PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 127
ocen
7,9 10 1 9127
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Goku, jako mistrz walki posiadałby dużą inteligencję (w tym inteligencję ruchową). Ponadto wysoką mądrość ( w końcu te wszystkie super sajaniny) i inteligencję taktyczną (przewidywanie ciosów itp.) A ma mentalność i inteligencję na poziomie 6 latka.
Postacie typu pilaf, bogowie z innych wymiarów (słoniki jakieś, klauny itp), (zon chan? -3 latek), walczący miś itp - nawet chyba dla 12 latków to po prostu głupie.

Logika (nazwy postaci mogą się nie zgadzać w pisowni :)
dużo by pisać, ale po co te w ogóle przemiany, jak Krilan bez treningu (słownie nic nie trenował) równa się prawie Goku? Goku walczył z Berrusem jak równy z równym. Wniosek - Krilan, 17, 18, Gohan, ogólnie byle kto wystarczy że potrenuje z parę dni, tygodni równa się poziomem z Berrusem. Dla przypomnienia na początku Berus Goku pokonał pstryknięciem, a Vegeta nie mógł do niego podejść.

Cofanie czasu - to generalnie mogą nawet przed turniejem się cofnąć w czasie, w przód - tył itp.

Postacie z innego wszechświata - było powiedziane że pomiędzy wszechświatami da się podróżować tylko w sześcianie. A tu nagle "najemnicy napadają na Frezera i Goku, a dostali się chyba tam szybowcem. Tak samo jak Hit wykonując zlecenie zabicia Goku.

Na cholerę te kasowanie wszechświatów jak można bez problemu przenieść się do innego wszechświata?

Wynika, że każdego przeciwnika mogli pokonać używając smoczych kul - wystarczyło wypowiedzieć życzenie - np. żeby go zabić, albo siebie wzmocnić. Czemu tych kul nie magazynowali koło siebie i w kryzysie używać.
Czemu żaden z bohaterów nie zażyczył sobie nieśmiertelności, większej mocy itp. jak Black/Zmatsu?

Po walce Vegety z Frezerem w której zniszczył ziemię wynika, że w ten prosty sposób każdy wojownik mógłby pokonać każdego wojownika z ziemi. To po co się tłukli? Black mógł również zniszczyć ziemie. Czemu tego nie zrobił?

Wynika, że każdego przeciwnika wystarczyło pokonać środkiem usypiającym i igłą (walka z odpowiednikiem Frezera).

Są oczywiście też jakieś plusy:
-super śmieszne gagi, chyba tylko dla Japończyków? (no 1/20 im wychodzi :)
-przyrost i nagle strata mięśni w ciągu jednego odcinka.
-wieczne żarcie. Chyba głodni to robili. Oglądając miałem wrażenie że to program kulinarny.
-okulary Gohana (jak naukowiec to w okularach?)

Ogólnie chyba ktoś pisał ten scenariusz po dużej ilości sake. I wyszło jak wyszło.

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

No i ja nie daje tej serii niskich not tylko jestem wobec niej krytyczny to ty widzisz rzeczy których nie ma.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

''to ty widzisz rzeczy których nie ma. ''
Zatrzymaj to dla siebie . Nie liczy sie to że to forum zostało opanowane przez kilka osób którym ta seria sie nie podoba . Wytykane wady w dbs NIE istnieją . Tkwij sobie w kółku adoracyjnym z tymi co dbs sie nie podoba .

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

Rozumiem że dawanie czemuś 10/10 i bezwzlędne wielbienie tego bez żadnych ale jest wg Ciebie rozsądne.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

Nic nie rozumiesz więc nie pisz do mnie WOGÓLE .

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

Brzmi Creepy i jak z mrocznej piwnicy. Niestety zawsze wracasz i się wszędzie pojawiasz więc musisz się czymś kierować.

To ile osób ztrigerowałeś nie jest należy do najprostrzych zadań rozumiem że to pasja.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

bredzisz i tyle

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

Odpowiem w twoim stylu 0% racji.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

to twój styl nie mój i póki co żaden z przeciwników dbs sie nie udziela .

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

bo nie ma o czym/.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

dałeś ocene 7 a piszesz że są w dbs wady to sie zdecyduj

ocenił(a) serial na 6
Gokussb

Ale przecież można wystawić dosyć dobrą, lecz nie perfekcyjną ocenę, a widzieć wady w serii. Nie dał 10.

ocenił(a) serial na 10
Reigentoushi_

Nikomu nic do tego jaką dałem dbs ocenę

ocenił(a) serial na 6
Gokussb

Ja nie napisałem, że to błąd, że dałeś 10. To Twoje zdanie i nie mam żadnych uwag, szanuję jak każdą opinię.

ocenił(a) serial na 10
Reigentoushi_

wiem o tym jednak tutejsi ludzie co opanowali forum dbs nie rozumieją jak można dla dbs dać 10 .

Przykład masz w temacie

'' Dragon Ball Super - jak zniszczyć coś tak pięknego jak DBZ? '' . Które założył Gokufrom dbz

ocenił(a) serial na 6
Gokussb

Cóż, przejrzałem mniej więcej temat. Faktem jest, że DBS ma i będzie miało zwolenników, jak i przeciwników. Zdania są podzielone. W tym wypadku trzeba po prostu się z tym oswoić, przełknąć to. Jednak jeśli Ty lubisz serię, to też ok, nie widzę przeciwwskazań, w końcu to Twoja opinia.

ocenił(a) serial na 10
Reigentoushi_

spróbuj to wytłumaczyć kolesiowi
ChubakaCieLubi

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

Ale ja nie mam nic że Ci się bardzo podoba, mam tylko to że nie potrafisz zrozumieć ludzi którym ma prawo to się nie podobać. A jechałeś po nich jak po spluwaczce i to mnie zirytowało.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

Ująłem to merytorycznie tak na serio miałem na myśli Gokufrom dbz .

Czemu jego miałem na myśli ? Bo kiedyś próbował mnie namówić bym dbs obniżył ocene z 10 .

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

Możesz oceniać na 10 bo DBS jest dobra mi to nie wadzi, ocen poniżej 5 nie biorę na poważnie jednak toczyć dyskusję trzeba i wymieniać się poglądami.

W każdym razie czekam teraz z niecierpliwością bo w DBS oficjalnie pojawi się Brolly i będzie po raz pierwszy kanoniczny.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

podobno w kinowce z brollym mają sie powrócić Bardock i Gine .

tu dowód
https://www.youtube.com/watch?v=0Uv1bknzTK0

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

Toei studio raz zrobiło też SSJGOD Goku SSJ4 z innego wymiaru jako specjalnego patrolera.

Była to forma prawdopodobnie na poziomie instinct obecnego Goku.

Mam nadzieję tylko że Broly nie będzie aż tak głupi jak był. Bo co prawda miał moc ale był zniszczony psychicznie.

Proszę https://www.youtube.com/watch?v=STzVpppRFAM

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

Brolly ponoć w tej kinowce co sie zbliża ma być inny niż kiedyś . Ale czy to prawdą będzie okaże sie w grudniu 14 tego

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

Fajnie wygląda też golden Cooler https://www.youtube.com/watch?v=8t9MOkvrTnY

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

tak widziałem jak wygląda Gold Cooler i wygląda według mnie fajniej owile niż Freezer Gold .

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

Też tak uważam i prawdopodobnie wszystkie postacie z kinówek będą kanoniczne bo to po prostu fajniejsze dla historii db.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

jeżeli to bedzie prawdą to będzie ok i bombowo .

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

Skoro potrafili zaadaptować Xeno Goku SSJ4 swoją drogą widziałbym go na turnieju, no i nie widzę problemu by się pojawiały postacie z kinówek większość z nich była fajna.

Są jeszcze postacie z gier jak Tova oraz Demigod Demigra.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

Fajnie by było jakby Tova i Demigod Demigra.SIE POJAWILI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones