PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 132
oceny
8,0 10 1 199132
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Więc tak - jak można się domyślić, postanowiłem założyć ten temat, by wszyscy użytkownicy mogli z Waszą pomocą dowiedzieć się, jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, który ich interesuje.

Pozwolicie, że zadam pierwsze pytanie - jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, w którym Ted zabiera dziewczynę na bodajże dwuminutową randkę?

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

jaki to był odcinek, w którym wszyscy jeździli limuzyną i zaliczali imprezy sylwestrowe ?

ocenił(a) serial na 9
Mily_93

1x11 - The Limo

ocenił(a) serial na 9
Dexter_2465

dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

Pamięta ktoś jak nazywał się odcinek w którym Barney i Robin (chyba reszta też, nie pamiętam) byli w muzeum? Tam pisało żeby nie dotykać eksponatów, a oni robili sobie zawody (?) kto dotknie więcej wystaw. Wtedy też Barney dowiedział się, że jego ojcem jest człowiek o którym myślał, że jest jego wujkiem.... : )

ocenił(a) serial na 8
nomeda

6x08

ocenił(a) serial na 10
6kiki6

wielkie dzięki :)

użytkownik usunięty
6kiki6

Szukam odcinka gdzie Marshall i Ted pojechali do jakieś starego baru który ma zostać zamknięty i Marshall bierze ze sobą Lily, ale Ted się wkurza i "porywa" Marshalla a Lily zostaje sama, czego nawet nie zauważa.

ocenił(a) serial na 8

5x05 :)

6kiki6

Mam pytanie czy ktoś wie jaki to odcinek w ktorym marshall i barney byli razem w barze i pili różne alkochole ktore mówiły za ich nastrój

ocenił(a) serial na 10
nomeda

chyba sez.6 odc.8

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

Szukam odcinka, w ktorym Ted zaklada sie z Barneyem ze nie wykona czynnosci dla młodziezy z listy a Ted mial robic rzeczy dla starszych.. Wiem ze Barney sie przefarbowal i chodzil w dziwnym stroju zgarbiony bo plecy go bolaly

przemek795

Sezon 4 odcinek 19 "Murtaugh".

ocenił(a) serial na 9
sonderka1

Dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

Witam, w którym odcinku jest scenka, że Robin i Barney są chyba na weselu na statku i koleś z orkiestry zaczyna śpiewać o nich piosenkę?
Wydaje mi się,że jest to 6-7 sezon.

ocenił(a) serial na 8
skins_E4

Sezon 7 odcinek 10 :)

Azkeel

w którym odcinku Barney mówił że zna sekret każdego z bohaterów ? pamietam ze sekretem Marshalla było podniesienie z ziemi pity czy czegostam i zjedzenie ;)

ocenił(a) serial na 9
aniacyk

Barney hipis zmienia się w podrywacz i muza z spider mana ?

comentmen

chyba nie... już znalazłam i chodziło mi o 6x18 A Change of Heart

ocenił(a) serial na 9
aniacyk

Przepraszam że tak wyszło jakbym odpowiadał na twoje pytanie .

ocenił(a) serial na 9
comentmen

W którym odcinku Barney dostał ostatniego policzka (Czy jeszcze tego nie było?)

ocenił(a) serial na 8
Aczer

ostatniego jeszcze nie było... ale policzka dostał w 7x09

Azkeel

W którym odcinku Barney mówi Lily, że zakochał się w Robin?
I drugie pytanie- w którym odcinku Barney przespał się z nią?

ocenił(a) serial na 8
MsCobain

4x01- Barney mówi Lily o zakochaniu
koniec 3x16 - Pierwszy seks

Azkeel

szukam odc., w którym jest pokazane jak każdy wychodzi na zdjęciach (np Marshall zawsze wróży oczy) i Robin chciała udowodnić Barneyowi, że na jakimś zdjęciu może wyjść źle

ocenił(a) serial na 10
Timka

S05E18 prawdopodobnie :)

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

W którym odcinku Barney dochodzi do wniosku jaka ważna jest dla niego Robin ( był w tedy bodajze w związku) są tam pokazane fragmenty ich współnych chwil np to jak ze soba tańczą.

peligroso_7

Sezon 7 Odcinek 10 Tick Tick Tick ? nie jestem pewna

ocenił(a) serial na 10
aniacyk

to nie ten :<

Azkeel

Szukam odcinka, w którym jest reklama Barneya promująca jego samego, używa tam "mądrych", nieistniejących słów takich jak np. kreastyczność :)

ocenił(a) serial na 10
Pinky-

Myślę, że mówisz o odcinku 4x14 The Possimpible

Ja natomiast szukam odcinka w którym chłopaki rozmawiają w barze o tym, że Robin nie lubi jakiegoś tam filmu, zaczęli o nim opowiadać a Barney się popłakał mówiąc - możemy zmenić temat?. Ktoś kojarzy?

ocenił(a) serial na 7
brothers_of_destruction

ja kojarzę! :D
s02e04 Ted Mosby: Architect

ocenił(a) serial na 9
brothers_of_destruction

A ktoś wie w którym odcinku Lily śledziła kogoś ,kurcze nie pamiętam co to była za babka, ale w każdym razie myślała że Lily to gnom. To było w 2 sezonie chyba ale który odcinek?
i jeszcze który to był jak było o tych nawykach że np, Marshall cały czas śpiewa

ocenił(a) serial na 8
shantal28

co do 1 to był odc 7 sezon 2
a co do 2 to był sezon 3 odcinek 8

ocenił(a) serial na 9
6kiki6

Okej dzięki wielkie :D
A jeszcze jedno - jak był taki efekt motyla, że od jednej małej rzeczy było dużo innych , kurcze coś z monetą i pociągiem xD

shantal28

Sezon 2, odcinek 15 Lucky Penny, ale to nie było z pociągiem tylko z samolotem....

ocenił(a) serial na 9
esqltor

Hm no może, dzięki ;)

ocenił(a) serial na 7
Azkeel

Szukam odcinka w którym Barney pocałował Marshalla. Wie ktoś który to odcinek?

Merkura

jakieś okoliczności tego zdarzenia ? :)

ocenił(a) serial na 7
aniacyk

Pamiętam, że wtedy rozmawiali o tym, że Ted powinien pocałować Robin.

ocenił(a) serial na 9
Merkura

s03e03

ocenił(a) serial na 7
shantal28

Dzięki, ale to nie jest ten odcinek.

Merkura

to będzie s01e01 ;)

ocenił(a) serial na 7
kamil_oos

Dziękuję, właśnie o ten mi chodziło.

ocenił(a) serial na 9
Merkura

Więc to chyba była dodatkowa scena, bo wzięłam tą informację stąd http://www.youtube.com/watch?v=4FZqiH9YUpM i http://www.youtube.com/watch?v=GoMXKmkGgdI i oni są tak samo ubrani jak w s03e03, a sama jakoś tej sceny nie pamiętam ;P

ocenił(a) serial na 7
shantal28

Heh. Zabawna ta scena. :P

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

Mam dwa pytania w ktorym odcinku barney mial wypadek i w ktorym odcinku pokazywal swoje cv??

janusz_33

CV w 4x14 - The Possimpible, wypadek kiedy został potrącony przez autobus 3x20 Miracles

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

Szukam odcinka w ktorym Marshall chce sie zwolnic z pracy tylko nie wie jak, przyjaciele przedstawiaja mu jak oni by to zrobili oraz odcinka w ktorym szef krzyczy na Marshall'a, a Barney przestawia mu "lancuch krzyku"

ocenił(a) serial na 9
korzen_k

S03E15

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

Proszę o pomoc , odcinek w którym Marshall , Ted i Barney wierzyli w przeznaczenie czy coś a Robin nie. Była tam scena , że ołówek wpada Berneyowi do nosa. proszę o pomoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones