PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 177
ocen
7,0 10 1 91177
6,3 24
oceny krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

Wiedziałem, że może być fajny, ale powalił mnie na kolana. To po prostu rewelacja, klimat tamtych lat, muzyka, morze, pierwsze miłości z polityką w tle. Polecam gorąco. Gra aktorów wyśmienita, jeśli to są początkujący aktorzy to nie boję się o przyszłość polskiego kina. To wszystko takie świeże, niewinne. Płakałem ze wzruszenia gdy musieli się rozstać.

ocenił(a) film na 7
mario_1979

kosmos w polskim kinie jest taki, że za pomocą różnorakich historii opowiadane są czasy dawnej polski, w sposób mniej lub bardziej psychologiczny, czyli "dom zły" i "enen" i jeszcze jeden którego tytułu nie pamiętam, było małżeństwo które dostało kasetę i żona zaczęła mieć wątpliwości, był strasznie mdły i ciągnący.

ocenił(a) film na 9
mario_1979

Mario_1979 ja też płakałam ! A kompletnie się tego nie spodziewałam , to co Polacy w ciągu ostatnich lat serwują nam w kinie to jakaś pomyłka , ewentualnie rozrywka dla ograniczonych umysłowo . Zasiadając do filmu byłam niemalże przekonana , że to typowa polska kaszana a tu taka niespodzianka ! W stu procentach podzielam Twoje zdanie , klimat cudownych lat 80tych , muzyka , tło polityczne i oczywiście świetni młodzi aktorzy , zwłaszcza Mateusz Kościukiewicz i Jakub Gierszał - rewelacja , obyśmy więcej mogli takich filmów tworzyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones