Brigitte Bardot

Brigitte Anne Marie Bardot

8,2
1 636 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Bardot

Czy ktos z Was wie, w jaki sposob otrzymac autograf Bardotki? Wiem, ze to mozliwe, ale nie mam pojecia - jak? :)
pozdrawiam

bardotek69

pogubiłam się trochę. ;]
co z tą kopertą zwrotną i znaczkami?

Gotowka

Tę samozaadresowaną kopertę ze znaczkiem należałoby wsadzić w ten list, który wysyłasz do Brigitte - tak by nie musiała sama łożyć na coś, co i tak dla Ciebie będzie wspaniałym prezentem. Zamiast tego wystarczy, że dodasz międzynarodowy kupon na odpowiedź (opis w połowie strony):

http://www.poczta-polska.pl/dc_listp_zagranica_dodatkowe_inne.htm

bardotek69

dzięki. już rozumiem. ;)

bardotek69

dzięki. już rozumiem. ;)

Gotowka

wycofali kupony..

Gotowka

Jak to? Spytaj gdzie indziej, pewnie Cię oszukali.

W dużych urzędach pocztowych są.

bardotek69

oszukali? ;D
jutro pójdę na pocztę główną.

bardotek69

wycofali je na jakiś czas.

Gotowka

No to lipa. Spróbuj wysłać bez w takim razie... Ale najlepiej byłoby gdybyś wsadziła tam z Euro lub 2 na przesyłkę... Żeby nie wyczuli przez kopertę wsadź to w chusteczkę higieniczną i kopertę bąbelkową. Za przesyłkę więcej nie zapłacisz, a odpowiedź dostaniesz na 100%.

bardotek69

nie wystarczy sama koperta bąbelkowa? :D

Gotowka

Może i wystarczy! Próbuj!

Powodzenia!

bardotek69

Mogłabyś napisać ich adresy? Byłabym Ci bardzo wdzięczna :) Zastanawam się czzy napisać do Brigitte teraz czy dopiero po wakacjach, bo nie wiem czy jak jej nie będzie to nie przyjdzie mnóstwo listów i czy się mój nie zgubi w tłumie :<

BlackBerry648

Piszesz do mnie? Bo widzę, że w odpowiedzi na mój post, ale po pierwsze to jestem chłopakiem, a po drugie to adres Brigitte napisałem jako pierwszą odpowiedź na post z tematu;)

Pisz teraz, Brigitte zawsze odpisuje, ja też wysłałem list w zeszły piątek;)

Powodzenia!

użytkownik usunięty
bardotek69

Imponująca lista...To będzie strasznie paradoksalne wobec moich starszych wypowiedzi jak powiem że najbardziej zazdroszczę autografu Liz Taylor z dwóch powodów: już nikt tego od Niej nie dostanie, a z drugiej strony - pomimo wszystkich swoich wybryków miała w sobie charyzmę...

bardotek69

Jak cudownie! Gratuluję Ci❤ mógłbyś podać mi ich adresy? Muszę W końcu do nich napisać

kinomanka2013_2

Czyje? Powtórzę sie po raz enty ale większość z adresów sław znajdziesz googlujac "imię i nazwisko osoby on fanmail.biz";)

bardotek69

Faktycznie, przepraszam :P Znalazłam Twój komentarz w którym wszystko opisujesz. Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam :)

dzieckorosemary

napisałam ponad tydzień temu, a wysłałam priorytetem. myślicie, że już do niej dotarł? teraz o niczym innym nie mogę myśleć. mam sesję, egzaminy, a myślę o autografie od Brigitte - czy już do niej dotarł list, czy już odpisała, czy list już do mnie wraca... ehh...

a teraz opiszę Wam głupią historię, którą sama sprowokowałam... ciekawe, co ona sobie o mnie pomyśli/pomyślała?

napisałam sobie na brudno to, co chciałam jej napisać. na zwykłej kartce w kratkę i to wyrwaną z zeszytu i postrzępioną. jakieś zdania zupełnie niepowiązane ze sobą. niby bez błędów i nic brzydkiego, po prostu kilka luźnych zdań jako plan generalny listu, żeby o niczym nie zapomnieć. na dodatek napisany przerywającym długopisem. bez adresu ani niczego.
potem napisałam drugi list - piękny, elokwentny, na kartce z ozdobnie, własnoręcznie wypalonymi brzegami, żeby było ładnie.
poszłam na pocztę, kupiłam kopertę, znaczek, naklejkę z priorytetem, wsadziłam list do koperty, wypisałam adres i wrzuciłam do skrzynki...
wracając zorientowałam się, że ten piękny elokwentnie napisany list mam dalej w torbie!!!
B.B. dostała ode mnie jakieś dziwne kilka zdań z prośbą o autograf nawet bez podanego adresu zwrotnego!!!
i ten drugi wysłałam następnego dnia, tylko dopisałam kilka słów wytłumaczenia i przeprosin...

mam nadzieję, że B.B. cechuje wyrozumiałość, cierpliwość, dystans i ogromne poczucie humoru... B.B. wybacz mi!!!

catherinemusic

Ale jaja :)

Nie boj zaby, B.B. jest niesamowicie dowcipna i zabawna osoba, na pewno mile Cie zaskoczy :)

bardotek69

Witaj
widziałam Twoją kolekcję zdjęć super gratuluję:))też przymierzam się do wysłania listu, bardzo chciałabym dostać autograf:) A tak z ciekawości bo widzę, że jesteś tu najbardziej zorientowany:) wysyłasz zawsze dużą kopertę? może udzielisz mi jakieś fachowej pomocy:) pozdrawiam Milena

Milena25

Dziékujé, tez sie cieszé ze swej kolekcji :)
Nie, wysylam normalny list w malej kopercie.

A co do rad, to mysle, ze caly ten temat jest jedná wielká dobrá radá :)

Czytaj i wdrazaj w zycie :D

Powodzenia!

bardotek69

muszę jutro ponownie zajrzeć na pocztę i sprawdzić, czy są już te kupony. :D
nawet nie wiem, gdzie mam ten list.
gdzieś go schowałam i teraz będę musiała szukać.
ale jak kupony będą i go wyślę, to pewnie też nie będę myślała o niczym innym tylko o tym, czy już doszedł, czy już wysłała. i jakie zdjęcie.

ja napisałam na zwykłej kartce, z takiego zeszytu bez linii/kratek. takiego się do geometrii w szkole używa na matematyce. nie pamiętam, jak się nazywa. papieru listowego nie miałam, więc dałam sobie spokój. i zaokrągliłam rogi. chyba zmarnowałam trzy kartki, bo za każdym razem wydawało mi się, że jest nierówno. i żeby równo napisać rysowałam linijką linie, a potem je zmazałam. trochę widać, ale trudno. ważne, że jest równo. ;D wszystko już gotowe, ale jak kuponów nie będzie..
już wystarczająco długo czekałam.

Gotowka

właściwie to zgubiłam ten list, ale mniejsza o to. przy przeprowadzce go znalazłam, ale było już za późno, bo napisałam nowy (wydaje mi się, że z lepszym tekstem) i wysłałam.
wysłałam 2 lipca, czyli wczoraj minęły dwa tygodnie. ale bardotek pisał, że Brigitte w tym okresie nie ma w domu, więc się trochę boje, że mogła gdzieś wyjechać. w sumie wysłałam na początku wakacji, ale..

Gotowka

Nawet jesli wyslalas na adres w La Madrague to mozesz otrzymac odpowiedz, np. z Paryza. Bo zazwyczaj B.B. na okres wakacji i najwiekszych tlumow ucieka z Saint-Tropez do Bazoches, ale od 23 czerwca wielka wystawa Jej poswiécona, ktora od wrzesnia do stycznia byla w Paryzu, zostala udostépniona do zwiedzania wlasnie w St-Tropez. Brigitte niestety nie bylo dane obejrzec wystawy w Paryzu w spokoju, bo otyczyli Já paparazzi i musiala uciekac, ale moze bédzie/miala okazjé zobaczyc Já teraz w St-Tropez.

bardotek69

paparazzi są okropni. powinni dać jej spokój, co za ludzie. a autograf niby doszedł, ale zobaczę go dopiero jak wrócę znad morza. ;< ale i tak się bardzo cieszę. :D czekałam miesiąc, ale podejrzewam, że było warto. tym bardziej, że nie włożyłam kuponu, bo nie było. znaczków też nie. ale czego się spodziewać po naszej poczcie. nawet mamie nie pozwalam otworzyć xD, a ona się "boi" że to jest jakaś zwrotna. ale jeżeli byłaby zwrotna to byłaby jakaś tam informacja i zostałaby odesłana w całości, a doszła tylko ta z moim adresem. już się nie mogę doczekać. :D

Gotowka

pozwoliłam mamie otworzyć i autograf jest śliczny, wysłała mi zdjęcie. ^^
jest na nim napisane : To Aleksandra the B.B of Poland with all my love. na zdjęciu Bardotka jest na plaży z pięcioma psami.

Gotowka

GRATULACJE GOTOWKA
myślałam, że nie dostaniesz tego autografu, bo BB latem mieszka gdzie indziej. Ale udało się i super ! Gratulacje !

Claude_Claude

ja też się cieszę ( ; chyba napiszę jej list z podziękowaniami. xD
przed chwilą mama wysłała mi zdjęcia w lepszej jakości.

http://a.imageshack.us/img834/4389/abcd0002p.jpg
http://a.imageshack.us/img840/9071/abcd0003d.jpg

Gotowka

Super zdjęcia !
Gotowka ile w końcu czekałaś na autograf i jak długi był Twój list ?

Claude_Claude

czekałam równy miesiąc. ; ) ale to i tak szybko, biorąc pod uwagę to, że teraz są wakacje.
list zajął mi kartkę A5, czyli mniej więcej taką jakie mają zeszyty do szkoły. starałam się zbytnio nie rozpisywać. kuponu nie włożyłam, na mojej poczcie od kilku dobrych miesięcy ich nie ma i chyba nie będzie. w tym tygodniu postaram się wysłać list z podziękowaniami za autograf. ^^

Gotowka

Dzięki za odpowiedź. Myślałam, że trzeba więcej się rozpisywać. Miło będzie BB gdy podziękujesz jej za autograf, a dostałaś piękne zdjęcie ! W dodatku z psami i na plaży :)

Claude_Claude

nie trzeba. ( ; ja myślałam, że trzeba się mniej rozpisywać, nie każdej osobie chce się czytać takie wydługie wyznania. xD a Ty pisałaś do Bardotki?

Gotowka

Nie, właśnie nie pisałam dlatego zadaję tyle pytań.
Pisałas po angielsku czy po francusku ?

Claude_Claude

po angielsku oczywiście, francuskiego nie znam.

Gotowka

Wiesz tak sobie myślę, że jeśli podziękowałabyś jej za autograf to dostałabyś drugi....ale to tylko moje myślenie...

Claude_Claude

haha, wiesz co, może to głupie, ale ja też sobie ostatnio tak pomyślałam. xD a Ty napisz, naprawdę warto. pamiątka na całe życie. ( ; wystarczy, że napiszesz coś od siebie, nie musisz się rozpisywać.

Gotowka

Tak, pamiątka na całe życie. Ale ja chyba będę większym lizusem, za dwa tygodnie zaczynam naukę francuskiego, a to że języki szybko mi do głowy wchodzą może napiszę zimą czy wiosną po francusku a jak mnie cierpliwość będzie opuszczac to napisze po angielsku ;)
Wiesz te nasze myślenia nie są złe, Bardotek jest ogromnym fanem BB i mówi, że Bardotkę wyrazy sympatii bardzo cieszą i wydaję mi się, że coś Co jeszcze prześle, ale nic nie planujmy bo się rozczarujemy :)
Pozdrawiam

Claude_Claude

jesteś niemożliwa. :D chciałabym się uczyć francuskiego, ale niestety moja szkoła postawiła na niemiecki. nie cierpię tego języka.

na wszelki wypadek z tyłu koperty napiszę adres zwrotny, żeby wiedziała komu wysłać. :D

Gotowka

Czy ja wiem ? To nietrudne napisac po francusku, mozna nawet uzyc tlumacza google jesli sie ma odwage. Ja jej na razie nie mam, wiec trzymam sie przy angielskim.
Co do niemieckiego, to uwazam, ze szkoly w Polsce sa pokrzywdzone, niemiecki jest nieladny, szkoda, ze nie masz francuskiego czy innego jezyka. Ale coz, nie mamy na to wplywu :)
******************************************************************************** **
Spróbuj. Wydaję mi się, że B.B wyśle ci kolejny autograf, tylko żeby nie było, za każde podziękowanie dostalibyśmy od niej pamiątkę. To byłoby przesadą. Ale drugi autograf powinnas raczej dostac.
Nie wiadomo tylko czy Brigitte jest teraz we Francji.
Ja napiszę to niej późną jesienią jak znajdę czas.
Opłaca się miec pamiątkę po kimś takim jak BB
Pozdrawiam i życzę kolejnego powodzenia !

Claude_Claude

tłumacz google.. hm, jeżeli chodzi o tłumaczenie na język angielski to się nie sprawdza, niestety.

wczoraj wysłałam list do Lauren Bacall, Twiggy Lawson i do BB z podziękowaniami. oprócz podziękowań złożyłam jej jakieś tam życzenia typu samych pogodnych i wspaniałych dni w zdrowiu i napisałam, że jest fantastyczną kobietą. ;D
mam nadzieje, że jest, okres wakacyjny już się kończy, a jak widać ja dostałam autograf, mimo że miało jej w tym czasie nie być.
również pozdrawiam i dziękuje. ( ;

Gotowka

Przepraszam Gotowka, ze tak Cię męczę...czy Ty wsadziłaś zwrotną zaadresowaną kopertę czy po prostu wysłałaś normalny list ?

Claude_Claude

w większą kopertę zaadresowaną do Bardotki wsadziłam zwrotną zaadresowaną do mnie i do tej zwrotnej włożyłam swój list.

http://img163.imageshack.us/i/obraz2141.jpg/

trochę przyświeciło, ale innego teraz zrobić nie mogę. xD

Gotowka

zrobiłam trochę lepsze zdjęcia. ^^

http://img690.imageshack.us/i/obraz2005m.jpg/
http://img265.imageshack.us/f/obraz2002.jpg/
http://img833.imageshack.us/f/obraz2003.jpg/

Gotowka

a teraz próbuje coś ułożyć z mamą, bo ona lubi Bardotkę i powiedziałam, że też mogłaby wysłać list. xD

Gotowka

bardotek, mam pytanie. : ] pisałeś do BB 13 razy? potem wysyłałeś już tylko coś w stylu "proszę o autograf" czy może coś więcej? bo ja za jakiś czas chciałabym napisać do Brigitte ponownie i przecież nie będę pisać tego samego co poprzednio. :D

( mam wrażenie, że piszę sama ze sobą Oo )

Gotowka

Po pierwsze gratuluję wspaniałych zdjęć i jeszcze wspanialszych dedykacji, nasza Polsko B.B. :)
Pisząc do Bardotki, piszę jak do Przyjaciela, pytam o zdrowie i wylewam swoje radości i smutki. Co prawda zdarzają się moje listy przechodzić bez echa, ale dostałem też kilka naprawdę pięknych listów od Boskiej Bardotki, i niemalże za każdym razem zdjęcie z autografem. Bardotka jest BOSKA!

bardotek69

tak, jest cudowna. tą dedykacją mnie naprawdę zaskoczyła. : > pozytywnie oczywiście. właściwie to ja też zwracam się do niej jak do koleżanki - ale jej to chyba nie przeszkadza. a ostatnio w przypływie weny napisałam kolejny list, wydrukuje dwa zdjęcia i postaram się niedługo wysłać. złożyłam jej życzenia z okazji zbliżających się urodzin, napisałam oczywiście coś o zwierzętach i poprosiłam, żeby na jednym zdjęciu dedykacja była dla mnie, a na drugim dla mojej mamy.
bardotek , masz jakieś dobrej jakości zdjęcia BB ze zwierzętami? ; )

Analogy - śliczne zdjęcia.


może niedługo podłącze ten nieszczęsny skaner, ale zanim się do tego zabiorę to minie pewnie trochę czasu.

Gotowka

Wszystkie fotografie Brigitte ze zwierzętami możesz znależć tutaj:

http://fan-de-bb.forumpro.fr/animaux-f77/

bardotek69

oo, dopiero teraz przeczytałam, bardzo dziękuje ; >

catherinemusic

Wybacz moją ciekawość, ale jak skończyła się ta historia? Otrzymałaś list/ autograf BB? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones