PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 197
ocen
7,0 10 1 91197
6,4 25
ocen krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

moja opinia

ocenił(a) film na 7

Czy tylko mi się wydaje że film pozbawiony był puenty? Jak dla mnie skończył się tak trochę w połowie drogi i czegoś zabrakło na końcu. Mimo to fajny klimat, ciekawie pokazane czasy PRL-u i duże oklaski dla młodych aktorów. Generalnie warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 8
andydufresne

Film fajny tylko jedyne co mi się rzuciło w oczy z powiedzmy "niedoróbek" to nówka bloki w tle z ładnym malowaniem i plastikowymi oknami :) Ale to szczegół. Może miejscówka była akurat odpowiednia? Zapewne można gdzieś na pomorzu poszukać odrapane bloki takie jakie pamiętam z PRL'u , gdzie tylko ściana od głównej ulicy była raz na kilka lat pomalowana ;)

ocenił(a) film na 8
andydufresne

Według mnie puentą jest to, że należy czasem stracić wszystko, aby zyskać wszystko. Janek stracił Basię, stracił zespół a zarazem przyjaciół - czekała ich przeprowadzka na wieś. Nowe życie, ograniczone znacznie do życia w mieście. Dla niego był to specyficzny koniec świata. To jest właśnie pewien próg dorosłości, nie pierwszy seks, pierwsza fajka, czy wino - moment, w którym trzeba wykazać się zrozumieniem wobec realności i przyjąć to na klatę. On na to zniszczył samochód Sokołowskiego :) ale to był właśnie ten próg, ja przynajmniej tak to widzę i tak to czułam. Mi się film baaardzo podobał :)

ocenił(a) film na 7
karolina_bzorek

Ciekawe spostrzeżenie. Chyba jestem przyzwyczajony do jakichś bardziej wyrazistych zakończeń. Dzięki za pomoc :)

ocenił(a) film na 8
andydufresne

No problemo, miło, że moje wnioski nie spotkały się z jakąś kontrkrytyką :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones