PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Nie wiem jaki miało sens przekładanie najnowszych filmów na odcinki i dodanie tego jak się to wszystko zaczęło? Teraz kiedy fabuła dzieje się po filmach, można wręcz stwierdzić że od nich seria się zaczyna. Walka między dwoma wszechświatami, to coś interesującego, w przeciwieństwie do GT gdzie mieliśmy podróż po jakichś prymitywnych planetach

Gokussb

Niekoniecznie tylko prawda według mnie. Tak po prostu przyjęto, że będą się nazywały te formy - nawet w wielbionym przez ciebie anime.

"Twoja obrona sie NIE LICZY"

No jak to nie? Poparłem coś, co jest urzeczywistnione w samej serii. Myślę jednak, że się liczy.

Na resztę bzdur w tym komentarzu nawet nie odpowiadam.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Net nie służy do typu działań jakie ty prowadzisz ,i daremny jest twój trut jak masz nadzieje że mnie zmienisz . I nie realne jest abym krytykę tutejszej garstki ludzi przyjął do siebie .

Nie wygracie ze mną jestem geniuszem . I kończę z tobą te gadkę

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Oh, przepraszam, miałem do czynienia z prawdziwym absolwentem Oxfordu?
Because if you are really a genius, then you should easily understand what i'm writing. But if you don't know what you are reading now, then you are definetly not a genius.
A, czy to nie ty przypadkiem na innym temacie uważałeś, że 3/4 są mniejsze niż 1/4? Geniuszu?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Nie chce mi sie z tobą gadać

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Haha. Dobra, jutro masz mi odpowiedzieć w innym temacie czemu moje argumenty nie mają sensu.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

nie będziesz mi nakazywał co mam robić . Nawet admin nie wziął strony waszej , strony a łudziliście sie że konsekwencje poniosę w postaci usunięcia mego konta .

Typowa logika przeciwników dbs
- My zauważamy wady serii i mamy argumenty , a zwolennicy dbs piszą głupoty .

przypominacie prezesa pisu JK pewnie jesteście jego wyznawcami , a to chory umysłowo człowiek który nie wiadomo co mówi i bredzi od lat .

Gokussb

Tyle że ci, co nie dali jakichś najwyższych ocen serii DBS, uzasadnili to. To raczej ty stwierdzasz, iż te argumenty są bzdurne za każdym razem, gdy się nie zgadzasz z czyjąś opinią, oczywiście bez podania żadnego powodu, dlaczego tak sądzisz. Dodatkowo, teraz uważasz, że tego nie zrobisz, a jeszcze parę dni temu pisałeś coś zupełnie innego - że w końcu to uzasadnisz. Jak na razie odpowiadałeś czymś w stylu "Pomyśl nad nimi", a to właściwie mówi tyle co nic.

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Admin nie wziął ich strony, ja przecież nic do niego nie pisałem. Ale zdajesz sobie sprawę, że mi to chodzi o proste uzasadnienie czemu moje argumenty to bzdury? Nie dałeś mi tego, mimo że mówiłeś, że odpowiesz.

Ja tak nie pisałem... Ale faktem jest, że podałem o wiele więcej argumentów niż ty.

Temat polityki? Już pisałem, nic mnie to nie obchodzi.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Teraz jak delcarde zaśmiecił swymi wpisami forum dbs , na mym blogu będzie trwała dyskusja . A jak on sie wprosi jego posty będą usuwane

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

powtórzę ; Nie będę z wyznawcami prezesa JK np z wami już w dyskusje wnikał . Chcecie to żyjcie sobie w iluzji dbs ma wile błędów poprzednie wersje DB owile lepsze

Gokussb

Po prostu ktoś pyta ciebie o to, dlaczego tak sądzisz, a nie inaczej, a że ciągle zmieniasz temat, to tylko świadczy o tym, że sam nie wiesz o co ci tak naprawdę chodzi. Proste. Inaczej byś już dawno to uzasadnił, a nie uciekał ciągle od tego.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

widać to gołym okiem że jesteście jego wyznawcami prezesa .


Gokussb

Jedyne co widać, to to, że już kompletnie nie wiesz co napisać. Ale to w sumie nic nowego - przecież ty ciągle robisz to samo, jakieś wycieczki w kosmos.

Gokussb

A to to już jest w ogóle dobre :D W zasadzie to ja też jestem ciekaw, czemu uważasz te argumenty za same bzdury. Jedyną twoją odpowiedzią było jak na razie coś w stylu "pomyśl nad nimi" i sam fakt stwierdzenia przez ciebie, że są wyssane z palca. Nigdy jednak nie podałeś racjonalnego powodu. I proszę cię, nie odpowiadaj na to komentarzem, że tylko my tak uważamy na temat tej serii, bo szczerze mówiąc spodziewam się, że mógłbyś to zrobić. Po prostu udowodnij to, dlaczego tak jest, jak już rzucasz takim stwierdzeniem. Choć podejrzewam, że ciężko o to będzie.

Poza tym, wczoraj nie chciałeś odpowiedzieć na to pytanie, a mi odpisywać zupełnie nie na temat już miałeś siłę :D

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

na innym forum tego portalu wyjawiono mi kim jesteś . Kojarzysz gościa Rac79 ?? . Miał ponoć z tobą styczność wielokrotnie i wyjawił mi ; że TY jesteś trollem . Jesteś jednym z użytkowników inne , więc NIE zamierzam z tobą już wogóle gadać . Rac79 wyjawił mi też z tobą nie warto gadać .

Gokussb

Kojarzę, choćby stąd, że udzielił się w jednym z tematów, śmiejąc się z tego, jak to nas ładnie "zgłosiłeś" :D Nie miał, po prostu to ty na wszystko dajesz się nabrać, a inni z tego mają ubaw.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Rac79 już sie ze mnie nie nabija tak jak kiedyś , i zaczął ze mną gadać jak z normalnym człowiekiem .

Gokussb

Tak samo jak uwierzyłeś w komentarz jakiegoś usera, który się wypowiedział ogółem na temat tego, co pisałem oraz innych użytkowników? Czekaj, jak to było... Padamy jak muchy od twojej argumentacji? Tak, faktycznie :DD

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Tą użytkowniczkę znam od wiele wielu lat , i ona ani razu sie ze mnie nie nabijała tak jak ty tego próbujesz . I niech dotrze do ciebie w końcu że ; liczba mych wrogów nie jest taka liczna jak kiedyś , teraz jest ich tylko garstka . Np ty Goku From DBZ kilik17 Green 5 Shiled

Gokussb

Nie no, wcale nie widać, że nie jest to pisane na poważnie. Akurat ten komentarz wyglądał jak zachęcanie do tego, byś dalej się zachowywał jak do tej pory, bo własnie inni się z tego mogą pośmiać. W innym wypadku - to, co napisał ten user, nie jest wiarygodne, bo to raczej ty padasz od argumentacji, nie wiedząc już, co odpisać.

Yhm, oczywiście, zdziwiłbyś się.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Skąd wogóle u ciebie przekonanie że masa użytkowników z tego portalu sie ze mnie śmieje ???? Nie masz na to wogóle dowodu .

Gokussb

Bo widzę? Mam dowody, w postaci komentarzy kierowanych do ciebie. Wystarczy trochę poczytać. Problem w tym, że jak ktoś cię nawet poprze (nie mówię o wszystkich, bo zdarza się, że niektórzy faktycznie cię popierają zupełnie poważnie), to nie widzisz ani krzty w tym żartu, ani podjudzania do tego, byś dalej pisał tego typu rzeczy. Ktoś po prostu wiedział, że to łykniesz i w to uwierzyłeś... Tyle.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Wiec okulary są ci potrzebne NIC takiego wogóle nie ma miejsca . Przebywasz tylko tu na forom ja nie ,kiedyś masowo sie ze mnie śmiano teraz JUŻ nie .

Gokussb

Bo nie patrzysz na to obiektywnie, tylko jak już widzisz, że w pierwszej części cię ktoś popiera, to od razu jesteś uradowany, stwierdzając jaką to ty masz dobrą opinię. Szkoda, że nie zwracasz uwagi dokładnie na pozostałą część. I nie widzisz, że faktycznie ktoś mógł jedynie zażartować.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Co było już nie wróci ,kiedyś tak było i teraz nie jest .

I nie ma sensu tego drążyć ODPUŚĆ w końcu

Gokussb

W zasadzie to ty przytoczyłeś tutaj stwierdzenie, że jestem jakimś innym użytkownikiem (którym oczywiście nie jestem) i dowiedziałeś się o tym od wyżej wymienionego usera. Dlatego temat się potoczył dalej, a ja napisałem co o tym sądzę.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

fakt . Ale patrząc na twe posty na pewno należysz do dzisiejszego pokolenia ,którzy traktują rozmowy w necie jak prawdziwe .

Wczoraj zmarnowałem czas na ciebie . Kiedyś masowo sie ze mnie nabijano teraz już nie

Gokussb

A co to znaczy, że należę do pokolenia, które traktuje rozmowy w internecie jak prawdziwe? Oświeć mnie, o co ci tym razem chodzi. Skoro się ktoś wypowiada, no to raczej oczywiste, że dyskusje zazwyczaj traktuje się poważnie. Zupełnie nie rozumiem, jaką widzisz różnicę pomiędzy wypowiadaniem się tutaj, a wypowiadaniem się w rzeczywistości, jeśli w ogóle do tego zmierzasz. Oczywiście oprócz tego, że TU każdy może przeczytać co piszesz.

"Kiedyś masowo sie ze mnie nabijano teraz już nie"

Wiesz... Wczorajszy cytat który tu podesłałeś wskazuje na coś zupełnie innego. Trzeba było się z tym tak nie wychylać, bo w zasadzie nic ci to nie dało, poza udowodnieniem, że łykasz wszystko jak popadnie. Ale w zasadzie to nic mnie to nie obchodzi. Nie włączaj to osób trzecich, bo wiesz jakie mam zdanie.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

''A co to znaczy, że należę do pokolenia, które traktuje rozmowy w internecie jak prawdziwe ''

To traktujesz rozmowy w necie jak by były REALNE . A trzeba w twarzą w twarz sie spotkać , nie jednemu to już proponowałem .

To spotykałem sie z z takim odzewem

'' Nie denerwuj mnie spotykaniem sie w realu . Net jest na to miejscem , a nie real .

Gokussb

"To traktujesz rozmowy w necie jak by były REALNE "

A nie są realne? Tak jak pisałem, różnica jest tylko taka, że tutaj każdy może się wypowiedzieć na temat tego, o czym się dyskutuje i każdy może to przeczytać.

"A trzeba w twarzą w twarz sie spotkać , nie jednemu to już proponowałem . "

Trzeba? Pamiętam, jak proponowałeś spotkanie (to był bodajże Green_5), a potem się wymigiwałeś od tego. A akurat z tego co kojarzę była okazja. Zresztą, ty naprawdę myślisz, że każdy miałby znaleźć na to czas, tylko dlatego, że rozmowa w internecie sprawia ci problemy?

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

''A nie są realne? ''

Nie bo to są ANONIMOWE rozmowy .

I nie ja sie wymigałem tylko Green 5 . Jak masz wątpliwości przeanalizuj temat gościa kilik17

ty naprawdę myślisz, że każdy miałby znaleźć na to czas, tylko dlatego, że rozmowa w internecie sprawia ci problemy?

Jest sie anonimowym . Rozumiesz to czy nie ? Jak nie to nie gadam już z tobą

I nie wyskakuj mi z tekstem ; Każdego da sie namierzyć , bo to bajki dla dzieci .

Gokussb

"Nie bo to są ANONIMOWE rozmowy"

Szczególnie, że każdy może przeczytać to co piszesz... Wait. O co ci chodzi? Co to ma w ogóle do rzeczy? Idąc tym tokiem rozumowania, powinno się z każdym userem spotkać i rozmawiać twarzą w twarz zamiast pisać na forum. No i akurat ty tutaj jesteś najmniej anonimowy w tej chwili, nie będę tłumaczył dlaczego, ponieważ wyjaśnienie dostałeś już jakiś czas temu.

"I nie ja sie wymigałem tylko Green 5 . Jak masz wątpliwości przeanalizuj temat gościa kilik17"

Przeanalizowałem aż za dokładnie i powiem ci jedno - nieładnie jest kłamać. Ty proponowałeś, następnie od tego uciekałeś, kiedy się dowiedziałeś, że istnieje duża szansa, by się spotkać.

"I nie wyskakuj mi z tekstem ; Każdego da sie namierzyć , bo to bajki dla dzieci ."

No a po co? Ja dyskutuję na forum i zupełnie nie obchodzi mnie namierzanie twojej osoby.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

jak wiesz lepiej to ; po co sie odzywasz ??? . Zachowaj swoją mądrość dla kogoś kto ze chce sie od ciebie uczyć , np twoje dzieci ole żona cie poprze . Jakbym był twoim synem to możliwe że twoje metody poskutkowały by odrazu , ale nie jestem nim .

Więc odpuść sobie w końcu

Gokussb

Hm, może na przykład dlatego się odzywam, by odpowiedzieć na to, co do mnie piszesz?

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

NIE . Używasz metod jakbyś był mym ojcem ,ale nie jesteś nim .

Gokussb

Jakich metod?

ocenił(a) serial na 3

Akurat ja wolę Vegetę, kwestia gustu.
Nick nie ma znaczenia, tak samo jak liczba postów :)

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

jakbyś wolał Vegete to miałbyś nick Vegeta From DBZ a masz Goku from DBZ

ocenił(a) serial na 10

co sadzisz o mym poście do delcarde ?

A kto powiedział, że musi? Nie jestem do końca przekonany, czy ty to teraz piszesz zupełnie poważnie.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

''No i co w związku tym, że masz więcej postów?''

To z tego że jak my posiadamy więcej postów ,to częściej Rozmawiamy na KAŻDYM forum tego portalu . Ty za to praktycznie wogóle sie nie udzielasz , a to cie NIE upoważnia do tego by byś oceniał pisownie danego rozmówcy .

ocenił(a) serial na 10

zobacz co ten koleś mi odpisał

Gokussb

Akurat Goku_from_DBZ dobrze to ujął. Ty serio myślisz, że posiadanie większej ilości postów czyni cię jakimś lepszym użytkownikiem czy coś? I tu nawet nie o samą pisownię chodzi ( choć faktycznie często piszesz tak, że nie da się ciebie w ogóle zrozumieć i daleko ci do poprawnej pisowni). Tu chodzi o to, że ty atakujesz każdego, kto ma inne zdanie niż ty. Najpierw o coś pytasz, a potem, gdy widzisz, że twój kolega z filmwebu wyraził swoje niezbyt pochlebne zdanie na temat wypowiedzi Goku_from_DBZ, podpisujesz się również pod tym? W takim razie po co w ogóle się odzywasz i zadajesz jakiekolwiek pytania? To już jest naprawdę żałosne. A do prawienia morałów brakuje ci o wiele więcej niż ci się wydaje.

ocenił(a) serial na 10

co sądzisz o postach delcarde ?

ocenił(a) serial na 10

Gokufrom dbz mi zarzuca że to konto Marek Rudziński na mym blogu i co mam w znajomych jest moje drugie .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

zapomniałeś o jednym potrzebujesz zgodny administratora z tego portalu ,na zrobienie memów z mych wypowiedzi ,i pochwalenie sie na innej społeczności .

A bez zgody administratora naruszasz regulamin

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

I zacytuje ci odniesienie sie jednego z moderatorów fw ,odnośbie twego zamiaru . Do tego moderatora mam link kontaktowy

''. Treści zawarte na FW są jego własnością. Publikowanie ich bez zgody administratora FW nie jest dozwolone. Zakrywanie avatara i nazwy użytkownika nic nie da jeśli udowodnisz źródło.''

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Aha. Interesujące.

Anyway, i tak nie miałem zamiaru robienia tego mema, chciałem tylko trochę cię postraszyć, abyś wreszcie się ogarnął i zaczął pisać bardziej rozsądnie, ale widzę, że to nic nie dało.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Ja nie posiadam żadnych wad ,nie mam ich ani nie posiadam .

Więc wysiłek twój mający sprawić,że mam w sobie wady , na niczym stoi .

Goku_from_DBZ

Proponuję w takim razie go ignorować, bo widzę, że on tylko czeka, aż ktoś mu odpisze na jego komentarze, które nic nowego ani sensownego nie wnoszą. Po przeczytaniu tematu odnośnie DBS też próbowałem coś zdziałać w tej sprawie i nic to nie dało. Jak dorośnie, to może zrozumie. I myślę, że w tym tkwi jedynie szansa, że się ogarnie, bo co byś nie napisał na ten moment, nie uspokoi się, dalej będzie twierdził, że nie popełnia błędów. Będzie cały czas wracał do poprzednich twoich komentarzy, a to jest efektem wiadomo czego braku. Niech sobie pisze, inni tak samo go wyśmieją w końcu i na tym się skończy - bo wątpię, że po przeczytaniu większości jego komentarzy ktoś (wyłączając oczywiście kolegów, których postawa jest tak samo nie na miejscu) weźmie na poważnie to co tu produkuje. Mowa tu szczególnie o tym, jak się odnosi na temat użytkowników, którzy mu wadzą, bo inaczej serię oceniają. Teraz widzę, że się na Ciebie uwziął, bo nie grałeś w Xenoverse. Błagam... Jakie to jest słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones