba naprawde miec zerowe pojecie o kinie i zalosny gust, aby ocenic ten film na jeden. rozumiem, ze moze sie nie podobac i ocena 4- 5 to wyjasnia, ale 1 ?

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

wyjaśniłoby dopiero "zero" ale takiej oceny nie ma nad czym ubolewam w tym przypadku.

ps
dużo piszesz o "rozumieniu" - masz ewidentny kompleks na tym punkcie ale wcale mnie to nie dziwi :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))) skoro dajesz 9/10 przy takim MEGAGNIOCIE :-))))))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
molos

ale czemu mnie to dziwi ? przeciez oceniles Pile na 10. a tam pewnie trzeba myslec. haha

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

zgadza się - trzeba pomyśleć ale jak już wiemy średnio ci to idzie (delikatnie i dyplomatycznie) rzecz ujmując :-))))))))))))))))))

użytkownik usunięty
molos

molos szkoda Twojego czasu na dyskusje z ludźmi, którzy jedyne co potrafią to obrażać inną osobę tylko dlatego, że osoba ta uważa za dno film, którym oni się zachwycają. Nie ten poziom;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones