Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 270 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

aktorka ta nic sobą nie reprezentuje, myśli, że urodą przyćmi sobie brak talentu. jednak tego
pierwszego też jej niestety brakuje. Usta wyglądają jak napompowane, albo jakby ją osy
pożądliły w wargi, twarz jak u córki rolnika, która buraki plewiła przez lata, cycki też nie z
bardzo. czym tu się zachwycać? widziałam ją w wielu filmach, jednak nie zachwyciła mnie w
nich, nie miała żadnej roli, która powaliłaby mnie na kolana. po prostu oglądam
jednokrotnie film z tą aktorką i do niego więcej nie wracam. Scarlett raczej nie zwraca uwagi
w filmach. jest, bo jest. dziwi mnie taka ocena i miejsce w top100

ChemicalMurder

poza tym niektórzy geje to inna bajka...

Stilnes

odniesienie do religii katolickiej było przykładem. fanatycy religijni, w wierze których homoseksualizm jest grzechem i złem, nie dopuszczają do siebie myśli, że ktoś może być homo.
chodziło mi o Twoje reakcje na moje wypowiedzi.
ja mówię, że ona mi się nie podoba, a Ty wałkujesz w kółko, że jej zazdroszczę.
Proszę wyjaśnij mi w końcu coś, bo nie mogę tego pojąć. Czego jej Twoim zdaniem zazdroszczę?? I jak to jest możliwe skoro (powtarzam): Scarlett mnie nie pociąga ?? bierz pod uwagę fakt, że patrzę na kobiety tak jak Ty, a nie jak koleżanka-zazdrośnica. :)

SatineNic

Chyba jedynym bardziej zadufanym w sobie od Pani człowiekiem jest Grzegorz Kołodko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stilnes

Aleś błyskotliwy;) Owacje na stojąco?

Stilnes

Oczywiście, że większość kobiet jej zazdrości. Uważam, że to jedna z najbardziej zmysłowych aktorek. Seksapil aż kipi. Gdybym była mężczyzną to byłby mój ideał kobiety. I uważam, że w każdym filmie skupia na sobie uwagę. Pisanie że "cycki też nie za bardzo" jest po prostu obłudą.

_Lenka__fw

"cycki też nie za bardzo"
to ja się pytam jakie te cycki musiały by być, żeby były chociaz trochę bardzo:)

fajnie zobaczyć że kobieta potrafi docenić urodę innej kobiety bez jakichś dziecinnych jazd:)

Stilnes

Sorry za wtrącenie, ale jeżeli wynika to z zazdrości, to nie powodowanej racjonalnymi przesłankami (nieskazitelny wygląd Scarlett), tylko jej sukcesem (nie zawodowym, tylko opierającym się na tym, że została wypromowana jako nowy kanon piękności, który jest przyswajany przez mężczyzn, ponieważ większość z nich jest wzrokowcami i gdyby nie zyskała sukcesu masowego, to można powiedzieć, że jest wiele kobiet o ciekawszej urodzie, tylko zwyczajnie nie potrafią się wypromować).
Moim zdaniem (jestem przeciętna, a może nawet poniżej przeciętna z wyglądu, więc nie piszę tego by jej ubliżać ;) ) nie ma w sobie nic, co wynosiłoby ją ponad przeciętność. Ma ładny biust, naprawdę uroczy uśmiech, solidną dawkę seksapilu, ale waży troszkę za dużo (to niby prywatna kwestia, jeżeli chodzi o kształty, ale wydaje mi się, że ubiór i odpowiednie kadrowanie w filmie robi swoje) i przypomina troszkę świnkę. Pewnie może się podobać, ale ja jej nie zazdroszczę, ponieważ uważam, że są naprawdę piękniejsze kobiety od niej :)

FenschuVonSchlang

Zgadzam się całkowicie z FenschuVonSchlang . Każdy ma swój gust. To, że ktoś zostaje okrzyknięty najwspanialszą i najseksowniejszą osobą w świecie filmu, zależy tylko od ludzi, którzy ten świat tworzą. Reszta ludzi może mieć odmienne zdanie.

Stilnes

już nie ma komu innemu zazdrościć ta koleżanka tylko Scarlett? to trzeba mieć nieźle w głowie:| żeby nie było : bardzo lubię Scarlett i tę całą jej magię ekranową :).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
chiquitita

powtarzasz się dziecko, czytaj komentarze i wyciągaj wnioski.

SatineNic

przeczytałam Twoją wypowiedź i ją skomentowałam tak jak uważam, czytałam komentarze wyżej, i moją opinią jak widać dołączyłam do kilku wypowiadających się tutaj osób...

chiquitita

Jedna z najpiękniejszych, współeczsnych aktorek? To był żart?

Demoustier

oczywiście, że to nie żart... nie jest to tylko moja subiektywna opinia

chiquitita

No i co z tego że nie tylko twoja? O megan Fox też tak piszą a polacy twierdzą że nie jest atrakcyjna tylko wyzywająca. Nie można pisać że ktoś jest najpiękniejszy bo kazdy ma inny gust.

Demoustier

A moim zdaniem SJ jest ohydna....i nie jest to tylko moja subiektywna opinia.

Demoustier

w to że nie jest to tylko twoja opinia nie wątpię:)
świat pełen jest zazdrości a im piękniejsza kobieta, tym więcej ma zawistnych "rywalek" niezdolnych do pogodzenia się z tym że przepaść miedzy nimi jest głębsza niż rów mariański:)

Stilnes

Oczywiście, masz absolutną rację. Jedynym powodem nie przepadania za osobą publiczną jest zazdrość (ja np zazdroszcze Dodzie jej IQ - tak samo prawdziwego jak jej piersi:))
Zazdrościć to ja mogę Megan Fox albo Adrianie Limie bo one są rzeczywiście piękne i zgrabne;)
Mężczyźni, ktorzy uważają SJ za ohyde z ogromnymi warami i figurą świnki też są zazdrośni? Wymyśliłeś już generalizującą teorię czy jeszcze nad nią pracujesz mr Hyde?

Demoustier

"Mężczyźni, ktorzy uważają SJ za ohyde z ogromnymi warami i figurą świnki też są zazdrośni?"

Nie, tacy mężczyźni po prostu wolą innych mężczyzn:)

Stilnes

Bardzo ładnie potwierdzasz tezę o nietolerancji i prostactwie:)

Demoustier

a gdzie ty w mojej wypowiedzi masz fragment świadczący o nietolerancji???
nie mam absolutnie nic przeciwko innym orientacjom:)

ale jak facetowi nie podobają się zmysłowe usta i figura Marylin Monroe to on ewidentnie nie gustuje w kobietach:)

Stilnes

Nietolerancja nie zawsze musi oznaczać nietolerancję seksualną (niby taki wszystkowiedzący jesteś a na tak proste rzeczy nie potrafisz wpaść - jak mawiają intelginecja z wiedzą nie zawsze idzie w parze). Jesteś nietolerancyjny bo nie przyjmujesz innych gustów (bo facetowi się nie podoba jakaś przeciętna, gruba baba to musi być homoseksualistą bo tobie się ona podoba a ty jesteś przecież 100000000% hetero).
Do figury MM to twojej wyidealizowanej przez twój dysfunkcyjny mózg Scarlett jeszcze wiele brakuje. Zmysłowych ust na oczy nie widziałeś.
Tyle w temacie bo zauważyłam że taki z ciebie chojrak że potrafisz odp tylko na te posty z których potrafisz wybrnąć:)

Demoustier

uroczo:)

a o które posty ci mianowicie chodzi?

Stilnes

Ciekawe teorie musze przyznać. Mi osobiscie pelne usta kojarza sie ze smierdzacym oddechem, bo kazda osoba z tego typu wargami ktora spotkalam miazdzyla moj wech. Mysle ze ladniejsze sa kobiety z odpowiednimi proporcjami, bo za duzo to nie zdrowo. Scarlett według mnie jest przeciętna z twarzy (ciala nie oceniam, bo zadne kobiece cialo mi sie nie podoba). Och, jeszcze jedno...skoro idealem dla mezczyzn jest Scarlett a reszta to geje to powiedz mi, czy ja jestem lesbijką, bo nie podobaja mi sie tacy faceci? http://24.media.tumblr.com/tumblr_me89v2X07v1r27skvo1_500.jpg
bo przecież jest jeden gust, a jesli ktos twierdzi inaczej to zazdrości albo jest gejem. Muszę przyznać, że większej głupoty od kilku miesięcy nie czytałam.

platyna_2

he he, następna zazdrosna :D

Stilnes

Teksty o zazdrości są prowokacją z Twojej strony, podejrzewam również że Twoje ograniczone myślenie jakie zaprezentowałeś w dyskusji również. Swoich zdjęć tutaj nie będę umieszczać, bo nie chcę zgrywać pięknisi. Są wartościowsze rzeczy niż wygląd fizyczny.

Stilnes

a mój kolega z pracy (stuprocentowy trzydziestopięcioletni hetero) stwierdził, że Scarlett ma "przegięte usta" i "podoba się jedynie studentom i uczniom technikum, bo takie usta są stworzone do robienia lodzików". Stilnes się więc zagalopował troszeczkę, uważa się bowiem za godnego przedstawiciela rasy męskiej. Stilnes - studenci nie myślą racjonalnie, bo "myślą" penisami. Jak się staniesz mężczyzną, to daj znać, przypuszczam, że wtedy Scarlett nie będzie już Twą boginią.

SatineNic

a to dobre :D
co do kolegi to są dwa wyjścia. albo ten jego stuprocentowy heteroseksualizm jest bardzo wątpliwy, albo to mizogin generalnie pogardzający kobietami z poza swojej klasy. jego tez pewnie boli że takie laski są poza jego zasięgiem, więc najłatwiej jest udawać że się tego wcale nie pragnie:)

Stilnes

jak wątpisz w heteroseksualizm faceta z żoną i dziećmi, to chyba z Tobą coś jest nie tak. za wszelką cenę starasz się wmówić nam wszystkim jak bardzo się mylimy. Ty masz swoją idolkę, my mamy swoje. dajmy temu spokój. nie zmienię zdania co do Scarlett.

SatineNic

w to co zaczynam wątpić, to ten twój cały homoseksualizm, bo jeżeli sądzisz że skoro facet ma żonę i dzieci to nie może być gejem, to chyba niewiele wiesz o swoim srodowisku.
o ile ten kolega w ogóle istnieje, to słowa które rzekomo wypowiedział bardziej pasują do kobiety, ewentualnie ciotki. facet nie powie o ustach kobiet że sa "przegięte"

SatineNic

"Scarlett ma "przegięte usta" i "podoba się jedynie studentom i uczniom technikum, bo takie usta są stworzone do robienia lodzików"."


hola hola, a to co starsi mężczyźni nie lubią seksu oralnego tylko licealiści i studenci ? :) Oj dziewczynko mało wiesz o życiu. Szkoda, że zabierasz się na pisanie w internecie "racji"

Stilnes

hahaha :D omg, genialny tekst:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

chiquitita

jak mogłabym jej zazdrościć? nie potraficie czytać ze zrozumieniem...

SatineNic

im bardziej sie zapierasz, tym bardziej to widać:)

Stilnes

NIE POTRAFICIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM! Kocham kobiety! A Scarlett mi się nie podoba, nigdy w życiu bym jej nie pocałowała, głównie ze względu na te usta...

SatineNic

I jest rock'n'roll!:) Nie wiem jak ty ale ja jestem ciekawa jakie argumenty teraz zostana wytoczone. O ile w ogóle:)

Demoustier

nie będzie żadnych argumentów. :) ludzie broniący tej aktorki mogą tylko napisać, że ktoś komuś zazdrości... nie potrafią pogodzić się z faktem, że ktoś myśli inaczej od nich. Scarlett nie jest ani piękna ani utalentowana. mogę wymienić masę aktorek lepszych od niej, zarówno wizualnie jak i z bogatszym warsztatem aktorskim oraz rolami, które zapierały dech w piersiach.

SatineNic

scarlett jest zarówno piękna jak i utalentowana:)

to wymień kilka z tych aktorek piękniejszych i bardziej utalentowanych o niej. w to ze takie są, to nie wątpię, ale ciekawi mnie akurat które masz na myśli:)

Stilnes

proszę bardzo: Julianne Moore, Charlize Theron, Mia Kirshner, Nicole Kidman, Kate Winslet, Michelle Pfeiffer, Monica Bellucci, Salma Hayek, Marion Cotillard
wystarczy?

SatineNic

no więc...
Moore - fajna aktorka, dobre aktorstwo ale na pewno nie ładniejsza
Theron - absolutnie najpiękniejsza kobieta na świecie i świetna aktorka
Kirshner - to jakiś dowcip? ładna to ona na pewno nie jest:/
Kidman - piękna i utalentowana, niestety botoks ujął ekspresji jej twarzy
Winslet - może nie jakaś piękna, ale fajna z niej babka. świetna aktorka
Pfeiffer - też doskonała pod każdym wzgledem, ale to chyba nie to pokolenie, nie?
Bellucci - jak wyżej
Hayek - dobra aktorka (chociaż szału nie ma). co do urody to za niska i zawsze przeszkadzała mi u niej wydatna, męska szczęka:/
Cotillard - też wszystko na plus:)

generalnie nie widzę jakiejś przepasci, chociaż te starsze i bardziej doświadczone aktorki trochę nie pasują do zestawienia, bo ja mysląc o porównaniach miałem bardziej na mysli aktorki młodszego pokolenia

Stilnes

przykro mi, ale młodszego pokolenia nie będę porównywać, bo nie ma nikogo, kto by mi zaimponował.
a ww. aktorki to jak najbardziej moje pokolenie i kobiety, z którymi mogłabym "zgrzeszyć"

Stilnes

co do Pfeiffer: porównaj sobie jej role oraz wygląd od początku kariery do 1990 roku, z rolami i wyglądem Johansson. chyba nic więcej nie muszę dodawać, bo nie ma znaczenia czy to czy tamto pokolenie...

SatineNic

Koleżanka ma dobry gust:)

Demoustier

Yeah!!! Rock'n'roll! Ale żeśmy im udowodniły że nie jesteśmy zazdrosne. Normalnie zatkało ruskie kakało!
;D

Stilnes

Cały ten wątek to jakaś nędzna prowokacja.

Paniom SatineNic i Demoustier sugeruje wrócić do walenia sobie sweet foci komórką w lustrze.

Nie zapominajcie o dzióbkach!

P.S SatineNic - aparaty mają funkcję redukcji czerwonych oczu!

krzychun

Panie krzychun zdjęcie jest dość stare, było robione jak tylko weszły w Polsce na rynek aparaty cyfrowe. Na filmwebie jestem ponad 10 lat, a zdjęcia nie chce mi się zmieniać. z resztą po co się tłumaczę...

sweet focie mogą sobie "walić" ludzie w Twoim wieku.

Wątek nie jest żadną prowokacją. Wyraża moją obiektywną opinię na temat aktorki. Co by się nie działo w polityce, ten kraj w dalszym ciągu jest krajem demokratycznym, w którym istnieje coś takiego jak wolność słowa.

użytkownik usunięty
SatineNic

Sorry laska --- ale to twoje zdjęcie pokazuje że masz też taki nosek jak Scarlett przed operacją:) także sama do piękności nie należysz i też mam prawo na ten temat się wypowiedzieć, co do Scarlett z twarzy nieciekawa, niska ale ciało ma piękne..... i jako kobieta mogę to śmiało powiedzieć,nie jest najpiękniejszą aktorką bo do tego naj dużo jej brakuje--piszę tu o twarzy, ale figura świetna i tyle na ten temat dzieciaki

SatineNic

Kochanie, w ani jednej, zaakcentuję dla lepszego przyswojenia ANI JEDNEJ Twojej wypowiedzi nie ma obiektywizmu, subiektywnie wyrażasz swoja subiektywna opinię o subiektywnej kwestii, jaka jest kobieca uroda, a to, że jestes les naprawdę nie czyni z Ciebie żadnej arbitre de elegantiae

krzychun

Witamy w Polsce, tu każdy kto ma odmienne zdanie zostanie zdegradowany do intelektualnego poziomu gimnazjalisty, wytoczy mu się masę argumentow ad personam a całą rozmowę uzna za prowokację. Gratuluję jednocześnie wyrażając publicznie ogromne zadowolenie ze stałego wyjazdu z tego prostackiego kraju z równie prostackim rządem:) Trwajcie nadal w swoim prostactwie z którego śmieje się już cała Europa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones