PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 107
ocen
7,9 10 1 9107
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Goku, jako mistrz walki posiadałby dużą inteligencję (w tym inteligencję ruchową). Ponadto wysoką mądrość ( w końcu te wszystkie super sajaniny) i inteligencję taktyczną (przewidywanie ciosów itp.) A ma mentalność i inteligencję na poziomie 6 latka.
Postacie typu pilaf, bogowie z innych wymiarów (słoniki jakieś, klauny itp), (zon chan? -3 latek), walczący miś itp - nawet chyba dla 12 latków to po prostu głupie.

Logika (nazwy postaci mogą się nie zgadzać w pisowni :)
dużo by pisać, ale po co te w ogóle przemiany, jak Krilan bez treningu (słownie nic nie trenował) równa się prawie Goku? Goku walczył z Berrusem jak równy z równym. Wniosek - Krilan, 17, 18, Gohan, ogólnie byle kto wystarczy że potrenuje z parę dni, tygodni równa się poziomem z Berrusem. Dla przypomnienia na początku Berus Goku pokonał pstryknięciem, a Vegeta nie mógł do niego podejść.

Cofanie czasu - to generalnie mogą nawet przed turniejem się cofnąć w czasie, w przód - tył itp.

Postacie z innego wszechświata - było powiedziane że pomiędzy wszechświatami da się podróżować tylko w sześcianie. A tu nagle "najemnicy napadają na Frezera i Goku, a dostali się chyba tam szybowcem. Tak samo jak Hit wykonując zlecenie zabicia Goku.

Na cholerę te kasowanie wszechświatów jak można bez problemu przenieść się do innego wszechświata?

Wynika, że każdego przeciwnika mogli pokonać używając smoczych kul - wystarczyło wypowiedzieć życzenie - np. żeby go zabić, albo siebie wzmocnić. Czemu tych kul nie magazynowali koło siebie i w kryzysie używać.
Czemu żaden z bohaterów nie zażyczył sobie nieśmiertelności, większej mocy itp. jak Black/Zmatsu?

Po walce Vegety z Frezerem w której zniszczył ziemię wynika, że w ten prosty sposób każdy wojownik mógłby pokonać każdego wojownika z ziemi. To po co się tłukli? Black mógł również zniszczyć ziemie. Czemu tego nie zrobił?

Wynika, że każdego przeciwnika wystarczyło pokonać środkiem usypiającym i igłą (walka z odpowiednikiem Frezera).

Są oczywiście też jakieś plusy:
-super śmieszne gagi, chyba tylko dla Japończyków? (no 1/20 im wychodzi :)
-przyrost i nagle strata mięśni w ciągu jednego odcinka.
-wieczne żarcie. Chyba głodni to robili. Oglądając miałem wrażenie że to program kulinarny.
-okulary Gohana (jak naukowiec to w okularach?)

Ogólnie chyba ktoś pisał ten scenariusz po dużej ilości sake. I wyszło jak wyszło.

ocenił(a) serial na 3
Sir_Romano

Zgadzam się, logiki tutaj jak na lekarstwo.
Blue został osłabiony jak tylko się dało.

Teraz Kale LSSJ ( która jest na poziomie Brolly'ego i powinna przegrać z Goku SSJ 2) przechodzi sobie przez Kamehameha Blue jak przez masło.
A Jiren pozbawia ją przytomności w sekundę... Według logiki Jiren >>>>>Goku, ale logiki tu przecież nie ma.

ocenił(a) serial na 2
Goku_from_DBZ

Gdzie ty tutaj nie widzisz logiki? Przecież to jasne jak słońce.
Goku z niebieskimi włosami jest wodnym Pokemonem. Kale LSSJ ma zieloną poświatę, więc jest trawiastym Pokemonem. Jiren w czerwonym kostiumie jest ognistym Pokemonem.
Mam tłumaczyć dalej? Pokedex nie kłamie.

ocenił(a) serial na 10
kilik17

wodnym pokemonem jest goku z niebieskimi włosami ?? . Teraz to po bandzie pojechał


Zresztą który który kolor ssj ,lepszy według ciebie ? Ssj blue co ma Goku i Vegeta . Czy ssj Rose co miał Goku Black [ Zamasu ] .

Jak dla mnie ssj blue jest lepszy niż ssj Rose

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

On użył czegoś takiego jak "sarkazm". Wyszukaj definicję tego słowa.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Mniejsza o to . W przyszłym roku będzie nowa seria DB o nazwie Dragon ball Maters , i będzie kontynuacją wydarzeń dbs . Mógłbym ci dać linki na dowód ale filmweb tego zabrania

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Co?! Jaka nowa seria? Jedyne, co z DB będzie w 2018, to nowa gra... Nowej serii nie będzie, nawet jeśli, to nie aż tak szybko.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Przeczytałeś dokładnie mój wpis ? Będzie taka seria jak pisze , tylko nie mogę dać ci linków na dowód bo ; zabrania tego filmweb .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Tak.... Piszesz, że w przyszłym roku ma być nowa seria.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

W odróżnieniu od ciebie to jestem na bierząco, wieści z DB .

I wchodzę nawet na japońskie strony ,tam jest to udowodnione .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Nie będzie żadnej nowej serii. To umiesz czytać po japońsku? Bo ledwo po Polsku ci idzie.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

I jeszcze masz czelność wątpić w co pisze ?????? . Jeżeli tak to żegnam

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Słuchaj, NIE BĘDZIE NOWEJ SERII, ale będzie gra...

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

To TY SŁUCHAJ BĘDZIE NOWA SERIA .

Za uważaną przez ciebie moją,słabą pisownie , w szkole miałem 5 + i 6 +

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Pierwsza klasa podstawówki się nie liczy :)

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Szczęka ci jeszcze opadnie , gdy sie przekonasz o Dragon ball Maters . Jak za rok ujrzy światło dzienne

Zresztą takim maniakom pisowni, którzy ; '' Podobno mogą poznać po piśmie ,czy rozmówca jest dorosły czy nie '' , powinno sie netu pozbawić .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Maters to nawet nie jest słowo. Chodzi ci pewnie o słowo "Masters"?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Pisałem Masters a nie Maters '' . Rozumiesz teraz ????? Jeśli nie to nie mamy, o czym gadać .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Lol nie. Pisałeś bez S. Nawet nie wiesz, co piszesz.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Idąc twoim tokiem myślenia pewnie ,jest takie ; Tych co słabo piszą, trzeba tępić . I net powinien być tylko, dla znawców pisowni .

Jeśli tak wygląda twój tok myślenia , to nie mamy fanatyku ,pisowni o czym gadać .

Oznaka twojej dziecinady
Ty słuchaj NIE BĘDZIE ŻADNEJ NOWEJ ,SERII. Będzie tylko gra ...

Więc wyszło na jaw konto jest dzieckiem .

Żegnam

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Przynajmniej umiem pisać, fanatyku Super.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

No i na nowo zaczynasz ze mną spine .

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/01/e8935afa49da58d16ea7e6abf944a7f1.jpg

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

To ty mnie wyzywasz od dzieciaków. I tak, to podchodzi pod obelgę.
Używasz kwejka? Jesteś taki dojrzały...

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Bo nie będzie żadnej nowej serii... Jeśli będzie, podaj nazwę strony, z której to wziąłeś.
Dzieckiem w takiej konwersacji chyba raczej jesteś ty.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Do ciera do twego łba że ; Filmweb zabrania przesyłania takich typu stron ????? .

Myśl sobie co chcesz .

Żegnam cie .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Nazwę strony, nie chodzi mi o link...
Np. Youtube, allegro... Nie żaden link.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

To teraz będziesz mi truł tyłek dopuki, ci tego NIE podam ?

Powtórzę e poraz ostatni ; Filmweb zabrania przesyłania typu tego stron . I nawet nazwy strony ci podać nie mogę . Chciałbym ale filmweb zabrania

Żegnam cie . I nie pisz do mnie więcej

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Hahaha, nie możesz podać nazwy strony, bo jej nie masz... Ja ci mogę podać bez problemu, ale widocznie chcesz zakryć swoje kłamstwo.

Również żegnam, idę poczytać PRAWDZIWE wiadomości o DB.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Uważane przez ciebie moje kłamstwo , wiedzą inni fani DB np na tym portalu . Tylko nie chce im sie udzielać i z TOBĄ dyskutować .

Żegnam niedowiarku

ocenił(a) serial na 8
Gokussb

I po co z takimi debilami gadać, do jego łepetyny nic nie dociera...

ocenił(a) serial na 10
blkgapinski

Goku_from_DBZ to małe piwo zobacz na posty typka Delcarde . On twierdził dyskutując ze mną ,że nie umiem normalnie gadać , i całe forum dbs za spamował . zobacz na posty Sined i Green 5 też

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
DrDv12

Wcale nie o mnie chodziło a o Gokufromdbz

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

na dowód że sie mylisz przesyłam ci ten materiał
https://www.youtube.com/watch?v=yt5H2T46CBo&t=83s

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Tss. To wciąż tylko spekulacje. Poza tym chodziło ci o rok 2018, a teraz będzie tylko film... Wtedy opierałeś się tylko na fake newsie, bo nikt nawet nie wiedział że Super się kończy w marcu...

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Śledzisz wogóle ten kanał ?? Gościu ten jest na bieżąco z wieściami o db więc sie orientuje . Ty za to nadal przekonany jesteś że nowej wersji db nie będzie i to twój problem

''Poza tym chodziło ci o rok 2018,''

Gdzie tak napisałem wskaż cytat

ocenił(a) serial na 5
Gokussb

Gokussb, 2 sierpnia 2017 roku o godzinie 13:34 napisałeś "Szczęka ci jeszcze opadnie , gdy sie przekonasz o Dragon ball Maters . Jak za rok ujrzy światło dzienne".
Jeśli napisałeś "za rok" w 2017 roku to chodziło ci o 2018 rok, który mamy teraz. Nie ma ani Dragon Ball Maters, ani Dragon Ball Masters, ani innej urojonej przez ciebie nowej serii Dragon Ball.

ocenił(a) serial na 10
celebes

to nie było źródło prawdziwe

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

No widzisz, więc nie muszę już wskazywać ci twojego postu. Ok, nie myliłem się wtedy, gdyż nikt nie wiedział, że Super się kończy w marcu. Zatem też tamten wątek jest zamknięty, czy w tym roku będzie nowa seria? Wątpię, film wyjdzie w okolicach ostatniego kwartału, może trochę wcześniej, najprędzej w tym przypadku nowa seria będzie wiosną 2019, ale to i tak byłoby niesamowicie szybko.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Od kiedy zaczęliśmy na tym forum pisać ze sobą , to ani razu ci sie zabłysnąć nie udało .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

O co ci chodzi? Zabłysnąć nie można, nie jest się jakąś latarką czy Słońcem. Nawet nie wiem po co sprowadzasz rozmowę na taki temat.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Tkwisz poprostu w swoim krzywym zwierciadle ,który sam zrobiłeś .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Za rok sie przekonasz że będzie nowa seria db

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Yyy no spoko, może będzie a może nie, tego jeszcze nie wiemy dokładnie. Ale po co mi to piszesz?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Abyś zrozumiał że dbs nie zostało zakończone oficjalnie .

tu masz dowód

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/01/19/dragon-ball-super-2018/

Daj znać jak przeczytasz to źródło . Teraz czas dbs zajęło anime Kitaro które obchodzi 50 lecie , i po odcinkach tego anime dbs powróci .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Gdzie ja niby napisałem, że nigdy nie powróci?

Poza tym, sam sobie zaprzeczasz lol

Twój post wyżej:
" Za rok się przekonasz że będzie nowa seria"
Twój post teraz:
"Abyś zrozumiał że DBS nie zostało zakończone oficjalne"

To w końcu będzie nowa seria czy kontynuują DBS?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

przeczytaj linka który ci dałem to zrozumiesz to raz a dwa w temacie kilik17 . I co o do twego pytania
https://www.youtube.com/watch?v=g9oLXoHhaSg tu masz

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

i tu masz nowego linka odnośnie twego pytania
https://www.youtube.com/watch?v=7iWjXlhPH8c

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Przeczytałem, i co? Teraz jednak wierzysz, że nie będzie nowej serii, lecz kontynuują DBS, tak? Szybko zmieniasz zdanie. Poza tym nie wiem co to ma do rzeczy, gdyż nigdzie nie napisałem, że Super nigdy nie powróci.

Drugi link, ten z hiszpańskim tytułem, to fake. Mówią to pierwsze słowa w opisie ( "final alternativo", chyba każdy wie co to znaczy ) oraz te sceny, wzięte z anime lub Dragon Ball Heroes. Oraz muzyka się nie dopasowuje.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

''Teraz jednak wierzysz, że nie będzie nowej serii, lecz kontynuują DBS, tak? ''

Wszystko i tak za rok sie okaże czy dbs bedzie wznowione czy bedzie nowa seria

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

A poważnie mówiąc dbs będzie wznowione za rok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones