Zygmunt Kałużyński

Zygmunt Marian Kałużyński

9,9
7 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Zygmunt Kałużyński

...pozostanie najlepszym polskim krytykiem filmowym, zawsze pogodny, moze dla niektorych zbyt pobłażliwy jako krytyk, ale dla mnie to po prostu był facet ktory potrafił cieszyć sie kinem, nie wypiłem z nim morza wódki a chciałbym, z nim porozmawiac o czerpaniu radosci z oglądania filmów, tych lepszych i tych gorszych bo on to potrafił... jest mi bardzo przykro ze taka osobistosc jak pan Zygmunt Kałużyński nie bedzie juz oglądana w naszych skostnialych mediach, zawsze jak widzialo sie pana Zygmunta w TV (przewaznie z Tomaszem Raczkiem) to serce sie usmiechalo same pomimo najgorszej chandry:( dla mnie pan Zygmunt był postacią posiadającą cechy ktorych brakuje dzisiejszym krytykom filmowym i nie tylko, po prostu był zwykłym człowiekiem... mam nadzieje ze doczekamy sie kiedyś jego następcy choć bedzie trudno:(

matibass

Dzielił polskie filmy na 3 gatunki: gnioty, śmieci i chały :)

ulubione

ulubione -> dobry ten podział! :)
Dla mnie Z. Kałużyński to też jeden z lepszy krytyków polskich. Szkoda, że już nie ma go wśród nas.

kyle_reese

Szkoda, że czasem motywował to względami nieartystycznymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones