Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 934 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Jestem dziewczyną, ale zdarza mi się, że zwracam uwagę kiedy przechodzi koło mnie jakaś piękna kobieta. Gdyby przeszła koło mnie Emma to nawet bym jej nie zauważyła. Wydaje się sympatyczna, jest dobrą aktorką, no ale żeby nazywać ją najpiękniejszą na świecie? Piękne to były Audrey Hepburn czy Brigitte Bardot, przy nich Emma wyglądałaby raczej jak brzydkie kaczątko. A nazywanie jej seksowną to już w ogóle śmiech na sali. Gdzie jej do Moniki Belluci? To taka miła dziewczyna o twarzy licealistki, rozumiem że może się podobać, ale żeby tak się zachwycać? Nie jestem trollem, nie chcę nikogo urazić, po prostu ciekawi mnie skąd jej fenomen? Ja rozumiem że zachwycają się nią w Wielkiej Brytanii bo na tle Brytyjek rzeczywiście się wyróżnia, ale w Polsce? To już moja koleżanka z osiedla ma ciekawszą urodę :). Wydaje mi się, że po prostu teraz taka moda, ludzie ostatnio nie mają własnego zdania, skoro w internetach piszą że Emma jest boska to tak musi być. Wiem coś o tym, bo tak samo miałam ze Scarlett Johansson, wszyscy pisali jaka to ona cudowna i seksowna więc zaczęłam przekonywać samą siebie że tak jest. Ale po jakimś czasie przyjrzałam jej się i stwierdziłam że to jednak nie mój typ urody. Tak samo z Emmą, czy ładna? Tak, ale są/były i będą piękniejsze.

użytkownik usunięty
RadoslawKamil

Belluci to ma twarz anielską jak Agnieszka Wagner obie przepiękne ale Emma jest śliczną dziewczyną, ma bardzo ładne rysy twarzy 

lili_marlene

Mi się wydaje, że ludzie się zakochują w Hermionie, a nie w Emmie.

użytkownik usunięty
lili_marlene

Żadna tam piękność,przeciętna uroda,nawet ładną bym jej nie nazwał,a o byciu sexy nie wspominając

lili_marlene

Bo jest piękna

lili_marlene

jest ładna

użytkownik usunięty
lili_marlene

Śliczna jest bez dwóch zdań ma ładne rysy twarzy i uroczy uśmiech
Wszystkie kobiety wymienione przez ciebie są piękne zwłaszcza Belluci anielska uroda, Bardotka śliczna i seksowna no i Audrey jedna z najśliczniejszych aktorek ale Emma również współcześnie jedna z najładniejszych i zresztą ma podobny typ urody do Audrey

lili_marlene

No w moim guście jeest bardzo, nie b ktoś tak mówił, nie bo media tak mówią jest urocza jak byłą młoda i wnsiołąa taką świeżość do Hollywod, a potm tała się piękną kobietą, w moim kannonie urody pasuje bardziej niz Audre i Hepburn to staromodna klasyka jest

lili_marlene

Cy według ciebie Emilia Clarke na twoim profilowym jest ładniejsza? Jako Emilia nie Daenerys?? pytam z ciekawości, bo tak samo uwielbiam Emilię :)

lili_marlene

Jest piękna. Seksowna nie. To nie ten typ, nie ta aura. Emma jest delikatna, eteryczna. Widzisz, ja np. Nigdy nie rozumiałam fenomenu Bellucci. Bardzo atrakcyjna, ładna kobieta, ale to jej piękno bardzo pospolite.

lili_marlene

Zazdrość? Czy o co chodzi? Mam nadzieję, że Ciebie Autorko też ktoś kiedyś tak oceni. A tak na serio, oduczcie się oceniania czyjegoś wyglądu,  zachowanie niczym przekupki na targu. Rolą aktorki jest grać, a nie wyglądać! Uwagi co do urody proszę zostawić dla siebie, nad tym się nie deliberuje. 

lili_marlene

Dokładnie. Bardotka i Audrey Hepburn były prześliczne. Bellucci i Natalie Portman do dziś zachwycają.
A tutaj... No cóż, body-positive i te sprawy. Watson jest ładna, prawie tak ładna jak moja była i połowa moich sąsiadek.

lili_marlene

jest piękna a przede wszystkim bije od niej kobiece ciepło, którego można prózno szukać wśród obecnych polek

lili_marlene

Może dlatego, że jest jedną zz najlepszych aktorek młodego pokolenia.? Cy wielka gwiazda każda musi być niesamowicie piękna?

lili_marlene

Dla mnie wyglądała ok filmach, była naprawdę ładna nastolatka jak na tamte czasy... Ale teraz wygląda dla mnie mega niezdrowo i dla mnie nie jest ładna a nawet bardzo brzydka :( ma ciało 14 letniego chłopca z gimnazjum, zero kształtów (może się podoba biseksualistom albo ukrytym gejom) wygląda jakby miała anemie, jest blada, zamożona, zero mięśni i twarz żabsona.

lili_marlene

Piękno jest SUBIEKTYWNE. Sama nie rozumiem fenomenu wyglądu Angeliny Jolie, ale pogodziłam się z faktem, że każdy ma swój gust i niektóre opinie są popularniejsze od innych. Osobiście uważam Emmę za ładną (w ostatnich latach mniej, ale swego czasu była jak dla mnie drugą najpiękniejszą kobietą, jaką widziałam), bo podoba mi się dziewczęca uroda, drobna twarz, nie za duże usta, mały nos, szczupła sylwetka, zdecydowanie takie filigranowe wizualnie odpowiadają mi bardziej niż "z kobiecymi kształtami". I w żadnym razie nie uważam, by wyglądała na anemiczną, niezdrową albo na chłopca (już nie chcę się kłócić z każdą osobą w tym temacie, ale tak na przyszłość, to się nazywa bodyshaming i może zranić szczuplejszych czytelników. Tyle słów w języku polskim, a wy wybieracie najostrzejsze, no brawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones