PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 174
oceny
7,0 10 1 91174
6,3 24
oceny krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

7/10

ocenił(a) film na 7

dobry film, ale bez fajerwerków. przyznaje, że nawet trochę mnie zawiódł. oglądając go
pierwszy raz śledziłam wydarzenia z zaciekawieniem, ale przy drugim razie poległam.

ocenił(a) film na 6
nancyfilmweb

Z pewnością nie jest to film, po który będę z chęcią oglądać po raz kolejny. Wszystko w nim jest na przyzwoitym poziomie, z przyjemnością się go ogląda, ale po skończeniu seansu zastanawiałam się o co tak naprawdę chodziło reżyserowi.. Mamy tutaj historię pierwszej miłości obsadzoną w czasie obowiązywania stanu wojennego, ale zarówno miłości jak i stanu wojennego w tym filmie mi brakowało..

aPosing

Podpisuję się pod ostatnim zdaniem, nie czuć tutaj zarówno miłości, jak też stanu wojennego, a chyba celem było pokazanie jednego elementu na tle drugiego. Niestety wg mnie nie udało się tego dokonać, co nie zmienia faktu, że film jest "w sam raz" do jednorazowego obejrzenia. A wobec większości polskich filmów ostatnich lat wypada korzystniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones