PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 196
ocen
7,0 10 1 91196
6,4 25
ocen krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

Muszę się przyznać, że film Wszystko co kocham, obejrzałam z dużym zainteresowaniem, nie tylko dlatego, że należę do tych jeszcze nie licznych, co oglądają wszystko co polskie. W moim odczuciu oddaje klimat tamtych czasów, ale też opowiada ciekawą historię z fajną grą aktorką. I oczywiście rewelacyjne zdjęcia, brawo dla Pana Macieja Englerta. Polecam, wielbicielka wszystkiego co polskie.

ocenił(a) film na 7
Madzia_fred

Moim zdaniem film z wielkim potencjałem, ale chyba trochę zmarnowanym. Nie mogli się zdecydować czy iść w stronę Solidarności czy wątku miłosnego (twórcy oczywiście). Widać za to dobre aktorstwo młodego pokolenia :) W ogóle okres lat 1980-88 to jak dla mnie niewyobrażalnie ciekawy czas na osadzenie filmu podobnego co "Wszystko co kocham", filmu w którym widoczny będzie ówczesny klimat beznadziei, a jeżeli dodamy do tego jakąś `epicką` historię młodego człowieka, który musi dokonać odważnych wyborów... nie takich jak tutaj- czy zagrać zakazany owoc na studniówce, ale takich które zdaje się mogą zaważyć na całym jego życiu... ooo to byłby dobry film, który z pewnością obejrze:) czekam na Wasze pomysły:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones