Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 270 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

aktorka ta nic sobą nie reprezentuje, myśli, że urodą przyćmi sobie brak talentu. jednak tego
pierwszego też jej niestety brakuje. Usta wyglądają jak napompowane, albo jakby ją osy
pożądliły w wargi, twarz jak u córki rolnika, która buraki plewiła przez lata, cycki też nie z
bardzo. czym tu się zachwycać? widziałam ją w wielu filmach, jednak nie zachwyciła mnie w
nich, nie miała żadnej roli, która powaliłaby mnie na kolana. po prostu oglądam
jednokrotnie film z tą aktorką i do niego więcej nie wracam. Scarlett raczej nie zwraca uwagi
w filmach. jest, bo jest. dziwi mnie taka ocena i miejsce w top100

christopher

Czytając twoją wypowiedź czuje się jak bym czytał rozmowę na gadu jakiejś 13 latki. Więcej emotek się nie dało? To czy ona jest brzydka to kwestia gustu ale facetom się podoba więc raczej jest ładna. Moja opinia? Piękniejszej nie widziałem.

roach22

ojojoj jaki zarzut... minki się nie podobają ;] straszne.

użytkownik usunięty
SatineNic

Zgadzam się z tobą w 90 % :)

SatineNic

Przykro ci pewnie jak widzisz tak zajebystą kobietę jak Scarlet a następnie patrzysz w lustro na Grubego Szczura :(

Matt142

o sobie mówisz?

SatineNic

Niestety dla ciebie ustawione masz zdjęcie :( I szczerze mam nadzieje że jednak nie ty na nim jesteś bo jeśli tak to czemu komentujesz urodę osoby o stokroć co najmniej ładniejszej.

Matt142

bezgraniczna miłość do niby pięknej gwiazdki spowodowana brakiem zainteresowania wśród kobiet... Ty wiesz swoje, ja wiem swoje i niech tak pozostanie.

użytkownik usunięty
SatineNic

hehe przyganial kociol garnkowi Chyba lepiej juz kochac sie w pani z ekranu,niz ja hejtowac? A o jakich twoich problemach swiadczy hejtowanie,ktorego tu sie dopuszczasz? (pytanie retoryczne) Brrr,wole nie wiedziec,co tam kotluje sie w twoim malym lebku i jaki cel ci przyswieca ;p

Matt142

Ja bardzo lubię Scarlett jestem jej (nie aż tak wielką) fanką:) Wiesz może za bardzo wszyscy jadą tą SatineNic ona ma własne zdanie i jest jakie jest ,ale mogłaby trochę z niej zejść;) prawda.....

ELIKA_

Ale lubie się pośmiać z takiego trolla . A niech sobie głosi swoje idee , nikt normalny i tak nie zwraca uwagi :P

Matt142

Racja ;)

Matt142

zabawne, że czlowiek, który jest na filmwebie zaledwie od: 1 czerwca 2011 nazywa mnie trollem.

SatineNic

To trzeba mieć staż żeby nazwać trolla trollem? A może boli cię to, że prawie nikt nie przyznaje ci racji i pisze jak jest, zazdrosna paskudo =).

roach22

Szkoda gadać już , niech sobie głosi swoje idee :P

roach22

Ciekawe jest to, że każdy kto ocenił ją 8-10 nie potrafi się kulturalnie wypowiedzieć. SatineNic ma swoje prawo do takiego zdania i na pewno wiele osób je podziela, w tym ja. Scarlet charakteryzuje się tzw. wiejską urodą (częsta cecha blondynek) nie każdemu się to podoba.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zakrza

zamilcz chłopcze. ty nie znasz nawet znaczenia słów, które wypowiadasz

SatineNic

Znam. Farmazony to bzdury.

Zakrza

mówiłam o słowie na "w"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
SatineNic

ale się na nią uwzięłaś zazdrośnico

SatineNic

" myśli, że urodą przyćmi sobie brak talentu"
Ja zaś myślę, że ty myślisz iż jesteś wielkim znawcą kina. Skoro tak napisałam to na pewno tak myślisz.
"twarz jak u córki rolnika"
Gdyby nie rolnicy to byś nie miała co do garnka włożyć. Zapewne więc mam to traktować jako jedyny komplement aktorki z Twojej strony?

Co do jej marnej gry aktorskiej to się nie zgodzę niestety z Twoją opinią. W wieku 19 lat odwaliła kawał dobrej roboty w "Dziewczynie z perłą".

Reasumując, na temat wyglądu możesz mieć złe zdanie o Johansson, w końcu jest to Twoja subiektywna ocena, niemniej obrażanie przy okazji rolników z myślą, że ktoś uzna iż jesteś zabawna nie jest najwyższych lotów. Staraj się więc tego unikać w wyrażaniu opinii, bo chcąc nie chcąc możesz trafić na portal jakże dziś popularny zwany wiochą.

użytkownik usunięty
SatineNic

Nie chce mi się czytać teraz tych wszystkich komentarzy, ale polecam zajrzeć do grafiki Google i sprawdzić jak wyglądały usta Scarlett, gdy była o wiele młodsza. Ale oczywiście można to tłumaczyc również tym, że w wieku trzynastu lat napompowała sobie usta.
Ogólnie muszę przyznać, że twój post naprawdę kipi zazdrością. To, jak określasz jej urodę, jest zwykłą złośliwością. Mi również nie podobają się wszystkie aktorki, ale ty ubrałaś to w takie słowa... Jeśli mi się ktoś nie podoba, to po prostu piszę, że mi się nie podoba, a nie tę osobę i również kobiety mieszkające na wsi. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale na wsi kobiety są nie gorzej zadbane, a czasami nawet piękniejsze od tych, które mieszkają w wielkich miastach. Nie lubię osób, które wywyższają się tylko ze względu na swoje miejsce zamieszkania.

użytkownik usunięty
SatineNic

Dzieki,ze raczyłas się podzielić swoim sądem o Scarlett Ona na pewno po przeczytaniu tego wpadnie w kompleksy i zrezygnuje z kariery,ku twojej uldze:p Hehehe A tak na serio- twoja wypowiedz jest na miare komentarzy z pudelka ;pZwlaszcza te chamskie i prostackie teksty na temat urody Scarlett Ale to swiadczy tylko o tym,jakim jestes plytkim czlowieczkiem,skoro przede wszystkim liczy sie dla ciebie wyglad aktora,a dopiero potem piszesz o jego grze i to dosc ogolnikowo,ta kolejnosc juz mowi sama za siebie:P

SatineNic

Cycki ma niezłe, ale ogólnie... pulchna i niezbyt urodziwa z niej niewiasta.

SatineNic

Wyrażać swoja opinie to jedno, a obrażać to już co innego. Zastanów się następnym razem jak zaczniesz kogoś oceniać.

użytkownik usunięty
frantic84

Zgadza sie,niestety wielu uzytkowniukow filmwebu nie widzi roznicy i strasznie sie oburza i zaslania prawem do wlasnego zdania,gdy po chamskiej wypowiedzi na temat aktora sa atakowani przez fanow aktora,ktorego objechali

SatineNic

brak talentu???? ty chyba nie wiesz co piszesz

SatineNic

nie za bardzo widzę sens krytykowania jej wyglądu, skoro zakładasz głównie fakt, że nie lubisz jej jako aktorki - a przynajmniej tak przypuszczam, że to miałaś na myśli. Skupmy się zatem na aktorstwie i na tym jak radzi sobie z rolami - wszak jesteśmy na kanale filmweb. Krytykowanie czyjegoś wyglądu nie ma tu nic do rzeczy i nie widzę powodu, aby się nad tym rozwodzić - to raz. Dwa - każdy ma własny gust co do wyglądu. Jeżeli ktoś się nią zachwyca, to się zachywca, jeśli nie to nie, bo najwyraźniej ma inne pojęcie piękna.
Zatem nie dziw się, że inni będą ci zarzucać, że jesteś zazdrosna, bo faktycznie sprawiasz wrażenie zawistnej i nie mającej nic ciekawego do powiedzenia poza wyrażaniem krytyki na tak błahe tematy jak czyjś wygląd.

skrzacikowo

nie rozumiem po prostu całego tego zachwytu nad jej osobą...

skrzacikowo

i jak dla mnie jej gra aktorka jest zaledwie poprawna. ta dziewczyna nie "błyszczy" na ekranie

SatineNic

Nie chce mi się za bardzo czytać pięciu stron komentarzy do tego durnego postu ale wystarczy spojrzeć na avatara SatineNic i nie trzeba Freuda, żeby zrozumieć co boli autorkę. Scarlett nie bez kozery została okrzyknięta najpięknięszą gwiazdą Hollywood - a tu tradycyjna, rodzima, słowiańska "uroda".
Co do kunsztu Scarlett to wystarczy obejrzeć "Między słowami", "Dziewczynę z perłą", czy właściwie cokolwiek z jej udziałem, aby szybko się połapać, że to pierwsza liga. A że każdemu aktorowi zdaża zagrać się w chłamie, cóż trzeba mieć za co pospłacać te zamki i pałace :)

hal9000

Chyba czegos nie rozumiem. Co boli autorke? Z tego co widzę jest szczupła i ma blond włosy. wg ciebie słowiańska uroda to blond włosy? Jeśli tak to Scarlett też ma najwyraźniej słowiańską urodę. A autorka ma jej zazdrości tego, że Scarlett ma fałdki tłuszczu a ona nie? Wow, nie wiedziałam, że wracamy do czasów kiedy duża ilośc tłuszczu u kobiety była pożądana.

Słowiańska uroda...Cóż moim zdaniem Scarlett w zwykłym topie, jeansach i kucyku bez makijażu wtopiła by się w tłum polskich dziewczyn i byłaby jedną z najmniej urodziwych. przykre, ale kasa z największej przeciętniary potrafi zrobić mega laske, a wy faceci jeszcze się nie połapaliście.

PS. Scarlett jest ładna, ale jest miliard ładniejszych.
PPS. Tak dla jasności, w czym amerykanski są lepsze od europejek?? 90% pięknych aktorek z USA jest po operacjach, 90% piekności z Europy nie miało operacji żadnych. Amerykanki sa niezłe w udawaniu ładnych. Wystarczy kilka przykładów. Scarlett (nos, policzki- ale i tak była ładna przed operacjami z tym, że teraz lepiej wygląda), Megan Fox, Angelina Jolie (dla jasności, zrobiła sobie nos, nie usta), a z europejskich- Penelope Cruz, Monica Bellucci, Melanie Laurent, Mila Kunis, Agnieszka Wagner, Magda Mielcarz- żadnych poprawek..

return_lux

"Scarlett ma fałdki tłuszczu a ona nie? Wow, nie wiedziałam, że wracamy do czasów kiedy duża ilość tłuszczu u kobiety była pożądana." Kobieto, jak możesz wypisywać takie brednie? Gdy czytam tego typu żenujące bzdury, krew mnie zalewa. Jak tu później umieszczać ugrzecznione odpowiedzi...
Nigdy nie miała żadnego nadmiaru tłuszczu, była jedynie bardziej apetyczna.
Tylko zasuszone, płaskie pasztety typu SatineNic czy Demoustier, lub zaciekli pederaści mogą bluzgać na jej kształty (zwłaszcza na te bardziej ponętne sprzed kilku lat).
Prawdziwą tragedią jest spustoszenie, jakie pedziowie rządzący w różnych agencjach modelek itp. sieją w niewieścich umysłach od dobrych kilkudziesięciu lat.
Dzięki ich manii upodobniania dziewczyn do niezbyt rozwiniętych fizycznie chłopców, miliony perfekcyjnie zbudowanych panienek doprowadziły się do anoreksji czy bulimii, a wiele z nich przypłaciło to życiem.

Max66

SatineNic jest zasuszona i płaska (pomijając paszteta, bo jej twarzy nie widziałeś)? To widzę, że mamy problemy, z którymi lepiej udać się do specjalisty. Scarlett przy Shakirze, Mili Kunis czy Ciarze nie wygląda apetyczniej tylko kluchowato. Te panie biją ja urodą i figura po całości.

Modelki to już inna sprawa. NIe mówimy o skrajnościach, bo gdyby tak było ja bym rzuciła otyłością, która zabiła o wiele większą liczbę ludzi, na którą choruje połowa ameryki i która zaatakowała nawet tak nękany głodem rejon jak Afryka.
Ale Scarlett otyła nie jest, podobnie jak smukłe, wiotke i gibkie kobiety nie są anorektyczkami. Więc albo gadasz na temat i do rzeczy, albo mówisz o czymś do czego ja nawet nie nawiązywałam.

Jeszcze jedno, mnie zalewa krew kiedy czytam jak oczywiście "rasowy samiec hetero" jakim jesteś ty nie mając pojęcia ani o modelingu ani najwyraźniej nic o osobach homoseksualnych nazywasz kogoś pedziem i twierdzisz, że on kiedykolwiek upodabniał kogoś do czegoś. Bardzo szczupłe i wysokie modelki to nie fanaberia projektantów tylko wymóg stawiany przez organizatorów. Ubrania nie moga się na modelce marszczyć, ani dostosowywać do jej indywidualnych kształtów. Natomiast o ile niektórzy projektanci są gejami z pewnością bardziej w ich typie są dobrze zbudowani mężczyźni, nie chłopcy.
I zanim zaczniesz obrażać kobiety, które są jakże daleko od "ideału" twojej scarlett zastanów się jak ty jestes daleko od idełu większości kobiet, twój piwny brzuch nikomu się nie podoba, wolimy ryana reynoldsa czy inne ciacha, którym do pięt nigdy nie dorośniesz. Biegnij na siłownie zanim zaczniesz kogoś oceniać.
A te panny, które "utraciły swoje idealne kształy z powodu mody na anorektyczki" były najwyraźniej tępymi panna slepo idącymi za modą. Normalne kobiety nie rgłodza się, by dążyć do czegoś co je zabija. A to nie wina mody czy projektantów, że na świecie zyje mnóstwo głupich ludzi. Gdybym miała szanse zarobić miliardy wiedząc, że może przez to zabić się kilkaset tępych lasek i tak bym to zrobiła- to tak zwana naturalna selekcja.

return_lux

"twój piwny brzuch nikomu się nie podoba, wolimy ryana reynoldsa czy inne ciacha, którym do pięt nigdy nie dorośniesz." - omal nie oblałem się kawą, gdy zobaczyłem wykwity twego intelektu ;-D

Max66

dziwne, że się nią nie udławiłeś czytając wykwity swojego intelektu, nawet nie mam miejsca na wklejenie wszystkich twoich wypowiedzi co do joty, żeby podac ci przykład

return_lux

Może jednak chodziło o "ciacha" typu Andy Samburg, jak w twoim avatarze? :))

SatineNic

to błyszcz lepiej

SatineNic

Ja tak samo nie wiem czym się każdy zachwyca,jej uroda nie jest powalająca.

Robaczek_12

sprawdziłem twoją płeć na wszelki wypadek. Już wszystko wiem zakompleksiona zazdrośnico =).

roach22

No tak,bo już swojego zdania mieć nie można,bo jak inaczej... nikt oczywiście nie pomyśli że komuś coś się może nie podobać,bo każdy powinien mieć to samo zdanie na każdy temat, pff. Widze że już na forach nie można wyrazić swojej opinii bo zaraz znajdzie się fan który albo wyzwie cię od trollowania albo od zakompleksionej zazdrośnicy .Na marginesie, nie jestem zazdrosna po prostu nie podoba mi się jej uroda,dla mnie ładna to jest Jessica Alba albo Catrina Zeta Jones,każdemu musi podobać się to samo ? nie słyszałeś że są różne gusta a szczególnie jeśli chodzi o urodę ? ; ) .

użytkownik usunięty
Robaczek_12

nie sposób nie zauważyć twej nienawiści do sexownie zaokraglonych kobiet po salmie i belluci też jechałaś
chyba mamy tu kompleks płaskiej klaty i tyłka hahahhahahaha

Po nikim nie jechałam wariatko!

roach22

Zresztą nie powinieneś od razu po płci stawiać że jestem zakompleksiona i zazdrosna,bo niektórym osobnikom płci męskiej też nie podoba się Scarlett ,więc nie rozumiem tu twojego rozumowania.

Robaczek_12

"Ja tak samo nie wiem czym się każdy zachwyca,jej uroda nie jest powalająca." To bardziej brzmi jak wciskanie kitu niż jak wyrażanie własnej opinii. Scarlett jest piękna i o wiele wiele bardziej kobieca niż na przykład Alba, która tak czy tak jest jedną z najpiękniejszych kobiet z tych które, do tej pory widziałem. Pozdrawiam =).

roach22

Może według ciebie brzmi jak wciskanie kitu,bo dla mnie to nie jest kit,to była moja opinia na temat urody tej aktorki i jak byś mógł to uszanuj to,ja nie mam nic do tego że ona ci się podoba.I znowu chcesz podważyć moją opinię,chyba to ja wiem najlepiej co mi się podoba ,prawda ? zresztą moje pisanie to jak "grochem o ścianę" bo co ja będę tobie tłumaczyć jak ty Scarlett masz nawet na zdjęciu profilowym.. mi się ona nie podoba,tobie podoba okej każdy ma inny gust,dziękuję ;)

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Masz zdecydowaną rację, każdemu może podobać się coś innego, ja nic do niej nie mam, ale nie rozumiem czym tu się zachwycać. Zauważyłam, że kiedy wyrazisz się negatywnie o jednej z "ulubienic" panów to od razu jesteś tą zakompleksioną zazdrośnicą i chociażbyś tłumaczyła 10 razy i podważała argument aktorkami, które ci się podobają dalej nią będziesz ;) A ja również uważam, że CZJ i Alba są od niej ładniejsze.

No przynajmniej jedna osoba się ze mną zgadza ; ). Dokładnie, według mnie wymienione przez ciebie aktorki są o wiele ładniejsze,ale też nie robię awarii kto uważa Scarlett za cud świata ; ).

SatineNic

Z nudów przeczytałem wszystkie posty tutaj i co chwilę łapałem się, że ręka wędruje mi ku czole. Skoro jesteś homo, to jak możesz twierdzić, że facet z żoną i dziećmi nie może być gejem? Aż tak mało wiesz o własnej orientacji? A poza napisałaś, że post nie jest żadną prowokacją tylko po to, by jakiś czas później pojawił się twój post o treści, cytuję "nie znasz mnie, więc nie określaj poziomu mojej inteligencji na postawie kilku wypowiedzi, które napisałam być może dlatego żeby sprowokować...". Żeby nie było, nie jestem największym fanem Scarlett, ale określenia "pompowane usta", "twarz jak u córki rolnika" są po prostu prostackie. Obrażasz ją w zwyczajnie żałosny sposób a potem piszesz o szacunku. A "cycki też nie za bardzo"? Ani się nie wylewają, ani nie jest wklęsła. Sam uważam Scarlett za jedną z najpiękniejszych kobiet, jakie w życiu widziałem, o nietuzinkowej urodzie i doskonałej figurze. Jej gra aktorska czasami pozostawia trochę do życzenia, ale obejrzyj sobie "dziewczynę z perłą", a później się wypowiadaj na temat jej gry aktorskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones