Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 270 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

aktorka ta nic sobą nie reprezentuje, myśli, że urodą przyćmi sobie brak talentu. jednak tego
pierwszego też jej niestety brakuje. Usta wyglądają jak napompowane, albo jakby ją osy
pożądliły w wargi, twarz jak u córki rolnika, która buraki plewiła przez lata, cycki też nie z
bardzo. czym tu się zachwycać? widziałam ją w wielu filmach, jednak nie zachwyciła mnie w
nich, nie miała żadnej roli, która powaliłaby mnie na kolana. po prostu oglądam
jednokrotnie film z tą aktorką i do niego więcej nie wracam. Scarlett raczej nie zwraca uwagi
w filmach. jest, bo jest. dziwi mnie taka ocena i miejsce w top100

SatineNic

Haha! Niezwykle bawią mnie takie komentarze:D Laski obrażają ładne aktorki tylko dlatego, że są ładne i im zazdroszczą nazywając je żałosnymi same nie widząc, że ich zachowanie jest jeszcze bardziej żałosne.

A większość z nich pewnie daje 10/10 Goslingom, czy innym Dieselom, którzy wielkimi aktorami nie są. I ja im zazdroszczę, że na ich sam widok laski mają mokro w majtkach, ale nigdy nie zniżyłem się do takiego poziomu, żeby wyzywać od buraków.

użytkownik usunięty
Zakrza

Co ty???! Vin Diesel - Młoto-wiertarka na 10/10 ? Musiałoby mnie chyba powalić ;)! A Scarlett wydaję mi nieco sztuczna i jest przeciętną aktorką-bez obrazów dla osób które ją lubią.

a kto to vin diesel? w diesel'u to można mieć samochód, diesel to też marka ubrań... ale vin? może chodzi o wino?

SatineNic

Jaka ty jesteś pusta.

Zakrza

nie zrozumiałeś żartu idioto. faceci wszystko biorą dosłownie... eh...

SatineNic

Żarty powinny być chociaż z założenia zabawne. Ale może takie puste lale to bawi. I proszę, nie mierz wszystkich swoją miarą.

Zakrza

boże, nie powinnam na to odpisywać, ale jesteś taki głupi, że mi Ciebie szkoda. pustą lalę może masz u siebie w domu chłopczyku.

SatineNic

Masz rację, nie powinnaś odpisywać, bo jeszcze bardziej się pogrążasz. Od samego początku pokazujesz, że nie jesteś ani zbyt mądra, ani zbyt inteligentna, ale próbujesz wszystkich zrobić idiotami i głupcami.

Zakrza

nie znasz mnie, więc nie określaj poziomu mojej inteligencji na postawie kilku wypowiedzi, które napisałam być może dlatego żeby sprowokować...

SatineNic

Być może. A być może naprawdę jesteś pustą lalą.

Zakrza

kolejny pseudoznawca kobiet. nie wypowiadaj się, gdy nie masz nic konkretnego do powiedzenia

SatineNic

Dlaczego sama nie stosujesz się do swoich rad?

Zakrza

żebyś miał co robić między ukończeniem szkoły średniej, a ew. rozpoczęciem studiów ;)

SatineNic

No no coraz lepiej. Bijesz poziom durnoty z każdym postem.

SatineNic

Ja chce tylko powiedzieć @SatineNic że jesteś bardzo piękna pozdrawiam . A Scarlett mi się mega podoba ale każdy ma swoje zdanie :P tyle

michalmakula

Z tym, że zdjęcie w awatarze tej postaci (SatineNic) nie ma z nią nic wspólnego.
Osoba na zdjęciu to Simone Johanna Maria Simons – holenderska mezzosopranistka i autorka tekstów.

SatineNic

a wracając do Twego postu wyżej, mokro w majtkach mogę mieć na widok tej Pani: http://i2.listal.com/image/2588746/936full-dana-delany.jpg

SatineNic

Co to za prosiaczek?

Zakrza

to jest piękna kobieta z klasą i do tego świetna aktorka.

SatineNic

Maggie Gyllenhaal też pewnie ci się podoba.

Zakrza

skoro masz problem z tym, że kobiety się starzeją, to nigdy nie będziesz miał żony.

SatineNic

Dokładnie. Nigdy nie będę miał żony.

Zakrza

gej?

SatineNic

No i później masz pretensje, że nazywam cię mało inteligentną. To jak się jest hetero to automatycznie trzeba mieć żonę?

Zakrza

na ogół mężczyźni pragną mieć rodzinę...
z ciekawości pytałam, miałam nadzieję, że może jednak jesteśmy z tej samej branży

SatineNic

I dlaczego nazwałeś Danę prosiaczkiem? wygodzi na to, że nie masz szacunku do kobiet, nawet tych po pięćdziesiątce.

SatineNic

Rodzinę można mieć z partnerką, dziewczyną itd. Nie trzeba się od razu żenić.

Ja jestem z branży dziennikarskiej, a ty?

Zakrza

wiesz co? nie rozumiem Cię. masz możliwość wzięcia ślubu, a tego nie chcesz. ja niestety chyba nigdy nie doczekam się takiego przywileju w tym kraju, choć moim marzeniem jest wziąć ślub z moją partnerką.

SatineNic

Ty nie rozumiesz mnie, ja nie rozumiem Ciebie i jakoś się kręci. Po co mi ślub?

Zakrza

Nie ma sensu kłócić się z tą panią. Ona nie wie co pisze. Najpierw zwyzywa Scarlett od najgorszych a potem pisze o szacunku. Wybacz wymagacie go od płci męskiej a same go do siebie nie macie. Tyle wynika z twojej wypowiedzi.

użytkownik usunięty
SatineNic

Vin Diesel to mięśniak z serii ''Szybcy i wściekli''.

SatineNic

Nigdy nie zrozumiesz uroku tej Scarlett z tej prostej przyczyny, że jesteś kobietą. Ona ma pewną nieokreśloną cechę powodującą że ciężko oderwać od niej wzrok, pewien urok, czar... Jest zjawiskowa mimo nieklasycznej urody, potrafi oczarować uśmiechem czy ruchem dłoni, gestem lub spojrzeniem. Patrzysz na nią jak typowa kobieta, oceniając poszczególne części ciała, mężczyźni patrzą na całokształt, pewien obraz, no bo co z tego że ma "pożądlone usta" lub "nie bardzo cycki" skoro ogólnie wygląda oszałamiająco.
Nigdy nie zachwycisz się jej rolami nie zauważając dyskretnego uroku jej zachowania. Ciężko ocenić na ile jest to grą aktorską a na ile naturalnym odruchem, jedni aktorzy to mają a drudzy muszą;)
Przykre epitety mogłaś sobie darować, ani jej to w niczym nie umniejszy ani tobie nie przybędzie.
ps. polecam "Między Słowami", "Dziewczynę z Perłą" i Scarlett w filmach Allena...

Zakeri

ale jej bronicie... miała jeden dobry film: Zaklinacz koni, ale wtedy była dzieckiem. widać jesteś zakochany w Scarlett do szaleństwa i pewnie nie zauważasz pięknych kobiet dookoła, tak Cię zahipnotyzowała swą sztucznością. I nie patrzę na nią jak typowa kobieta, uwierz.

SatineNic

No widzisz - bo prawda jest taka, że my faceci lubimy być uwodzeni, bez względu na to czy robi się to w sposób sztuczny czy naturalny. Inne kobiety zauważam, ale żadna nie ma tyle "to-cosia" w sobie co Scarlett, a ao zakochania mi daleko po jestem już dorosłym dzieciatym panem;)

użytkownik usunięty
SatineNic

Jeden dobry film? Obejrzyj najpierw z nią trochę produkcji i wtedy wypowiedz się o jej talencie aktorskim, ewentualnie o jego braku.
ps. Zaklinacz koni to nie był dobry film.

Zakeri

Ja jestem facetem i według mnie Scarlet ma niesamowite ciało, ale mordę jak koń. Również nie rozumiem jej fenomenu.

1234Marik1234

i dobrze... nudno by było, gdyby każdemu podobało się to samo.

SatineNic

haha jak widzę to w profilu Scarlett czytam same "pochlebne" opinie wygłaszane niemalże przez same zazdrosne kobiety :)

Blackdred

Baby są jakieś inne.

SatineNic

Gdzies tutaj napisałaś że jest to twoja opinia (mowa o tym pierwszym poscie) ja jedyne co tutaj widzę to stek bzdur na jej temat. Córka rolnika ... Tego nawet nie trzeba komentować. Pompowane usta ? Daj mi dowód że są pompowane bo w swoim życiu widziałem wiele kobiet z ustami jak te które były naturalne. kolejne odnośnie ust napisała kolerzanka SatineNic o lodzikach ^^ głodnemu chleb na myśli? Poza tym masz gdzieś definicje iż takie usta są stworzone do robienia owych lodzików? Nie masz żadnych argumentów więc wymyślasz jakieś bzdury.
"co różni te kobiety od Scarlett?
po 1: mają ten blask w oczach... każdy wie o co chodzi (Twojej idolce brakuje głębi spojrzenia, nie potrafi "grać oczami", a to oczy wyrażają najwięcej emocji. Scarlett jest kobietą o pustym spojrzeniu - radzę to głębiej przeanalizować)
po 2: nie mają gigantycznych pompowanych ust (teraz pomyśl jakie usta lepiej się całuje)
po 3: mają piersi normalnej wielkości (nie wylewają się z sukienek)
i to je właśnie czyni wyjątkowymi i piękniejszymi od Twojej Scarlett...
mogłabym w sumie wymienić jeszcze wile innych aspektów jednak ww. są wystarczające i zadowalające"
No to pierwsze trudno mi zrozumieć ale jeśli chcesz zobaczyć blask w jej oczach polecam http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+4+%28polski%29-27638 w 2:11 wyglądają jak by blyszczały(wegług mnie)
co do drugiego to już tylko kwestia gustu a do 3 to jej piersie nie sa aż takie wielkie.
Dla was ona może byc brzydka możecie być o nią zazdrosne nie zmieni to faktu że ona pociąga wiekszość meszczyzn i jest naprawde piękna. Co do oceny jej umiejętności aktorskich to jest to moja ulubiona aktorka i daje 10/10 :)

roach22

No to pierwsze trudno mi zrozumieć ale jeśli chcesz zobaczyć blask w jej oczach polecam http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+4+%28polski%29-27638 w 2:11 wyglądają jak by blyszczały(wegług mnie)

świetnie, że odebrałeś to aż tak dosłownie. FACEPALM!

roach22

wiesz kto mnie pociąga? ona: http://i2.listal.com/image/2588746/936full-dana-delany.jpg

SatineNic

pozdrawiam ponieważ tylko nabijałem się z ciebie i dobrze wiem o co chodziło z tym blaskiem w oczach :). co do tej pani na zdjęciu to nie mamy o czym rozmawiać. piszesz że Scarlett brakuje urody dziwne że większość facetów wybrało by ją a nie tę panią z linku. I oto właśnie powodu dla którego to my faceci mamy pierwszeństwo jeśli chodzi o ocenianie kobiecej urody.

użytkownik usunięty
SatineNic

ruda brzydka choć w gotowych na wszystko fajnie zagrała:)

SatineNic

Zostań gwiazdą i pokaż swój talent i urodę .

SatineNic

Scarlett jest przepiękna i jest naprawdę dobra aktorka.

mrs robinson

W końcu ktoś z kim się zgadzam !

SatineNic

Kłopot w tym, że wyszydziłaś bardziej jej cechy fizyczne, niż aktorstwo. W mojej opinii jest wspaniała - "Dziewczyna z perłą", "Między słowami", "Wszystko gra"... Tam błyszczała. Co do wyglądu - jest bardzo zmysłowa i nie dziwię się, że podoba się facetom.

SatineNic

a oglądałaś "wszystko gra" ze Scarlett?

SatineNic

Jaka ona brzydka! :-p a jak patrzy się z profilu to na tyłku można szklanki stawiać xD nie bez powodu unika takich ujęć w każdym filmie xD jej kształt twarzy w ogóle do mnie nie przemawia xD ot co ! :-D gra aktorska taka...... normalna bez szału ale i bez kiczu. Robi dobre tło ;] i tyle
W nadmiernych ilościach na ekranie lekko mdli ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones