Brigitte Bardot

Brigitte Anne Marie Bardot

8,2
1 636 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Bardot

Czy ktos z Was wie, w jaki sposob otrzymac autograf Bardotki? Wiem, ze to mozliwe, ale nie mam pojecia - jak? :)
pozdrawiam

Gotowka

Świetne zdjęcia, gratuluję! To z szympansem jest piękne, gdzie je znalazłaś, dasz linka? Proszę!

Bardotka często zostawia sobie zdjęcia (nie odsyła wszystkich). Nie wiem czy to dlatego, że może nie ma ich w swojej kolekcji czy po prostu śle komuś kto nie przysłał żadnego zdjęcia. Ciekawe.

Do kogo jeszcze pisałaś? Kto pisał i nie odpisał?

bardotek69

no tak, to by wyjaśniało skąd ma te zdjęcia, które wysyła ; >
trochę dawno to było, właściwie to już nie pamiętam na jakiej stronie, po prostu szukałam zdjęć i natrafiłam na to. postaram się poszukać.

http://weheartit.com/tag/brigitte%20bardot?query=brigitte+bardot

tu są ładne.

autografy mam od lauren bacall, twiggy lawson, dwa od marthy hyer i 5 od bardotki ^^ a pisałam do luise rainer, mary carlisle, barbary rush, eleanor parker, peggy cummins, lizabeth scott.
w dodatku zawsze wysyłam chociaż jedno zdjęcie, czasami dwa, czasami 3. wydrukowanie tylu zdjęć w formacie 13x18 trochę kosztuje, niestety. a niedługo chciałabym napisać znowu do lauren bacall, bo na odpowiedź czekałam równy tydzień, ale tym razem chciałabym wysłać zdjęcia.

Gotowka

No patrz, a mnie ani Lauren ani Twiggy nie odpowiedziały, a pisałem z 4 lata temu. Ponoć na autograf Giny Lollobrigidy i Ursuli Andress trzeba czekać tak długo, A ponieważ pisałem do nich po 3 razy to może kiedyś się doczekam. Prócz Bardotki to najbardziej się cieszę z autografów Elizabeth Taylor, bo to moja ulubiona aktorka i mimo, że autografy są 'napisane przez maszynę' lub sekretarkę to cieszy mnie to, że posiadam odłamek LEGENDY jaką bez wątpienia pozostanie Wielka Elizabeth.

bardotek69

strasznie Ci zazdroszczę, uwielbiam elizabeth !
ja wysłałam list do twiggy i lauren w tej sam dzień, wtorek i oba dostałam we wtorek tydzień później. więc to trochę dziwne, że Ci nie odpisały. a 4 lata to jednak trochę kawał czasu, może spróbuj raz jeszcze. 4 lata temu miałam 10 lat i nie znałam nawet takich legend kina : <

Gotowka

znalazłam to z szympansem, tez mi się podoba :) http://imageshack.us/photo/my-images/219/brigittebardot2883.jpg/
gratuluję Gotowka ;) tez mam sporo autografów od BB, listów a raz nawet dostałam od niej bluzkę z logiem jej fundacji i naszyjnik, pokazywałam zdjęcia Bardotkowi.

Lady_Whiskas

O! To TY! No to rzeczywiście, piękne souveniry otrzymałaś!

Gotówka - pisałem już po 3 lub 4 razy, nie mam zamiaru pisać więcej!

bardotek69

Jej, zazdroszczę takich podarunków od BB. Na swoją odpowiedź jeszcze czekam.
Btw. A czy ktoś z was posiada może autograf Jane Birkin i mógłby podać mi sprawdzony już adres? c:

autumn girl

Tak, ja ;)

Tu proszę link do zakładki z adresem Jane Birkin. Co prawda mnie wysłała jedynie promocyjną kartkę ze swoim zdjęciem i autografem bez dedykacji, ale to i tak COŚ świetnego ;)

Generalnie to wystarczy, że wpiszesz w Google "'Imię i nazwisko osoby której autograf chcesz' on fanmail.biz" by znaleźć adres danej gwiazdy. Największe (i pomniejsze) gwiazdy ekranu mają tam swoje adresy i komentarze do owych zdjęć itp.

bardotek69

ale niestety nie zawsze są podane adresy domowe.

bluzkę i naszyjnik ? jak to ? weź coś więcej powiedz, bo jestem lekko zszokowana ; o przeglądałam kilka razy twój profil i właśnie widziałam, że masz dużo autografów, zazdroszczę Ci !

Gotowka

wyhaftowałam dla niej serwetkę z typowo polski kwiatkami i wtedy dostałam to od niej :) ale widać, że bluzka była jej, nawet jeszcze pachnie proszkiem do prania ;)

Lady_Whiskas

teraz jeszcze bardziej Ci zazdroszczę : D też bym chciała podarować coś bardotce, ale jakoś nie mam pomysłu co to by mogło być.

Gotowka

jeśli jesteś dobrą artystką to namaluj coś dla niej, opraw i wyślij :) chociaż ja często kupuję bąbelkową kopertę A4 idę z nią do zoologa i wrzucam tam tyle ile się zmieści i wysyłam :) smakołyki dla psów i kotów, uważam, że takie coś też ją cieszy. Przeważnie takie paczki przesyłam na gwiazdkę.

Lady_Whiskas

no niestety artystka to ze mnie raczej żadna a szkoda. może coś wymyślę. na pewno bardzo cieszą ją te wszystkie prezenty ! napisałaś z tyłu na kopercie swój adres zwrotny czy coś, że dostałaś tą bluzkę i naszyjnik ? ; > masz jeszcze te zdjęcia ? chciałabym je zobaczyć ^^

Gotowka

wysłałam jej zdjęcia z kopertą, Brigitte wsadziła to w moja kopertę, oczywiście poczta musiała ją zafoliować bo była w kiepskim stanie http://imageshack.us/photo/my-images/217/dsc00362g.jpg/

Lady_Whiskas

oo cudnie ! szczęściara ; > naprawdę też bym chciała jej podziękować właśnie w podobny sposób, ale nie umiem rysować, cóż..

Gotowka

Jakiś czas temu otrzymałam mój wymarzony autograf, a oto i on:
http://i56.tinypic.com/2ag0yn6.jpg

autumn girl

Piękny, mam to samo zdjęcie, gratuluję :)

bardotek69

Super zdj.! Ja także ost. dostałam odp. od BB. Oto moje:
http://tinypic.com/r/2cgm1k2/7

paulina05.93

Piękne zdjęcie, Tobie również gratuluję ;)

dzieckorosemary

Gratuluję wszystkim, którym udało się dostać autograf:)
Szkoda, że moja muza Audrey już nie żyje, tak bym chciała mieć cokolwiek z nią związanego rzeczywiście.

interplaygirl

Jutro ponownie wysyłam list do Brigitte ;) Również żałuję, że nie mogę wysłać listu do Audrey..Ale najbardziej mi szkoda, że nigdy nie dostanę dedykacji od Rity Hayworth..;c

Analogy

O, ja też jutro wysyłam kartkę urodzinową do B.B. :) W środę ma urodziny, więc w 2/3 dni powinna dojść :)

bardotek69

ja najbardziej żałuje tego, że nigdy nie dostanę autografu od Marilyn Monroe i Jamesa Deana.
oo, kartkę urodzinową ? ciekawy pomysł ; >

Gotowka

Tak, Ty też wysłałaś? Mam nadzieję!

Wszystkiego najlepszego, Bri-Bri! Żyj nam wiecznie i walcz o zwierzęta! Inspiruj następne pokolenia! Kochamy Cię :)

bardotek69

ja tez mam prezent dla BB, ale jeszcze nie skończony, więc będzie spóźniony

Lady_Whiskas

Ja wysłałem jedynie kartkę, a Ty co tam szykujesz ciekawego?

bardotek69

wyszywam obraz :D

Lady_Whiskas

Jaki znowu?

bardotek69

Znowu? Pierwszy raz w życiu obraz wyszywam :D wtedy było co innego

Lady_Whiskas

Wiem przecież, chodzi mi o to, że jak zawsze musisz się wykazać jakimś oryginalnym rękodziełem ;)

Mam nadzieję, że pokażesz je, gdy już będzie ukończone?

bardotek69

Pewnie tak:D

Lady_Whiskas

super! Ja powoli myślę nad treścią listu do B.B. Czy teraz jest Bardotka we Francji?

Claude_Claude

Bardotka jest we Francji niemal nieustannie, gdyż to Jej rodzinny kraj a Ona jest wielką patriotką i tylko tam ma domy. Poza tym nigdy nie lubiła podróżować a w Jej stanie zdrowia jest to tym bardziej uciążliwe...

bardotek69

dzięki ;-)

Lady_Whiskas

No i jak, dokończyłaś dzieło, wysłałaś, pokażesz?

dzieckorosemary

Widzę, że wiele osób otrzymało autograf Bardotki! Ile czasu czekaliście aż dojdzie pocztą?

Elena01

Pierwszy raz czekałam prawie miesiąc, a drugi raz 10 dni !!!

paulina05.93

O, 10 dni to rzeczywiście bardzo krótko! A jakim listem wysłać najlepiej? Poleconym?

Elena01

ja nawet nie wiem jaki wysyłam. Wiem, że ten znaczek kosztuje do Europy 3 zł, a do USA chyba 3,20 zł . Myślę, że to priorytet.

paulina05.93

Mógłby mi ktoś tak w skrócie powiedzieć co trzeba zrobić? Bo nie chce mi sie czytać 4 stron...
Trzeba kupić dużą koperte i do środka wsadzić małą w własnym adresem?

brix

Aha, i jeszcze mi powiedzcie co napisac w takim liscie? Bo nie bardzo mam pomysł... Co pisaliście?

brix

Rusz głową! Napisz dlaczego do niej piszesz, za co ją podziwiasz. Jakie są jej twoje ulubione filmy itp...

Claude_Claude

Dostałam autograf, ale bez dedykacji. Zastanawiam się, czy złożyła go sama Brigitte...?

dzieckorosemary

Pokażesz? Na pewno od Brigitte ;-) Ona zawsze podpisuje!

Claude_Claude

Moja Bardotka: http://img41.imageshack.us/img41/8388/skanowanie0001jm.jpg

dzieckorosemary

Super! Ja dopiero dzisiaj wysłałam list...muszę czekac. A ile Ty czekałaś?

Claude_Claude

Trzy tygodnie. Zdziwiłam się, że tylko tyle. Będę dalej słać listy, może dostanę zdjęcie z dedykacją :)

dzieckorosemary

Na pewno dostaniesz, B.B to super człowiek o bardzo wrażliwym sercu ;)

Claude_Claude

Ale zarąbiście ! Nie wiedziałam, że to jest możliwe ! Chyba też wyślę ale normalnie w szoku jestem !
A wysyłaliście swoje własne zdjęcia do podpisania, czy Bardotka wam wysyłała ?
I te zdjęcia to jakiego rozmiaru były ?
Boże ale się podekscytowałam !!

lululu

czytaj wątek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones