PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 132
oceny
8,0 10 1 199132
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Więc tak - jak można się domyślić, postanowiłem założyć ten temat, by wszyscy użytkownicy mogli z Waszą pomocą dowiedzieć się, jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, który ich interesuje.

Pozwolicie, że zadam pierwsze pytanie - jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, w którym Ted zabiera dziewczynę na bodajże dwuminutową randkę?

Azkeel

W którym odcinku jest motyw z zakładami Lilly i Marshalla? M.in. o to czy Tedowi wyjdzie z Robin (chyba)

ocenił(a) serial na 7
mateuszc111

S07E17

ocenił(a) serial na 10
niewiem97

W którym odc. Marshall poszedł do jakiegoś chińczyka z tajemniczą kartką, na której były chińskie znaczki, a ten aziata dał mu za to kolorowy garnitur.

ocenił(a) serial na 9
Awruko

The Magicians Code part 2

ocenił(a) serial na 8
mateuszc111

No Pressure 7x17

ocenił(a) serial na 10
mateuszc111

s07e17 No Pressure

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

W którym odcinka Barneya strasznie denerwowała uprzejmość Kanadyjczyków?

ksz034

Szukam odcinka w którym był temat kogoś na 'haczyku', ze zawsze ma sie kogoś w zanadrzu jesli chodzi o zwiazek. Robin miała gościa, chyba tego z telewizji, ktory robił jej pranie i był tym zachwycony. Jakies pomysły?

ocenił(a) serial na 10
jakupalec

s05e16 Hooked

ocenił(a) serial na 10
ksz034

s08e15 P.S. I Love You ? nie jestem pewna

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

W którym odcinku Ted i Marshall poszli na koncert i mieli kupić Lilly chyba popcorn czy coś w tym stylu i nie mogli znaleźć kolejki? :)
Aaaa i w jakim odcinku Ted i Barney razem z Robin oglądają jej program dla dzieci? :) Coś, że niby Robin latała po kosmosie z jakąś babką ;)

ocenił(a) serial na 10
Vamp_97

s07e10 Tick, Tick, Tick
s06e09 Glitter

ocenił(a) serial na 8
natusia168

Dziękuje! :D

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

A kojarzy ktoś jaki to jest odcinek w którym Barney bierze udział w mega skomplikowanej grze z Chińczykami? Pamiętam, że były tam karty, kury (koguty?) i kości. Z góry dzięki za pomoc!

ocenił(a) serial na 10
szejkalbin

s02e08 Atlantic City

Azkeel

to i ja zadam pytania
a) odcinek, w którym Marshall chciał się zwolnić i były różne scenariusze jak to zrobić(pouczająca Lilly, Robin z bronią) gdzieś 1-4 sezon
b) odcinek, gdzie wszyscy mieli obejrzeć w końcu program Robin, ale kłócili się bo Lily zrywała związki Teda

ocenił(a) serial na 10
draverian123

s03e15 The Chain Of Screaming
s04e17 The Front Porch

natusia168

dzięki wielkie! a jeszcze przypomniało mi się ten, gdzie Robin wystąpiła w reklamie pampersów( niby Canning Randy ale obejrzałem odcinek i nie znalazłem)

ocenił(a) serial na 10
draverian123

Na samym końcu tego odcinka jest ta reklama :D

natusia168

Otwierałem na kilku stronach i nie ma. Tylko czasem źle dodają odcinki. To ten , w którym Marshall i Lily starają się o dziecko ?

ocenił(a) serial na 10
draverian123

Nie, to nie ten.
W tym odcinku Randy 'utrudniał życie' Marshallowi w pracy, a Zoey nastawiała uczniów Teda przeciwko niemu..
W banku GNB była imreza halloweenowa i jak rano Ted, Barney i Marshall ogladali parade halloweenową to wtedy zobaczyli Robin jak wraca w swym kostiumie :D
Ale jedyne co mi sie z tym odcinkiem kojarzy to 'Boats, boats, boats!!' i Becky :)

Azkeel

Odcinek w którym Barney mówi jako kto konkretnie pracuję, opowiada swoją historie, jest retrospekcja i wgl i w szczególe :)

ocenił(a) serial na 10
zielupwa

9x15 chyba ten :)

zielupwa

Tak, tak. Dziekuję :)

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

1) W którym odcinku była piosenka Robin Sparkles "Let's Go to the Mall" ?
2) W którym odcinku była piosenka Robin Sparkles - Two Beavers are Better Than One ?
3) W którym odcinku była piosenka Robin Sparkles - Sandcastles in the Sand ?
4) W którym odcinku była piosenka Robin Daggers- P.S I Love You ?

ocenił(a) serial na 10
pio73

1) S02E09 ale nie wiem która minuta...

ocenił(a) serial na 10
pio73

1) S03E16
3) S03E16

ocenił(a) serial na 10
pio73

1) s02e09 Slap Bet
2) s06e09 Glitter
3) s03e16 Sandcastles
4) s08e15 P.S. I Love You

Azkeel

w którym odcinku mowa jest o bagażu doświadczeń wizualizowanych wielką walizką?

ocenił(a) serial na 10
aker6

s05e23 The Wedding Bride

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

W którym odcinki opisane są teksty Barneya, których standardowo używa, kiedy nie słucha jak inni mówią? Chodzi o takie jakby ni to przytakiwanie, ni to zaprzeczanie :D Siedzę wtedy w barze.

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

cześć, ja mam takie pytanie: czy kojarzycie, w którym odcinku Ted opowiada, jak na randce w restauracji dziewczyna nie wyciągnęła portfela i "nie próbowała" zapłacić? Powiedział coś w stylu "she didn't make the bill play". Nie mogę tego znaleźć za nic w świecie :(

ocenił(a) serial na 10
a_kosior

oczywiście to sprawa życia i śmierci :) z góry dziękuję!

ocenił(a) serial na 9
a_kosior

Sezon 5, odcinek 2 (Double Date) to ten?

ocenił(a) serial na 10
markus1

tak, ten! super, dzięki wielkie :)

Azkeel

Cześć
W którym odcinku Lily i Marshall "porywają" Robin do swojego nowego mieszkania, ubierają w szlafrok i w fanatyczny sposób poją herbatą?

ocenił(a) serial na 10
pawelgiza112

s07e18 Karma

pawelgiza112

cześć.
w którym odcinku grali w grę, w której opowiadali historię a reszta musiała zgadnąć czy ta opowieść wydarzyła się gdy był dzieckiem czy był w tedy pijany?

ocenił(a) serial na 10
romanium_1

s05e20 Home Wreckers

Azkeel

Witam,

Pytanie trochę nie na temat ale liczę na waszą pomoc. W sezonie 4 pod koniec odcinka 12 Marshall zabiera Robin do Kanadyjskiego baru gdzie lubią hokej, tam Marshall śpiewa piosenkę. Zna ktoś tytuł tej piosenki ? Z góry dziękuje za pomoc !

ocenił(a) serial na 8
Bajer_bjr

To był odcinek 11-ty, a piosenka "Let's go to the mall" https://www.youtube.com/watch?v=Kq7L3inm5ok

Azkeel

Szukam odcinka, w którym Barney opowiada historie, jak zemscil sie na Gregu za wyrwanie jego pierwszej dziewczyny (mial dostac u niego prace polegajaca na podpisywaniu wszystkiego bez czytania) :)

ocenił(a) serial na 8
Gothicew_Gothicon

9x15 Unpause

Azkeel

W jakich odcinkach są pokazane wykłady Teda na uczelni ? (Głównie chodzi mi o spiczastą brodę i potrącenie autobusem)

ocenił(a) serial na 10
Waniliowa_Nimfa

Ted zaczął wykładać na uczelni od 5 sezonu. Nie kojarze zeby został potrącony przez autobus - chyba ze chodzi o Barneya (s03e20 Miracles - Ted wtedy też był w szpitalu, bo w taksówke, w której siedział wjechało auto). Ted jest w szpitalu równiez w odcinku s04e24 The Leap - pobiła go wtedy Koza :).

natusia168

znaczy, wtedy prawie potrącił go autobus, mówił właśnie tego samego dnia o architekcie który nigdy nie skończył swojego dzieła, bo został przejechany

ocenił(a) serial na 8
Waniliowa_Nimfa

Unfinished 6x03. A architekt, o którym mowa, to Antoni Gaudí.

lipa3000

dziękuję !!

Azkeel

Szukam odcinka, w którym Llly i Marshall kłócą się o to, kto jest wygranym, a kto przegranym (zdobywcą/zdobywanym) w ich związku. Pamięta ktoś, który to był odcinek? Z góry dziękuję za pomoc.

ocenił(a) serial na 8
Fontane_24

5x13 Jenkins

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones